Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV On The Radio - Dear Science
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
aaktt napisał(a):No i wreszcie ktoś poza mną docenił "Lover's Day" Icon_wink2
Chyba masz coś z oczami, bo wceśniej było to już na mijscach 2, 3 i 4. A u mnie będzie zdecydowanie na pierwszym. Ale płyta, na której jest jeden dobry utwór i trzy niezłe nie zyskała u mnie dobrej oceny.

1. Lover's Day

2. Family Tree
3. Love Dog
4. Stork & Owl

5. Golden Age
6. Red Dress
7. Halfway Home
8. Crying
9. Dancing Choose
10. DLZ
11. Shout Me Out
15.08.2009 12:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #42
 
Kto pisze, że to "płyta, na której jest jeden dobry utwór i trzy niezłe nie zyskała u mnie dobrej oceny" i umieszscza DLZ na 10 miejscu ma wyraźny defekt ucha środkowego Icon_razz2
musisz powoli kajman, myśleć już o implancie Icon_razz2
15.08.2009 12:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
Listoholik napisał(a):Kto pisze, że to "płyta, na której jest jeden dobry utwór i trzy niezłe nie zyskała u mnie dobrej oceny" i umieszscza DLZ na 10 miejscu ma wyraźny defekt ucha środkowego Icon_razz2
musisz powoli kajman, myśleć już o implancie Icon_razz2
DLZ jest ewidentnym koszmarem, więc i tak powinno się cieszyć, że jest tak wysoko, ale Shout jest nie do przebicia. No na upartego mogłoby być przed Dancingiem, bo to porównywalny poziom.
15.08.2009 01:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #44
 
kajman napisał(a):DLZ jest ewidentnym koszmarem [...]


Trochę przesadzasz pisząc te bluźniercze komentarze...
TV On The Radio nagrało po raz drugi moją płytę roku.
Jest to rzecz wybitna. Prawie perfekcyjna. Dużo niedościgłych rozwiązań dla innych twórców XXI wieku. Nieposzlakowana idealność brzmień.

A Twoja krytyka jest po prostu nie na miejscu. Ale widocznie lubisz profanować absolut.
Może świadczyć to, o niczym innym, jak tylko o Twojej zaściankowości, jeśli o otwartość na taką muzykę chodzi i zwyrodniałym guście. Trudno, zaakceptowałem to i godze się z tym...
I cóż, pisz, pisz, skoro Twój partykularz ma się tak dobrze, chętnie poczytam o dalszych Twoich kompromitacjach.

Jakie jeszcze są koszmary Twojego życia?
15.08.2009 02:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):DLZ jest ewidentnym koszmarem [...]
1. Trochę przesadzasz pisząc te bluźniercze komentarze...
2. TV On The Radio nagrało po raz drugi moją płytę roku.
3. Jest to rzecz wybitna. Prawie perfekcyjna. Dużo niedościgłych rozwiązań dla innych twórców XXI wieku. Nieposzlakowana idealność brzmień.
4. A Twoja krytyka jest po prostu nie na miejscu.
5. Ale widocznie lubisz profanować absolut.
6. Nie świadczy to jednak o niczym innym, jak tylko o Twojej zaściankowości i zwyrodniałym guście.
7. Ale pisz, pisz, skoro Twój partykularz ma się tak dobrze, chętnie poczytam o dalszych Twoich kompromitacjach.
1. Gdzie tam one są bluźniercze? Wyrażam się o tej muzyce niesamowicie łagodnie.
2. Niewiele trzeba, żeby zostać Twoją płytą rocku.
3. Może są wybitni w nagrywaniu nudnych, jednostajnych utworów. Może grają idealnie jednostajnie, ale 100 wykonawców grają tak samo.
4. Ja nie krytykuję, tylko wypowiadam wyważoną opinię.
5. No fakt, niektóre utwory są absolutnie beznadziejne.
6. To raczej o Twoim skrajnie prymitywnym guście świadczy fakt, że podobają Ci się takie pozbawione polotu rąbanki (chociaż na tej płycie są wyjątki i je doceniłem).
7. Kompromitujesz to Ty siebie takimi komentarzami.
15.08.2009 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #46
 
Może i niewiele trzeba, żeby zostać moją płytą roku?
Może słucham jedynie nudnych jednolitych utworów?
Może zatracam się w absolutnie beznadziejnych utworach?
Może mam i skrajnie prymitywny gust?
Może słucham wyłącznie pozbawionych polotu rąbanek?

Wszystko, tak jak piszesz rzymski FebusieChytry

Ale serio, nie wypada żebyś Ty mi to uświadamiał Icon_exclaim
Nie jesteś żadnym Panem Bogiem Tego Forum, żeby pisać takie rzeczy, jeśli nadal uważasz, że są to "wyważone opinie", jak sądzisz, to masz bardzo dziwne mniemanie o sobie i swoim wylewaniu słów na otaczającą Cię rzeczywistość.

Wiesz co, każdą zabawę potrafisz popsuć, już chyba nie interesuje mnie wspólny typ ani tej płyty, ani żadnej innej biorącej udział w tej zabawie.
Jeszcze z dwa takie Twoje "mądre" komentarze i ch*j mnie ta cała zabawa już będzie obchodziła. Jestem zgorszony i zniesmaczony postawą najstarszego członka tego forum, a do tego admina, bleeeeee...
15.08.2009 06:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Jeżeli ja spokojnie wyrażam swoją opinię piszęc, że płyta, na której jest jeden dobry utwór i trzy niezłe nie zyskała u mnie dobrej oceny i otrzymuję odpowiedź:
Listoholik napisał(a):Kto pisze, że to "płyta, na której jest jeden dobry utwór i trzy niezłe nie zyskała u mnie dobrej oceny" i umieszscza DLZ na 10 miejscu ma wyraźny defekt ucha środkowego Icon_razz2
musisz powoli kajman, myśleć już o implancie Icon_razz2
która jest napastliwa i stara się mnie obrazić, to ja po prostu odpowiadam na to stwierdzenie. Na co Ty walisz z kolejnej grubej rury:
Listoholik napisał(a):Nie świadczy to jednak o niczym innym, jak tylko o Twojej zaściankowości i zwyrodniałym guście.
to ja tylko daję odpowiedź w takim samym stylu jak Ty.
Czy uważasz, że możesz próbować obrażać ludzi i liczyć, że będą tym zachwyceni? Ja nie będę i będę odpowiadał nie wzmacniając poziomu złośliwości do większego niż Twój.
15.08.2009 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #48
 
Panowie, panowie, apeluję o więcej dystansu!
Nie musicie przecież dyskutować, jeśli wiadomo od samego początku, że nic z tej dyskusji nie wyniknie i obaj będziecie nadal obstawiać przy swoim.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.08.2009 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #49
 
po co kajman, w ogóle zabierasz głos, i piszesz te swoje bezeceństwa?
przecież znasz mnie i wiesz, że nie przejdę obojętnie wobec jawnej krytyki muzyki, którą lubię. a nawet bardziej niż lubię.
ani w tym przyjemności ani jakiegoś głębszego sensu, wchodzić na każdy zgłoszony album i pisać, że to zła płyta... ??
15.08.2009 06:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
Listoholik napisał(a):1. po co kajman, w ogóle zabierasz głos, i piszesz te swoje bezeceństwa?
2. przecież znasz mnie i wiesz, że nie przejdę obojętnie wobec jawnej krytyki muzyki, którą lubię. a nawet bardziej niż lubię.
3. ani w tym przyjemności ani jakiegoś głębszego sensu, wchodzić na każdy zgłoszony album i pisać, że to zła płyta... ??
1. Skoro klasyfikuję utwory na płycie, to mam prawo wyrazić swoją opinię.
2. Jak piszę to nie zastanawiam się, komu ta płyta się podoba. I nie widzę powodu żeby nie pisać dlatego że Ty reagujesz tak gwałtownie. To raczej Ty powinieneś odpowiadać konkretnie, a nie przechodzić do ataków personalnych.
3. Nie pisałem o każdym negatywnie. Florkę pochwaliłem, a jeżeli nie zachwycałem się Mars Voltą to tylko przez przeoczenie. Ale o płytach, które znałem wcześniej, nie zawsze się wypowiadam.

Konradzie, ja tylko wypowiedziałem się o płycie i doczekałem się personalnego ataku, a nie był on niczym uzasadniony.
15.08.2009 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #51
 
hello, prosze cie.. kajman, piszesz jak potłuczony, lepiej już nic nie pisz! :->
15.08.2009 08:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
Listoholik napisał(a):hello, prosze cie.. kajman, piszesz jak potłuczony, lepiej już nic nie pisz! :->
Jak nie masz nic do powiedzenia, to starasz się obrazić rozmówcę. To już jest nudne.
15.08.2009 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #53
 
nie mam już nic do powiedzenia, fakt, bo nie warto z Tobą dyskutować :->
jesteś nudny i nudne są Twoje w stosunku do wszystkich i wszystkiego ciągłe słowa krytyki + do tego postawa urażonej księżniczki

wiem klajman, że Tobie złego słowa nikt TU nie powie, bo jesteś Panem tergo forum, więc proszę nie prowokuj mnie... a nawet wręcz zamilknij!
15.08.2009 11:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #54
 
zostało jeszcze tylko 18 godzin, podczas których można typować Icon_mrgreen
16.08.2009 05:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #55
 
Wyniki:


01. [98] Family Tree [10 + 8 + 5 + 9 + 11 + 9 + 10 + 9 + 9 + 3 + 5 + 10]
02. [91] DLZ [11 + 7 + 11 + 10 + 8 + 5 + 8 + 2 + 6 + 11 + 10 + 2]
03. [79] Crying [8 + 6 + 8 + 8 + 10 + 11 + 2 + 1 + 7 + 6 + 8 + 4]
04. [78] Love Dog [5 + 2 + 3 + 6 + 7 + 7 + 6 + 7 + 5 + 10 + 11 + 9]
05. [76] Halfway Home [7 + 9 + 2 + 11 + 4 + 2 + 11 + 11 + 8 + 5 + 1 + 5]
06. [72] Stork & Owl [6 + 1 + 6 + 7 + 6 + 10 + 7 + 5 + 1 + 8 + 7 + 8]
07. [70] Lover's Day [1 + 4 + 1 + 1 + 9 + 8 + 4 + 10 + 11 + 1 + 9 + 11]
08. [64] Golden Age [9 + 5 + 10 + 3 + 2 + 4 + 5 + 4 + 10 + 2 + 3 + 7]
09. [58] Shout Me Out [4 + 11 + 7 + 4 + 5 + 6 + 9 + 3 + 4 + 2 + 2 + 1]
10. [51] Dancing Choose [3 + 10 + 9 + 5 + 1 + 1 + 1 + 3 + 2 + 9 + 4 + 3]
11. [51] Red Dress [2 + 3 + 4 + 2 + 3 + 3 + 3 + 8 + 4 + 7 + 6 + 6]



W zabawie udział wzięli:
Listoholik, furbul, kleschko, saferłel, Gary, michal91d, Yacy, Aro, aaktt, vingoe, adr, kajman.

Dziękuję całej 12-tce i zapraszam na drugą zgłoszoną przeze mnie płytę Icon_smile2
17.08.2009 03:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
Świetne top 3 Icon_smile ''Lovedog'' burzy trochę harmonię w ścisłej czołówce, bo tak to moje ulubiony piosenki zajęłyby miejsca 1-5 Icon_smile
A gdzie ta druga płyta?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 03:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #57
 
na razie się katuję przy gunsach, ale niebawem druga płyta już będzie Icon_wink2
17.08.2009 03:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
Według ustalonego regulaminu prawdziwa kolejność dwóch ostatnich miejsc wygląda następijąco:
10. [51] Red Dress [2 + 3 + 4 + 2 + 3 + 3 + 3 + 8 + 4 + 7 + 6 + 6]
11. [51] Dancing Choose [3 + 10 + 9 + 5 + 1 + 1 + 1 + 3 + 2 + 9 + 4 + 3]
17.08.2009 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #59
 
wobec tego nie zgadzam się z tym twoim regulaminem!
17.08.2009 03:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
Listoholik napisał(a):wobec tego nie zgadzam się z tym twoim regulaminem!
To nie jest mój regulamin, bo większość osób wypowiadających się na ten temat przyjęła taką wersję.
17.08.2009 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dear Reader - Replace Why With Funny michal91d 25 2 678 12.12.2009 02:59 PM
Ostatni post: michal91d
  In-Flight Safety - We Are An Empire, My Dear michal91d 23 3 557 19.11.2009 06:41 PM
Ostatni post: furbul

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości