Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #21
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
Nie. Te są łatwe.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.03.2021 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #22
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
No, jak techno jest popem (swoją drogą najczęściej ludzie mylą go z house, które jest właśnie mocno "prostackie"), to ja już nie wiem co jest co w muzyce. Tak jak ambient czy chillout... Proponuję włączyć jakiś kawałek z tego gatunku i nie brnąć dalej w te głupoty Icon_smile

A wywoływanie tematu Iwana to chyba jakaś marna prowokacja, ale w sumie zawsze coś się dzieje Icon_razz2

WOLNE MEDIA!!!
30.03.2021 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
A męczą mnie dokładnie tak samo jak Kraftwerk. A ten zespół uważam za protoplastę synthpopu.
30.03.2021 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 923
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #24
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
Podajcie mi przepis jak dostać się do alternatywnej rzeczywistości w której siedzicie, może codzienność w końcu stanie się łatwiejsza do przyjęcia, bo wszystko stanie się prostsze.
House prostacką muzyką... no ludzie kochani. Icon_lol

http://rateyourmusic.com/~meni
30.03.2021 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #25
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
W porównaniu do techno jest, taka łupanka trochę.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.03.2021 09:58 PM przez neo01.)
30.03.2021 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 923
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #26
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
Przykład proszę. I wnioskuję o uczciwe i szerokie spojrzenie na temat, bo mogę wziąć od Nightwish "I Wish Had an Angel" a od Arkony "Yarilo" i napisać że metal to w sumie dyskoteka z gitarami.

http://rateyourmusic.com/~meni
30.03.2021 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #27
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
(30.03.2021 06:07 PM)kajman napisał(a):  To Auterche to ewidentne disco, a więc pop.
Można różne głupoty pisać, bo internetowy papier cierpliwy jest, a i może nawet ktos w to uwierzy. o np. ja napiszę że H*tler wiedział o holokauście. Ale widzisz - samo to że się taką głupotę napisze, nie oznacza, że jest to prawda. Icon_smile
I ten sam komentarz również do dalszych postów w tym temacie, bo co odpowiedzieć komuś, kto po prostu zakrzywia rzeczywistość?

(30.03.2021 06:17 PM)Miszon napisał(a):  Kraftwerk to pop?
Akurat Człowiek Maszyna nie jest daleki od bycia pierwszą płytą synth-popową.

(30.03.2021 07:16 PM)neo01 napisał(a):  (swoją drogą najczęściej ludzie mylą go z house, które jest właśnie mocno "prostackie")
Chyba jednak wrzucenie całego house'u do worka prostactwo to spore nadużycie biorąc pod uwagę jak szeroko się rozrosło to pojęcie.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
30.03.2021 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #28
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
Nie jestem specjalistą od muzyki elektronicznej, powiedzmy, że miałem na myśli tę popularną i bardziej komercyjną odmianę house'u. Akurat to chyba nie ma większego znaczenia w kontekście szerszych rozważań powyżej.

WOLNE MEDIA!!!
30.03.2021 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
meni napisał(a):napisać że metal to w sumie dyskoteka z gitarami.
Ale to przecież jest oczywiste. Czasami tylko zdarzają się wyjątki.
Artur.O napisał(a):Akurat Człowiek Maszyna nie jest daleki od bycia pierwszą płytą synth-popową.
Widzę, że masz skojarzenia podobne do moich.
30.03.2021 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #30
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
W dyskusję o gatunkach się nie wdam, bo Artur to o wiele lepiej ogarnia niż ja, więc mój głos jest zbędny, natomiast jeśli chodzi o Ivana, to cóż - zapomniany wokalista, który miał jeden przebój w 2003 czy 2004, ale wciąż gdzieś się pałęta na obrzeżach naszego rodzimego show-bizu. Przez ostatnie, słynne wypowiedzi podkreślające jego poglądy jest stawiany w jednym szeregu z Edzią i Violą Kołakowską, a to nie świadczy o nim dobrze. Moim zdaniem nie ma o kim i czym dyskutować.
30.03.2021 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #31
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
Daj spokój, przecież ten temat to ewidentna beka i trolling.

WOLNE MEDIA!!!
30.03.2021 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #32
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
Z całym szacunkiem Neo01, ale twoja diagnoza jest niesprawiedliwa, krzywdząca i podcinająca skrzydła nowym użytkownikom, którzy chcą podyskutować na forum. Większym trollingiem jest olewanie debaty, bo to jest beka i pozycjonowanie jej jako z gruntu złej.
Oczywiście komarenko nic dla mnie nie znaczy. Ale obserwuję debatę o gatunkach z wypiekami na twarzy.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
30.03.2021 10:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 923
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #33
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
neo01 napisał(a):powiedzmy, że miałem na myśli tę popularną i bardziej komercyjną odmianę house'u.
To nadal tak ogólne stwierdzenie, że trudno się do niego odnieść. Samych odłam house'u w mediach na przestrzeni ostatnich 10 lat było kilka(naście).
A cała dyskusja jest o tyle ważna, że - znowu posługując się przykładem - mogę napisać, wszak mi nikt nie zabroni: rock = Nickelback i Maroon 5, a reszta w sumie to nie ma znaczenia. Tylko po co? To brutalne spłycanie tematu, które jest równie dalekie od prawdy jak Morawiecki ze słowami: "Jego nie trzeba się już bać, tego wirusa". Icon_wink

Dlatego apeluję, rozmawiajmy, ale argumentami, a nie wyssanymi z palca krzywdzącymi stwierdzeniami. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
30.03.2021 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #34
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
Po prostu mam wrażenie, że zrobił się off-top off-topu, dlatego nie chciałem tego ciągnąć.
I na pewno nie chcę nikomu podcinać skrzydeł, a dyskusja o gatunkach to już nie raz przetoczyła się przez to forum i to w bardzo podobnym kształcie, tak że sorry, ale mnie jakoś to nie kręci, ale przecież nikomu nie zabraniam dyskutować dalej Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
30.03.2021 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
meni napisał(a):rock = Nickelback i Maroon 5
Nigdy bym nie wpadł, że M5 może ktoś zaliczyć do rocka.
30.03.2021 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
meni napisał(a):Podajcie mi przepis jak dostać się do alternatywnej rzeczywistości w której siedzicie, może codzienność w końcu stanie się łatwiejsza do przyjęcia, bo wszystko stanie się prostsze.
House prostacką muzyką... no ludzie kochani.
W sumie kto zabroni...
EVENo napisał(a):Swoją drogą chciałem sprawdzić jak otagowany na Last.fm jest Ivan, ale ma on tam zawrotną liczbę dziewięciu słuchaczy
No nie, ma 1253.
A tagi to: "political", "conspiracy" i "spisko polo" (przy czym ten ostatni tak jakby dodany w inny sposób)...
meni napisał(a):I wnioskuję o uczciwe i szerokie spojrzenie na temat, bo mogę wziąć od Nightwish "I Wish Had an Angel" a od Arkony "Yarilo" i napisać że metal to w sumie dyskoteka z gitarami.
Toż dla mnie przebojowość rocka i metalu to jego największe atuty - idealna muzyka na rockotekę (niestety, dziś to chyba już rzadkość...). Dlatego tak bardzo narzekam dziś na nudę w mocniejszych brzmieniach...
kajman napisał(a):Nigdy bym nie wpadł, że M5 może ktoś zaliczyć do rocka.
No obecnie... Natomiast przy "This Love" wciąż twierdziłem jeszcze, że to zespół rockowy, a przynajmniej z potencjałem rockowym... A początki Kara's Flowers to w ogóle ocierały się o metal Icon_biggrin

Co do Ivana... Sam nie wiem, co o nim myśleć. Historia osądzi, kto miał rację w sprawie COVID-u. Trochę też mam wrażenie, że miota się między duszą rosyjską i polską Icon_wink A muzycznie... Miewa ciekawsze i mniej ciekawsze momenty, moim zdaniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2021 11:48 AM przez prz_rulez.)
27.07.2021 11:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #37
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
Ivana pamiętam z Tańca z gwiazdami Icon_lol. Dawno, dawno temu, bo brał udział w 5 edycji (2007). Było to na fali popularności "Czarnych ocząt". Dotarł wówczas aż do finału, który przegrał (słusznie) z Krzysztofem Tyńcem, a wygrał (słusznie) z Kasią Tusk (zajęła 3 miejsce). Każdy odcinek oglądałam z koleżanką. Ona kibicowała Ivanowi a ja Krzysztofowi, który w każdym odcinku był najlepszy i przewyższał poziomem innych. A do tego urok, wdzięk, gracja i kultura. Był chyba z nich najstarszy, a jak się poruszał!!! A p. Krzysztof nie dość, że cudnie tańczył, to ze wszystkich uczestników miał największe osiągnięcia zawodowe. Dlatego Ivan przegrał zasłużenie Icon_idea.

A muzycznie...
Znałam tylko "Czarne oczy" - królujące wówczas wszędzie.
Teraz posłuchałam sobie piosenek covidowych i ... marne są Icon_twistedIcon_evil. Tekst bez ładu i składu - powrzucane luźno myśli bez jakiegoś rymu, rytmu i głębi.
27.07.2021 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #38
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
prz_rulez napisał(a):"spisko polo"
o, ten mi się widzi!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.07.2021 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
gioconda2 napisał(a):"Czarne oczy" - królujące wówczas wszędzie.
Do mnie nie dotarły, ale może to i dobre.
27.07.2021 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
Jeśli nie słuchało się lokalnych stacji radiowych czy pewnie Vivy Polska, to faktycznie ciężko było usłyszeć... Ale że tak w ogóle nie słyszałeś? No nie chce mi się wierzyć.
01.08.2021 11:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Robert Wyatt - co o nim sądzicie? parzymiech 10 655 28.02.2021 07:36 PM
Ostatni post: Dobromiera

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości