Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pet Shop Boys - All Over The World
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Pet Shop Boys - All Over The World
[Obrazek: Pet+Shop+Boys+petShopBoys_447x324.jpg]

Świetne informacje z oficjalnej strony PSB (Chyba jedyna oficjalna strona, która tak szybko potwierdza lub nie, informacje pojawiające się wcześniej w internecie).

Zespół ogłosił, że specjalnie na prośbę niemieckiego oddziału EMI, 25 października do sklepów trafi singiel ''Beautiful People''. Grupa dziękuje za świetną robotę jaką ta część koncernu robi dla nich w Niemczech i cieszy się z ogromnej popularności ''Yes'' w tym kraju.
Singiel ukaże się w wersji zarówno na nośniku fizycznym, jak i w formie digital download.
Jako dodatki zapowiedziano wersję demo piosenki oraz wcześniej niepublikowany mix utworu ''Fugitive'' (sesja ''Fundamental'') w wykonaniu stałego współpracownika zespołu, Richarda X.

Najważniejsze rzeczy pojawiają się na końcu komunikatu. Widnieje tam bowiem informacja, że do wydania przygotowywana jest EP-ka, która ma ukazać się pod koniec tego roku w różnych częściach świata, w różnych wersjach. Nie wiadomo jednak, co konkretnie znajdzie się na tym wydawnictwie. Szczegóły wkrótce.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.08.2009 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #2
 
Richard X to dobry producer, nie wiedzialem ze z nimi wspolpracuje na stale. Icon_surprised dobrze wiedziec Icon_smile

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
21.08.2009 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ostatnio rzadko się słyszy pochwały w kierunku EMI Icon_wink2
21.08.2009 10:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Ja akurat zdania nie zmieniam, chociaż wygląda na to, że EMI z Niemiec faktycznie poważnie interesuje się tym, co z PSB się dzieje. Skoro sami tak piszą. I to działa, bo w tamtym kraju ''Yes'' osiągnęło naprawdę świetne wyniki - co ciekawe nowa płyta DM też właśnie w Niemczech osiągnęła największą popularność. Ale w ich wypadku.....do przewidzenia.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.08.2009 10:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Mam pytanie. Odsłuchałem sobie ostatnie notowanie Lp3 i Baron mówił, że nowy singiel PSB będzie grany w przyszłym tygodniu (czyli wygląda, że chodzi o ten teraz). Czy tym utworem jest właśnie BP. Ktoś słyszał?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.08.2009 03:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
wygląda na to, że w tym tygodniu żadne PSB nie było grane, więc może chodziło o przyszły tydzień.
21.08.2009 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Ok, dzięki. Chyba Baron uważa, że nowy tydzień rozpoczyna się od soboty i od listy Icon_lol To faktycznie trzeba jeszcze poczekać te 2 dni przynajmniej Icon_wink

Jakby co, to niech ktoś da znak czy było. A może sam wyśledzę Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.08.2009 03:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #8
 
no i tu trzeba pochwalic niemcow, poszli po rozum do glowy...

https://radio-orbit.pl/
21.08.2009 04:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Tytuł Ep-ki to ''Christmas EP''. Znajdą się na niej 4 kompozycje.

Oby tylko tytuł oznaczał czas w jakim zostanie to wydane, bo jakoś nie mam ochoty usłyszeć żadnych kolęd w ich wykonaniu. Kolęd i tego typu biesiadnych melodyjek, to ja w ogóle słuchać nie chcę, niezależnie kto wykonuje.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.08.2009 07:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
saferłel napisał(a):Oby tylko tytuł oznaczał czas w jakim zostanie to wydane, bo jakoś nie mam ochoty usłyszeć żadnych kolęd w ich wykonaniu. Kolęd i tego typu biesiadnych melodyjek, to ja w ogóle słuchać nie chcę, niezależnie kto wykonuje.
Pffff! I znowu mi podpadłeś, już któryś raz dzisiaj Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.08.2009 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
A kiedy indziej Ci dzisiaj podpadłem? Icon_wink

Sorry, ale kolędy w wykonaniu PSB nie wniosłyby raczej nic do świata muzyki. Chyba, że jakoś by to przearanżowali.

Zresztą - http://www.youtube.com/watch?v=r1V6tN6qNi0 Icon_lol Icon_lol Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.08.2009 09:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
saferłel napisał(a):A kiedy indziej Ci dzisiaj podpadłem? Icon_wink
Z wiejskim "Gone Gone Gone" Icon_razz

saferłel napisał(a):Sorry, ale kolędy w wykonaniu PSB nie wniosłyby raczej nic do świata muzyki. Chyba, że jakoś by to przearanżowali.
Z tym jestem w stanie się zgodzić Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.08.2009 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #13
 
"Beautiful People" od dzisiaj w zestawie do głosowania na LP3

.
11.10.2009 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Zamiast wałkować setny raz temat o singlu/ach Chylińskiej (co i tak prowadzi do niczego) lepiej wejść na stronę brytyjskiego amazonu lub oficjalną witrynę EMI, by przeczytać, że EP-ka ''Christmas'' na całym świecie (oprócz Niemczech) będzie nosiła tytuł ''All Over The World EP''. Czyli wszystko jasne, wiemy jaki kawałek będzie głównym nagraniem promocyjnym. Bardzo prawdopodobny jest nieco inny mix od tego z płyty....może wytną to Timbalandowe ''eeee''. Oprócz tego - według licznych spekulacji - na płytce ma znaleźć się nieopublikowany mix ''Beautiful People'', studyjna wersja piosenki ''Viva La Vida'' oraz jeszcze jeden nowy utwór. Ale PSB tyle razy dali mi po tyłku, że wolę już niczego nie zakładać akurat w ich konkretnym przypadku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.10.2009 04:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
[Obrazek: PSB-Christmas-EP-Cover.jpg]

1. It Doesn’t Often Snow At Christmas (new version)
2. My Girl
3. All Over The World (New Version)
4. Viva La Vida/Domino Dancing
5. My Girl (PSB House Mix)

Nowa Ep-ka ukaże się 14 grudnia. Zawierać będzie nową wersję wydanego w 1997 roku nagrania It Doesn’t Often Snow At Christmas (singiel dla fan clubu, nieznany poza środowiskiem miłośników PSB) oraz nowy mix pochodzącego z płyty ''Yes'' nagrania ''All Over The World''. Oba kawałki wyprodukowane przez zespół z pomocą znakomitego Mariusa De Vriesa.
Zestaw uzupełnia nowy b-side, cover zespołu Madnness pod tytułem ''My Girl'', jego remix przygotowany przez zespół oraz studyjny mash-up ''Viva La Vida/Domino Dancing'' znanych w tej wersji z trasy ''Pandemonium Tour''.

Bardzo cieszę się z tak bogatego wnętrza chociaż spodziewałem się więcej. Ciekawe czy lead-trackiem będzie ''All Over The World'' czy jednak utwór świąteczny. W każdym razie największe emocje związane są z ''Viva La Vida/Domino Dancing''. Mam nadzieję, że świetnie wyprodukowali to w studio, bo na koncertach brzmi bombowo tylko jest zbyt krótkie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.11.2009 01:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #16
 
saferłel napisał(a):W każdym razie największe emocje związane są z ''Viva La Vida/Domino Dancing''
Tak, mnie to najbardziej interesuje ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
07.11.2009 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
http://cgi.ebay.co.uk/Pet-Shop-Boys-ALL-...439b4d84ea
Są już promówki na ebay-u. Najładniejsze okładki z ery ''Yes'' Icon_biggrin Trzeba to jakoś zdobyć...

EDIT: Miałem przyjemność usłyszeć nowy mix ''All Over The World''. Jest zajebisty. Tak jak sobie życzyłem wycięli Timbalandowe ''eeeee'' Icon_smile2 Dużo smyków, więcej orkiestrowego brzmienia. Wokal nagrany na nowo, nowy ''świąteczny most'' i zmieniona końcówka. Całość jeszcze bardziej pompatyczna i potężna. Brzmi jak mini-symfonia.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.11.2009 03:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
http://www.youtube.com/watch?v=5pBcBr8HaHs

Klip do nowego singla. Niby ''live video'', ale sympatycznie wyszło, bo utwór jest kolorowy i dynamiczny. Lepsze to na pewno niż ostatnie photoshopowe wariacje do podobnie promowanego singla DM.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.12.2009 09:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sorry Boys - Jan neo01 1 95 07.10.2023 03:25 PM
Ostatni post: kajman
  Blanka - Boys Like Toys Szymek79 3 401 06.07.2023 01:55 PM
Ostatni post: Miszon
  Pet Shop Boys - Lost (EP) kacper130700 2 503 22.04.2023 08:34 AM
Ostatni post: Szymek79
  Sorry Boys - Fudżi neo01 1 177 19.04.2023 07:55 PM
Ostatni post: kajman
  Mikolas Josef - Boys Don't Cry Szymek79 5 165 25.03.2023 11:49 AM
Ostatni post: Szymek79
  Omar Apollo - 3 Boys Szymek79 1 234 17.02.2023 02:14 PM
Ostatni post: AKT!
  Pet Shop Boys - Living in the past (home demo) Szymek79 1 116 11.02.2023 03:28 PM
Ostatni post: kajman
  Sorry Boys - Na Spalonym Moście Szymek79 0 108 22.11.2022 02:48 PM
Ostatni post: Szymek79
  Backstreet Boys - Last Christmas Szymek79 1 189 02.11.2022 07:38 PM
Ostatni post: kajman
  Sorry Boys - Mapy Gwiazd neo01 0 212 18.08.2022 03:08 PM
Ostatni post: neo01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości