Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagadka
Wskaż ciekawy zestaw składanek na Discogs...
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #1
Żarówka Zagadka
... w których znajdę utwory z OpenFM - Dance z 2011-2013 roku, takie jak: Andrew Spencer feat. Pit Bailay - I'm Always Here (Baywatch Theme) (Ti-Mo Remix), Cascada - Night Nurse (D-Base 2011 Bootleg Mix), Kandyman - Price Tag (Flashtune Remix), DJ Gollum feat. DJ Cap - Don't Look Back (DJ THT vs. Ced Tecknoboy Remix) czy Modana & Carlprit - Hot Spot (Ti-Mo Remix).

Jest to gatunek Handsup. Będę wdzięczny za wskazówkę. Najlepiej, żeby była tam większość, co do której mam listę Icon_smile
13.08.2021 03:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #2
RE: Zagadka
Proponuję odwołać się do listy Kacpra - Hot Booom Boom Ziup Ziup Eska Hity z Pity i Niezłe Bity a do tego Trylobity Power 3000 XXX Dance-Club Eargasm Total Handsup Baby Handsup Ultimate and The One and Only the Lonely Top Wszechczasów

Tam jest większość, która masz na liście i jeszcze więcej.
13.08.2021 07:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Zagadka
Chyba nie jest w porządku, żeby na przywitanie kpić sobie z nowego użytkownika.
13.08.2021 07:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #4
RE: Zagadka
dlaczego?
13.08.2021 09:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #5
RE: Zagadka
To znaczy ja nawet nie rozumiem pytania. W których co? I o co chodzi w ostatnim zdaniu też nie kumam.

Radio Epsilon
13.08.2021 09:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #6
RE: Zagadka
(13.08.2021 09:57 AM)EVENo napisał(a):  To znaczy ja nawet nie rozumiem pytania. W których co? I o co chodzi w ostatnim zdaniu też nie kumam.

Też się długo zastanawiałem, ale pod nazwą tematu jest dopisek, dzięki któremu otrzymujemy prośbę:

"Wskaż ciekawy zestaw składanek na Discogs, w których znajdę utwory z OpenFM - Dance z 2011-2013 roku, takie jak: Andrew Spencer feat. Pit Bailay - I'm Always Here (Baywatch Theme) (Ti-Mo Remix), Cascada - Night Nurse (D-Base 2011 Bootleg Mix), Kandyman - Price Tag (Flashtune Remix), DJ Gollum feat. DJ Cap - Don't Look Back (DJ THT vs. Ced Tecknoboy Remix) czy Modana & Carlprit - Hot Spot (Ti-Mo Remix)."

I z tym ostatnim zdaniem chodzi o to, by wskazać składankę, gdzie występuje większość wymienionych wyżej piosenek. Przynajmniej ja to tak rozumiem.
13.08.2021 10:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #7
RE: Zagadka
To chyba bardziej prośba niż zagadka.
A tak poza tym to witamy na forum.

WOLNE MEDIA!!!
13.08.2021 10:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #8
RE: Zagadka
A no witam państwa. Tylu odpowiedzi się nie spodziewałem. Forum jednak jakoś żyje Icon_smile

Tak, to była prośba z przynajmniej dla mnie ciekawym tytułem.

Hehe dobre jogosz Icon_smile
13.08.2021 10:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #9
RE: Zagadka
Moją intencją nie było kpienie z użytkownika, a raczej sposobu zakomunikowania przez niego pewnych rzeczy i delikatnej absurdalności jego wiadomości, bo de facto nie wiadomo, o co w niej chodzi (czy to właśnie prośba czy... zagadka, a jak zagadka, to jak zdefiniowane jest kryterium "ciekawości").
13.08.2021 10:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #10
RE: Zagadka
dejmieeen napisał(a):Też się długo zastanawiałem, ale pod nazwą tematu jest dopisek, dzięki któremu otrzymujemy prośbę:
O, faktycznie. Zaskakujące jak bardzo to rozjaśnia sprawę Icon_lol

Radio Epsilon
13.08.2021 10:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: Zagadka
Po prostu wiele osób nie zwraca uwagi na dopiski.
13.08.2021 10:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości