Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 142 z 7.08.09
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Na last.fm są jako THE CRIMSON JAZZ TRIO, natomiast na wikipedii jako CRIMSON JAZZ TRIO Icon_smile Chyba trzeba dotrzeć do jakiegoś wywiadu z muzykami na ten temat Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.08.2009 10:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
mi wystarczy okładka Icon_wink2
[Obrazek: 05a405da59.jpg]
z pierwszej płyty również...
[Obrazek: RTEmagicC_kcsb1_cover_120x120_01.gif.gif]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.08.2009 10:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Wow, jakie szałowe okładki Icon_wink Ale przynajmniej już wątpliwości to niektórym rozwieje.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.08.2009 10:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
Bardzo bym się ucieszył z kilku ruchów na liście .., choć wiem że na tej liście mogą się zdarzyć różne inne cuda, i ta nieustanna nieprzewidywalność której czasami człowiek się boi Icon_lol

1. 3. 25 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
2. 10. 22 HELPLESS CORPSES ENACTMENT - Sleepytime Gorilla Museum
3. 1. 4 …AND WHO'S THE GOD NOW!? - Indukti
4. 2. 4 THE COURT OF THE CRIMSON KING - The Crimson Jazz Trio
5. 5. 3 NINTH WAVE - Indukti & Robert Majewski
6. N. 1 LARKSPUR - The Veils
7. 15. 25. THE SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
8. 7. 5 LUCIFORMS - The Mars Volta
9. 17. 28. THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
10. 4. 3 PICTURES OF THE CITY - The Crimson Jazz Trio
12.08.2009 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Ja też typowałem swoją listę (już przedwczoraj), ale chyba nie będę mojego typu wstawiał, bo mógłbym coś zasugerować. Ale już wiem, że mam jeden błąd.
12.08.2009 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
kajman napisał(a):Ja też typowałem swoją listę (już przedwczoraj)
Hehe, typujesz własną listę? Icon_lol To bys pewnie wygrał, gdybyś je wstawił Icon_lol

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
12.08.2009 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
tadzio3 napisał(a):
kajman napisał(a):Ja też typowałem swoją listę (już przedwczoraj)
Hehe, typujesz własną listę? Icon_lol To bys pewnie wygrał, gdybyś je wstawił Icon_lol
Wcale nie jestem tego pewien. Już wiem, że piosenka, którą typowałem do top10 nie załapie się do top20.
12.08.2009 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Wygląda na to, że jeden z typujących zgubił piosenkę. Czy może to poprawić (jeżeli to faktycznie błąd) i czy mogę go o tym poinformować?
12.08.2009 06:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Zdaje się, że ja zgubiłem. Jeśli można poprawić to wstawiam nr 4 z poprzedniego tygodnia na 7 miejsce, a resztę przesuwam o oczko w dół.
12.08.2009 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Nie. Najpierw trzeba napisać pismo o zgodę do osoby, która ostatnio przeprowadzała rundę. Później zwycięzcy poszczególnych rund zbierają się i głosują w tajnej ankiecie jak postąpić z takim delikwentem. Mają na to 5 dni roboczych. Następnie ty dostajesz informacje i masz kolejne 5 dni roboczych na podjęcie decyzji czy zgadzasz się z werdyktem lub nie.... Icon_wink2

Oczywiście, że możesz. Mi by było nawet miło, gdyby ktoś mnie poinformował o takim błędzie, bo pewnie to nieświadomy ruch. A kto ma coś nie tak?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.08.2009 06:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Gary napisał(a):Zdaje się, że ja zgubiłem. Jeśli można poprawić to wstawiam nr 4 z poprzedniego tygodnia na 7 miejsce, a resztę przesuwam o oczko w dół.
Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol Bomba. U Ciebie tego błędu nie zauważyłem, a osoba, u której zauważyłem, przoczyła nr 4 z poprzedniego tygodnia. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Nie. Najpierw trzeba napisać pismo o zgodę do osoby, która ostatnio przeprowadzała rundę. Później zwycięzcy poszczególnych rund zbierają się i głosują w tajnej ankiecie jak postąpić z takim delikwentem. Mają na to 5 dni roboczych. Następnie ty dostajesz informacje i masz kolejne 5 dni roboczych na podjęcie decyzji czy zgadzasz się z werdyktem lub nie....
To jest problem, bo moja lista nie pojawi się wtedy przed następną środą. Icon_evil Icon_wink2
saferłel napisał(a):A kto ma coś nie tak?
Może zdradzę, jak się dogadam z tą osobą.
12.08.2009 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Hmm, a czy nie pomyślałem, że ta osoba usunęła po prostu numer 4 z gry, bo na to pozwalają zasady i ułożyła swoją własną 10-tkę, nie wykorzystując tego nagrania Icon_lol Ja tak właśnie zastanawiałem się o co chodzi, jaki błąd.... Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.08.2009 06:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
tadzio3 napisał(a):
kajman napisał(a):11. 24. 67 SUMMERS LOST - Hurt
kajman napisał(a):14. 33. 100 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
To chyba muszą być Twoje ponadczasowe utwory
kajman napisał(a):50. 46. 94 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
W końcu wypadnie?
kajman napisał(a):KEBAB W CIENKIM CIEŚCIE - Zacier
1. Pewnie z poczekalni nigdy nie wyjdzie
11. No, na pewno tak, ale myślę, że z obecnej mojej listy więcej uzyska to miano.
50. Nie sądzę. Myślę, że jeszcze nie raz zdarzy się awans.
1. Na to wygląda. Raczej sobie nie poszaleje.
12.08.2009 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Gary napisał(a):1. No i 6 miejsce mamy identyczne w tym tygodniu. Icon_smile2 W następnym notowaniu przewiduję dużo gorzej. Icon_wink2
2. Patrząc na podtytuł tego notowania zastanawiam się, czy będzie kontratak goryli?
3. Postanowiłem też zaryzykować nowość znikąd, choć przyznaję się bez bicia, że nie jestem z forum aż tak na bieżąco, ale co mi tam. Icon_mrgreen
4. Te U2 w przyszłości nie daje mi spokoju. :roll:
1. U siebie też?
2. Nic nie jest wykluczone, ale nic nie mogę zdradzić.
3. Nowość z nikąd to u mnie normalka, ale czy Larkspur będzie miał wystarczającą siłę na top10? No i może się okazać, że będzie inna nowość znikąd (u mnie zawsze takie rzeczy są możliwe, chociaż to tylko taka dywagacja).
4. To jak dla mnie bardzo dobry utwór, a jak stwierdzę, że jest znakomity, to zadebiutuje. Ale nie jest to utwór na czołówkę. Podejrzewam, że Breathe byłoby się łatwiej dostać.

Skoro nikt się nie sprzeciwia to zmieniaj.
12.08.2009 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #35
 
kajman, jeszcze raz dzięki za info, już poprawiłem Icon_wink2
12.08.2009 07:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
kajman napisał(a):1. U siebie też?
4. To jak dla mnie bardzo dobry utwór, a jak stwierdzę, że jest znakomity, to zadebiutuje. Ale nie jest to utwór na czołówkę. Podejrzewam, że Breathe byłoby się łatwiej dostać.
1. U mnie to jeszcze długo chyba nie opuści top 10. Takie moje "To co nienazwane". Icon_wink2
4. Dla mnie to stany średnie, a od "Breathe" na pewno dużo słabsze.
12.08.2009 07:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
kajman napisał(a):11. No, na pewno tak, ale myślę, że z obecnej mojej listy więcej uzyska to miano.
O ile będa na innych listach Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
13.08.2009 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Gary napisał(a):kajman napisał/a:
1. U siebie też?
4. To jak dla mnie bardzo dobry utwór, a jak stwierdzę, że jest znakomity, to zadebiutuje. Ale nie jest to utwór na czołówkę. Podejrzewam, że Breathe byłoby się łatwiej dostać.
1. U mnie to jeszcze długo chyba nie opuści top 10. Takie moje "To co nienazwane".
4. Dla mnie to stany średnie, a od "Breathe" na pewno dużo słabsze.
1. Będzie 100 tygodni na Twojej liście?
4. No ja to w kontekście płyty znacznie wyżej oceniam. Myślę, że to mogłoby być top15 U2, ale Breathe byłoby wyżej.
tadzio3 napisał(a):kajman napisał/a:
11. No, na pewno tak, ale myślę, że z obecnej mojej listy więcej uzyska to miano.
O ile będa na innych listach
To nie ma znaczenia! Chyba że chodzi Ci o podsumowanie wszechczasów mojej listy. Ale tutaj jest więcej utworów, które są w czołowce.

Zamykam typowanie na moją listę, bo około 18 zostanie zapostowana. Przy okazji przepraszam szczególnie... ale nie przewidziałem, że tak się to wszystko w tym notowaniu ułoży.
13.08.2009 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
kajman napisał(a):1. Będzie 100 tygodni na Twojej liście?
Tego wiedzieć nie mogę. Trzeba by odpowiednie proporcje chyba jednak zachować, choć kto wie? Icon_smile2
(Mam nadzieję, że jak się tak by ewentualnie stało, to nie spłonie wcześniej w ogniach piekielnych u Ciebie Icon_wink2 )
13.08.2009 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości