Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reforma
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #101
 
saferłel napisał(a):Kurczę, edytuję ten post, tylko dlatego, że zdaję sobie sprawę z offtopicowej sytuacji jaka powstała.
Ja już powoli tracę nadzieję, że jak wrócę z Bieszczad to będą jakieś działania...
10.08.2009 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #102
 
to może tam zostań Icon_mrgreen
10.08.2009 04:38 PM
Cytowanie selektywne
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #103
 
Listoholik napisał(a):wreszcie wyjedziesz z Nienacka? Icon_mrgreen
Wyjdę z Nienacka ;P

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.08.2009 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #104
 
Spokojnie, Sebastianie, wszystko jest pod kontrolą Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.08.2009 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #105
 
aaktt napisał(a):Spokojnie, Sebastianie, wszystko jest pod kontrolą
Na razie jedna strona postów po za kontorlą

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.08.2009 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #106
 
abd3mz napisał(a):Szczerze mówiąc rozważałem poważnie jeszcze kilka osób i większości nie zaproponowałem ze względu na czas. Ty byłeś jednym z nich. Icon_smile2 Wydaje misie, że moderator powinien bardzo często zaglądać do większości tematów na forum. Skoro tak robisz to ok.
W takim razie nie rozumiem czemu ja się znalazłem na tej liście. W ciągu roku akademickiego czytam tylko niektóre wątki, a w wakacje bardzo często mnie nie ma. Z chęcią bym został moderatorem, ale swoje działanie musiałbym ograniczyć do niezbędnego minimum.

Najważniejsze, żeby moderatorzy nie nadużywali swojej władzy oraz żeby w dyskusjach nie rzucało się w oczy kto rzeczywiście tę władzę ma. Boję się, że niektórzy mogą temu nie podołać. Myślę, że po wybraniu moderatorów mogłoby funkcjonować coś w rodzaju trzymiesięcznego okresu próbnego, którego przejście dopiero skutkowałoby objęciem funkcji moderatora.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
15.08.2009 08:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #107
 
mrsap napisał(a):W takim razie nie rozumiem czemu ja się znalazłem na tej liście.
Coś kiedyś pisałeś, że bardzo przyjemnie czyta się większość tematów, więc myślałem, że to na stałe.
16.08.2009 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #108
 
abd3mz napisał(a):Coś kiedyś pisałeś, że bardzo przyjemnie czyta się większość tematów, więc myślałem, że to na stałe.
Dwa tygodnie mojej aktywności na forum dały mi dosyć dokładny ogląd tego co się tutaj dzieje. Wiem już gdzie zaglądać i kogo słuchać w ciągu najbliższych miesięcy. Może gdyby doba była dwa razy dłuższa, to dałoby się zrealizować choć część z planów, które wiązałem ostatnio z tym forum...

Wyjazdy wakacyjne pozwalają mi zupełnie inaczej spojrzeć na codzienną rzeczywistość. Jeszcze kilka tygodni temu odliczałem dni do koncertu Radiohead, a teraz ten koncert zupełnie nic już dla mnie nie znaczy i zrzekam się go na rzecz kolejnego wyjazdu.

Z wiekiem siedzenie przy komputerze coraz bardziej mnie męczy, dlatego muszę w jak największym stopniu ograniczyć jego bezproduktywność. A odwiedzanie wszystkich wątków na forum jest właśnie taką bezproduktywnością. Przynajmniej dla mnie.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
17.08.2009 03:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #109
 
Ano, coś w tym jest, choć w mojej opinii nieco demonizujesz.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.08.2009 12:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości