Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV On The Radio - Dear Science
Listoholik
Unregistered

 
Post: #61
 
oprócz mnie
ja tej wersji nie przyjmuję
17.08.2009 04:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
Listoholik napisał(a):oprócz mnie
ja tej wersji nie przyjmuję
Masz prawo.
17.08.2009 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #63
 
ale patrząc na privy, które do mnie piszesz, że jesteś dziś zakręcony, to chyba ty sam źle interpretujesz regulamin, albo wydaje ci się, że ja go źle interpretuje.. najpierw pomyśl, zastanów się, później coś pisz, ok?
17.08.2009 04:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
Trochę dziwne te zasady. Dlaczego w razie TAKIEGO remisu decyduje jakiś bezpośredni pojedynek tzn. zasada ''przewag''. Zwracam na to uwagę, bo idąc zgodnie z punktem 5.2 naszego regulaminu (gdy jest remis punktowy) logika nakazywałaby raczej dalej porównywać ze sobą piosenki pod kątem kolejnych miejsc (2, 3, 4...) i na podstawie tego wybierać zwycięzców (jeśli nikt nie zdobył żadnego miejsca pierwszego albo ich ilość jest taka sama u obu). Gdyby tak było w regulaminie, to ''Dancing Choose'' byłoby wyżej. Moja uwaga jest taka: albo w jedną, albo w drugą stronę. Albo porównujemy miejsca pierwsze, drugie, trzecie itd., albo od razu patrzymy pod kątem ''przewag''. Chyba, że to takie urozmaicenie regulaminu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 04:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
Natomiast w wątko z wynikami podawane są tylko wyniki, więc Twój post o bredzemiu skasuję. Jeżeli chcesz, możesz go przenieść tutaj.
Poza tym w zasadzie powinienem zmodyfikować Twój post w wątku z wynikami i przedstawić wersję zgodną zregulaminem, ale nie chcąc zadrażniać sytuacji podałem tylko sprostowaną wersję.
17.08.2009 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #66
 
Ponieważ Dancing Choose najwyżej typowany był na miejscu 2., a Red Dress tylko na 4, więc wygrywa Dancing Choose.. i nie ma gadki... kto myśli inaczej powinien zginąć, uwaga, mam laleczkę voodoo Icon_razz
17.08.2009 04:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
saferłel napisał(a):1. Trochę dziwne te zasady.
2. Dlaczego w razie TAKIEGO remisu decyduje jakiś bezpośredni pojedynek tzn. zasada ''przewag''.
3. Zwracam na to uwagę, bo idąc zgodnie z punktem 5.2 naszego regulaminu (gdy jest remis punktowy) logika nakazywałaby raczej dalej porównywać ze sobą piosenki pod kątem kolejnych miejsc (2, 3, 4...) i na podstawie tego wybierać zwycięzców (jeśli nikt nie zdobył żadnego miejsca pierwszego albo ich ilość jest taka sama u obu).
4. Gdyby tak było w regulaminie, to wygrałoby ''Dancing Choose''.
5. Moja uwaga jest taka: albo w jedną, albo w drugą stronę.
6. Albo porównujemy miejsca pierwsze, drugie, trzecie itd., albo od razu patrzymy pod kątem ''przewag''. Chyba, że to takie urozmaicenie regulaminu.
1. W zasadzie takie były przyjęte, chociaż wypowiadało się niewiele osób.
2. Decyduje w przypadku każdego remisu, o ile nie ma zastosowania punkt pierwszy. Ta zasada może decydować także o miejscu pierwszym.
3. To jest zawarte w punkcie 5.3. Tam takie porównanie jest robione, ale w przypaku remisu w bezpośrednim pojedynku.
4. Gdyby tak było, to faktycznie, ale tak nie jest.
5. Ja też uważam, że powinno być albo jedno albo drugie.
6. Jednak jedna osoba zaproponowała taki wariant, który doprowadził do remisu w sprawie punktu pierwszego, a ja jako pomysłodawca wariantu pojedynku uznałem mój głos jako mniej się liczący i regulamin został przyjęty w tej wersji.
17.08.2009 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
Listoholik napisał(a):Ponieważ Dancing Choose najwyżej typowany był na miejscu 2., a Red Dress tylko na 4, więc wygrywa Dancing Choose.. i nie ma gadki... kto myśli inaczej powinien zginąć, uwaga, mam laleczkę voodoo Icon_razz
Możesz mieć co chcesz, ale w tej kwestii zostałeś przegłosowany, a w bezpośrednim pojedynku Red dress wygrało 7:5. Czyli według regulaminu wygrało właśnie Red dress.
17.08.2009 04:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #69
 
nielogicznych regulaminów nie przyjmuję, nie podpisuję się pod tym.
możesz go sobie wydrukować i powiesić na łóżkiem.

ja i tak uważam, że w przypadku remisu punktowego, to jeśli jakiś utwór został wyżej wytypowany przez jakiegoś usera, to jest tym samym wyżej w rankingu całościowym. i tyle.
17.08.2009 04:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
 
Czyli wyszło na to, że jest to rodzaj pewnego urozmaicenia regulaminu. W takim razie trzeba się liczyć z tego typu dyskusjami w przyszłości, które będą podważały sposób klasyfikacji utworów. Regulamin niby będzie i odwoływać się nie ma co, ale jego zapiski mogą być dla niektórych momentami niezrozumiałe.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #71
 
niezrozumiałe? dla mnie są one po prostu durnie wymyślone..
17.08.2009 04:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
Listoholik napisał(a):niezrozumiałe? dla mnie są one po prostu durnie wymyślone..
Czyżbyś uważał, że większość, która uznała go za lepszy, jest durna?
17.08.2009 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
naprawdę niektórym się ostro nudzi.
dobrze że wakacje się niedługo kończą Icon_confused2 .
17.08.2009 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #74
 
nie wkładaj mi w usta słów, których nie powiedziałem, ok?
ale interpretować możesz sobie je jak chcesz, wolno Ci...
17.08.2009 04:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #75
 
Zgadzam się z Pawłem i Rafałem, że ten punkt regulaminu z "pojedynkami" jeśli, w ogóle powinien być brany pod uwagę, to na samym końcu.
Logicznie byłoby, podążając za Pawłem, obliczać kolejno, większą ilość miejsc 2, 3 etc...

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.08.2009 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #76
 
przypominam Ci kajman, co napisałeś wcześniej na mój temat i zgłoszonej przeze mnie płyty:
"o Twoim skrajnie prymitywnym guście świadczy fakt, że podobają Ci się takie pozbawione polotu rąbanki"


więc proszę Cię już nic więcej nie pisz, swoje już tu napisałeś..
kolejność płyty jest ustalona, podliczyłem punkty, i wynik jest ostateczny, nie podważysz go swoim głupim regulaminem :->
17.08.2009 04:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
 
Jeśli tak dalej będzie wylądował ten temat, to pewnie zostanie prędko zamknięty :/
To już lepiej pogadajcie konkretnie o tej płycie, a ten regulamin zostawcie w spokoju. Ja bym go przepchnął w jakąś stronę, myślę, że dawka małego niezdecydowania spowodowała, że teraz wygląda on tak jak wygląda. Rozumiem jednak, że kajman chciał jak najbardziej odpowiedni projekt przygotować pod to forum i chwała mu za to. Ustalmy w dwóch, trzech postach jak to dalej ma z tym być (może ta osoba, co wnioskowała o te inne zasady też się odezwie) i zamknijmy dyskusję.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 04:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
 
Listoholik napisał(a):przypominam Ci kajman, co napisałeś wcześniej na mój temat i zgłoszonej przeze mnie płyty:
"o Twoim skrajnie prymitywnym guście świadczy fakt, że podobają Ci się takie pozbawione polotu rąbanki"
Zgadza się, tylko że to było napisane w opdpowiedzi na
Listoholik napisał(a):Może świadczyć to, o niczym innym, jak tylko o Twojej zaściankowości, jeśli o otwartość na taką muzykę chodzi i zwyrodniałym guście.
czyli użyłem stwierdzenia na dokładnie Twoim poziomie.
W związku z wypowiedzią na stronie poprzedniej to było to pytanie, a nie wciskanie Ci czegokolwiek.
17.08.2009 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #79
 
boszeee, ale i tak Cie podziwiam, że zmusiłeś się i posłuchałeś w całości chociaż raz tej pozbawionej polotu płyty Icon_razz
17.08.2009 05:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
 
Listoholik napisał(a):boszeee, ale i tak Cie podziwiam, że zmusiłeś się i posłuchałeś w całości chociaż raz tej pozbawionej polotu płyty Icon_razz
Gdzie mi tam do Ciebie?
Listoholik napisał(a):A ja właśnie przesłuchałem ostatni album guns n' roses (3 czy 4 raz..) i większej kaszany w XXI wieku nie słyszałem; nie podejmę się oceny tej płyty Icon_mad
Ja przesłuchałem tylko raz, a tobie udało się aż tyle. Icon_lol A to nie jest dla mnie najgorsza płyta stulecia.
Nota bene moja opinia na temat tej płyty wyrażona przy podaniu kolejności utworów w porównaniu z Twoją oceną Gunsów była bardzo spokojna. A jeżeli Ty tak zareagowałeś na moją ocenę, to zastanawiam, jak powinni zareagować miłośnicy GnR gdyby reagowali proporcjonalnie do Twojej reakcji. Icon_wink2
17.08.2009 05:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dear Reader - Replace Why With Funny michal91d 25 2 675 12.12.2009 02:59 PM
Ostatni post: michal91d
  In-Flight Safety - We Are An Empire, My Dear michal91d 23 3 550 19.11.2009 06:41 PM
Ostatni post: furbul

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości