Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 654
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 654
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 654 DATA 02-08-2009

[glow=blue] L / L /11 HEARTBREAK (MAKE ME A DANCER) - Sophie Ellis Bextor feat. Freemasons[/glow]

01/01/09 EVACUATE THE DANCEFLOOR - Cascada
02/02/04 BILLIE JEAN - Michael Jackson
03/03/03 GIVE - Shaun Baker
04/07/02 JAI HO - The Pussycat Dolls feat A.R. Rahman
05/05/07 WHEN LOVE TAKES OVER - David Guetta feat. Kelly Rowland


06/04/08 FIRE BURNING ON THE DANCEFLOOR - Sean Kingston
07/06/10 WHAT ABOUT US - ATB
08/09/05 CICHO - Ewa Farna
09/NE/01 SHAKE IT - Metro Station
10/NE/01 I KNOW YOU WANT ME (CALLE OCHO) - Pitbull


11/10/09 WE MADE YOU - Eminem
12/NE/01 LUBIĘ MÓWIĆ Z TOBĄ - Akurat
13/11/13 LA FEMME D'AUJOURD-HUI - Sofia Essaidi
14/13/06 CAMINARE - Soraya Arnelas & Kate Ryan
15/12/16 LA NOCHE ES PARA MI - Soraya Arnelas


Po miesięcznej przerwie spowodowanej wyjazdami komentarze wracają na swoje miejsce, co nie znaczy jeszcze że to koniec notowań wyjazdowych na ten rok. Będzie jeszcze co najmniej jedno takie notowanie - też z Mielna (16 sierpnia), a niewykluczone że i za tydzień. Zależy to od innych spraw w które jestem zaangażowany.
Przez czas urlopu zadebiutowały trzy utwory, które w Mielnie dość często były grane. Tak się złożyło, że w każdym wyjazdowym notowaniu była jedna nowość. Michael Jackson to sprawa oczywista i nie muszę specjalnie się rozpisywać. Shaun Baker co roku wydaje w wakacje jakiś ciekawy utwór i tak jest również i tym razem. Czy GIVE powtórzy ubiegłoroczny sukces HEY HI HELLO, który to przez dwa miesiące był na czele listy - nie wiadomo, ale jest na dobrej drodze. Trzecia nowość - JAI HO w wykonaniu The Pussycat Dolls i A.R. Rahmana to utwór bardzo ciekawy moim zdaniem z dużymi szansami nawet na fotel lidera.
To tyle jeśli chodzi o podsumowanie czas na bieżące wydarzenia. W tym tygodniu debiutują trzy utwory, z których jeden to przebój sprzed dwóch lat (zespół Akurat). Jego obecność w tym zestawieniu to spora niespodzianka, ale jest to zasługa pewnego didżeja, który w Mielnie grał tak często ten kawałek że wpadł mi w ucho i zadebiutował na liście. Jak dobrze pójdzie to za tydzień zadebiutuje inny utwór - o rok starszy od tej nowości. Zespół ten gościł bądź gości na co najmniej kilku listach użytkowników o gustach muzycznych innych niż moje, a utwór jest o pewnym mieście na pograniczu Wielkopolski i Pomorza. Ciekawe, kto zgadnie o jaki utwór mi chodzi.
Dwie pozostałe nowości to utwory o o charakterze dyskotekowym i ich obecność to też efekt intensywnego grania. Ciekawe jednak jak Pitbull i Metro Station poradzą sobie na liście.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
02.08.2009 10:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #2
 
kolej_grzesiek napisał(a):02/02/04 BILLIE JEAN - Michael Jackson
Only Michael Icon_frown

[Obrazek: kleschko.png]
08.08.2009 08:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości