Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 033
Dołączył: May 2021
Post: #21
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
To wszystko przez ten pop i EDM (cokolwiek to jest). Gdyby ludzie słuchali mniej popu i EDM (cokolwiek to jest), to mniej by się frustrowali i mniej kłócili.

Karpie zjem!
09.08.2021 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #22
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Żegnam was, już wiem
Nie załatwię wszystkich pilnych spraw
Idę sam, właśnie tam gdzie czekają mnie
Tam przyjaciół kilku mam od lat
Dla nich zawsze playlisty pop i edm wstawiam
Jeszcze raz żegnam was, nie spotkamy się
09.08.2021 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
kacper130700 napisał(a):W dziale z nowymi singlami pojawia się dużo nowych tematów, zdarza się, że kilka lub kilkanaście w krótkich odstępach czasu.
Ale tam przynajmniej są linki. Gdyby w Twoim były do nowości to miałoby to więcej sensu.
thestranglers napisał(a):Przeszkadza mi ściana playlist właśnie w Najnowszych postach
Tylko że kacper130700 zaproponował ich ograniczenie. Liczę, że da się namówić do max 4 (wystarczy wyrzucić słowo dzienne z tematów).
EVENo napisał(a):Wypowiadasz się jakbyś to Ty stawiał warunki i był na wygranej pozycji
Bzdura. Jeżeli ktoś się zarejestrował na forum to nie po to, żeby pisać bloga. Gdyby ktoś zaproponował mi wyniesienie się i założenie bloga też bym źle zareagował.
kacper130700 napisał(a):co wchodzi do takiej dziennej playlisty, a co wypada z niej
I to by całkowicie wystarczyło.
kacper130700 napisał(a):Albo 4 tematy z dziennymi playlistami + 2 z playlistami z pasm muzycznych
Te dwie to mógłbyś sobie darować i upchnąć do któryś z tamtych.
kacper130700 napisał(a):Ja np. nie chcę, aby forum kojarzyło się tylko z muzyką alternatywną.
Mi się kompletnie z nią nie kojarzy (ale to może z powodu absurdalności określenia alternatywa w stosunku do części muzyki).
Artur.O napisał(a):traktujesz to forum jako swój prywatny folwark
Uważam to za absurd.
Artur.O napisał(a):nie próbujesz się w jakikolwiek sposób stać częścią tutejszej społeczności
Bierze udział w forumowych topach, więc moim zdaniem zarzut jest kompletnie chybiony. Są osoby, które postują tylko swoje listy i nic ich poza tym nie obchodzi.
Artur.O napisał(a):to jest równie nielogiczne, co 2+2=5
A Radiohead nie uważa inaczej?
Artur.O napisał(a):skoro nawet ci najbardziej zorientowani na głównonurtowy pop użytkownicy, jak Szymek, mike, czy Gaspard
A skąd to wiesz? A czy są nimi zainteresowani najbardziej w moim odczuciu muzycznie mu bliscy Tunehunterz i kuba015?
Artur.O napisał(a):Czemu zależy ci na tym, żeby plejlisty postować akurat tutaj, a nie gdziekolwiek indziej?
Bo po to tutaj się zarejestrował.
Artur.O napisał(a):To jest właśnie istota mycharts, tak jak wskazuje nazwa - MOJE LISTY - znaczy, twoje, moje, i innych użytkowników.
To po co tutaj prezentacje singli, albumów, mychartsowe topy, sport i filmy?
09.08.2021 06:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #24
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
kajman napisał(a):Bierze udział w forumowych topach, więc moim zdaniem zarzut jest kompletnie chybiony.
Branie udziału w topach jako próba stania się częścią społeczności, teraz to popłynąłeś. To dawanie od siebie niewiele więcej, niż wklejanie plejlist.

Aż mi się przypomniał taki jeden post
(13.04.2021 09:07 PM)kacper130700 napisał(a):  Witaj Kubo. Jeszcze wczoraj nie wiedziałem, że pod tym nickiem ukrywa się osoba, którą doskonale kojarzę z Forum Musictop.pl. Pamiętam doskonale jak się kłóciliśmy, miałeś mnie dość, to ograniczyłeś swoją aktywność na forum do momentu, aż postanowiłem odejść z tamtego forum przez samego Administratora. Słyszałem, że po moim odejściu tamto forum ucichło w mniejszym lub większym stopniu, ale nie spodziewałem się, że się tutaj pojawisz. Nawet jakbym wczoraj po 21:00 wiedział, że Mayberryna to ZdroweJelitaShakiry z innych forów muzycznych to i tak bym wysłał do ku3y wiadomość, że prosisz o aktywację konta. Zdziwiony? Chyba tak. Po prostu chciałbym przeprosić, wyciągnijmy rękę do zgody i zapomnijmy o tym co się wydarzyło, kiedy jeszcze byłem na Forum Musictop.pl jako Moderator, później Super Moderator.

Może ja wtedy coś źle odebrałem, ale skojarzyło mi się to wtedy z Marcinem Najmanem, czyli osobą, która nawet jak przeprasza i wyciąga rękę na zgodę, to robi to jak zadufany w sobie burak. I dopóki Kacper nie nauczy się rozmawiać, to nawet jego dobre intencje będą odbierane jako złe.

Radio Epsilon
09.08.2021 06:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #25
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
"Normalnie nie wiem od czego zacząć.

Ale po prostu miarka się przebrała.
Kacper130700 - z dniem dzisiejszym przestaje pełnić funkcję Moderatora na forum.

Teraz uzasadnię dlaczego. Na wiele jego wyskoków i kłótni przymykałem oko.
Wieczne niezadowolenie i cały czas krytykowanie innych użytkowników forum doprowadziło mnie do ostateczności.
Dostałem kilka skarg na Kacpra, nawet pewne osoby odeszły z forum po kłótniach z nim.
Cały czas tylko słyszymy że to jest słabe, to jest beznadziejne, tylko to co ty słuchasz jest cały czas znakomite.
Nie wiem czy znajdę 1 lub 2 osoby na forum z którymi nie miałbyś spięcia.
(...)
Nawet to jak się kłócisz z innymi i potem osoby znikają z forum.
Nie będe wymieniał wszystkich kłótni które prowadziłeś na forum, wspomnę tylko jedną, tę ostatnią.
Gdzie jest teraz kolega @ZdroweJelitaShakiry?
Odszedł po kłótni z tobą, a był to naprawdę spoko gość, i co lepsze, uważam że nie ma w tym co zrobił żadnej jego winy.
(...)
A najlepsze jest to wymuszanie, jak np. nie będe głosował na liście dopóki ta piosenka nie wypadnie, normalnie dziecinada.
A przypomnę że takich sytuacji było więcej.

Dlatego nie widzę dalszej współpracy z tobą. Nie znam drugiej tak "Toksycznej" osoby."

takie coś znalazłem na tamtym forum XDD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2021 06:56 PM przez Dyfeomorfizm.)
09.08.2021 06:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #26
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Drogi kajmanie,

Tak bardzo skupiasz się na wyrwanych z kontekstu fragmentach postów, że nie dość, że ucieka ci ich sens - bo ignorujesz resztę posta - to jeszcze wychodzi ci długi post, z którego nic nie wynika. To już kolejny raz, kiedy tak robisz i efektem jest tylko dalsze rozmywanie tematu.

Nic nie wnosi twoja uwaga, że "po to się zarejestrował na mycharts", bo równie dobrze mógł się zarejestrować na Muzy... a nie, czekaj, przecież na MG również ma konto! Co byś wiedział, gdybyś czytał posty w temacie, na który odpowiadasz. Także nie rozumiem, po co pisać coś takiego.

Tak samo bez sensu jest twoje przywoływanie kolejnych nicków użytkowników i zastanawianie się czy się interesują czy nie. Znowu ignorujesz to, co napisałem - nie ma w tych tematach żadnego zainteresowania, nawet jeśli dawałem sygnał, żeby ktoś kogo to interesuje, dał znać. Nieważne, czy kuba015, czy prz_rulez, czy ufoludki. Nic. Zero. Ponimasz to?

Po co tematy o singlach czy albumach? Nie wiem, może po to, żeby o nich podyskutować, ew. zwrócić uwagę na ich istnienie komuś, komu mogą się spodobać? A po co są na forum tematy o imprezach sportowych? Tak można się czepiać do wszystkiego i nic nie będzie z tego wynikać.

Pozdro&poćwicz.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
09.08.2021 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 805
Dołączył: May 2012
Post: #27
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
A ten cały czas upiera się tylko przy tym, że wszyscy forumowicze na tej stronie słuchają wyłącznie rocka. XD

Na przykład żeby znaleźć interesujący mnie nowy utwór Natalie Imbruglii musiałem przepchać się przez całą masę postów z playlistami Radia Netka czy Stars.TV, a tak naprawdę mówiąc wprost gówno mnie obchodzi co grają te stacje. Nie słucham / nie oglądam (zresztą czy radio Netka istnieje?).

W każdym razie cała ta beka to jednak na własne życzenie. Kilku userów przedstawiło bardzo jasno i klarownie w jaki sposób powinnieneś zaplanować swoją aktywność na forum, ale nic nie dotarło.
09.08.2021 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #28
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Dyfeomorfizm napisał(a):Dlatego nie widzę dalszej współpracy z tobą. Nie znam drugiej tak "Toksycznej" osoby."
oho, coś czuję, że w Radiu Netka w tym tygodniu powróci Britney Spears z piosenką "Toxic".
09.08.2021 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #29
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
(09.08.2021 08:35 PM)Adam1992 napisał(a):  mówiąc wprost gówno mnie obchodzi co grają te stacje
kolejni użytkownicy odwiedzający ten wątek potwierdzają uciążliwość toksycznego kacperka, zamiast napisać, że ochoczo korzystają z jego playlist

imagine my shock
10.08.2021 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 805
Dołączył: May 2012
Post: #30
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Czyżby Kacper faktycznie dał sobie spokój z forum?
13.08.2021 11:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Chyba niestety tak.
13.08.2021 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 076
Dołączył: Dec 2009
Post: #32
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Ktoś się w ogóle temu dziwi? Przecież to było do przewidzenia.

WOLNE MEDIA!!!
13.08.2021 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #33
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Powiem tylko tyle. Nie wiem czy to wy gorzej kombinujecie czy ja Icon_smile
13.08.2021 04:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #34
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
To w sumie dobrze, że powiesz tylko tyle.

Radio Epsilon
13.08.2021 04:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #35
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
swoją drogą jestem przekonany (mam dowody poszlakowe), że kacper posiada na mycharts multikonto
13.08.2021 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #36
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
(13.08.2021 04:20 PM)Orion90 napisał(a):  Powiem tylko tyle. Nie wiem czy to wy gorzej kombinujecie czy ja Icon_smile

Cześć Kacper
14.08.2021 12:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #37
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
jeśli orion i kacper to ta sama osoba, to daję kacprowi punkt szacunku za treść prowadzonej z samym sobą rozmowy w shoutboxie

ale póki co nie znam tożsamości multikonta toksycznego kacperka
14.08.2021 12:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #38
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Orion dołączył do nas 31 lipca. Pytanie, czy przyszłość Kacperka już wtedy zaczęła się sypać? Wszak apogeum nastąpiło, nie zapomnę tej daty, ósmego sierpnia.

Poza tym nie wydaje mi się, aby Kacperek był na tyle inteligentny, aby stworzyć tak oderwane od rzeczywistości alter ego. Posty Oriona (swoją drogą sam nie wiem co mam myśleć o tym ID, ale 1800. notowanie mojego Oriona jest już gotowe i zostanie opublikowane już za trzy tygodnie) są mega specyficzne i zawierają zupełnie inne błędy stylistyczne i... sam nie wiem jak to nazwać, kodowe? niż te od Kacpra. Są znacznie bardziej niechlujne i w kwestiach merytorycznych zbyt inne, bym podejrzewał, że to jest ta sama osoba. Ale znajomy postujący na życzenie już tak, taki trochę Kukiz.

Kaczyński natomiast moje podejrzenia o multikonta wzbudził już dawno temu, kiedy bardzo nie podobało mu się jak wyglądają wyniki listy Mycharts Top 30, gdzie piosenka zatytułowana tytułem wykonawcy nazwanego nazwą nie osiągała wyników przez niego oczekiwanych. Wtedy właśnie pojawiło się kilka nowych kont, a jedno z nich, po interwencji administracji (zdaje się ku3y) okazało się multikontem - ku mojemu zaskoczeniu to nie był Kacper. A zaskoczenie wzięło się stąd, że ów użytkownik wydaje się być idealnym kandydatem do tego, aby takie rzeczy odpierdzielać. Jego upór w dążeniu do celu, który działa tylko na jego samolubną korzyść był tutaj widoczny od początku.

Sam ku3a zaczął się z resztą zastanawiać jak to jest, że Kacperek potrafi wychwycić każdego nowego usera i ile czasu ta osoba musi spędzać na forum, by tak je monitorować. A jak wiemy na podstawie playlist, Kacper wolnego czasu ma bardzo wiele. Cytat na dowód:

ku3a napisał(a):pierwszy raz widzę, żeby ktoś sprawdzał zarejestrowanych, ale nie aktywowanych użytkowników... I to codziennie...
jak dla mnie to jest niestandardowe. ale nie tylko...

z działu "prośby związane z moderacją", 16 listopada 2020

Na razie tyle ode mnie, ale skoro już raz rozgryźliśmy typa, to rozgryziemy go i kolejny raz. Pytanie tylko, czy powstrzymamy? On, nie wiedzieć czemu, ale bardzo chce tę wojnę wygrać. A gdybym był adminem i miałbym blokować każdą jego próbę zaśmiecenia forum, to chyba bym poległ. Ale chyba wszyscy (ok, większość) mamy motywację, aby ten upór zwalczyć. Nie poddawajmy się. Jego dni są policzone.

Radio Epsilon
14.08.2021 02:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #39
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
w pełni się zgadzam - zrobiło się bardzo tajemniczo, wykluczałbym identyczność oriona i kacpra, gdyby nie komentarz oriona w tym wątku, infantylnością i sztubactwem do złudzenia przywodzący na myśl kacpra

oprócz oriona podejrzane wydają mi się następujące konta:
hedge
d.galazka


jeśli ktoś jest w stanie poręczyć autonomię tożsamościową któregoś z tych użytkowników, to skreślę go z tej listy i kieruję wyrazy przeprosin, niemniej lustracja jest rzeczą świętą i należy ją przeprowadzać skrupulatnie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.08.2021 09:28 PM przez Dyfeomorfizm.)
14.08.2021 02:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #40
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
[Obrazek: zrzut-ekranu-2021-08-14-o-02-3.png]

swoją drogą nie da się odmówić kacprowi ogromnej bystrości
14.08.2021 02:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości