Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOPŁYTA - regulamin
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
TOPŁYTA - regulamin
1. Klasyfikujemy wszystkie utwory z podstawowego wydania płyty.
2.1. Termin dwa tygodnie od rozpoczęcia. Potem zostaną podane wyniki.
2.2. Na prośbę głosujących można przedłużyć termin zakończenia do tygodnia.
2.3. Osoby, które utworzą swoje topy po zakończeniu terminu będą brane pod uwagę, a wyniki modyfikowane na bieżąco (w osobnym poście, a nie przez zmianę pierwotnych).
2.4. Można zmieniać swój typ po pół roku i spowoduje to modyfikację wyników.
3.1.1. Wyniki prezentuje osoba proponująca daną płytę.
3.1.2. Na jego prośbę wyniki może zaprezentować wyznaczona przez niego osoba.
3.1.3. W wyjątkowych sytuacjach wyniki prezentuje pomysłodawaca zabawy.
3.2. Po podaniu wyników prowadzący top może zaproponować kolejną płytę.
4. Punktacja od 1 za ostatnie miejsce i kolejno każdy utwór 1 punkt więcej.
5.1. O kolejności utworów decyduje ilość zdobytych punktów.
5.2. W przypadku równej ilości punktów decyduje najwyższych miejsc u dowolnego z głosujących, a następnie ich ilość.
5.4. Kolejnym kryterium jest kolejne najwyższe miejsce, ich ilość itd.
16.08.2009 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Bardzo profesjonalny i czytelny regulamin, z wyjątkiem punktu 5.3, którego za bardzo nie rozumiem.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.08.2009 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
kajman napisał(a):.3. W drugiej kolejności decyduje wynik bezpośredniego pojedynku.

pewnie chodzi o Celebrity Deathmatch Icon_razz Icon_mrgreen
16.08.2009 09:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
aaktt napisał(a):z wyjątkiem punktu 5.3, którego za bardzo nie rozumiem.
Bierzesz pod uwagę dajmy na to dwa utwory, które mają tyle samo głosów. Sprawdzasz u ilu z głosujących utwór A był wyżej od utworu B, a u ilu było odwrotnie. Piosenka, która ma więcej 'przewag' wygrywa pojedynek.

Listoholik napisał(a):pewnie chodzi o Celebrity Deathmatch Icon_razz Icon_mrgreen
Do ostatniej krwi Icon_wink2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
16.08.2009 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #5
 
kajman napisał(a):3.1.3. W wyjątkowych sytuacjach wyniki prezentuje pomysłodawca zabawy.
myślę, że trzeba ustalić czas, po którym ktoś inny będzie musiał policzyć wyniki, np. 2 tygodnie lub tydzień od zakończenia typowania Icon_wink2
20.08.2009 04:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
Ja bym proponował, żeby okładek już w suchych wynikach nie wklejać.
03.09.2009 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Czemu Was tak bolą wszelkie odstępstwa od normy. Wszystko trzeba sklasyfikować, zaszufladkować i przyklepać regulaminem, żeby przypadkiem ktoś nie śmiał zrobić czegoś po swojemu.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2009 11:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
Ty wkleisz front okładki, ja tył, ktoś dołoży zdjęcie zespołu i się robi bałagan. A w wynikach chciałbym jak najszybciej porównać punkty utworów i wiele innych rzeczy.

PS. Ja nie jestem żaden "Was"...
04.09.2009 12:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
abd3mz napisał(a):Ty wkleisz front okładki, ja tył, ktoś dołoży zdjęcie zespołu i się robi bałagan. A w wynikach chciałbym jak najszybciej porównać punkty utworów i wiele innych rzeczy.
Si, si, więc już teraz ustalmy wspólną wersję, bo jedno czy dwa zdjęcia w nieprawdopodobny sposób utrudniają wszystkim dotarcie do wyników. Może ustalmy jeszcze w jaki sposób mamy formatować tekst, bo pogrubienie czy zbyt duża czcionka mogą nastręczyć wielu problemom.

Byłem kiedyś na takich forum, gdzie kazali wklejać wszystko wszędzie zgodnie z regulaminami... no właśnie - byłem.

abd3mz napisał(a):PS. Ja nie jestem żaden "Was"...
Trochę niestety jesteś Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2009 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
Cytat:Trochę niestety jesteś Icon_sad
:?:
04.09.2009 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
aaktt napisał(a):
abd3mz napisał(a):Ty wkleisz front okładki, ja tył, ktoś dołoży zdjęcie zespołu i się robi bałagan. A w wynikach chciałbym jak najszybciej porównać punkty utworów i wiele innych rzeczy.
Si, si, więc już teraz ustalmy wspólną wersję, bo jedno czy dwa zdjęcia w nieprawdopodobny sposób utrudniają wszystkim dotarcie do wyników. Może ustalmy jeszcze w jaki sposób mamy formatować tekst, bo pogrubienie czy zbyt duża czcionka mogą nastręczyć wielu problemom.
Byłem kiedyś na takich forum, gdzie kazali wklejać wszystko wszędzie zgodnie z regulaminami... no właśnie - byłem.
Pewne zasady powinny jednak obowiązywać. Tamten temat jest tylko po to, żeby wklejać wyniki. Okładka jest już w zupełnie innym miejscu. Jak widzisz sposoby publikacji wyników różnią się od siebie, style graficzne tym bardziej, ale nikomu to nie przeszkadza. Ale jak pojawił się post nie na temat, to poproszono mnie o jego usunięcie, bo to jest wątek przeznaczony tylko i wyłącznie na wyniki.
04.09.2009 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
I wklejane są tam tylko i wyłącznie wyniki, a okładka ma pomóc użytkownikom w skojarzeniu albumu, gdyby przypadkiem nie zapamiętali lub zapomnieli jak się nazywał i tytuł nie wystarczył.

Jak wszystko ładnie możne obrócić na swoją korzyść, prawda? Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2009 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #13
RE: TOPŁYTA - regulamin
kajman napisał(a):1. Klasyfikujemy wszystkie utwory z podstawowego wydania płyty.
Nie wiem (jest taka sytuacja przy ostatniej płycie Alt-J) czy wliczamy utwór ukryty?
28.10.2012 12:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #14
RE: TOPŁYTA - regulamin
thestranglers napisał(a):Nie wiem (jest taka sytuacja przy ostatniej płycie Alt-J) czy wliczamy utwór ukryty?
to zależy od zgłaszającego płytę Icon_smile Czy wcześniej o tym poinformował, żeby przy głosach wliczać ten ukryty Icon_smile
28.10.2012 12:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #15
RE: TOPŁYTA - regulamin
Dobra, "Hand-Made" był przy wpisywaniu wątku, więc niech zostanie Icon_smile
28.10.2012 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Topłyta? kajman 178 33 100 05.04.2021 12:46 PM
Ostatni post: AKT!
  TOPŁYTA - wyniki kajman 234 46 466 17.11.2013 12:37 PM
Ostatni post: piotreklp3
  TOPŁYTA - terminy i spis płyt michal91d 35 10 881 20.05.2012 11:05 AM
Ostatni post: michal91d
  Topłyta: czy bonusy powinny być brane pod uwagę w głosowaniu AKT! 42 10 637 07.09.2009 12:24 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości