Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 656
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 460
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 656
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 656 DATA 16-08-2009

NOTOWANIE WYJAZDOWE - MIELNO-UNIEŚCIE

[glow=blue] L / L /13 HEARTBREAK (MAKE ME A DANCER) - Sophie Ellis Bextor feat. Freemasons[/glow]

01/01/11 EVACUATE THE DANCEFLOOR - Cascada
02/02/05 GIVE - Shaun Baker
03/03/04 JAI HO - The Pussycat Dolls feat. A.R. Rahman
04/05/07 CICHO - Ewa Farna
05/08/02 AYO TECHNOLOGY - Katerine


06/09/03 SHAKE IT - Metro Station
07/07/02 ON AND ON - Agnes
08/NE/01 RELEASE ME - Agnes
09/10/03 I KNOW YOU WANT ME (CALLE OCHO) - Pitbull
10/04/06 BILLIE JEAN - Michael Jackson


11/06/09 WHEN LOVE TAKES OVER - David Guetta feat. Kelly Rowland
12/11/10 FIRE BURNING ON THE DANCEFLOOR - Sean Kingston
13/13/02 PIŁA TANGO - Strachy Na Lachy
14/NE/01 EVLENMELIYIZ - Hadise
15/14/12 WHAT ABOUT US - ATB


Ostatnie notowanie wyjazdowe z krótkiego tym razem (dwudniowego 15-16 sierpnia) pobytu w Mielnie - zapostowane już z domu, gdyż z uwagi na krótki czas pobytu nie miałem możliwości na zapodanie listy z Mielna.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
19.08.2009 12:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: LPGP notowanie 656
kolej_grzesiek napisał(a):[b]EDYCJA 21 NOTOWANIE 653 DATA 26-07-2009
Ostatnie notowanie wyjazdowe z krótkiego tym razem (dwudniowego 15-16 sierpnia) pobytu w Mielnie.
Włąściwie tej listy nie powinienem liczyć jako nieaktualnej, ale wyjaśnienie na dole świadczy o tym, że się pomyliłeś. Icon_wink2
19.08.2009 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 460
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #3
 
Sorry za błąd Icon_redface2 . Już poprawiłem. Dzięki za zwrócenie uwagi.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
21.08.2009 01:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
eeeeeeeeeeeeeeeeyoooooooooooo....
Wiele utworów z mojej listy-playlisty. Szkoda, że nie ma Dum tek tek, ale miło widzieć Evlenmeliyiz, choć ostatnio moim faworytem jest raczej "Fast Life". Niedługo szykuje się podbój flamandzkiej listy i zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Skoro są już dwie Agnes, to może wpuścisz trzecią, "Love Love Love"?
23.08.2009 06:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 460
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #5
 
prz_rulez napisał(a):Wiele utworów z mojej listy-playlisty. Szkoda, że nie ma Dum tek tek, ale miło widzieć Evlenmeliyiz, choć ostatnio moim faworytem jest raczej "Fast Life". Niedługo szykuje się podbój flamandzkiej listy i zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Na swojej liście staram się promować utwory w językach narodowych wykonawców, stąd obecność właśnie EVLENMELIYIZ w zestawieniu, a nie FAST LIFE choć ten kawałek też uważam za dobry.

prz_rulez napisał(a):Skoro są już dwie Agnes, to może wpuścisz trzecią, "Love Love Love"?

Niewykluczone że i trzeci utwór Agnes też się pojawi, ale najwcześniej na przełomie sierpnia i września. Moim faworytem z jej płyty nadal pozostaje ON AND ON i ten kawałek będę szczególnie intensywnie promował.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
24.08.2009 12:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Co szkodzi temu, by były dwa utwory? Poza tym dum tek tek poza 2 słowami też było po angielsku Icon_wink2
24.08.2009 11:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 460
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #7
 
Wiem, wiem. Postaram się umieścić FAST LIFE w przyszłym tygodniu (notowanie 658) w zestawieniu ciekawe jak sobie poradzi. Miałem już w przeszłości takie przypadki, że na liście były trzy, a nieraz i cztery utwory jednego wykonawcy i to wtedy kiedy lista liczyła 11 utworów, więc nie widzę nic przeciwko. Trzy utwory Agnes + dwa utwory Hadise to byłoby ciekawe zestawienie, ponadto także myślę o umieszczeniu na liście najnowszego singla Alexandra Rybaka Icon_wink2 .
Jak na razie nowość goni nowość, jest duża rotacja (dwa-trzy w notowaniu za wyjątkiem notowań wyjazdowych kiedy to była tylko jedna). Zastanawiam się w związku z tym nad kolejnym powiększeniem listy (do 21 utworów), a od stycznia powrotem do formuły jaka obowiązywała przed zawieszeniem notowań w połowie 1998 roku (31 utworów).

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
24.08.2009 11:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
moi faworyci

02/02/05 GIVE - Shaun Baker
03/03/04 JAI HO - The Pussycat Dolls feat. A.R. Rahman
06/09/03 SHAKE IT - Metro Station
10/04/06 BILLIE JEAN - Michael Jackson

kolej_grzesiek, a powiedz tak szczerze chodzisz do klubów :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.08.2009 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 460
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #9
 
Moją ulubioną rozgłośnią jest katowicki oddział Radia Planeta FM, i zdecydowana większość utworów na liście pochodzi właśnie z ich playlisty - radia tego słucham już od czterech lat. Dlatego na liście jest dużo utworów z nurtu muzyki klubowej (techno, trance itp).
A w samych klubach bywam, choć najwięcej to głównie teraz w okresie letnim kiedy mam urlop, gdyż w ciągu roku to już za wiele czasu nie mam. Zresztą clubbing zaczyna powoli wchodzić do mediów które dotychczas były zamknięte na tego typu muzykę, a klubowi didżeje są częściej zapraszani na imprezy plenerowe. Przykład - niedawny sobotni występ Armina Van Buurena na otwarciu mistrzostw świata w wioślarstwie w Parku Maltańskim w Poznaniu.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
27.08.2009 12:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Abok Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Dec 2008
Post: #10
 
kolej_grzesiek napisał(a):Moją ulubioną rozgłośnią jest katowicki oddział Radia Planeta FM, i zdecydowana większość utworów na liście pochodzi właśnie z ich playlisty - radia tego słucham już od czterech lat. Dlatego na liście jest dużo utworów z nurtu muzyki klubowej (techno, trance itp).
Gwoli ścisłości, parę utworków z gatunku trance tu widzę, jednak z techno nie ma i nie było nic. Nie wiem skąd to się wzięło, że każdy który słyszy jakiś utwór z regularnym beatem 4/4 od razu mówi na to techno. http://www.youtube.com/watch?v=KEV5HlsPn64 tu jest przykład soczystego techno. Kiedyś na Planecie (wówczas jako 95.1 FM) były audycje o nazwie "Techno Terror" i tam można było posłuchać takiej muzyki, teraz grają tam house i dance z mocniejszym beatem.

Jeśli macie troszkę czasu i jesteście zainteresowani to polecam tą stronkę: http://techno.org/electronic-music-guide/ świetne wprowadzenie do świata muzyki elektronicznej Icon_wink2
27.08.2009 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #11
 
Juz kolejny tydzień muszę przyznac bardzo dobry lider, bo ten sam Icon_razz Reszta słabiutka. Aczkolwiek Ewy Farny i Kociaków słuchałem. I Kelly Rowland z tym nagraniem gościła u mnie, ale może niesłusznie teraz jak na to spojrze po czasie Icon_lol

Pati Yang
27.08.2009 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości