Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurowizja 2010
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Oby to było naprawdę LEGENDArne zwycięstwo Icon_wink2
14.02.2010 10:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #42
 
no to się skusiłem i zobaczyłem [nie wszystko słuchałem Icon_wink2] no i ...
Tkk_Bolly napisał(a):Oby Marcin. Dziwi mnie takie podniecenie w sieci piosenką Anny Cyzon, przecież ona nawet nie wyszłaby z półfinału, a Marcin ma szanse spokojnie na top 10.
... i zobaczymy czy to bedzie spokojne top10 Icon_wink2 jakoś w to wątpię ... ale życzę mu jak najlepiej!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.02.2010 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #43
 
Szczerze to Cyzon wypadła na żywo lepiej. Ale i tak jest ok.
14.02.2010 10:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #44
 
Jestem zażenowany.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
14.02.2010 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
A co tam się wydarzyło?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.02.2010 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Eeee, moim zdaniem wcale nie było tak źle Icon_wink2 Dużo dobrych głosów, chociaż ten plus.
14.02.2010 11:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Hmm odsłuchałem 2 razy zwycięzce i musze powiedziec, że nie jest to takie złe Icon_smile2
Na awans z półfinału powinno wystarczyc Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
14.02.2010 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #48
 
saferłel napisał(a):A co tam się wydarzyło?
Wygrała oczywiście kopia Rybaka, kolejna strasznie sztuczna propozycja od Polaków i nie, nie ma szans na wyjście z półfinału. To już było ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
14.02.2010 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
furbul napisał(a):
saferłel napisał(a):A co tam się wydarzyło?
Wygrała oczywiście kopia Rybaka, kolejna strasznie sztuczna propozycja od Polaków i nie, nie ma szans na wyjście z półfinału. To już było ;]

Lepsze jest przynajmniej od nudnawego nagrania Lidii Kopanii...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
14.02.2010 11:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #50
 
Czy ja wiem.. Tamten utwór też ni się nie spodobał. Dobrze wypadła Anna z miejsca drugiego.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
14.02.2010 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
Nudnego? Miałem wrażenie, że Ci się podobało i nawet było na twojej liście... Icon_wink2 , więc jak to jest?

Co to utworu, to jest taki sobie. Tego rodzaju eurowizyjna muzyka nie pasjonuje mnie, ale nie mam też nic do niej. Może sobie być, o Icon_smile Natomiast patrząc na to przez pryzmat konkursu, to wybór chyba nielogiczny, bo to faktycznie taka kopia Rybaka. Wątpię by Europa znów chciała coś takiego mieć na czele.

I teraz mogę się przyznać, że dzisiaj na forum PSB ludzie pisali trochę o tej Cyzon, że niby jedyna porządna (ale ja im tak średnio wierzę, bo to ludzie co np. za Sandrą są itd. ;P). Ale teraz jak posłuchałem, to stwierdzam, że utwór ''Love Me'' jest niebo lepszy od zwycięzcy Icon_confused

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.02.2010 11:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #52
 
I zajął aż drugie miejsce Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
14.02.2010 11:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
saferłel napisał(a):Nudnego? Miałem wrażenie, że Ci się podobało i nawet było na twojej liście...

Przez chwilę widac mi sie podobało ale po pewnym czasie po prostu zrobiło sie to nudne.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
14.02.2010 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #54
 
Mam podobne wrażenie. Anna Cyzon brzmiała na żywo bardziej naturalnie, rockowo a u Marcina emocje wzięły górę nad wykonaniem. I tym wykonaniem bardziej się zbliżył do tej Pani z miejsca 3.
Cieszył się jak dzieciak , że wygrał.
Poczekamy do maja i zobaczymy.
Wszystko to w porównaniu z zespołem Vir i tak było doskonałe, nawet Leszcze. Icon_mrgreen
15.02.2010 01:56 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
Oj tak, jakoś ten Vir... No szkoda, bo przy "Trzech dniach" zdawali się mieć jakiś potencjał.
15.02.2010 11:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #56
 
Śmieszą mnie te porównania do Rybaka Icon_lol Podobieństwa nie ma żadnego.
Wokalnie momentami przypominał Dimę Bilan i gdyby to były preselekcę rok temu to porównywaliby Marcina do niego Icon_lol
Utwór przypomina mojego faworyta z 2005r. czyli Chorwacje http://www.youtube.com/watch?v=dpeHvRDZM...re=related ale tez nie do końća, ale jest jemu najbliższy. Chorwacja zajęła 11 miejsca w finale i bez problemu przeszła przez półfinał

Bardzo się cieszę, fenomalną propozycję mamy Icon_biggrin3

Pati Yang
15.02.2010 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
A ja się nie zgadzam, "Legenda" niespecjalnie mi przypomina "Vukovi umiru sami". A skojarzenie z Rybakiem trochę naturalne - tu baśń, a tu legenda Icon_wink2
15.02.2010 12:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #58
 
Tkk_Bolly napisał(a):Śmieszą mnie te porównania do Rybaka Icon_lol Podobieństwa nie ma żadnego.
A mnie śmieszy Twoje zdanie. Podobieństwo jest Icon_razz
Cytat:A skojarzenie z Rybakiem trochę naturalne - tu baśń, a tu legenda Icon_wink2
To chyba tylko Ty porównujesz piosenki na podstawie ich tytułów ;/

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.02.2010 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
1. Widziałem już o wiele dziwniejsze porównania niż na podstawie tytułów.
2. Napisałem to pół żartem, pół serio.
3. Sam Rybak mówił, że nie widzi podobieństwa między jego a Mrozińskiego utworem.
15.02.2010 12:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #60
 
prz_rulez napisał(a):1. Widziałem już o wiele dziwniejsze porównania niż na podstawie tytułów.
To żaden argument.
prz_rulez napisał(a):2. Napisałem to pół żartem, pół serio.
Pół-żartem, pół-serio dałeś do zrozumienia, że może ja w ten sposób zestawiłem te piosenki.
prz_rulez napisał(a):3. Sam Rybak mówił, że nie widzi podobieństwa między jego a Mrozińskiego utworem.
A ja widzę.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.02.2010 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eurowizja na sportowo: Deluxe Edition Fresh 13 2 327 02.06.2010 02:22 PM
Ostatni post: AKT!
  Eurowizja 2009 stavanger 262 26 767 19.08.2009 09:00 PM
Ostatni post: furbul
  Eurowizja 2008 prz_rulez 99 14 139 26.05.2008 10:52 PM
Ostatni post: m@rek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości