Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Lao Che
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Lao Che
(06.05.2021 08:27 AM)EVENo napisał(a):  Gazeta Wyborcza nie kojarzy mi się jakoś specjalnie z muzyką, więc nie sądzę, aby to był dobry przykład.
Ale to były artykuły w dziale kultura.

No bo jakie media mogą się kojarzyć z muzyką? Tylko Rock? Pisali. Trójka? Grali. Wiaoomo, że nie pisały o nich magazyny rapowe, metalowe, czy jakieś tam inne. Podałem coś mainstreamowego, ogólnego. Co chyba lepiej pasuje do kwestii "przebicia się do mainstreamu".

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2021 10:33 AM przez Miszon.)
06.05.2021 10:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Lao Che
A ja myślę, że dla koneserów muzyki Lao Che będzie ponad czasowe, bo na pewno niewiele ciekawego u nich znajdą fani disco-polo czy innych techniawek. Icon_lol
I nie łudźmy się w naszych czasach już chyba nikt nie osiągnie tego co w drugiej połowie XX wieku mieli Lady Pank, Republika czy Maanam>? To była specyfika tamtego okresu i wtedy właśnie takie były potrzeby. No chyba że za 30 lat znów będziemy żyli w tak dziwnych czasach, że tego typu kreatorów, także w muzyce będzie Polska (a nawet świat) oczekiwał. Icon_rolleyes
Chociaż szczerze w to wątpię...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2021 01:47 PM przez Sundrajta.)
06.05.2021 01:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Miszon napisał(a):Ale to były artykuły w dziale kultura.
Zgadzam się z EVENO. Gazeta Wyborcza kiedyś miała dziennikarstwo muzyczne ze świetnym Robertem Sankowskim na czele. Od jakiegoś czasu machają pałką ideologiczno-polityczną doszukując się wszędzie faszyzmu i patriarchatu, więc nie dziwię się, że ludzie szufladkują ten szmatławiec, jako niewiarygodny w kwestiach artystycznych, ślepy na jedno oko i niezdolny do holistycznego podejścia do sztuki bez uprzedzeń ideologicznych i doceniania sztuki spoza liberalnej bańki światopoglądowej. Precz z GW! Icon_smile Gdyby nie kroplówka z np. Media Development Investment Fund. Sorosa - dawno by to zdechło i rynek by zweryfikował.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2021 02:23 PM przez dziobaseczek.)
06.05.2021 02:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Na szczęście gdy słucham muzyki, to nie sprawdzam czy dany wykonawca jest zwolennikiem patriarchatu czy cze(ko)goś innego>?
Chociaż akurat poglądów Lao Che trochę się domyślam. Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
06.05.2021 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Lao Che
dziobaseczek napisał(a):Precz z GW!
Ja p.......! Czy naprawdę wszędzie musisz wsadzać swoje brudne politykierstwo? Masakra Icon_confusedIcon_rolleyes

WOLNE MEDIA!!!
06.05.2021 02:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Lao Che
(06.05.2021 02:20 PM)dziobaseczek napisał(a):  
Miszon napisał(a):Ale to były artykuły w dziale kultura.
Zgadzam się z EVENO. Gazeta Wyborcza kiedyś miała dziennikarstwo muzyczne ze świetnym Robertem Sankowskim na czele.
Większość tych materiałów była pisana właśnie przez niego ^^ .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.05.2021 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Lao Che
neo01 napisał(a):Ja p.......! Czy naprawdę wszędzie musisz wsadzać swoje brudne politykierstwo? Masakra
Z czym się nie zgadzasz? Z tym, że podbijam diagnozę Eveno?

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
06.05.2021 03:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Lao Che
dziobaseczek napisał(a):Z tym, że podbijam diagnozę Eveno?
Hahahaha, jeszcze mnie w to próbuje wkręcić xD Tak, to jest dokładnie to, co miałem na myśli, skoro GW nie kojarzy mi się z muzyką to znaczy, że bla bla bla cośtam cośtam.

Radio Epsilon
06.05.2021 04:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Padłem Icon_lol .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.05.2021 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Lao Che
(06.05.2021 01:47 PM)Sundrajta napisał(a):  A ja myślę, że dla koneserów muzyki Lao Che będzie ponad czasowe, bo na pewno niewiele ciekawego u nich znajdą fani disco-polo czy innych techniawek. Icon_lol

Istnieje tylko Trójka i disco polo/techniawki. Nie ma innej opcji! Ciekawy ten wasz świat. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
06.05.2021 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Oj tam, to był skrót myślowy/bezmyślny (niepotrzebne skreślić). Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
06.05.2021 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gansenrozes Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 248
Dołączył: Feb 2021
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Jestem słowianinem
07.05.2021 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 923
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Brakuje mi tego więc zgłaszam:
Astrolog

I wystarczy.

http://rateyourmusic.com/~meni
07.05.2021 09:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Lao Che
O są już 44 utwory, fajna liczba. Icon_lol Tylko jest niemal pewne, że będzie więcej propozycji.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
08.05.2021 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Sundrajta napisał(a):Tylko jest niemal pewne, że będzie więcej propozycji.
Ode mnie dwie na pewno.
08.05.2021 07:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Będzie odsłuch, bo mi tu wyjdą dwie dychy kandydatów co najmniej.

Radio Epsilon
08.05.2021 08:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Lao Che
U mnie też będzie, ale ograniczony do 12-13 utworów. Robiłem swego czasu ich top i oprę się na tych najlepszych.
08.05.2021 08:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Feb 2021
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Liczba Mnoga
08.05.2021 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Lao Che
Mars-Anioł Choroby
mpaKOmpaBIEmpaTA

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
08.05.2021 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Lao Che
No imć kajmanie, dawaj swoje propozycje (w grę wchodzi zapewne "Legenda o smoku" i coś jeszcze?) Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.05.2021 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości