Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manic Street Preacher - Faster
Gansenrozes Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 248
Dołączył: Feb 2021
Post: #1
Manic Street Preacher - Faster
Znacie? Lubicie? Icon_smile Dla mnie piosenka-przełom. Słuchając po nocach RMF FM, pamiętam, że Manic Street Preachers było promowane, jako objawienie, zespółwracający do dobrych, glam-rockowyh wzorców jak T.Rex czy David Bowie. Któż by się jednak spodziewał, że pójdą w takie klimaty??? Wraz ze "Świętą Biblią" wskoczyli do mojego panteonu. Icon_biggrin

To były czasy!!

https://youtube.com/watch?v=rl2Jv4dzFqg
20.02.2021 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
RE: Manic Street Preacher - Faster
Jak wklejasz linki to użyj ikonki telewizorka, wtedy teledysk pojawi się na forum bez potrzeby wchodzenia na youtube.

Gansenrozes napisał(a):Słuchając po nocach RMF FM, pamiętam, że Manic Street Preachers było promowane, jako objawienie
nigdy nie słyszałem w RMF żadnej piosenki MSP, więc to musiało być w latach 90.

Dobrze, że w Trójce nigdy o nich nie zapomnieli. Dla mnie poza kilkoma świetnymi singlami są raczej tacy średni. Chociaż "Faster" było ok, czuć zadzior Icon_smile
20.02.2021 11:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #3
RE: Manic Street Preacher - Faster
Kojarzę dźwięki tej piosenki z dzieciństwem, więc musiał być gdzieś grany. Z tej płyty jednak bardziej lubię Revol, który dostał ode mnie 12 punktów w Mychartsowym Topie.

Radio Epsilon
21.02.2021 05:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #4
RE: Manic Street Preacher - Faster
O tak, pamiętam to nagranie. Do dzisiaj smaczne niczym papieskie kremówki na rynku w Wadowicach Icon_surprised Moc pop-punku, która zainspirowała wielu.
21.02.2021 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #5
RE: Manic Street Preacher - Faster
Tomekk napisał(a):nigdy nie słyszałem w RMF żadnej piosenki MSP
No nie, ta piosenka z najdłuższym tytułem na pewno latała po eremefach w latach 2000. Ale poza tym rzeczywiście chyba nic. Nawet przez długi czas myślałem, że to taki one hit wonder Icon_razz2

WOLNE MEDIA!!!
21.02.2021 01:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości