Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 141 (15.08.09)
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #21
 
Świetne nowości, szczególnie Skunk Anansie i St.Vincent Icon_smile2
13.08.2009 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #22
 
8/70 Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
13.08.2009 06:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
też chcę tyle komentarzy pod moją listą Icon_biggrin3
nr 1 ioczywiscie spodziewany,arctic szybko do gory i szkoda, ze supernatural nie udalo sie skoczyc oczko wyzej.
13.08.2009 06:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #24
Re: DLP - Notowanie 141 (15.08.09)
Ojej, ja już się dawno utopiłem w tej całej nowej muzyce, a u Ciebie co tydzień przybywa wiele nieznanych mi wykonawców i utworów. Miło w tym tygodniu widzieć St. Vincent, jak dobrze pójdzie, będziemy mieli niedługo kolejny wspólny kawałek w top 40 Icon_smile2

Numer 1 był do przewidzenia po ich ostatnim wysokim debiucie, a TOTR nie mogło być na szczycie w nieskończoność Icon_smile2

Moje typy:
saferłel napisał(a):03. 03. 11. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll
07. 09. 07. Junior Boys - Bits & Pieces
09. 11. 04. Animal Collective - Summertime Clothes
13. 20. 04. Patrick Wolf - Hard Times
18. 24. 05. Air - Do The Joy
24. 17. 12. Kasabian - Fire
36. 22. 18. Grizzly Bear - Two Weeks
38. 43. 02. PJ Harvey & John Parish - Passionless, Pointless
39. 45. 02. Super Furry Animals - Mt.
42. NE. 01. St. Vincent - Actor Out Of Work
50. 42. 16. Sonic Youth - Sacred Trickster
52. 53. 03. Bloc Party - One More Chance
56. 56. 02. Deerhunter - Rainwater Cassete Exchange
Szkoda, że Grizzly Bear już (a może dopiero?) pikują w dół. Mam nadzieję, że wybierzesz w to miejsce jakieś inne ich nagranie Icon_smile2

I zgadzam się z tym, co napisałeś o Junior Boys. To bardzo równy zespół, choć ja najbardziej lubię i ten ten ostatni album.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.08.2009 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
kleschko napisał(a):8/70 Icon_wink2

Heheh, ''Dominos'' wiele zmienia Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.08.2009 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #26
 
O jak fajnie, że wysoko jest Animal Collective Icon_mrgreen
O, a tak dla fanów owego zespołu: tu jest koncert ich z tego roku w dobrej wersji nawet do pobrania . Icon_smile2
Tak naprawdę to niewiele z tej twojej Listy znam, ale trochu kojarzę... Icon_wink2 Fajnie że AM do góry, oby jeszcze wyżej.
14.08.2009 10:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #27
 
Kertoip napisał(a):O jak fajnie, że wysoko jest Animal Collective

u mnie na tym samym miejscu w tym tygodniu Icon_mrgreen
14.08.2009 10:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
Twój numer 52, u mnie na pierwszym, a Ty na to nic, nic, nic...
Icon_wink2
17.08.2009 08:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Jak to ''nic''. Właśnie zadebiutował na liście, więc nie rozumiem twoich roszczeń Icon_razz2 Do pierwszego na 10000% nie dojdzie, ale pewnie na 52 nie skończy Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 08:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #30
 
no przepraszam, może coś tam cicho piszczysz, tego nie wiem,
ale wypowiedzieć publicznie na forum, to się jeszcze nie wypowidziałeś na temat mojego nowego numeru 1 Icon_wink2
17.08.2009 08:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Aha, więc o to Ci chodzi Icon_wink W sumie 52 miejsce na mojej liście może być dobrą odpowiedzią Icon_smile

A listy nie komentowałem, bo przecież doskonale wiesz, że nie było mnie w domu! I, że zajrzę tam! Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Na Twojej liście sporo piosenek mi się podoba, dwie (Alice i Matt) nawet bardzo, a z podium... to chciałbym, żeby Arktyczne Małpy ich zamroziły.
Z nowości w top30 rozczarowało mnie kompletnie Raveonettes (zdecydowanie lepiej mi się kojarzyli), Domina są lepsze znacznie od Welwetu, ale to nie moja bajka, a Julian zaskoczył mnie pozytywnie - to całkiem przyjemna balladka.
18.08.2009 01:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Właśnie się spodziewam, że Julian może wywołać u ciebie pozytywne odczucia.

A gorące, taneczne hity z top 3 ciężko będzie zamrozić Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.08.2009 03:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Skunk Anansie ściągnąłem od Ciebie kilka dni temu, ale wciąż nie przesłuchałem, wciąż nie doszedłem na playliście do niego... Wszystko przez audycje w Radio Orbit, przez Topłytę i przez mistrzostwa w lekkiej Icon_razz.
jest kolejny nr 1 PSB Icon_smile2. a "Pandmonium" tylko do czwartego doszło, o ile dobrze pamiętam Icon_wink2.
na podium oczywiście najbardziej kibicuję "Heads Will Roll" Icon_wink2 Icon_razz.
no ale cieszę się, że Arctic tak ładnie. u mnie wciąż za mało odsłuchów i wciąż niewykorzystany potencjał. mam nadzieję, że wraz z poznaniem płyty to się zmieni.
fajnie, że Alice In Chains tak wysoko u Ciebie zaszło. mi się akurat średnio podoba, ale chodzi o gatunek muzyki Icon_wink2.
boszzz, co tym widzisz w tym singlu U2? przecież to puste do kwadratu...
fajnie, że jest lista płyt. choć akurat mało co z niej znam. ze składanką Skunk pewnie się zapoznam. a Arctic stadnardowo - jak odbiorę paczkę u czarodzieja Icon_wink2.
20.08.2009 10:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Cytat:Skunk Anansie ściągnąłem od Ciebie kilka dni temu, ale wciąż nie przesłuchałem, wciąż nie doszedłem na playliście do niego

Dla mnie to była gorąca nowość, którą musiałem poznać - grupy nie znałem wcześniej z praktyki Icon_razz2 Jakby się tak zastanowić trochę, to może brzmią na dzień dzisiejszy jak bardziej szorstka wersja YYY's...

ku3a napisał(a):jest kolejny nr 1 PSB Icon_smile2 . a "Pandmonium" tylko do czwartego doszło, o ile dobrze pamiętam

Wszyscy mi wypominają to ''Pandemonium'', że doszło do czwartego, a Yacy jeszcze uważa, że w ten sposób nie stało się hitem Icon_lol Ale jak się listy uważnie nie śledzi Icon_razz2...

ku3a napisał(a):"Heads Will Roll"

Swoje już zrobili. To pewne. A teraz nie mogą opuścić strefy medalowej. Będzie ładny wynik.

ku3a napisał(a):Arctic tak ładnie. u mnie wciąż za mało odsłuchów i wciąż niewykorzystany potencjał
ku3a napisał(a):Arctic stadnardowo - jak odbiorę paczkę u czarodzieja

Ja też potrzebowałem kilka odsłuchów, bo na początku nie sądziłem, że mogą bez problemu i walki wejść do top 20, a zrobili to w mgnieniu oka. Płyta fajna, chociaż nie wiem czy się spodoba. Ja w każdym razie mam już nawet drugiego singla na oku.

ku3a napisał(a):Alice In Chains tak wysoko u Ciebie zaszło. mi się akurat średnio podoba, ale chodzi o gatunek muzyki

Ja chyba nigdy na twojej liście nie wyróżnia rzeczy, których nie lubię, a podchodzi to pod moje brzmienia, jakieś specyficzne....chociaż tam to tylko rock, więc z drugiej strony, o czym tu dyskutować Icon_razz
Właśnie słucham sobie oficjalnego singielka ''Check My Brain''. Hmmm, w podobnym klimacie osadzony, co ''Looking''. Oby nie było zbyt jednostajnie na płycie Icon_confused

ku3a napisał(a):co tym widzisz w tym singlu U2? przecież to puste do kwadratu...

Jak mam rozumieć pustkę tego nagrania Icon_wink2 ? Pusty (głupi) tekst, pusta muzyka (coś tam gra, więc pusto nie jest Icon_razz2)? Co złego jest w popowym przeboju?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.08.2009 10:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Cytat:Jak mam rozumieć pustkę tego nagrania Icon_wink2 ? Pusty (głupi) tekst, pusta muzyka (coś tam gra, więc pusto nie jest Icon_razz2)? Co złego jest w popowym przeboju?
kiedyś U2 miało wielkie utwory. słuchało się tego czując, że to coś ważnego. i nawet jeśli nie było to coś mocno zaangażowanego w taki czy inny sposób, to było w jakiś sposób przełomowe, wyróżniające się - choćby "Numb" czy "Discotheque". a teraz? szkoda gadać. nic w tym nie ma - ani przebojowości, ani niczego przełomowego, ani nic zaangażowanego - takie granie dla RMFu, żeby nie powiedzieć, że do kotleta w przydrożnym barze.
20.08.2009 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Niestety 95% grup z takim stażem jak U2, istniejące już tak długo jak oni jest w tym momencie mniej znaczącym graczem. Nie zgodzę się, że ''Crazy'' nie jest przebojowe, ale faktycznie nie jest to ta sama połka, co wspomniane utwory. Jeśli chciałbyś czegoś równie genialnego jak ''Disco'', to wątpię by kiedykolwiek jakieś U2 jeszcze u ciebie zagościło.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.08.2009 10:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #38
 
Cieszy awans U2 Crazy. Icon_wink2
21.08.2009 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości