Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madonna
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Madonna
Już chyba najwyższy czas założyć ten temat.
Dziś przeglądałem sobie klipy Madonny z koncertów i trafiłem na te trochę starsze...
Między innymi na te:
http://www.youtube.com/watch?v=4d3pZFhtbNo
Papa Don't Preach, 1987
http://www.youtube.com/watch?v=K89AtVD4NGs
Holiday, Virgin tour
http://www.youtube.com/watch?v=mWM94qd_7RU
Holiday, 1990. Kilka motywów, które do dzisiaj są używane przez niektórych wokalistów...
http://www.youtube.com/watch?v=eSnjPvGu1ng
Frozen, Drowned World Tour
http://www.youtube.com/watch?v=PxpyCH5x9Z4
Frozen, Reinvention Tour
Odkrywając muzykę lat 80-tych i 90-tych zaczynam odnosić wrażenie, że było wtedy ciekawiej niż dzisiaj...

P.S. Czas ściągnąć wszystkie single Madonny.
16.08.2009 08:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
a na forum zaczęły się 2 TOPY MADONNY, o których chyba nawet nie wiesz? Icon_razz2
16.08.2009 08:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Przyznaję się, nie wiedziałem. To może powinien 3 dołączyć?
No, ale to w dalekiej przyszłości...
16.08.2009 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
kto nei byl na koncercie ten gapa

w zyciu tak sie nie wybawilem

dotknela mnie dotknela!!!
17.08.2009 02:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #5
 
bugman napisał(a):kto nei byl na koncercie ten gapa

w zyciu tak sie nie wybawilem

dotknela mnie dotknela!!!

a mnie nie Icon_sad

a stalem 5m od niej. co coż za to mam zdjecie z Lou z Lamb Icon_smile
17.08.2009 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
A ja tam nie chciałbym by mnie dotknęła Icon_razz2

A gapa to ten kogo dotknęła, bo nie zdążył się uchylić Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 04:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
saferłel napisał(a):A ja tam nie chciałbym by mnie dotknęła Icon_razz2

A gapa to ten kogo dotknęła, bo nie zdążył się uchylić Icon_razz2
Buehehe. Ja też bym nie chciał.

Ja się spotkałem mimo wszystko z raczej chłodnymi opiniami nt. tego koncertu, co w sumie mocno mnie zdziwiło.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.08.2009 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Ktoś-gdzieś mądrze napisał, że Madonna na scenie jest królową świata muzyki pop, poza sceną już nie. Może ta jej niemoc artystyczna przenosi się również na występy? Ta trasa już na oko nie wygląda tak dobrze jak ostatnia. Słabsza setlista, mniejsze widowisko, które może wyglądałoby przepięknie, gdyby wcześniej nie wyruszyła w trasę ''Confessions'' czy ''Girlie''. W dodatku występ w Polsce, w tak egzotycznym kraju...to może być dla takiej megagwiazdy przykra konieczność, doświadczenie, z którym ciężko sobie poradzić. W ogóle ja mam od pewnego czasu takie wrażenie, że ona tak gra nie wiadomo już po co. Wygina tylko swoje ciało dla USA, a reszta świata mogłaby się już w ogóle nie upominać o swoje. Jej czas już minął.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 05:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #9
 
przykro to czytać, safer Icon_cry
17.08.2009 05:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
Myślę, że Paweł ma rację. Czy tego chcemy czy nie chcemy, patrząc obiektywnie z perspektywy kogoś, kto Madonny nie słucha - kiedyś nagrywała lepsze rzeczy i robiła większe wrażenie. Nie żeby mnie to obchodziło, ale boję się kolejnych jej płyt. Już ta pozostawiła po sobie ogromny niesmak.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.08.2009 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
 
a to racja, najnowsza płyta nie jest jakoś obficie reprezentowana w moim topie Icon_razz



a od lat 80-tych mam nadzieję, że bedzie w czołówce dość gęsto Icon_lol
17.08.2009 05:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Może dla niektórych fanów to przykre słowa, ale sądzę, że sam zgadzasz się pewnie z moimi niektórymi przemyśleniami.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 07:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Tak się składa, że generalnie odnosi lepsze wyniki na listach przebojów w Europie i Kanadzie. I może płyta słabsza, ale jaki sukces jej i pierwszego singla! Ale pytaniem jest to co po składance największych przebojów...
17.08.2009 07:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Co nas obchodzi sukces pierwszego singla jak jest dosyć cienki Icon_wink My chcemy równych, dobrych płyt! A po składance nic nowego, trochę przerwy i znów nowa płyta z nowym producentem itd...Sądzę, że spokojnie po 60-tkę pociągnie, chociaż kiedyś w to wątpiłem momentami.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 07:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
O nie, ten singiel nie był cienki Icon_smile2
17.08.2009 07:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Ktoś-gdzieś mądrze napisał, że Madonna na scenie jest królową świata muzyki pop, poza sceną już nie. Może ta jej niemoc artystyczna przenosi się również na występy? Ta trasa już na oko nie wygląda tak dobrze jak ostatnia. Słabsza setlista, mniejsze widowisko, które może wyglądałoby przepięknie, gdyby wcześniej nie wyruszyła w trasę ''Confessions'' czy ''Girlie''. W dodatku występ w Polsce, w tak egzotycznym kraju...to może być dla takiej megagwiazdy przykra konieczność, doświadczenie, z którym ciężko sobie poradzić. W ogóle ja mam od pewnego czasu takie wrażenie, że ona tak gra nie wiadomo już po co. Wygina tylko swoje ciało dla USA, a reszta świata mogłaby się już w ogóle nie upominać o swoje. Jej czas już minął.

Fanem nie jestem, na koncercie bylem bo są moim zdaniem zespoly/artysci ktorych powinno sie zobaczyc na zywo... i jesli jest okazja trzeba z niej skorzystac. bo nastepnego dnia mozna otrzymac rano sms od znajomego... "o ja Jackson nie zyje"....

Odniosę się wiec do Twojej wypowiedzi....

Koncert dla mnie był średni. Malo w nim realności i prawdziwej muzyki (pewnie to zasluga wysoko zaWieszonej poprzeczki z koncertu Lamb, ktory powalil mnie na kolana)...

Gra bo lubi. Bo to jej zycie, nie gra dla USA, z reszta widac bylo to na scenie. Sama sie dobrze bawila... i chyba to dobrze... czy jej czas juz minąl? Wiesz... powiem tak, czas minąl juz np. Whitney czy Celine Dion czy moze Backstreet Boys... jej - z pewnością nie, i pewnie przebije jeszcze babcie Tinę.

Przykrość z występu w Polsce? hmmm widzialem ze jednak była zadowolona z koncertu, poplakala sie przy Happy Birthday wiec raczej to dla niej przykrością nie bylo.
17.08.2009 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #17
 
z Justinem był cienki, z pewnością Icon_wink2
17.08.2009 07:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Ok, rozumiem twoją opinię.

W ramach uściślenia dodam - bo zrobiłem błąd nie podkreślając tego - że pisząc słowa ''jej czas już minął'' miałem na myśli czas jej artystycznych wzlotów. Już sam byłem zszokowany, że podniosła się po takiej płycie jak ''Music'', ale czy dwa razy zdarzy się taki sam cud, szczególnie przy obecnym rynku muzycznym, który narzuca własne reguły nawet takim potentatom jak Madonna (która niestety musi mu się poddać, by być tam gdzie jest)?

Pewnie będzie o niej zawsze głośniej niż o babci Tinie itd., ale dla mnie to będzie już bez znaczenia. Ja życzyłbym jej innego rozgłosu...po za tym artyści o których pisałeś to....no powiem tylko tyle, że nie jestem pewny czy DLA MNIE kiedykolwiek był ich czas...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 07:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
@prz - ja wiem, że ty jesteś fanem wielkich hitów z pierwszego singla, no ale mojej opinii ta heroiczna postawa nie zmieni Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 07:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #20
 
saferłel napisał(a):Ok, rozumiem twoją opinię.

W ramach uściślenia dodam - bo zrobiłem błąd nie podkreślając tego - że pisząc słowa ''jej czas już minął'' miałem na myśli czas jej artystycznych wzlotów. Już sam byłem zszokowany, że podniosła się po takiej płycie jak ''Music'', ale czy dwa razy zdarzy się taki sam cud, szczególnie przy obecnym rynku muzycznym, który narzuca własne reguły nawet takim potentatom jak Madonna (która niestety musi mu się poddać, by być tam gdzie jest)?

Pewnie będzie o niej zawsze głośniej niż o babci Tinie itd., ale dla mnie to będzie już bez znaczenia. Ja życzyłbym jej innego rozgłosu...po za tym artyści o których pisałeś to....no powiem tylko tyle, że nie jestem pewny czy DLA MNIE kiedykolwiek był ich czas...

ich czas = czas kiedy sprzedawali plyty jak swieże bulki (kazdy z nich mial...), tak samo jak mieli i PSB, nieprawdaż? Icon_smile

upadla przy Bedtime Stories, podniosła sie przy Ray Of Light i Music, upadła przy American Life, podniosła sie przy Confessions. Upadla przy Hard Candy... i moim zdaniem jeszcze sie podniesie. w koncu to Madonna...

Wiem, mam czasami też wrazenie ze powinna troche odpocząc i wrocic z kolejnym Ray Of Light...

Badz co badz, na koncercie musialem być. Bo tak Icon_smile
17.08.2009 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości