Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edyta Bartosiewicz wraca na scenę?
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #61
 
Ja również dopóki nie usłyszę wstrzymam się z radością, jak wiemy Edyta (nadal?) jest w głębokiej depresji

Pati Yang
16.06.2010 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #62
 
rozmowa była w ub. tygodniu, więc już powinni nagrywać. Np. dzisiaj Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2010 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #63
 
ale jak to powiedział Niedźwiedź - ona od 8 lat nagrywa-kasuje, nagrywa-kasuje, nagrywa-kasuje, nagrywa-kasuje...

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
17.06.2010 01:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
Dokładnie, nie ma co się podniecać. Trzeba spokojnie poczekać. Poza tym kto wie co ciekawego ma nam do zaoferowania na dzień dzisiejszy. Kiedyś była ważną postacią, ale dzisiaj zmienił się rynek, zmienili się słuchacze i wymagania.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.06.2010 08:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #65
 
saferłel napisał(a):dzisiaj zmienił się rynek, zmienili się słuchacze i wymagania.
rynek tak. Ale o słuchaczy i wymagania bym się nie martwił. Icon_smile2 Nie piszę o sobie, ale myślę, że co by nie zrobiła to będzie przebój i złota płyta. I to nie dlatego, że to nazywa się EB. Tylko dlatego, że to EB to o jakość można być spokojnym. Wolta w stylu Chylińskiej nie grozi Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.06.2010 10:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
Chylińska właśnie pięknie pokazała jak zrobić złotą płytę i przebój Icon_smile2

Zobaczymy, w każdym razie moje wymagania są duże, m.in. z tych powodów, o których pisałeś. Liczę, że jakieś świeże pomysły zawitały do głowy, bo ostatnia jej płyta nie była najwyższych lotów. Chociaż to nie musi o niczym świadczyć.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.06.2010 10:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 610
Dołączył: May 2008
Post: #67
 
saferłel napisał(a):Chylińska właśnie pięknie pokazała jak zrobić złotą płytę i przebój Icon_smile2
Oby jak najmniej takich przebojów Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.06.2010 02:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #68
 
Mnie zawsze takie newsy cieszą Icon_biggrin3

Jest już oficjalne info Icon_exclaim EDYTA
17.06.2010 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #69
 
Za Onetem:

W oświadczeniu przesłanym do redakcji, menedżerka Edyty Bartosiewicz, udziela pierwszych szczegółów na temat powrotnego wydawnictwa wokalistki. Krążek, który ma ukazać się jesienią w wytwórni założonej przez artystkę będzie pierwszym od ponad 10 lat.

Oto pełna treść oświadczenia:

"W związku z pojawieniem się w dniu 16.06.2010 w mediach elektronicznych informacji dotyczących nowego albumu Edyty Bartosiewicz, w imieniu artystki pragnę sprostować i uszczegółowić informacje na temat jej planów artystycznych.

Edyta planuje wydać nową płytę jesienią tego roku. Artystka jest autorką, kompozytorką i producentką nagrań. W sesjach wzięli udział muzycy którzy współpracują z nią od lat: Romuald Kunikowski, Maciej Gładysz i Michał Grott oraz muzycy sesyjni. Za realizację dźwięku odpowiada Leszek Kamiński. Album ukaże się w założonej przez Edytę wytwórni Eba Records we współpracy z Sony Music."

Przypomnijmy, że kilka dni teemu Mąż Natalii Kukulskiej zdradził plany wokalistki w rozmowie z Piotrem Stelmachem w audycji "Prywatna kolekcja" na antenie radiowej Trójki.

- W przyszłym tygodniu wchodzimy do studia z Edytą Bartosiewicz i nagrywamy nowego singla - wyjawił producent. - Myślę, że wielu słuchaczy czeka na jej powrót.

Poprzedni longplay Bartosiewicz, "Wodospady łez", miał premierę w listopadzie 1998 roku.



Plany są poważne, ale i tak nie będę w 100% pewny dopóki nie usłyszę singla i nie zobaczę w sklepie płyty Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.06.2010 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #70
 
A pamiętam jak 21 lat temu jechałem do Warszawy na koncert Holloee Poloy w którym to śpiewała mało znana wtedy Edyta Bartosiewicz.
Kiedyś jej o tym mówiłem przez telefon. ( Ten koncert to była ''Zadyma'' z Owsiakiem - 26 godzin muzyki nonstop na Torwarze)
Zamykający płytę HP ''Could Die In Your Eyes'' to prawdziwe cudo - KTO NIE ZNA NIECH POSŁUCHA - TUTAJ
Czy później tak zaśpiewała jakaś polska wokalistka?
W tamtym okresie ten kawałek zaliczył kilka tygodni na miejscu 1 mojej listy. Już wtedy ją pokochałem.
Album ''The Big Beat'' tez nadal posiadam. Oj chyba się wybiorę do PL i zabiorę te wszystkie analogi. Icon_wink2
18.06.2010 01:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #71
 
To musiało być niezwykłe przeżycie Icon_wink2
Szkoda, że ja nie miałem okazji Icon_confused2
emigrant napisał(a):Kiedyś jej o tym mówiłem przez telefon.
aż tak się znacie Icon_razz
18.06.2010 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #72
 
Nie, nie znamy się. Icon_biggrin3 (chciałbym Icon_cry) Kiedyś w Trójce była możliwość w sobotnie wieczory rozmawiać telefonicznie z artystami. Udało mi się połączyć z Edytą, Justyną Steczkowską i bodajże Anją Orthodox.
Najbardziej na luzie gadało się właśnie z Edytą.
18.06.2010 02:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #73
 
to ja tak wieki temu gadalem z kaska kowalska :DDD z 13 lat mialem. och piekne czasy

o edyte sie nie amrtiwe bo to jesrt po prostu dobra marka i juz. jak ktos madrze napisal edyta jest nasza kate bush, albo sade. ja czuje ze ta plyta nas zmiecie i to bedzie jedna z najlepzychp lyt polskich w tym 10leciu
21.06.2010 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #74
 
A ja póki nie zobaczę płyty w sklepie to nadal będę sceptyczny do jej powrotu. Ona tyle razy się wycofywała, zapowiedzi, singiel z teledyskiem ("Niewinność") a potem nic. Kto wie czy i teraz się nie rozmyśli Icon_smile

Co nie zmienia faktu, że z wielką radością posłuchałbym nowej płyty. Mam wrażenie, że wokół Edyty Bartosiewicz narósł mit tej jedynej, tej wybitnej, trochę chyba dlatego, że tak długo nic nie wydawała. Owszem, jej stare płyty są świetne, ale to samo można powiedzieć np. o wspomnianych Kasi Kowalskiej, Justynie Steczkowskiej - tylko, że one nagrywały nowe, słabsze albumy i przez to ich "cudowność" się rozmyła.

Ciekaw jestem, czy (jeśli płytę wyda) Bartosiewicz da radę utrzymać swój status.
21.06.2010 07:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #75
 
Pierwszy singiel to NA PEWNO - Upaść, aby wstać.
21.06.2010 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
 
Nie podoba mi się ten tytuł. Pretensjonalny bardzo. Równie dobrze mogłaby go nazwać ''Wracam po kilku latach milczenia z nowym materiałem''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.06.2010 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #77
 
mateusz91 napisał(a):Pierwszy singiel to NA PEWNO - Upaść, aby wstać.
już to wiesz na 100% :?: Icon_wink2
saferłel napisał(a):Pretensjonalny bardzo
a mi się własnie podoba. Po tylu latach milczenia, Edyta może chce usprawiedliwić swoją nieobecność Icon_razz
najpierw posłucham, potem ocenię Icon_razz
21.06.2010 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 610
Dołączył: May 2008
Post: #78
 
Jak dla mnie jest w porządku. Nie tyle usprawiedliwia, bo dlaczego, po co i przed kim? Raczej odwołuje się do jej osobistych doświadczeń, co dobrze wróży.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.06.2010 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #79
 
aaktt napisał(a):Nie tyle usprawiedliwia, bo dlaczego, po co i przed kim?
przede wszystkim przed fanami, których na pewno szanuje. Ale jeśli przez 10 lat nic nie mówiła, to może chce się wytłumaczyć własnie ze swoich osobistych przeżyć...
21.06.2010 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 610
Dołączył: May 2008
Post: #80
 
nadal obstaję przy tym, że "wytłumaczyć" to złe słowo, bo nie jest niczyją niewolnicą
szacunek do fanów, a życie osobiste to zupełnie różne sprawy

ale zgadzamy się chociaż co do przesłania Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.06.2010 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Piotr Kaczkowski wraca na stałe emigrant 9 1 488 25.02.2011 12:07 AM
Ostatni post: pabloyd
  Niedźwiedź wraca do Trójki? emigrant 5 1 147 26.01.2010 06:15 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości