Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 142 (22.08.08)
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #21
Re: DLP - Notowanie 142 (22.08.08)
saferłel napisał(a):Hehe, celebruję raczej swojego posta numer 10000, a nie nowy utwór Madonny. Mam Was! Icon_lol
Bardzo mnie to cieszy Icon_biggrin3

Cytat:Jak Radiohead są na liście, czuję się naprawdę spełniony. Każdy z syndromem tego zespołu tak ma Icon_razz2
Czyli jednak? Icon_lol

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.08.2009 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
Eh... Saferłel... zawsze, gdy chcę skomentować Twoją listę, czytam najpierw komentarze. Ich jest zawsze tak dużo że już nie mam siły na jakiś komentarz. Icon_mrgreen
Z trzydziestki najbardziej podoba mi się nr 13 (szczęśliwa trzynastka Icon_smile2 ) i 30.
O nie! Znów Radiohead?! Icon_lol
27.08.2009 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Cytat:Bardzo mnie to cieszy Icon_biggrin3

Mnie cieszy, że wróciłeś cało i zdrowo z urlopu. Fajnie było Icon_wink?

aaktt napisał(a):Czyli jednak? Icon_lol

Pewnie i tak masz swoje zdanie na ten temat Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.08.2009 04:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
ku3a napisał(a):ten debiutujący Kasabian mi też zaczyna się podobać i też z opóźnieniem.
To drugie ''też'' chyba nie odnosi się do mnie? Mi się podobał od samego początku prawie, ale teraz w porze największych upałów trochę odstawiłem rocka i może dlatego pojawia się z 3-4 tyg. później.

Cytat:też myślałem,że Skunk Anansie znacznie mocniej pójdą do góry.
A jakbym napisał, że mi już się zaczyna ta piosenka lekko nudzić :roll: ... no nie wiem.

ku3a napisał(a):w Anglii album sprzedaje się o wiele gorzej niż debiut, ale też chyba nikt na takie wyniki nie liczył.
Hehe, artystycznie lepsi, komercyjnie słabi....cóż. Przebojów to tam raczej wielu nie ma, ale z 2 dodatkowe single chyba z nich wydobędę Icon_smile

ku3a napisał(a):wow, Wilco w 11. tygodniu taki skok w czołówce?
Sporo takich sytuacji było/jest/będzie na liście.

ku3a napisał(a):ostatnia dziesiątka bardzo wiekowa jak na Twoją listę
Zawsze jest tak samo, chociaż teraz faktycznie wszystko powyżej 10 tygodni, ale to normalne. Ja lubię trzymać piosenki przy sobie i z trudem żegnam się z każdą.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.08.2009 04:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
saferłel napisał(a):
Cytat:Bardzo mnie to cieszy Icon_biggrin3

Mnie cieszy, że wróciłeś cało i zdrowo z urlopu. Fajnie było Icon_wink?
Nie najgorzej, ale na Helu zupełnie nic się nie dzieje. Wcale. Nada. Zero. A po 21 ciężko jest cokolwiek dostać tam do jedzenia, bo ludzi wcale nie ma na ulicach i w lokalach, i kuchnie zamykają Icon_neutral2

Cytat:
aaktt napisał(a):Czyli jednak? Icon_lol

Pewnie i tak masz swoje zdanie na ten temat Icon_lol
Mam Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.08.2009 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
saferłel napisał(a):To drugie ''też'' chyba nie odnosi się do mnie? Mi się podobał od samego początku prawie
sądziłem, że zdanie:
saferłel napisał(a):Mi trochę przeszedł obok ucha
oznacza właśnie to, że się spodobało z opóźnieniem Icon_razz.
saferłel napisał(a):A jakbym napisał, że mi już się zaczyna ta piosenka lekko nudzić :roll: ... no nie wiem.
no właśnie to jest to czego się obawiam, że może się stać...
27.08.2009 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):oznacza właśnie to, że się spodobało z opóźnieniem Icon_razz .

Na początku faktycznie nie chwyciło tak mocno, dlatego później pisałem m.in ''Mi się podobał od samego początku PRAWIE'' Icon_wink Ale to szczegóły. Teraz jest na liście i dał sobie radę już w płytowej preselekcji Icon_biggrin Jest mocny.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.08.2009 07:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości