Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurowizja 2010
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
http://chomikuj.pl/Jotem3

tylko, że w tej chwili jest tam do środy kiedy to było Htifnats. Ale wystarczy napisać do Jotema to wrzuci Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.02.2010 07:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #22
 
prz_rulez napisał(a):Co do sondażu... w głosowaniu fanów Eurowizji zarówno w Polsce, jak i w Europie zajęła drugie miejsce. Zaraz za Mrozińskim.

Owszem o tym mówię, w sondażu Mroziński ma ponad 30%, Cyzon ponad 20%, a kolejna Aneta Figiel tylko 6%. Nie myślałem, że takie zainteresowanie będzie piosenką Cyzon i że bedzie w miarę wyrównana rywalizacja między nią, a Marcinem. A wystarczy poczytac komenatrze o ESC gdziekolwiek, gdzie jedna osoba kibicuje Marcinowi, druga Annie i na zmianę.
A piosenka średnia, niczym się nie wyróżnia, bez punktu kulminacyjnego. Raczej ciężko byłoby o finał, a co dopiero o godziwe miejsce w finale.
A Marcin jeśli byłby reprezentantem np Rosji to by wygrał, a jak jest Polski to jak pisałem top 10 murowane, a jeśli nie... to już się poddaje. Może zaprosic jakąś bałkańską gwiazdę i isc w te klimaty?

Pati Yang
13.02.2010 07:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #23
 
prz_rulez napisał(a):W każdym razie, wygląda na to, że ja jedyny z użytkowników forum będę oglądać PDE
u mnie będzie to i to, czyli zamiana kanałów Icon_wink2
13.02.2010 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #24
 
Ja oczywiście też będe oglądał Icon_wink2

Pati Yang
13.02.2010 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Właśnie teraz w Programie I Polskiego Radia o Eurowizji (leci LEJLA!)
14.02.2010 11:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #26
 
Tkk_Bolly napisał(a):Dziwi mnie takie podniecenie w sieci piosenką Anny Cyzon, przecież ona nawet nie wyszłaby z półfinału, a Marcin ma szanse spokojnie na top 10.
Dzisiaj usłyszałem tę piosenkę Anny Cyrzon. Całkiem przyzwoita. Jeśli uda mi się dziś oglądać preselekcje, to ona raczej będzie moją faworytką ;]
14.02.2010 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #27
 
Śmiejemy się z tego festiwalu ale i tak go oglądamy. Normalka! Każdy z nas chciałby aby ktoś z Polski w końcu wygrał. Na emigrancie wybrałem Marcina, Cyzon i dorzuciłem dla równowagi Węgrowska.
Nie mamy czego się wstydzić. Holendrzy są wkurzeni na to co pojedzie na festiwal z HOLANDII
Przecież dają światu tyle fajnej muzyki a puszczają jakieś lokalne przytupajki. Znów będą narzekać , że odpadną. Choć może się mylę?
14.02.2010 04:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
emigrant napisał(a):Śmiejemy się z tego festiwalu ale i tak go oglądamy. Normalka!
Kwintesencja polskiej mentalności Icon_cool2
A co do Holandi... To przynajmniej znów będzie po holendersku Icon_smile2
14.02.2010 05:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
A po co komu zwycięstwo na tym festiwalu? Ja wcale nie uważam tak jak emigrant. Żaden prestiż, nikt się po tym na dłużej nie wybija. Jeden wielki show, niekoniecznie nastawiony na muzykę. Jak byłem mały to jeszcze śledziłem pilnie, a teraz od niechcenia. To taki ''Taniej z gwiazdami na lodzie'' czy jakoś tak w wersji kontynentalnej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.02.2010 05:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #30
 
Uczestnicy walczą na Eurowizji głównie o popularność jedynie w swoim kraju. Oczywiście piosenka, dzięki której wygrał jest przez jakiś czas znana w kilku krajach, ale później nikt spoza jego państwa o nim nie pamięta. Ostatnią, która się wybiła była chyba Celine, ale mogę się mylić.
14.02.2010 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #31
 
W sumie Rybak jakośtam zaistniał i to nie tylko w Polsce. Widziałem dziś kawałek tej Cyzon Icon_neutral2 nie wiem czy Dodę czy Lady Gage bardziej przypomina. Słyszałem tego Mrozińskiego, który jest faworytem - niech jedzie, ciekawa piosenka i w końcu nie ballada. Ja wybieram emocje sportowe i Tomka Sikorę Icon_wink2
14.02.2010 06:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
No było paru, który zaistnieli na różnych rynkach na dłużej niż jeden album, a nawet nie wygrali (Natasha St-Pier, Brainstorm, gwiazdy bałkańskie). Kogoś pokroju Lady GaGi ten festiwal nie zrodził... ale wy jej przecież nie lubicie, prawda? Icon_wink2
Cytat:To taki ''Taniej z gwiazdami na lodzie'' czy jakoś tak w wersji kontynentalnej
Wiesz dobrze, że absolutnie się z tym nie zgadzam. To jedyny taki festiwal, gdzie pojawiają się muzycy z tak wielu krajów... i to jest moi zdaniem świetne! Icon_smile2
Jedyne, czego mi bardzo brakuje, to żywych instrumentów na scenie.
14.02.2010 06:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #33
 
Nudny już jesteś z tą GaGą.

mateusz91 napisał(a):nie wiem czy Dodę czy Lady Gage bardziej przypomina.
A mi trochę przypomina Gwen Stefani ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
14.02.2010 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
furbul napisał(a):Nudny już jesteś z tą GaGą.
Przywołaliście argument popularności, a że Lady GaGa jest teraz chyba najpopularniejsza... Icon_wink2 Okej, może być Britney, Shakira, Justin czy ktokolwiek inny. Poza tym, wielu waszych ulubieńców nie sprzedaje milionów płyt i jakoś wam to nie przeszkadza...
14.02.2010 07:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #35
 
Sluchalem tegorocznych domniemanych reprezentantow polski, jak zwykle nic specjalnego.

Mam nadzieje, ze jakis inny kraj da cos fajnego. W zeszlym roku fajny byl Brinck z Danii.
Na kilkanascie panstw zdarzaja sie ciekawe piosenkiIcon_smile
14.02.2010 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #36
 
prz_rulez napisał(a):Przywołaliście argument popularności, a że Lady GaGa jest teraz chyba najpopularniejsza... Icon_wink2 Okej, może być Britney, Shakira, Justin czy ktokolwiek inny. Poza tym, wielu waszych ulubieńców nie sprzedaje milionów płyt i jakoś wam to nie przeszkadza...
Chodziło mi o wytykanie na każdym kroku jak to my wszyscy jej nie lubimy.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
14.02.2010 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
A lubicie? Icon_lol
14.02.2010 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #38
 
Ja o swoim stosunku do niej pisałem już na tym forum nie raz, a powtarzać się nie zamierzam.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
14.02.2010 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Popatrzyłem trochę głębiej i nawet byłą 2 tygodnie w ogonie Twoje listy Icon_wink2 No, no...
To teraz jeszcze 35 minut... i się zacznie.
14.02.2010 08:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #40
 
Obawiam się, że Annie Cyzon może ta piosenka na żywo nie wyjść. Bo w sumie mogłaby jechać do Oslo.
Myślę, że Eurowizja stała się ( mimo swego kiczu) czymś ważnym dla Europy. Jak obserwuje tutejsze media to widzę , że w Beneluksie też uważa się ten festiwal jako kicz ale każdy na niego czeka. Przeżywają kogo się wyślę na kolejny konkurs i jednocześnie wieszają na Eurowizji psy.
Holandia też ciągle mówi, że zrezygnują bo nikt na nich nie głosuje a jednak co roku kogoś wystawiają. I jak my mamy pretensje, że Polski nikt nie lubi tak samo myślą o Holandii sami Holendrzy. Wątpie czy Beglowie głosują na NL. To raczej Holendrzy mogą przyjeżdzać tutaj głosować sami na siebie. Pociągi mają co godzinę a w belgijskich kablówkach swoje programy i na odwrót.
14.02.2010 08:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eurowizja na sportowo: Deluxe Edition Fresh 13 2 329 02.06.2010 02:22 PM
Ostatni post: AKT!
  Eurowizja 2009 stavanger 262 26 773 19.08.2009 09:00 PM
Ostatni post: furbul
  Eurowizja 2008 prz_rulez 99 14 150 26.05.2008 10:52 PM
Ostatni post: m@rek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości