Ankieta: Kto wed
Ankieta jest zamknięta.
ku3a 26.32% 30 26.32%
safer 18.42% 21 18.42%
14.91% 17 14.91%
14.91% 17 14.91%
12.28% 14 12.28%
13.16% 15 13.16%
Razem 114 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory moderatorów
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):]Najprostsze rozwiązanie to 4 nowych moderatorów. I może faktycznie dobrze, że nie zagłosowałem bo 4 moderatorów może przejść, a z 5 byłyby pewnie większe trudności.
1. a ja powtarzam, że Twój głos nic by nie zmienił Icon_razz.
2. i mam jeszcze prośbę o napisanie wprost w jakich sytuacjach mamy interweniować, żeby nikt potem nie miał pretensji, że zareagowaliśmy albo nie. co prawda zostało napisane, że "czyszczenie tematów z offtopów oraz przyklejanie tematów we wszystkich działach", ale moim zdaniem przydałoby się napisać bardziej szczegółowo.
1. No tak, bo ja cały czas patrzyłem na procenty zamiast na liczby. Icon_lol
2. Co do czyszczenia tematów z offtopów to mam spore wątpliwości. Jeżeli już, to przerzucanie ich w inne miejsce.
18.08.2009 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
kajman napisał(a):1. No tak, bo ja cały czas patrzyłem na procenty zamiast na liczby. Icon_lol
tak podejrzewałem Icon_mrgreen
18.08.2009 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #43
 
Gratulacje i ode mnie Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
18.08.2009 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Ja z góry też dołączam się do prośby, by zostało przeprowadzone jakieś ''szkolenie'' i byśmy mogli podyskutować o sytuacjach, w których mamy interweniować. Później z takiej samowolki mogą wyniknąć różne spięcia.

Ja też dziękuję za głosy. Byłem nieco zaskoczony, że dodano mnie do listy, bo o to nie prosiłem. Miałem o tym coś napisać, ale jak dostałem w dosyć szybkim czasie te 11-12 głosów, to pomyślałem, że jednak ktoś ceni sobie moje postępowanie na mycharts.pl i widzi we mnie niezłego moderatora. Dziękuję za głosy.

Cieszę się, że jest też czworo moderatorów (chociaż było jeszcze trzech, kiedy sprawdzałem to na 2 minuty przed końcem głosowania Icon_razz2). Po dwie osoby z różnych frakcji, jeśli można tak powiedzieć (dwóch pewnych, zgłoszonych kandydatów + dwie nowe twarze na pewno różniące się osobowością od pozostałych) Nikt nie może zarzucić, że ktoś jest w większości...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.08.2009 11:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #45
 
To ja może z małą prośbą, która co prawda nie była konsultowana z Adminem, ale myślę że ma jego poparcie.

Niedługo zostanie założony specjalny dział dla Administracji i tam wszystko sobie wyjaśnimy o moderowaniu i przyjmiemy wstępną wersję naszych uprawnień i wtedy poddamy ją do głosowania wszystkim użytkownikom.

Ja ze swojej strony apelowałbym o nie używanie swoich uprawnień, poza tymi "estetycznymi", do czasu zakończenia tego głosowania.
18.08.2009 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
saferłel napisał(a):Ja z góry też dołączam się do prośby, by zostało przeprowadzone jakieś ''szkolenie'' i byśmy mogli podyskutować o sytuacjach, w których mamy interweniować.
Ja wprawdzie mam spory staż jako moderator, ale nigdy nie otrzymałem żadnych instrukcji, nie byłem szkolony itp. więc proszę o dołączenie mnie do tej grupy.
abd3mz napisał(a):Ja ze swojej strony apelowałbym o nie używanie swoich uprawnień, poza tymi "estetycznymi", do czasu zakończenia tego głosowania.
Nie rozumiem o co chodzi z tymi "estetycznymi" uprawnieniami, ja jednak uważam, że takie sprawy jak przyklejanie i blokowanie tematów mogłoby się odbywać już teraz.
18.08.2009 01:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #47
 
kajman napisał(a):Nie rozumiem o co chodzi z tymi "estetycznymi" uprawnieniami
Chodziło mi o przyklejanie, ale blokowanie też może być. Nie będę się upierał.
18.08.2009 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #48
 
Dziękuję wszystkim za głosy Icon_wink2
Nie chcę zabrzmieć jak polityk, więc na tym zakończę, bo takie skojarzenie mimo wszystko nie budziłoby zbyt pozytywnych emocji Icon_biggrin3
Ja jestem tu codziennie, kilka razy dziennie, a bywa, że i częściej, więc mam nadzieję, że spełnię oczekiwania jako mod Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.08.2009 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #49
 
gratuluje tym co wygrali. Oby to wyszlo wszystkim na zdrowie Icon_smile

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
18.08.2009 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
To był głupi pomysł z tym zwiększeniem ilości moderatorów. Do tej pory, jak ogląśdałem wątki, to jak po prawej było zielono, to po prostu omijałem. A teraz na prawo to prawie wszystko zielone. Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol
18.08.2009 09:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #51
 
Mi też się często myli i jak widzę zielone to w pierwszej chwili myślę, że to kajman Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.08.2009 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #52
 
Konrad napisał(a):Zdecydowaliście, aby moderatorami było aż czterech użytkowników.
no i super, że tak się stało Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.08.2009 11:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości