Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 MEGATON LISTA LISTA PRZEBOJÓW GROWYCH
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 077
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #4
RE: 10 MEGATON LISTA LISTA PRZEBOJÓW GROWYCH
Ukazało się na fali sukcesu oryginalnego Raymana - kilkadziesiąt nowych poziomów w znanych światach (ale z nowymi dźwiękami i paroma nowymi rzeczami typu licznik czasu, czy różnokolorowe tyngsy) oraz edytor poziomów, dzięki któremu można sobie stworzyć własny poziom (nawet udało mi się go uruchomić na Windowsie 10, chociaż z trudem), a sama gra daje możliwość właśnie zagrania w te utworzone poziomy (swoje lub czyjeś inne Icon_wink ). Potem było jeszcze Rayman By His Fans, czyli wybór poziomów stworzonych przez fanów, a w międzyczasie jeszcze gry typu "Rayman uczy matmy i Polaka" czy "Rayman uczy angielskiego" (obie miałem, będąc w przedszkolu <3).
Potem było wydanie pod nazwą "Rayman Gold", zbierające oryginalną grę, "Designer" i "By His Fans", no i taki zbiór znalazł się też w 4xDVD Rayman Collection wraz z Raymanem 2, 3 i Origins, który sobie kupiłem parę lat temu. Bardzo mnie on cieszy, ponieważ nic tam nie wymaga połączenia internetowego. ^^

A to chyba mój ulubiony poziom z edytora, ale wciąż nie czuję się dostatecznie japońsko, aby próbować go przejść xd

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.08.2021 02:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 10 MEGATON LISTA LISTA PRZEBOJÓW GROWYCH - Dobromiera - 14.08.2021 02:53 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości