Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. Kacprowy Klubowy Top Wszech Czasów
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #5
RE: 1. Kacprowy Klubowy Top Wszech Czasów
Fajnie, że jest ten top. Brakoło mi czegoś z serducha, z wątroby od Ciebie. Teraz jest okazja przejrzeć Twój najlepszy zestaw, a będę śledził uważnie, bowiem sam pamiętam swoją fascynację muzyką klubową i jej odłamami - ibiza trance, house, balearica nueva, pedro del sol scene, synthtrance czy inne arctic trance. Podczas studiów dorabiałem na Majorce w wolontariacie i miałem okazję bawić się w piątkowe wieczory i sobotnie poranki na niejednej imprezie, której rytm wyznaczali tacy artyści jak obecni już tutaj DJ Hazel, Tomcraft czy GiGi Agostino. Tam zresztą poznałem Jorge z Club Charta, który polecił mi inicjatywę, a potem tak poznałem Marcina Icon_smile Można więc napisać, że gdyby nie dobra zabawa na pewnych wakacjach z klubie La Chica Gelatina, to może nie byłoby mnie tutaj Icon_smile I chociaż epizod ten zdarzył się sporo wiosen temu, to z sentymentem wspominam jak po każdym takim wieczorze moja koszulka w kratę wymagała wymiany na nową Icon_smile Z chęcią będę komentował co jakiś czas.
01.04.2021 02:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 1. Kacprowy Klubowy Top Wszech Czasów - parzymiech - 01.04.2021 02:54 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  2. Kacprowy Klubowy Top Wszech Czasów kacper130700 17 828 02.07.2021 12:49 PM
Ostatni post: kacper130700

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości