Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 960 - 02.08.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 960 - 02.08.2009
W tym tygodniu zmian mało. A byłoby prawie w ogóle bez zmian, gdyby nie... W komentarzu do poprzedniego notowania napisałem: "Za tydzień prawdopodobnie nowość w płytach. Wreszcie Icon_cool2 . W samą porę. Wtedy kiedy trzeba Icon_smile2 ." Płyta której czas musiał w końcu nadejść. I nadszedł, choć trochę niezależnie ode mnie - dostałem jako prezent na imieniny, ale w znakomitym momencie Icon_smile2. Dziękuję raz jeszcze! Icon_smile2 Na imieniny, a jednocześnie tydzień przed rocznicą. Wiadomo już o jaki album chodzi? Niektórzy będą zgrzytać zębami, a inni może podskoczą z radości Icon_smile2. Bo z debiutem albumu idzie w parze pojawienie się na liście kilku utworów z płyty. "Powstanie Warszawskie" Icon_exclaim Przesłuchałem po raz pierwszy jeszcze w poprzednim tygodniu, ale to nie wystarczyło by dostać się do dziesiątki - inne płyty były zbyt silne. Dopiero teraz zaatakowali pełną parą. Pomogło kilka przesłuchań, bo promowałem sobie mocno, no i cały ten przedrocznicowy tydzień który w odpowiedni klimat wprowadzał. A najlepiej mi się słuchało jak wracaliśmy z półdniowego pobytu w Niemczech Icon_mrgreen . Na razie zdecydowanie najbardziej podoba mi się trójka utworów: "Stare Miasto", "Zrzuty" i "1939 / Przed burzą" i właśnie w takiej kolejności pojawiają się na liście. I tak się złożyło, że oprócz Lao Che na liście nie ma żadnych innych nowości.

Z pozostałych rzeczy warto zauważyć jubileusz pierwszego singla z "Death Magnetic" oraz przede wszystkim drugie urodziny świętowane przez "M.I.A." Icon_mrgreen . I jeszcze kilka słów o nowościach w pierwszej dziesiątce z poprzednich tygodni. "Ona Movie" i "Disco" weszły szturmem i teraz walka o pierwsze miejsce jest niesamowicie zażarta. Dream Theater wcale nie słabnie, jak możnaby sądzić po dwumiejscowym spadku. Blenders i Elektryczne Gitary pojawiły się w pierwszej dziesiątce po wielu latach przerwy. Elektryczne Gitary były po raz ostatni w tym gronie aż 12 lat temu, w notowaniu 353! Wtedy w ścisłej czołówce był "Kiler". Natomiast Blendersi czekali powrót jeszcze o rok dłużej. Ostatni raz cieszyli się z pierwszej dziesiątki w notowaniu 296, dzięki "Ciągnikowi".

Notowanie 960:

01. 01. 03. 03. Ona Movie - Sofa
02. 03. 03. 03. Disco - Die Toten Hosen
03. 04. 19. 19. Farewell To The Fairground - White Lies
04. 02. 04. 04. Wither - Dream Theater
05. 05. 04. 04. Say It - Blue October
06. 06. 03. 03. Kasia - Blenders
07. 08. 02. 02. Niematojak - Elektryczne Gitary
08. 07. 13. 12. For What It's Worth - Placebo
09. 09. 05. 05. Niejasności - Gaba Kulka
10. 10. 07. 07. Alles Was War - Die Toten Hosen

11. 11. 08. Ashtray Heart - Placebo
12. 12. 46. All Nightmare Long - Metallica
13. 13. 13. Upadam - Lipali
14. 15. 09. Peacemaker - Green Day
15. 14. 20. Battle For The Sun - Placebo
16. 21. 06. Auflösen - Die Toten Hosen & Birgit Minichmayr
17. NN. 01. Stare Miasto - Lao Che
18. 18. 03. Wouldn't It Be Good - Placebo
19. 16. 04. Crying Lightning - Arctic Monkeys
20. NN. 01. Zrzuty - Lao Che
21. 26. 05. We Are The People - Empire Of The Sun
22. 19. 08. Disruptr - Devin Townsend Project
23. 20. 10. Snake - Gasmac Gilmore
24. 17. 07. Kebab w cienkim cieście - Zacier
25. 22. 09. Take On Me - L-Dópa
26. 28. 07. Funny The Way It Is - Dave Matthews Band
27. 24. 06. Innen Alles Neu - Die Toten Hosen
28. 30. 03. Sunny Road - Emilíana Torrini
29. 27. 07. May Your Hearts Stay Strong - Cloud Cult
30. 29. 09. Transfuzja - Coma
31. NN. 01. 1939 / Przed burzą - Lao Che
32. 32. 03. Moja mała - Żywiołak
33. 23. 19. ... And We Dance - Gasmac Gilmore
34. 33. 19. Safe At Home - Starsailor
35. 25. 07. It's Not Fair - Lily Allen
36. 34. 50. The Day That Never Comes - Metallica
37. 36. 07. 7 Days - The Butterfly Effect
38. 31. 17. No You Girls - Franz Ferdinand
39. 35. 19. Revelry - Kings Of Leon
40. 38. 09. Rusted From The Rain - Billy Talent
41. 37. 15. Jestem jak motyl - Andrzej Grabowski
42. 40. 18. Barykady - Lipali
43. 42. 104. M.I.A. - Avenged Sevenfold
44. 41. 23. That Was Just Your Life - Metallica
45. 43. 02. Something Is Squeezing My Skull - Morrissey
46. 44. 14. Know Your Enemy - Green Day
47. 46. 02. One Night Stand - Divide The Day
48. 39. 16. Vlad The Impaler - Kasabian
49. 45. 04. Street Of Dreams - Guns N'Roses
50. 47. 15. Call Me - Shinedown

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

48. 12. Hero Of War - Rise Against
49. 26. Cisza i ogień - Coma
50. 16. Second Chance - Shinedown

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 948:

01. 01. 15. 05. Jedynka - Kumka Olik
02. 02. 07. 07. In Aller Stille - Die Toten Hosen
03. NN. 01. 01. Powstanie Warszawskie - Lao Che
04. 03. 10. 10. Only By The Night - Kings Of Leon
05. 04. 11. 05. To Lose My Life... - White Lies
06. 05. 08. 08. Battle For The Sun - Placebo
07. 06. 82. 06. Dangerous - Michael Jackson
08. 07. 12. 12. 21st Century Breakdown - Green Day
09. 08. 07. 07. Masakra na Wałbrzyskiej - Zacier
10. 10. 03. 03. Anno Domini High Definition - Riverside

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 03. 03. Fisherman's Woman - Emilíana Torrini
05.08.2009 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
ku3a napisał(a):06. 06. 03. 03. Kasia - Blenders
07. 08. 02. 02. Niematojak - Elektryczne Gitary
Jeszcze lepiej niż w ubiegłym tygodniu Icon_smile2
U mnie na razie nie wiem, czy piosenki te wejdą do top 10, ale bardzo mi się podobają
ku3a napisał(a):17. NN. 01. Stare Miasto - Lao Che
I u mnie jutro zadebiutuje na liście, ale żeby nie było, że śaciągam - dwa tygodnie temu weszła do poczekalni i teraz zadebiutuje w podwójnym notowaniu Icon_smile2
ku3a napisał(a):03. NN. 01. 01. Powstanie Warszawskie - Lao Che
Jestem teraz ciekawy jak sobie poradzi poprzedniczka "Gospelu" Icon_smile2 Na razie jest znakomicie jak na początek
ku3a napisał(a):10. 10. 03. 03. Anno Domini High Definition - Riverside
Utrzymało się Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.08.2009 02:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
moje typy spadają Icon_cry2

ku3a napisał(a):19. 16. 04. Crying Lightning - Arctic Monkeys
29. 27. 07. May Your Hearts Stay Strong - Cloud Cult
34. 33. 19. Safe At Home - Starsailor
45. 43. 02. Something Is Squeezing My Skull - Morrissey
05.08.2009 02:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #4
 
ku3a napisał(a):01. 01. 03. 03. Ona Movie - Sofa
Nie, nie i nie Icon_exclaim Icon_cry Myślałem że może Whiter zmieni :roll:

Co to za Die Toten Hosen :?: Dwa kawałki w pierwszej dziesiątce - trzeba przesłuchać Icon_smile2

Ależ wysyp Lao Icon_exclaim Icon_mrgreen

[Obrazek: Kaczy93.gif]
05.08.2009 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
Najlepsze Lao najwyżej!!! super!!! Ciekawe jak sobie poradzi cała trojka i ... na ilu utworach z płyty sie skończy ? Icon_mrgreen Ale na odpowiedź poczekamy pewnie do kolejnej rocznicy Icon_razz

Zaskakujesz Sofą! Chwytliwy numer, nie powiem. Ale żeby tak mocno!?!? Icon_smile2

Moja M. stanęła tak nisko... szkoda... ale chyba trzeba poczekać na notowanie 100-owo po-urlopowe Icon_wink2

u mnie PeWnie płyta Lao powróci w tym tygodniu... W końcu troche jej słuchałem Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.08.2009 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
ku3a napisał(a):Kasia - Blenders
czy okaże się polskim hitem lata 2009 :?: Icon_cool2
Cytat:17. NN. 01. Stare Miasto - Lao Che
a to co tak późno :?: czyżby 65. rocznica pomogła Icon_wink2
genialne nagranie, klasyka...
05.08.2009 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #7
 
ku3a napisał(a):Elektryczne Gitary były po raz ostatni w tym gronie aż 12 lat temu, w notowaniu 353! Wtedy w ścisłej czołówce był "Kiler". Natomiast Blendersi czekali powrót jeszcze o rok dłużej. Ostatni raz cieszyli się z pierwszej dziesiątki w notowaniu 296, dzięki "Ciągnikowi".
U mnie były Napady pod koniec 2000 roku

A Blendersów u mnie nie było od "Poniedziałku" Icon_wink2

.
06.08.2009 12:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
Nie no, jednak są pewne rzeczy dla których zmęczenie i brak czasu nie ma znaczenia.
ku3a napisał(a):nadszedł, choć trochę niezależnie ode mnie - dostałem jako prezent na imieniny, ale w znakomitym momencie Icon_smile2 .
Świetny prezent. Icon_smile2 U mnie też wiadomo, że jak nie mam czegoś związanego z Lao Che to chcę mieć. Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):17. NN. 01. Stare Miasto - Lao Che
ku3a napisał(a):20. NN. 01. Zrzuty - Lao Che
ku3a napisał(a):31. NN. 01. 1939 / Przed burzą - Lao Che
ku3a napisał(a):03. NN. 01. 01. Powstanie Warszawskie - Lao Che
Z jednej strony lekkie rozczarowanie jest, bo pamiętam doskonale co czułem pierwszy raz słuchając, pierwszy raz wkładając płytę do odtwarzacza i te kilka razy na koncercie gdy wybrzmiewały moje utwory... No, ale tu trzeba założyć odpowiedni filtr. Jak na Ciebie, Twój odbiór muzyki i zachowania utworów na Twojej liście to naprawdę dobry wynik. Icon_smile2 Ale apetyt jest spory.
06.08.2009 03:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
Od powstania do powstania...Bardzo mnie ciesza nowości Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):Na imieniny, a jednocześnie tydzień przed rocznicą. Wiadomo już o jaki album chodzi?
spóznione najlepszego, Icon_biggrin3
Krzysków i Jakubków dość sporo na forum i tak się zastanawiam dlaczego nie byłem na zadnej imprezie :roll: Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):Dream Theater wcale nie słabnie, jak możnaby sądzić po dwumiejscowym spadku.
to mnie uspokoiłeś. Choc troszke mozna się juz bać....W Powstańcach siła.
Gunsi za to słabiutko.
06.08.2009 01:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Mnie też cieszą nowości warszawskie. Icon_smile2 Szczerze mówiąc to myślałem, że po sukcesie u Ciebie "Gospela" - "PW" nie zrobi na Tobie, aż takiego dobrego wrażenia. Na szczęście odpoczynek od Lao Che trochę chyba trwał, a i pora poznania płyty jak najbardziej na czasie. Icon_smile2
10/50 - czyli całkiem przyzwoity wynik. Może niedługo się to zmieni, bo nawet niezły jest ten duet Die Toten Hosen. (tu też przydałoby się poznać w końcu płytę :roll: ).
Za "M.I.A>" szacunek. Czasem mi się wydaje, że gdybym dałbym jej dziś szansę, to kto wie co by się działo. Icon_lol (mojej 10cioletniej córce się to spodobało i dosyć często słucha Icon_smile2 )
06.08.2009 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):03. NN. 01. 01. Powstanie Warszawskie - Lao Che
Czy ta płyta została wydana w tym roku czy na jakąś ubiegłą rocznicę i teraz jest przypominana?
Zastanawiam się nad kupnem płyty. W ogóle chciałem też nabyć płytę z tekstami Gajcy w wykonaniu artystów, tyle że w Empiku np. nigdzie nie znalazłem. :/

Cieszy mnie miejsce 5-te. Blue October kandydował do nowości w dzisiejszym Paweł TOP 20, ale niestety musiał ulec innym.

Cytat:02. 03. 03. 03. Disco - Die Toten Hosen
O.. a co to za cudo? No i szkoda, że nie na miejscu trzecim bo by była kombinacja cyferek.
07.08.2009 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
1 sierpnia wylądowałem w ciasnym pokoiku w hotelu, w Jeleniej Górze. Nie miałem okazji do jakiegoś szczególnego celebrowania rocznicy PW, chociaż i tak jestem raczej zwolennikiem mniej rozbuchanego podejścia do tego wydarzenia. Chciałem sam w spokoju przesłuchać album PW i klapa Icon_sad Czy znów będę musiał czekać rok na najlepszy możliwy moment? Chyba w końcu skuszę się i poznam. Ile to miesięcy temu zapowiedziałem w jakiejś dyskusji - być może w wątku listy Sebastiana, gdzie o Lao zawsze pisało się dużo i dobrze - że postaram się szybko nadrobić zaległości. Nic z tego nie wyszło. Pewnie stoi za tym jakaś psychiczna bariera, bo uczciwie rzecz ujmując....chciałbym by ta płyta była po prostu wspaniała Icon_smile2 Mam o niej takie wyobrażenie po tym wszystkim, czego naczytałem się o niej w prasie, internecie, tutaj.

A teraz lista. Lidera chyba nie znam. Przyznam, że nie zaglądałem tu (czy też raczej nie pisałem) w ostatnim czasu i to pewnie dlatego. Niestety zbieg kilku nieszczęśliwych wypadków uniemożliwił mi to. W każdym razie czołówka wygląda statycznie. Wysoko ten nieszczęsny ''Peacemaker''. Eh, pewnie swoich ulubionych kawałków się tu nie doczekam, kawałków z tej płyty oczywiście. Cieszę się, że złapało cię w końcu to Cloud Cult. Już od kilku tygodni radzi sobie bardzo przyzwoicie, chyba jest nawet wyżej niż u mnie w tym momencie Icon_smile Billy Tallent też magicznej bariery nie przekroczył, no proszę. Już na czterdziestym. M.I.A wybroniła się przed spadkiem. I co, zaczynamy drogę w górę od nowa ;P? Zauważyłem już wcześniej, że na liście pojawił się Morrissey, niestety jego wynik bardzo mnie zasmucił. Spadek, w drugim tygodniu pobytu :roll: A tyle Ci zabrało czasu przekonanie się do tego nagrania.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.08.2009 07:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
tadzio3 napisał(a):I u mnie jutro zadebiutuje na liście, ale żeby nie było, że śaciągam - dwa tygodnie temu weszła do poczekalni i teraz zadebiutuje w podwójnym notowaniu Icon_smile2
jeszcze się na forumowej pojawi Icon_razz
tadzio3 napisał(a):Jestem teraz ciekawy jak sobie poradzi poprzedniczka "Gospelu" Icon_smile2 Na razie jest znakomicie jak na początek
też tak myślę Icon_smile2
ku3a napisał(a):moje typy spadają Icon_cry2
a w najnowszym notowaniu... Icon_razz
Kaczy1993 napisał(a):Co to za Die Toten Hosen :?:
w sensie? bo nie wiem jak odpowiedzieć Icon_razz.
Yacy napisał(a):Moja M. stanęła tak nisko... szkoda...
e, to tak tylko, urlopowo Icon_wink2
Tomekk napisał(a):czy okaże się polskim hitem lata 2009 :?: Icon_cool2
na razie musiałoby sobie poradzić z Sofą Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Nie no, jednak są pewne rzeczy dla których zmęczenie i brak czasu nie ma znaczenia.
<ukłon> Icon_smile2
abd3mz napisał(a):No, ale tu trzeba założyć odpowiedni filtr.
cieszę się, że tak podchodzisz Icon_smile2.
abd3mz napisał(a):Ale apetyt jest spory.
no u mnie też Icon_smile2
Aro napisał(a):spóznione najlepszego, Icon_biggrin3
a bardzo dziękuję Icon_smile2
Aro napisał(a):Krzysków i Jakubków dość sporo na forum i tak się zastanawiam dlaczego nie byłem na zadnej imprezie :roll: Icon_mrgreen
nadrobimy kiedyś Icon_wink2.
Gary napisał(a):Na szczęście odpoczynek od Lao Che trochę chyba trwał, a i pora poznania płyty jak najbardziej na czasie. Icon_smile2
tak, obydwa te czynniki były bardzo ważne i przyczyniły się do ładnego startu Icon_smile2.
Gary napisał(a):nawet niezły jest ten duet Die Toten Hosen. (tu też przydałoby się poznać w końcu płytę :roll: )
polecam! postaram się coś zrobić w tym kierunku, żeby jeszcze inne rzeczy miały szansę się spodobać Icon_wink2.
Gary napisał(a):(mojej 10cioletniej córce się to spodobało i dosyć często słucha Icon_smile2 )
no to mi się podoba Icon_mrgreen
Cytat:Czy ta płyta została wydana w tym roku czy na jakąś ubiegłą rocznicę i teraz jest przypominana?
została wydana w 2005 roku Icon_razz
i nie na rocznicę Icon_wink2.
Paweł napisał(a):Zastanawiam się nad kupnem płyty.
słusznie!
Paweł napisał(a):a co to za cudo?
a co ma być? rewelacyjny kawałek Icon_biggrin3.
saferłel napisał(a):Pewnie stoi za tym jakaś psychiczna bariera, bo uczciwie rzecz ujmując....chciałbym by ta płyta była po prostu wspaniała Icon_smile2
bo jest. ale czy Tobie się spodoba to ja nie mam pojęcia.
saferłel napisał(a):W każdym razie czołówka wygląda statycznie.
to notowanie faktycznie mocno statyczne (urlop Icon_wink2), ale we wcześniejszym kilka bardzo ciekawych ruchów było.
saferłel napisał(a):Wysoko ten nieszczęsny ''Peacemaker''. Eh, pewnie swoich ulubionych kawałków się tu nie doczekam, kawałków z tej płyty oczywiście.
i jak teraz oceniasz? Icon_razz
saferłel napisał(a):I co, zaczynamy drogę w górę od nowa ;P?
nie mam nic przeciwko Icon_wink2
saferłel napisał(a):Zauważyłem już wcześniej, że na liście pojawił się Morrissey, niestety jego wynik bardzo mnie zasmucił. Spadek, w drugim tygodniu pobytu :roll:
oj tam, to notowanie urlopowe było takie... urlopowe Icon_wink2. nie ma się co przejmować niektórymi ruchami Icon_smile2.
10.08.2009 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Co oceniam? Płytę, czy jakiś konkretny numer?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.08.2009 10:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
to czy jest szansa, że się doczekasz na swoje ulubione kawałki z płyty Icon_wink2
10.08.2009 10:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Na podstawie wyników ''Topłyty''? Szansa raczej zerowa Icon_wink, ale przy Green Day nie będę cierpiał z tego powodu. Wolałbym wiele innych kawałków zobaczyć Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.08.2009 10:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
Cytat:została wydana w 2005 roku Icon_razz
i nie na rocznicę Icon_wink2 .
Wiem, zdążyłem już się doczytać. Icon_smile2
11.08.2009 04:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości