Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halina Mlynkova - Szkło
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 660
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
Halina Mlynkova - Szkło
"Szkło" to nowy singiel Haliny Mlynkovej.

[Obrazek: 81DlSo0E4NL._SS280_.jpg]


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
14.03.2021 02:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 700
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #2
RE: Halina Mlynkova - Szkło

Podwójna Gorąca 20
14.03.2021 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 660
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
RE: Halina Mlynkova - Szkło
kacper130700 napisał(a):Już jest taki wątek ---> http://www.mycharts.pl/showthread.php?ti...#pid408602
Sorry ale przy tej ilości ścieku nie zauważyłem, że temat już istnieje.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
14.03.2021 03:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 700
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #4
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Jest takie coś na forum jak wyszukiwarka i nie "ścieku", tylko "nowej muzyki". Każdy gatunek muzyczny powinien być tu mile widziany. To nie forum miłośników muzyki nieklubowej. Rozumiem, że ten wątek pozostanie?

Podwójna Gorąca 20
14.03.2021 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #5
RE: Halina Mlynkova - Szkło
No sorry ale Szymek ma rację. xD Nie chodzi o gatunek, tylko o ilość. Żeby dotrzeć do tematów sprzed dwu dni, trzeba przeklikać aż do trzeciej karty działu - po 30 tematów każda. Bez sensu jest postowanie każdej muzyki jaka się ukazuje na świecie, bo raz, że nie da się tego przyswoić, a dwa, to wszystko przepada w otchłani forum i utrudnia jakąkolwiek dyskusję, interakcję, wymianę myśli, a poza tym - mam uwierzyć, że w ciągu jednego dnia ukazało się 60 godnych polecenia singli?? Może zamiast tego założysz np. jakiś temat gdzie co tydzień wrzucałbyś najlepsze twoim zdaniem klubowe nowości w tygodniu z zachęcającymi opisami? Miałoby to znacznie większą wartość poznawczą.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.03.2021 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 660
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #6
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Artur.O napisał(a):Może zamiast tego założysz np. jakiś temat gdzie co tydzień wrzucałbyś najlepsze twoim zdaniem klubowe nowości w tygodniu z zachęcającymi opisami? Miałoby to znacznie większą wartość poznawczą.
proponowałem to w prywatnej wiadomości i nie odniosło to skutku stąd min taka moja reakcja.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
14.03.2021 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 700
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #7
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Po pierwsze nie wrzucam wszystkich utworów, w tym klubowych jakie się ukazały, a po drugie nie będę tworzył żadnego oddzielnego tematu. Nie interesuje mnie to, że większość forowiczów nie przepada za taką muzyką.

Podwójna Gorąca 20
14.03.2021 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #8
RE: Halina Mlynkova - Szkło
A poza tym - za moich czasów porządna muzyka klubowa to było np. Defected, Hed Kandi, A State of Trance (to jeszcze w czasach mniej więcej "In & Out of Love" i wcześniej) - z tych znanych rzeczy. Wrzucane przez Ciebie Pitbulle czy Darius & Finlay (z tego, co kojarzę z tych nazw, bo większość jest dla mnie zupełnie anonimowa) to zawsze była sieka na wiejskie dyskoteki. Znaj pan proporcje!

piszę post pod postem, bo nie ma edycji....

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.03.2021 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #9
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Ja myślę, że obaj powinniście rozważyć tego rodzaju aktywność, którą proponuje Artur Icon_smile Był już ten temat na wokandzie wczoraj! Icon_wink W obecnej formie nie ma tu dużego sensu.
14.03.2021 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Mnie też ten nawał singli przeraża, ale jestem przeciwko zmianom. Można wejść w nieprzeczytane, przejrzeć to, co interesujące, a potem odznaczyć jako przeczytane i spokój.
14.03.2021 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #11
RE: Halina Mlynkova - Szkło
kacper130700 napisał(a):Nie interesuje mnie to, że większość forowiczów nie przepada za taką muzyką.
To brzmi trochę jak przyznanie się do tego, że świadomie działasz na szkodę forum. Nikt tych tematów palcem nie dotknie, ale Ty i tak je będziesz zakładał dla siebie samego.

Szymek79 napisał(a):proponowałem to w prywatnej wiadomości i nie odniosło to skutku stąd min taka moja reakcja
Niestety, ale podobny problem dotyczy też Ciebie Szymek, większość tych tematów przechodzi kompletnie niezauważona. Dla mnie założenie tematu, na który nikt nie odpowiada jest porażką, bo od tego są tematy, aby toczyła się w nich dyskusja, a nie tylko zobaczyć i wyłączyć. Ja wiem, że może taka jest specyfika tego forum, ale nie twierdzę, że to specyfika dobra. "Bloga" każdy swojego tutaj ma przydzielonego i tam jest to jeszcze akceptowalne. W ogólnych tematach jednak widzę to inaczej.

kajman napisał(a):Mnie też ten nawał singli przeraża, ale jestem przeciwko zmianom. Można wejść w nieprzeczytane, przejrzeć to, co interesujące, a potem odznaczyć jako przeczytane i spokój.
Można, ale ileż razy? Ja też daleki jestem od wymuszania zmian, ale sam widzisz, że Kacper zamierza uparcie brnąć w swoje i te ścieki wylewać nam na łeb, jeszcze śmiejąc nam się w twarz. A chodzi właśnie o to, aby osoby zakładające tematy, na które nikt nie odpowiada przestały to robić. Ja też mogę założyć 30 wątków dziennie o "czymś", na przykład "Co uważacie o włosach Davida Bryana?", albo "Czy Tico Torres wygląda na swój wiek?" i nawet na forum Bon Jovi by mnie wynieśli.

Zakładanie tematów, na które nikt nie odpowiada to porażka. Oto moje motto na dziś.

Radio Epsilon
14.03.2021 04:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Halina Mlynkova - Szkło
EVENo napisał(a):te ścieki wylewać nam na łeb
Nie mówię, że procentowo jest tego dużo, ale co jakiś czas znajduję u niego taki utwór, który uznaję za co najmniej bardzo dobry (podobnie u youdah14me, który ma średni poziom w moim odczuciu jeszcze gorszy), których nie poznałbym, gdyby tego nie było. Bo odsłuchuję wszystko (najczęściej 2-3 fragmenty po kilka sekund).
EVENo napisał(a):Zakładanie tematów, na które nikt nie odpowiada to porażka.
No jednak pewna ich część doczekuje się odpowiedzi (pewnie głównie ode mnie).
EVENo napisał(a):nie tylko zobaczyć i wyłączyć
A dlaczego nie próbować chociaż trochę posłuchać? Bo z założenia są asłuchalne?
14.03.2021 05:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 425
Dołączył: Aug 2017
Post: #13
RE: Halina Mlynkova - Szkło
(14.03.2021 04:57 PM)EVENo napisał(a):  Zakładanie tematów, na które nikt nie odpowiada to porażka. Oto moje motto na dziś.
Na temat związany z wczorajszym notowaniem James Top 30 nikt nie odpowiedział. Czyli wrzucenie tego notowania było porażką.
Tak na serio, to z jednej strony cieszę się, że na forum są wrzucane bieżące single, ale z drugiej strony wolałbym jednak założyć jeden temat z nowościami np. co tydzień.
14.03.2021 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #14
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Kuba1201 napisał(a):Na temat związany z wczorajszym notowaniem James Top 30 nikt nie odpowiedział. Czyli wrzucenie tego notowania było porażką.
No tak. Dokładnie to mam na myśli. Na wiele moich notowań też nikt nie odpowiedział i ja to uznaję za porażkę.

kajman napisał(a):A dlaczego nie próbować chociaż trochę posłuchać? Bo z założenia są asłuchalne?
Ja mówię o załączeniu i wyłączeniu tematu, nie piosenki. Jesteśmy na forum, nie na YouTube. Widzę, że nawet Ty już nie rozróżniasz Icon_wink

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.03.2021 05:13 PM przez EVENo.)
14.03.2021 05:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 660
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #15
RE: Halina Mlynkova - Szkło
EVENo napisał(a):Niestety, ale podobny problem dotyczy też Ciebie Szymek, większość tych tematów przechodzi kompletnie niezauważona. Dla mnie założenie tematu, na który nikt nie odpowiada jest porażką, bo od tego są tematy, aby toczyła się w nich dyskusja, a nie tylko zobaczyć i wyłączyć. Ja wiem, że może taka jest specyfika tego forum, ale nie twierdzę, że to specyfika dobra. "Bloga" każdy swojego tutaj ma przydzielonego i tam jest to jeszcze akceptowalne. W ogólnych tematach jednak widzę to inaczej.
ale czy to moja, że nikt niczego nie komentuje bo większość siedzi w swojej bańce i tyle. Nie mniej nie możesz mi zarzucić, że moje tematy w tym dziale dotyczą wyłącznie jednego stylu muzycznego ale jest to raczej szeroka informacja o nowych utworach wykonawców, którzy pojawiali się na listach różnych forowiczów. To, że czasami przemycę też coś swojego co mi się gdzieś tam spodoba to chyba nie aż taki duży występek.

Miałem w planie pożegnanie się z forum po 1000 notowaniu swojej listy ale od kilku tygodni zastanawiam się czy nie zrobić tego wcześniej bo coraz mniej przestrzeni tutaj widzę dla siebie.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
14.03.2021 05:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #16
RE: Halina Mlynkova - Szkło
Szymek79 napisał(a):To, że czasami przemycę też coś swojego co mi się gdzieś tam spodoba to chyba nie aż taki duży występek.
Nie, dla mnie wręcz przeciwnie. Ja wrzucam tylko utwory, które mają szansę na moją listę. Nie mogę jednak przejść obojętnie obok Twojego "przy tej ilości ścieku", bo sam nie raz zostawiałeś forum w podobnym stanie, przynajmniej z mojej perspektywy. Zdarzało się, że cała storna główna to było dziesięć singli dziesięciu nieznanych mi wykonawców i wszystkie te tematy były Twoje.

I właśnie dlatego uważam rozwiązanie z osobnymi tematami dla każdego gatunku muzycznego za najlepsze. To będzie taki sam przegląd singli, jak jest teraz, tylko rozbity na gatunki i nie zaśmiecający forum. Powtórzę się z tematu, w którym mieliśmy to omawiać, ale z jakiegoś powodu robimy to tutaj Icon_wink Eurowizja ma taki temat i jest spoko, nie trzeba każdemu Rafałowi zakładać osobnego tematu.

Radio Epsilon
14.03.2021 05:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #17
RE: Halina Mlynkova - Szkło
(14.03.2021 05:13 PM)EVENo napisał(a):  
Kuba1201 napisał(a):Na temat związany z wczorajszym notowaniem James Top 30 nikt nie odpowiedział. Czyli wrzucenie tego notowania było porażką.
No tak. Dokładnie to mam na myśli. Na wiele moich notowań też nikt nie odpowiedział i ja to uznaję za porażkę.
Mi również blisko jest do tego podejścia; przy czym komentarz odnoszący się wyłącznie do popularnych piosenek również uznaję za porażkę, bo znaczy to, że nikt nic nie odsłuchał z tej listy, a przecież po coś ją wrzucam. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.03.2021 05:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: Halina Mlynkova - Szkło
EVENo napisał(a):Ja mówię o załączeniu i wyłączeniu tematu, nie piosenki.
Ale jak załączasz (czyli wchodzisz?) to słuchasz utworu czy nie? A jeżeli nie to dlaczego?
EVENo napisał(a):Na wiele moich notowań też nikt nie odpowiedział i ja to uznaję za porażkę.
Sorry, że tak napiszę, ale dla mnie to jakaś bzdura. Ja wchodzę na każdą Twoją listę i obserwuję wyniki ze szczególnym uwzględnieniem nowości. Nie komentuję, jeżeli nie ma czegoś co mnie zachwyci albo zdegustuje. Dla mnie pisanie nowości z miejsca 18 i 43 słabe, z 25, 36 i 38 poniżej przeciętnej, 29 niezłe, a a 44 dobre moim zdaniem mija się z celem (no i do tego piszę wolno (jednym palcem) i sporo czasu by na to poleciało).
Szymek79 napisał(a):nikt niczego nie komentuje bo większość siedzi w swojej bańce
To samo co powyżej. Pisanie o większości utworów, że są słabe (tak je odbieram) nie ma dla mnie sensu. Wyróżniam tylko dobre oraz totalnie beznadziejne i je komentuję. I wydaje mi się, że chodzi o to, żeby utwór przesłuchać i być może wykorzystać na swojej liście.
Szymek79 napisał(a):coraz mniej przestrzeni tutaj widzę dla siebie
Jest grupa osób, która lubi taką muzykę jak ta i szkoda byłoby ich tego pozbawiać. A według mnie każde odejście jest stratą dla forum.
14.03.2021 05:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Halina Mlynkova - Szkło
EVENo napisał(a):Ja wrzucam tylko utwory, które mają szansę na moją listę.
Może szkoda, bo może byłyby utwory, które u Ciebie nie mają, a miałyby u mnie czy kogoś innego. Ja bym wrzucał sporo tylko nie mam pojęcia czy coś jest singlem czy nie (i średnio mnie to obchodzi).
14.03.2021 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #20
RE: Halina Mlynkova - Szkło
kajman napisał(a):Ale jak załączasz (czyli wchodzisz?) to słuchasz utworu czy nie?
Słucham, ale nie komentuję. I masz rację, że bez sensu komentować moją listę, jeśli nie ma się niczego do powiedzenia. To z resztą bardzo podobne przykłady. Ty zaglądasz na moją listę z nadzieją, że znajdziesz coś dobrego, ja tak samo zaglądam na Twoją. Ale gdy nie znajdujemy (i nie komentujemy) to trzeba powiedzieć otwarcie, że była to strata czasu. Oczywiście liczymy na to, że następnym razem nie będzie, bo często się zdarza, że nie jest i chętnie wracamy do swoich list. Ale skoro nie skomentowałeś mojej ostatniej, to znaczy, że nie znalazłeś tam nic ciekawego, czyli zaoferowałem Ci stratę czasu - czyli porażka z mojej strony Icon_wink

I właśnie też dlatego nie wrzucam tu zbyt często singli, bo połowa z nich i tak zostaje zignorowana. I jedyne, co mogę w takim przypadku zrobić, to zwolnić tempo i nie wrzucać wszystkiego, co się da. Gojirę wstawiłem, bo jak zaznaczył Artur, to dosyć popularny zespół. Phila X wstawiłem, bo to pewniak na mojej liście. Ale dopóki sam nie mam nic ciekawego do powiedzenia na temat jakiegoś singla, to go nie wstawiam. Takie jest moje podejście.

A jak mamy traktować forum jako tablicę z utworami, to ponownie - Eurowizja ma swój temat i jest spoko. Czemu cała reszta nie może?

Radio Epsilon
14.03.2021 06:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tulia & Halina Mlynkova - Przerwany Szymek79 1 245 22.05.2023 06:32 PM
Ostatni post: kajman
film Halina Mlynkova - Szkło kacper130700 0 342 13.03.2021 08:18 PM
Ostatni post: kacper130700
  Halina Mlynkova - Aniołowie Szymek79 0 242 03.12.2020 11:48 AM
Ostatni post: Szymek79
film Halina Mlynkova - Zanim stracisz kacper130700 0 190 25.09.2020 05:18 PM
Ostatni post: kacper130700
film Kasia Popowska - Nim Potłuczemy Szkło kacper130700 0 285 07.08.2020 07:19 PM
Ostatni post: kacper130700
  Halina Młynkova- Kobieta z moich snów Tkk_Bolly 1 743 20.05.2011 03:51 PM
Ostatni post: kleschko

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości