Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAK WYGLĄDACIE?
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Węża to jak słyszałem ma się w kieszeni. Jego boxerki mają kieszeń?
12.08.2021 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #22
RE: JAK WYGLĄDACIE?
jogosz napisał(a):Ważne, że w bokserkach duży wąż
A tak, to kolejny powód, dla którego zapuściłem długą brodę. Żeby najwięcej włosów mieć na twarzy, a nie na... plecach Icon_wink

Radio Epsilon
12.08.2021 07:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #23
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Chodzi o "weselnego pytona"?

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.08.2021 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Kto pyton nie błądzin.
12.08.2021 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #25
RE: JAK WYGLĄDACIE?
(12.08.2021 09:00 AM)jogosz napisał(a):  Poznajmy się trochę i przy okazji podzielmy przydatnymi radami, jak być pięknymi, młodymi i zdrowymi - o ile chcecie!

Ja mam 176 cm wzrostu, 83 kg wagi ciemne włosy, piwne oczy. Sporo pieprzyków na plecach, ale nie jest to chyba znaczące w tym momencie. Nie mam zarostu, a za ozdobę służy mi mały tatuaż pewnego hinduskiego symbolu umieszczony w lewym przedramieniu.

Obecnie staram się biegać, co wychodzi mi średnio. Na szczęście w tym kontekście pracuje fizycznie w fabryce (metalurgia itd.), więc mam aktywność fizyczną, która mnie trzyma w ryzach. Chciałbym jednak lepiej wyrzeźbić swój brzuch.

Jeżeli chodzi o wybudowanie ładnej sylwetki, to mogę podpowiedzieć, bowiem już ponad 2 lata uczęszczam na siłownię. Aby to zrobić, musisz zacząć inaczej myśleć odnośnie co jesz na co dzień. Wprowadź sobie system 4-5 posiłków dziennie, gdzie w jednym z nich musisz zamieścić grejfruta. Ten owoc w dużym stopniu pomaga w procesie odchudzania. To jeszcze nie wszystko, ponieważ proces diety na którym zjadasz wybrane przez ciebie produkty to połowa sukcesu. Kolejne 50% to właśnie siłka, gdzie np. ja stosuje ćwiczenia wzmożone np. przez pierwszą godzinę robię ćwiczenia siłowe na np. klatkę piersiową, brzuch, nogi etc., a drugą godzinę (większość z drugiej np. 40 minut) to poświęcam na kardio, czyli w jednym dniu robię orbitrek, a w drugim biegam na bieżni o określonym czasie dany dystans. Natomiast jak zejdziesz do idealnej wagi, to już możesz myśleć nad zrobieniem sixpacka. Zanim to zrobisz, to przede wszystkim zrób sobie analizę składu swojego ciała.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
12.08.2021 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #26
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Ile dni w tyg. ćwiczysz? Jakie polecasz ćwiczenia? Czy jeszcze coś oprócz grapefruita?
12.08.2021 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Nigdy nie interesował mnie przyrost masy mięśniowej w górnej części ciała.
12.08.2021 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #28
RE: JAK WYGLĄDACIE?
(12.08.2021 09:20 PM)jogosz napisał(a):  Ile dni w tyg. ćwiczysz? Jakie polecasz ćwiczenia? Czy jeszcze coś oprócz grapefruita?

1.Jeżeli chodzi o częstotliwość to maks 4 razy w tygodniu
2.To jest zależne od ciebie czy skupiasz na całym ciele czy tylko na jednej części ciała
3.Na pewno inne owoce jak jabłko, banan czy w sezonie letnim czereśnie,ale też inne owoce + warzywa wspierające proces odchudzania, chude mięso etc.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
12.08.2021 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #29
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Artur.O napisał(a):Ja jak niemiecki nastolatek - prawie marzenie H####ra.
To jest faktycznie marzenieIcon_wink
kajman napisał(a):Tatuaży nie mam i kompletnie nierozumiem
EVENo napisał(a):Raczej dużo ludzi podziela ten pogląd, ja na pewno.
+2
Nie rozumiem potrzeby posiadania tatuaży i nie zachwycam się nimi.

neo01 napisał(a):łysiejący,
neo01 napisał(a):zostawiam te resztki,
santosz napisał(a):Włosy na pewnym etapie odmówiły mi posłuszeństwa
W ramach dobrego uczynku mogę ściąć swoje o "metalowej" długości i przyzwoitej gęstości (choć z wiekiem ten parametr się zmniejsza) i dać Wam na peruki, doczepy, tupeciki czy co tam wymyślicie Icon_wink
santosz napisał(a):piwa piję raczej niewiele i rzadko.
+1
Ja to w ogóle, powiem więcej (choć się narażę :twistedIcon_smile .... gardzę piwem Icon_razz (gaz i chmiel blee), ale drinki bez gazu okazjonalnie przytulam Icon_wink

I z grapefruitem chyba też się zaprzyjaźnię, bo zamknięcie i zajadanie pandemicznego strachu zrobiło z lekka swoje...

Nie lubię jeansu, wolę kolorowe, zwiewne sukienki Icon_cool
12.08.2021 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: JAK WYGLĄDACIE?
gioconda2 napisał(a):Nie lubię jeansu, wolę kolorowe, zwiewne sukienki
No sorry, ale ja nie. Przynajmniej na sobie.
12.08.2021 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #31
RE: JAK WYGLĄDACIE?
TuneHunterz napisał(a):2.To jest zależne od ciebie czy skupiasz na całym ciele czy tylko na jednej części ciała
Ogólnorozwojowe + ten brzuch.
13.08.2021 07:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #32
RE: JAK WYGLĄDACIE?
gioconda2 napisał(a):.... gardzę piwem
gioconda2 napisał(a):(gaz i chmiel blee),
Są piwa pozbawione nadmiernego gazu i nadmiernej goryczki chmielowej. Twoja pogarda dla chleba w płynie jest czystym złem.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
13.08.2021 07:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: JAK WYGLĄDACIE?
dziobaseczek napisał(a):Są piwa pozbawione nadmiernego gazu i nadmiernej goryczki chmielowej.
A są piwa pozbawione całkowicie i jednego i drugiego? Gardzi piwem - jej sprawa. Nikomu i niczemu (no może poza producentami) to nie szkodzi.
13.08.2021 07:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #34
RE: JAK WYGLĄDACIE?
ale przecież dziobaseczek napisał implicite, że mu szkodzi, więc kwantyfikator "nikomu" jest bardzo nie na miejscu, szczególnie że oprócz dziobaseczka i producentów bolesne konsekwencje zgłaszam również ja i, według wstępnych ustaleń, moja siostra
13.08.2021 09:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #35
RE: JAK WYGLĄDACIE?
dziobaseczek napisał(a):Twoja pogarda dla chleba w płynie jest czystym złem.
Tak, bo jestem złem wcielonym Icon_twistedIcon_evilIcon_lol dla producentów piwa, ale ma to dobre strony - mogę być jego strażnikiem na imprezie Icon_cool
Za to producenci napojów 40% okazjonalnie coś tam na mnie zyskają Icon_lol
13.08.2021 09:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Dyfeomorfizm napisał(a):bolesne konsekwencje zgłaszam również ja i, według wstępnych ustaleń, moja siostra
Na czym polegają bolesne konsekwencje gardzenia przez giocondę2 piwem?
13.08.2021 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #37
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Jest to m.in. wlew dojelitowy.
13.08.2021 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #38
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Masz na myśli wlewy z wit. C serwowane przez dr Ziębę?
13.08.2021 11:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #39
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Pogubiłem się w tym wątku... Jaki znowu wlew?

WOLNE MEDIA!!!
13.08.2021 12:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #40
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Nie przejmuj się lekko absurdalnymi wpisamiIcon_smile

choć to wszystko po to, aby być pięknym, młodym, zdrowym i bogatym, czyli... zgodnie z tematem wątku jakoś wyglądać Icon_lol

Wybitnym specjalistą od wlewów jest jogosz Icon_wink
13.08.2021 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości