Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halina Mlynkova - Szkło
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #21
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Also, proponuję przenieść dyskusję tutaj:
http://mycharts.pl/showthread.php?tid=55973

Radio Epsilon
14.03.2021 06:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #22
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Szymek79 napisał(a):Miałem w planie pożegnanie się z forum po 1000 notowaniu swojej listy ale od kilku tygodni zastanawiam się czy nie zrobić tego wcześniej bo coraz mniej przestrzeni tutaj widzę dla siebie.
Szkoda by było stracić takiego użytkownika jak Ty. Nie ma się co obrażać, tylko trzeba wypracować jakiś sposób działania. Ja osobiście korzystam chętnie i często z Twoich propozycji. Z tych kacprowych prawie wcale. Trochę tego za dużo się zrobiło w ostatnim czasie i chęć uporządkowania tego działu jest jak najbardziej konieczna.

EVENo napisał(a):Ale gdy nie znajdujemy (i nie komentujemy) to trzeba powiedzieć otwarcie, że była to strata czasu
dla mnie nie. Czasami jestem ciekawy co u kajmana jest na pierwszym i jaki jest rekord stażu na jego liście Icon_lol
lub też jak radzą sobie piosenki, które są/były też na mojej liście.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.03.2021 06:29 PM przez Tomekk.)
14.03.2021 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
youdah14me Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 598
Dołączył: Oct 2020
Post: #23
RE: Halina Mlynkova - Szkło
(14.03.2021 05:08 PM)kajman napisał(a):  youdah14me, który ma średni poziom w moim odczuciu jeszcze gorszy

Dziękuję.

(14.03.2021 06:04 PM)EVENo napisał(a):  Czemu cała reszta nie może?

Użytkownicy (w tym ja) mogą mieć problem z przydzieleniem konkretnego utworu do danego gatunku. Przykładowo: dla kogoś indie pop to zwykły pop, a electropop to dance.

PS Bot zabrał głos. Czy aby na pewno jest botem?
PS 2 Od przyszłego tygodnia tablica ogłoszeniowa ogranicza swą jakże problematyczną aktywność. Pozdrawiam.
14.03.2021 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #24
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Zgadzam się z tym, że dobra muzyka ginie w ilości. Kiedyś skalałem po dziale nowych singli. Teraz ilość wyparła jakość. Czuję się zalany ilością. Pamiętam, gdy sam wrzuciłem powrót jakiejś fajnej ekipy, co bylo wydarzeniem, za chwilę przykryło to stos sigli gwiazd z indonezji czy innego Tadżykistanu. Szymek nie jesteś tu bez winy, bo zacząłeś to nieoptymalne podejście. Proponuję reformę. Ubolewam, wolę, żeby to miało formę jakaś zbiorczą, bardziej kompleksową. Także zgadzam się z opinią Artura i Parzymiecha.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.03.2021 07:00 PM przez dziobaseczek.)
14.03.2021 06:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #25
RE: Halina Mlynkova - Szkło
youdah14me napisał(a):Bot zabrał głos. Czy aby na pewno jest botem?
Wow, jeszcze kilka takich postów i ktoś może Cię uznać nawet za forumowicza.

Tomekk napisał(a):Szkoda by było stracić takiego użytkownika jak Ty. Nie ma się co obrażać, tylko trzeba wypracować jakiś sposób działania.
To też. Aczkolwiek planowanie pożegnania po 1000. notowaniu oznacza, że chyba wcale nie chcesz się żegnać, a przynajmniej mam nadzieję, że nie. Jakbyś chciał, to byś się po prostu pożegnał Icon_wink Liczymy, że zostaniesz. To do Szymka oczywiście.

Tomekk napisał(a):Ja osobiście korzystam chętnie i często z Twoich propozycji.
No tak właśnie mi się kojarzyło "Szymkowe granie" z Twoim i przez to wiem, że ktoś z tego korzysta. Nie mniej jednak dla mnie te tematy zawsze były nieco irytujące, tylko nigdy głośno o tym nie mówiłem. Ale skoro Szymek psioczy na Kacpra, to muszę być fair i popsioczyć też i na Szymka. Ale moje gadanie nie musi przecież nic zmieniać, po prostu, jak każdy, chcę trochę wyjść na swoje.

Radio Epsilon
14.03.2021 07:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
RE: Halina Mlynkova - Szkło
EVENo napisał(a):Ale moje gadanie nie musi przecież nic zmieniać, po prostu, jak każdy, chcę trochę wyjść na swoje.
Jeśli z tego "psioczenia" wyniknie coś konstruktywnego to ok, ale narzekać dla samego narzekania jest bezsensem.

Dobrze by było, aby przy wrzucanych piosenkach wstawić jakieś 2-3 zdania opisu. Jakąś ciekawostkę o zespole albo odczucia forumowicza, który wrzuca jakiś singiel. To na pewno zachęci do zapoznania się z piosenką, a może i nawet do komentarza.
14.03.2021 07:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #27
RE: Halina Mlynkova - Szkło
O właśnie. Propozycja tomkka jest genialna i bardzo intuicyjna. Może być nawet w opisie coś kontrowersyjnego. Pokłócimy się znów o lbgt lub unię Europejską, ale przynajmniej będzie się coś działo XD

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.03.2021 07:23 PM przez dziobaseczek.)
14.03.2021 07:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #28
RE: Halina Mlynkova - Szkło
dziobaseczek napisał(a):Pokłócimy się znów o lbgt lub unię Europejską, ale przynajmniej będzie się coś działo XD
Ty się śmiej, ale to jest to, co tu się teraz dzieje. Ktoś w ogóle słuchał tej Haliny Mlynkovej? Icon_razz2

Radio Epsilon
14.03.2021 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Feb 2021
Post: #29
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Z tego wszystkiego chyba jednak posłucham tej piosenki. I chętnie wypowiem się na temat jej brzydkiej kiecki i jednocześnie o jej bezpardonowym ataku na komisarz Jourovą. I już jest ruch w interesie XD
14.03.2021 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #30
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Monika, w sedno. Kiecki nie ocenię, tylko walory artystyczne Icon_smile Ale wiesz, że nie o ruch w interesie chodzi, tylko o jego zoptymalizowanie.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
14.03.2021 07:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 598
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #31
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Widzę, że większość głosów jest tutaj krytyczna w związku z tym zaprzestaje swoją działalność w tym dziale i nie będę wrzucał tutaj żadnych nowych postów.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
14.03.2021 07:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #32
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Zamiast wziąć udział w debacie - "rzucam zabawki i nie będę się bawił". Padły propozycje, które polepszą oglądalność twoich postów. Nie bądź dziecinny.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
14.03.2021 07:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 805
Dołączył: May 2012
Post: #33
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Kacper, Ty w niecały rok od rejestracji masz 3,275 postów, niektórzy będąc tutaj kilka lat tyle nie mają..
14.03.2021 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #34
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Szymek79 napisał(a):zaprzestaje swoją działalność w tym dziale i nie będę wrzucał tutaj żadnych nowych postów.
no to szkoda, bo przecież zawsze można coś promować i dawać pole do dyskusji.

a ten singiel Halinki słabiutki, jego wartością jest tylko to, że sprowokował nas do dyskusji.
14.03.2021 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Halina Mlynkova - Szkło
youdah14me napisał(a):Dziękuję.
No sorry, muzyka, którą prezentujesz jest dla mnie jeszcze bardziej obca.
Tomekk napisał(a):jak radzą sobie piosenki, które są/były też na mojej liście
Raczej dużo ich nie ma.
youdah14me napisał(a):Użytkownicy (w tym ja) mogą mieć problem z przydzieleniem konkretnego utworu do danego gatunku.
Ja to już w ogóle.
dziobaseczek napisał(a):Teraz ilość wyparła jakość.
Jak dla mnie zbyt wysokiej jakości nigdy nie było. Ale czego można się spodziewać po singlach.
EVENo napisał(a):jeszcze kilka takich postów i ktoś może Cię uznać nawet za forumowicza.
Moim zdaniem ten komentarz jest chamski.
14.03.2021 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Adam1992 napisał(a):Ty w niecały rok od rejestracji masz 3,275 postów, niektórzy będąc tutaj kilka lat tyle nie mają..
Spora część to playlisty.
EVENo napisał(a):Ktoś w ogóle słuchał tej Haliny Mlynkovej?
Ja kiedy pierwszy raz ją wrzucono.
14.03.2021 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #37
RE: Halina Mlynkova - Szkło
kajman napisał(a):Raczej dużo ich nie ma.
no nie ma, ale to nie znaczy, że wrzucanie osobistych list jest bezcelowe. Z takim twierdzeniem nie zgadzam się.
14.03.2021 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #38
RE: Halina Mlynkova - Szkło
kajman napisał(a):Moim zdaniem ten komentarz jest chamski.
Ale nie był do skierowany do Ciebie.

Szymek79 napisał(a):Widzę, że większość głosów jest tutaj krytyczna w związku z tym zaprzestaje swoją działalność w tym dziale i nie będę wrzucał tutaj żadnych nowych postów.
dziobaseczek napisał(a):Zamiast wziąć udział w debacie - "rzucam zabawki i nie będę się bawił". Padły propozycje, które polepszą oglądalność twoich postów. Nie bądź dziecinny.

No tutaj się muszę z Dziobasem zgodzić. Jedni w jedną, to Ty w drugą. Nikt tu nie deklaruje, że jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie to opuści forum, czy coś. Pojawiła się szansa na wyrzucenie z siebie swoich myśli, można uznać, ze czara goryczy się przelała i już. Dla jednych to jest problem, dla innych nie. Mnie na przykład też irytuje sztuczne "podbijanie" niektórych piosenek, bo raz zapowiedź, raz audio, raz teledysk, potem lyric video, a na końcu jeszcze jakiś remiks lub dwa. Może ktoś lubi taką nachalną promocję, ale nie ja, więc korzystam z okazji i wyrażam swoje zdanie na ten temat. Ale to nie znaczy, że to musi zniknąć tylko dlatego, że mi się to nie podoba. Tylko jeśli ktoś coś takiego umieszcza na forum publicznym, to niech nie będzie zdziwiony, że ludzie komentują czy im się to podoba, czy nie. Od tego jest to miejsce.

Radio Epsilon
14.03.2021 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Tomekk napisał(a):Z takim twierdzeniem nie zgadzam się.
Ale nie wiem skąd takie wnioski wyciągnąłeś. Gdybym uważał wrzucanie list za bezcelowe to bym swojej nie wrzucał. A ja tylko stwierdziłem, że nasze gusta się różnią.
EVENo napisał(a):Ale nie był do skierowany do Ciebie.
Jeżeli uważam coś za niewłaściwe a nie jest skierowane do mnie to mam nie reagować? Gdyby był do mnie to na pewno bym tak tego nie skomentował.
EVENo napisał(a):raz zapowiedź, raz audio, raz teledysk, potem lyric video, a na końcu jeszcze jakiś remiks lub dwa
No mi to też się nie podoba. Szczególnie zapowiedź. Nie można poczekać aż utwór się i ukaże i wtedy wrzucać. Jedyne opuszczone utwory to zapowiedzi, bo do nich nie wracałem z powodu sklerozy.
14.03.2021 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #40
RE: Halina Mlynkova - Szkło
kajman napisał(a):Ale nie wiem skąd takie wnioski wyciągnąłeś. Gdybym uważał wrzucanie list za bezcelowe to bym swojej nie wrzucał.
To bardziej było stwierdzenie EVENo, a nie Twoje Icon_smile
14.03.2021 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tulia & Halina Mlynkova - Przerwany Szymek79 1 230 22.05.2023 06:32 PM
Ostatni post: kajman
film Halina Mlynkova - Szkło kacper130700 0 337 13.03.2021 08:18 PM
Ostatni post: kacper130700
  Halina Mlynkova - Aniołowie Szymek79 0 233 03.12.2020 11:48 AM
Ostatni post: Szymek79
film Halina Mlynkova - Zanim stracisz kacper130700 0 188 25.09.2020 05:18 PM
Ostatni post: kacper130700
film Kasia Popowska - Nim Potłuczemy Szkło kacper130700 0 270 07.08.2020 07:19 PM
Ostatni post: kacper130700
  Halina Młynkova- Kobieta z moich snów Tkk_Bolly 1 740 20.05.2011 03:51 PM
Ostatni post: kleschko

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości