Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #41
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
A dziękuję, ten serowy jest przepychota Icon_wink

Chciałbym tylko przypomnieć, że to jest zabawa. W każdym razie topy miały nią być. Zabawą. To nie jest jakaś tam polityka, tragedie i inne takie, żadne to dobro narodowe, które trzeba chronić przed złymi najeźdźcami.
ZA-BA-WA!!!
Tymczasem stworzyliście potworka, którego wciąż trzeba pudrować, naciągać i naginać. To ma być frajda, a więcej tu spin niż na rodzinnym zjeździe, gdzie jedna ciotka nie lubi drugiej, a trzecia nie lubi tej pierwszej.
Ludzie, wyluzujcie! Ja rozumiem, że duże zmiany wywołują obawy i niechęć, ale świat się przecież od tego nie skończy, a same zmiany szybko staną się codziennością. Wszystko zależy od was Icon_smile
15.04.2021 12:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #42
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
thestranglers napisał(a):Neo, jeśli nie chcesz tych punktów to wystarczy o tym napisać.
Chcę, ale trochę dziwne jest, że jeszcze niedawno chciałeś potwierdzenia, a teraz już nie. To było tylko w kontekście wypowiedzi kajmana.
AKT! napisał(a):ja nadal jestem zwolennikiem swojego pierwszego pomysłu
Ja też, problem jest taki, że prowadzący ankietę nie chce go ponownie dopuścić.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2021 12:56 PM przez neo01.)
15.04.2021 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #43
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
Przecież dopuściłem de facto.
15.04.2021 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #44
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
Chodzi o propozycję dyfeo? A nie można by dopuścić w "oryginalnym" kształcie? Przecież wiadomo, że chodzi tylko o semantykę.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2021 01:16 PM przez neo01.)
15.04.2021 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #45
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
Gdyby można było nie sprowadzałbym sam sobie na karb takich obliczeń, uwierz.
15.04.2021 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #46
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
(15.04.2021 06:52 AM)kajman napisał(a):  
Dyfeomorfizm napisał(a):zgłaszam wniosek:
"użytkownik wyznaczający wykonawcę traci 51% swoich punktów z zaokrągleniem w dół"
Kolejne niebezpieczeństwo, które niesie przejście tego wniosku to motywuje przy wyraźnym prowadzeniu osoby do nie zgłaszania lub do nie głosowania. Po co się męczyć, skoro mi połowę z tego dodatkowo zabiorą.
osoba przy wyraźnym prowadzeniu w większości przypadków sama wyznacza; zresztą jeśli zagłosujesz (zyskując dwa punkty) i odbiorą ci połowę punktów, to i tak jesteś o jeden punkt do przodu
15.04.2021 01:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #47
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
thestranglers napisał(a):Gdyby można było
A co za tym stoi, że nie można?

WOLNE MEDIA!!!
15.04.2021 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #48
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
mr.vingoe napisał(a):Chciałbym tylko przypomnieć, że to jest zabawa
rozumiem ten punkt widzenia, co więcej, podzielam go w jakimś stopniu, ale myślę, że wyznaczenie jasnych ram sprzyja zgodnej i beztroskiej zabawie Icon_wink no i kto się spina, ten się spina -- odczytywanie merytorycznej dyskusji jako serii spin to już problem interpretacyjny

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.04.2021 02:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #49
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
Neo, przy zatwierdzeniu Twojego punktu rezygnuję z prowadzenia zabawy, tak żeby było jasne.
15.04.2021 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
Ja się zastanawiam nad rezygnacją z zabawy. I to niezależnie od tego co przejdzie.
15.04.2021 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #51
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
Zasmuciłeś mnie tym bardzo, bo już miałem nadzieję, że mimo tego kryzysu postąpicie jak Jacek, czyli po prostu przetrwacie to całe zawirowanie.
15.04.2021 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #52
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
(15.04.2021 02:46 PM)AKT! napisał(a):  rozumiem ten punkt widzenia, co więcej, podzielam go w jakimś stopniu, ale myślę, że wyznaczenie jasnych ram sprzyja zgodnej i beztroskiej zabawie Icon_wink no i kto się spina, ten się spina -- odczytywanie merytorycznej dyskusji jako serii spin to już problem interpretacyjny

To było główne założenie topów, a nie jakiś tam punkt widzenia. Dobra zabawa, podczas której można było poznawać dyskografię różnych artystów i poszerzać horyzonty. I o ile się zgodzę, że wyznaczenie jasnych zasad to dobra rzecz, tak niezbyt są jasne w tym przypadku. Gdyby tak było, nie trzeba by ich po raz kolejny poprawiać. I tym razem też nie będą, o czym przekonacie się za czas jakiś, gdy wrócicie w to samo miejsce i znów merytorycznie zaczniecie dyskutować.
Poza tym rozumiem, że ludzie mają naturalną potrzebę nie dostrzegania rzeczy, których nie chcą widzieć, ale naprawdę chcesz mi wmówić, że ta dyskusja jest czysto merytoryczna? Daj spokój. Icon_wink

No. I to by było na tyle chyba. Nie doczekam już rozstrzygnięć, ale mam nadzieję, że jakkolwiek się to skończy, to będziecie ukontentowani. Icon_smile
15.04.2021 04:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #53
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
No to wlałeś odrobinę nadziei w moje serce. Cokolwiek zrobisz, będziesz pozytywną postacią w mojej pamięci.
15.04.2021 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
Chyba problemem był brak pewnych zasad, który dał takie efekty.
15.04.2021 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #55
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
mr.vingoe napisał(a):Poza tym rozumiem, że ludzie mają naturalną potrzebę nie dostrzegania rzeczy, których nie chcą widzieć, ale naprawdę chcesz mi wmówić, że ta dyskusja jest czysto merytoryczna? Daj spokój. Icon_wink
staram się, żeby z mojej strony była, a że bywa różnie, to nie specyfika tylko tego wątku Icon_wink

mr.vingoe napisał(a):niezbyt są jasne w tym przypadku
też jestem za tym, żeby zasady były jak najprostsze i najlepiej żeby ich bez potrzeby nie ruszać, ale długo po wprowadzeniu plmt okazało się, że są pewne niedoskonałość, no i o poprawkach trzeba dyskutować i to właśnie się teraz dzieje; ja lubię tę zabawę bardziej niż cokolwiek na forum i dlatego się w to włączam, nie jestem tu ani dla dramy, ani żeby komuś niepotrzebnie komplikować życie -- w świecie idealnym mielibyśmy idealny system od samego początku i nie musielibyśmy wprowadzać poprawek, ale cóż, wiemy, jak jest Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.04.2021 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #56
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
(15.04.2021 03:25 PM)thestranglers napisał(a):  Neo, przy zatwierdzeniu Twojego punktu rezygnuję z prowadzenia zabawy, tak żeby było jasne.
Szantażyk? Spokojna Twoja rozczochrana, jak to gdzieś mówili, nie sądzę żeby przeszedł.

WOLNE MEDIA!!!
15.04.2021 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #57
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
aha, i żebyś zaoferował się forumowiczom, że przejmiesz stery zabawy
15.04.2021 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
neo01 napisał(a):Szantażyk?
Nie jest to słowo adekwatne do sytuacji. Wykonuje wielką robotę w tym dziale i sądzę, że ma z tego przyjemność, a prawie na pewno satysfakcję. Jeżeli miałoby być dla niego to dyskomfortem, może nawet męczarnią, to czemu miałby się w to bawić.
15.04.2021 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #59
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
Jak to mówią jesteśmy szczęśliwi, gdy nie myślimy o naszym szczęściu, po prostu gdy je przeżywamy. Wszystko to prawda Drogi Kajmanie...
Nie chcę opuszczać naszej zabawy, ale wybaczcie, nie zaakceptuję całkowitego usunięcia dokonań wszystkich nas, biorących udział w wieloletnim zdobywaniu punktów w PLMT. Wypiję piwo, które sobie i Wam nawarzyłem, nie pierwszy raz w życiu, a jeśli sam, to też przeżyję.
Nikomu nie wzbraniam stworzenia swojej zabawy, na prawach pomysłodawcy, takiej, do której będzie załącznik praw i obowiązków i takiej, z której każdy będzie rozliczany. Proszę bardzo, nawet chętnie wezmę w niej udział.
Twoje neo zaś święte prawo zgłosić każdy wniosek do ankiety.
15.04.2021 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #60
RE: Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021)
thestranglers napisał(a):aha, i żebyś zaoferował się forumowiczom, że przejmiesz stery zabawy
To już jest naprawdę słabe.
Rozumiem Twoje argumenty, ale nie podoba mi się takie stawianie sprawy. To już nie tylko szantaż, ale próba wymuszenia określonej sytuacji, a to już jest bardzo niefajne.
Nikt przecież nie kwestionuje ogromu pracy, jaką wkładasz w tę zabawę i za to oczywiście wielkie podziękowania i szacunek, ale nie możesz wykorzystywać tego faktu do takich zagrań. To jest po prostu nie fair.
Zgłaszając taki postulat nie chciałem niczego niweczyć, wręcz przeciwnie, bardzo chciałbym, żeby ta zabawa dalej sprawiała nam przyjemność. I chciałbym, żeby każdy mógł w niej uczestniczyć na równych prawach, a teraz tak na pewno nie jest i niespecjalnie się raczej zanosi, żeby bardzo się to zmieniło.
Wiesz, bardzo chciałbym doczekać się wyborów topów od ku3y, Miszona, Starlessa, observa czy innych użytkowników, którzy przy obecnym systemie czy nawet po niewielkiej jego modyfikacji dalej mogą mieć na to niewielkie szanse... Nie chciałbym, żeby znów topy wybierały jedne i te same osoby, bo to jest po prostu niefajne. A te punkty to tylko punkty, naprawdę jesteś do nich tak bardzo przywiązany? Jeśli większość osób ma podobnie, to ta opcja nie przejdzie, więc nie będzie problemu (jak napisałem, sądzę że tak będzie).
Rozmawiajmy, przekonujmy się, nie grajmy na emocjach, proszę.

kajman napisał(a):Jeżeli miałoby być dla niego to dyskomfortem, może nawet męczarnią, to czemu miałby się w to bawić.
Ale to tylko zmiana zasad naliczania punktów i w związku z tym wybierania topów. Jeśli to miałoby być męczarnią, to jestem to w stanie zrozumieć, ale jakoś trudno mi sobie to wyobrazić.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2021 06:46 PM przez neo01.)
15.04.2021 06:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) thestranglers 1 461 84 063 Dzisiaj 08:15 PM
Ostatni post: thestranglers
  Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) Dyfeomorfizm 355 7 785 06.04.2022 05:49 PM
Ostatni post: kajman
  PLMT - trzecia ankieta do głosowania (marzec 2021) thestranglers 53 2 014 29.03.2021 09:50 AM
Ostatni post: thestranglers
  PLMT - druga ankieta do głosowania thestranglers 201 10 483 26.08.2019 06:45 PM
Ostatni post: kajman
  Ranking do PLMT thestranglers 2 1 923 08.08.2019 08:19 AM
Ostatni post: neo01
  PLMT - druga ankieta do głosowania - wyniki thestranglers 0 674 01.10.2018 08:06 PM
Ostatni post: thestranglers
  PLMT - Ankieta do głosowania thestranglers 13 2 499 05.11.2017 03:47 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości