Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV On The Radio - Dear Science
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #101
 
Znów to samo. Patrzcie co zrobiliście z tematem o świetnej płycie Icon_evil Moderatorzy mieli nic nie robić do momentu, aż nie będzie podjętych decyzji w sprawie ich uprawnień i naprawdę ciężko na to wszystko patrzeć bez działań.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.08.2009 10:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #102
 
saferłel napisał(a):Patrzcie co zrobiliście z tematem o świetnej płycie

świetnej?
MODERATOR kajman już wcześniej napisał co o niej sądzi... i w sumie może nawet mnie przekona do swojego zdania, on ma niebywałą siłę brzebicia, co zreszta widać na tym forum Icon_razz Icon_mrgreen
18.08.2009 10:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #103
 
saferłel napisał(a):Znów to samo. Patrzcie co zrobiliście z tematem o świetnej płycie Icon_evil Moderatorzy mieli nic nie robić do momentu, aż nie będzie podjętych decyzji w sprawie ich uprawnień i naprawdę ciężko na to wszystko patrzeć bez działań.
tak tak, ZROBILIŚCIE. Icon_confused2 czy Ty naprawdę nie widzisz kto to wszystko zaczyna?
[ja już milknę. / ale chcę/chciałam zaznaczyć, że wybiórczość z jaką ocenia się tu zachowania różnych userów bardzo mi się nie podoba.]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
18.08.2009 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #104
 
neon.ka napisał(a):ja już milknę.

ale wydawać by się mogło, że tylko to umiesz robić.. czekać na głupkowaty poza muzyczny temat i tylko tam się udzielać.. a później obrażona odchodzić..
i czymże jest mój rzekomy trolling wobec pospolitego pisania TU nie o muzyce, na muzycznym przecież forum?

nie udzielanie się (patrz, chociażby: topłyta) a tylko i wyłączne włączanie się do duskusji na poza muzyczne tematy?
niektórzy TU bardzo mało, albo wręcz nigdy, nie wypowiadają się w sprawach muzycznych, tylko przykurczeni czekają i tylko w sprawach obyczajowych robią TU z igly widły...

mnie tez razi robienie TU śmietnika, ale najlepiej znaleźć sobie jednago Listoholika i w jego rzucać kamieniami? Icon_eek2
18.08.2009 10:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #105
 
neon.ka napisał(a):
saferłel napisał(a):Znów to samo. Patrzcie co zrobiliście z tematem o świetnej płycie Icon_evil Moderatorzy mieli nic nie robić do momentu, aż nie będzie podjętych decyzji w sprawie ich uprawnień i naprawdę ciężko na to wszystko patrzeć bez działań.
tak tak, ZROBILIŚCIE. Icon_confused2 czy Ty naprawdę nie widzisz kto to wszystko zaczyna?
[ja już milknę. / ale chcę/chciałam zaznaczyć, że wybiórczość z jaką ocenia się tu zachowania różnych userów bardzo mi się nie podoba.]
Wybiórczo byłoby, gdybyśmy rzucali gromami tylko w stronę Listoholika, a tymczasem strony konfliktu są zawsze dwie, niezależnie od tego kto zaczyna i jeśli obie się w niego angażują, to obie siłą rzeczy są w jakiś sposób winne (w mniejszym lub większym stopniu). Oczywiście pisałem pod kątem rozwalania tematów.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.08.2009 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #106
 
Słuchaj dziewczyno, słuchajcie ludzie.

Wiem, że Rafał nie zachowuje się odpowiednio. Często przesadza, ma taki styl pisania. Ok, to nie zawsze go usprawiedliwia. Jednak te kilkustronicowe sprzeczki nie biorą się tylko od jednej osoby. Nawet jeśli niektóre ze stron się bronią (jak same to określają), to też nie zawsze jest to czyste. Rozumiem rozdrażnienie, ale w jakiś sposób również Wy podsycacie go do pisania tych postów. Skoro nie reaguje na moralizatorskie teksty, to może trzeba spuścić z tonu, być mądrzejszym. Ja już przestałem wykładać o tym, jak wypada się zachowywać i dojść do porozumienia - to nie ma sensu :/ Nic na razie konkretnego nie zrobię, bo abd3mz poprosił, by nie stosować ostrzejszych środków (do czasu). Oczywiście możesz neon.ko wypomnieć mi, że jestem z jego armii zwolenników, bo nie widzę winy tylko i wyłącznie po jednej stronie. Cóż, twoje prawo. Apeluję od dłuższego czasu, by zatrzymać tę dyskusję, ale to nie działa. NIKT nie słucha. Nie tylko w tym temacie, ale też tam, gdzie do wszystkiego włączył się jeszcze Kuba (jzsmiles) i też zaczyna z kajmanem niekończące się polemiki (co potwierdza, że nie tylko Rafał za wszystkim stoi, swoją drogą) Jakaś wielka zaraza słowna dotknęła to forum, ale już niedługo....oby.

PS - aaktt - dobre słowa!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.08.2009 11:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #107
 
Przykro mi, ale temat zostaje zablokowany, mimo że nie miało być żadnych działań...
Wszelkie zażalenia do mnie na pw.
18.08.2009 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #108
 
Przecież ta akurat polemika nie niesię za sobą chamstwa, tylko żywą dyskusję różnych osobowości

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
18.08.2009 11:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 807
Dołączył: Jun 2007
Post: #109
 
Konrad napisał(a):Przecież ta akurat polemika nie niesię za sobą chamstwa, tylko żywą dyskusję różnych osobowości
Chamstwo to może za mocno powiedziane, ale na pewno takie wypowiedzi:
Listoholik napisał(a):ale wydawać by się mogło, że tylko to umiesz robić.. czekać na głupkowaty poza muzyczny temat i tylko tam się udzielać.. a później obrażona odchodzić..
i czymże jest mój rzekomy trolling wobec pospolitego pisania TU nie o muzyce, na muzycznym przecież forum?
nie udzielanie się (patrz, chociażby: topłyta) a tylko i wyłączne włączanie się do duskusji na poza muzyczne tematy?
niektórzy TU bardzo mało, albo wręcz nigdy, nie wypowiadają się w sprawach muzycznych, tylko przykurczeni czekają i tylko w sprawach obyczajowych robią TU z igly widły...
mnie tez razi robienie TU śmietnika, ale najlepiej znaleźć sobie jednago Listoholika i w jego rzucać kamieniami?
na pewno do kulturalnych nie należą i zawierają nieuzasadnione insynuacje. A akurat widły są tutaj cały czas i twierdzenie, że to igła jest moim zdaniem żenujące.
19.08.2009 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #110
 
Cytat:tak, miliony, i sam "nazywam się Milijon – bo za miliony kocham i cierpię katusze”
"Świecisz jak miliony monet..." Icon_lol
Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać Icon_mrgreen Żeby nie było, że to przeciwko komukolwiek Icon_smile
19.08.2009 02:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #111
 
abd3mz napisał(a):Przykro mi, ale temat zostaje zablokowany

Za co, za prawdę?
Ale Twoja decyzja została jednak podważona - w moim odczuciu nie sprawdzasz się jako moderator - i temat znów jest odblokowany Icon_razz
Są tu jednak rozsądniejsze osoby Icon_smile2
Tylko że wszyscy w między czasie stracili już ochotę do pisania tu o czymkolwiek, nawet o płycie Tv On The Radio...

A propos tego zespołu, to ktoś może słyszał ten duet:

Nat "King" Cole feat. TV on the Radio - Nature Boy?
23.08.2009 07:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #112
 
Listoholik napisał(a):Ale Twoja decyzja została jednak podważona - w moim odczuciu nie sprawdzasz się jako moderator - i temat znów jest odblokowany Icon_razz. Tylko że wszyscy w między czasie stracili już ochotę do pisania tu o czymkolwiek, nawet o płycie Tv On The Radio...
I po co zaczynasz.....
tak tylko w między czasie puściłeś jak zwykle niezłego kwasa i wszystkim odechciało się pisać.
Ale chyba nie widzisz tego zupełnie, i na łby się zamieniłeś, ale ok ja to wytrzymam .
23.08.2009 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #113
 
Od tej chwili każdy post, który nie zostanie w jakimkolwiek stopniu powiązany z tematem, zespołem TV On The Radio itd. będzie po prostu kasowany. Jeśli pojawi się jakaś kontr-odpowiedź, albo kolejny cytat mający na celu wypomnienie innych przykrych komentarzy, też zostanie to usunięte. Powiadomię o takiej sytuacji na privie. Oczywiście mam nadzieję, że do niej nie dojdzie.

Temat powinien już ostygnąć przez ten czas, gdy nic się tu nie działo. Wyjaśniliśmy sobie chyba wiele rzeczy i przynajmniej tutaj nie rozwalajmy dyskusji.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.08.2009 09:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #114
 
Listoholik napisał(a):"King" Cole feat. TV on the Radio - Nature Boy?

Chętnie bym posłuchał, ale nie mogę mp3 znaleźć :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.08.2009 09:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #115
 
czy to jest nadal forum dyskusyjne, czy już nie :?: :?: :?: :?:
dlaczego są kasowane tutaj posty! :?: :?: :?: :?:
czyżby moderatorzy z odzysku :?: :?: :?: :->

drugie podejście:


Aro napisał(a):1. I po co zaczynasz.....
2. tak tylko w między czasie puściłeś jak zwykle niezłego kwasa i wszystkim odechciało się pisać.
3. Ale chyba nie widzisz tego zupełnie, i na łby się zamieniłeś, ale ok ja to wytrzymam .

1. co tzn. zaczynam? nie rozumiem znaczenia tego słowa w kontekście mojej wypowiedzi.
w moim odczuciu to Ty zaczynasz, to mój temat, i moja płyta :->
2. co zrobiłem? puściłem kwasa? gdzie?
3. "na łby się zamieniłem?". z kim? całkiem możliwe, ale na pewno nie z Tobą, więc Twoje obawy zupełnie niepotrzebne... i waż lepiej swoje słowa... bo teraz ostrzeżenie się należy Tobie Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
już napisałeś kiedyś bzdury na temat aborcji, teraz znów wyskakujesz z kolejnymi błazeństwami... Icon_eek2

... a Tv On The Radio nagrali najlepszą płytę ubiegłego roku na pohybel forumowym malkontentom! Icon_razz
23.08.2009 10:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 807
Dołączył: Jun 2007
Post: #116
 
Listoholik napisał(a):
abd3mz napisał(a):Przykro mi, ale temat zostaje zablokowany
1. Za co, za prawdę?
2. Ale Twoja decyzja została jednak podważona - w moim odczuciu nie sprawdzasz się jako moderator - i temat znów jest odblokowany Icon_razz
3. Są tu jednak rozsądniejsze osoby Icon_smile2
1. Za gadanie nie na temat i nie tylko Twoje. Przynajmniej ja tak to odbieram.
2. Jest też taka opcja, że decyzja była słuszna, a jej podważenie nie. I na pewno jedna dyskusyjna decyzja jeszcze o niczym nie świadczy.
3. Jak widać odblokowanie tego tematu nie było rozsądne.
Listoholik napisał(a):0. czy to jest nadal forum dyskusyjne, czy już nie
dlaczego są kasowane tutaj posty!
Aro napisał/a:
1. I po co zaczynasz.....
2. tak tylko w między czasie puściłeś jak zwykle niezłego kwasa i wszystkim odechciało się pisać.
3. Ale chyba nie widzisz tego zupełnie, i na łby się zamieniłeś, ale ok ja to wytrzymam .
1. co tzn. zaczynam? nie rozumiem znaczenia tego słowa w kontekście mojej wypowiedzi.
1a. w moim odczuciu to Ty zaczynasz, to mój temat, i moja płyta
2. co zrobiłem? puściłem kwasa? gdzie?
3. "na łby się zamieniłem?". z kim? całkiem możliwe, ale na pewno nie z Tobą, więc Twoje obawy zupełnie niepotrzebne... i waż lepiej swoje słowa... bo teraz ostrzeżenie się należy Tobie
już napisałeś kiedyś bzdury na temat aborcji, teraz znów wyskakujesz z kolejnymi błazeństwami...
0. Dyskusyjne tak, ale jeżeli zamiast dyskusji o muzyce dochodzi do wzajemnych przepychanek, to nie jest dobrze.
1. Dyskusja nie na temat.
1a. To nie znaczy, że wszystko Ci tu wolno.
2. Na temat rozsądku.
3. Tutaj faktycznie trochę przeszarżował, ale ciężko jest z osobami, które nic nie rozumieją.
24.08.2009 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #117
 
bosze, chroń mnie od złego, bo nie potrafię rozmawiać z pustymi pałami!





kajman napisał(a):decyzja była słuszna, a jej podważenie nie
odblokowanie tego tematu nie było rozsądne

zatem, kto odblokował ten temat niech spierdala? - bo tak oto rzecze kajman.. ;/



dlaczego forum muzyczne nas dzieli, a nie łączy :?: :?: :?:
24.08.2009 01:01 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #118
 
no właśnie, dlaczego?
spróbujmy na dzień, dwa, trzy dać sobie spokój z tym wątkiem, ochłonąć, przemyśleć. OK? możemy się tak umówić?
bez żadnego zamykania tematu, bez żadnego kasowania postów czy edytowania ich.
a potem może się uda? liczę że po przemyśleniach uda się każdemu pisać mniej drażniące innych rzeczy, że uda się nie pisać po to, by naciągać struny do granic możliwości i patrzeć kiedy puszczą i nie po to by atakować czy się bronić, ale po prostu po to, by dyskutować, przedstawiać swoje poglądy, poznawać spojrzenie innych i dochodzić do kompromisów.
by nasze forum nas łączyło.
spróbujemy wszyscy?
24.08.2009 01:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #119
 
Listoholik napisał(a):spróbujemy wszyscy?
Kuba, Ty naprawdę musiałeś mieć sporo tych kursów.
A na serio, to podziwiam podejście do sprawy, brawo!
24.08.2009 01:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #120
 
ku3a, przy, brawo!
ależ ja przecież tydzień dałem sobie spokój z forum, wracam, i co mnie spotyka na wejście? żeuua... Icon_frown


to, co w międzyczasie pisali tu Paweł, kajman, czy Aro, to po prostu woła o pomstę do nieba.. albo i piekła, zależy kto w co wierzy...
na szczęscie, jest tu ktoś taki mądry i rozsądny jak Konrad...
to On w sumie mnie tu na powrót ściągnął, jak widać na nieszczęście niektórych Icon_exclaim Icon_frown
24.08.2009 02:33 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dear Reader - Replace Why With Funny michal91d 25 2 687 12.12.2009 02:59 PM
Ostatni post: michal91d
  In-Flight Safety - We Are An Empire, My Dear michal91d 23 3 565 19.11.2009 06:41 PM
Ostatni post: furbul

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości