Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 190
Dołączył: Jul 2014
Post: #21
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Jeśli zdjęcie (w avatarze) jest prawdziwe, to raczej nie może być córka? Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
19.02.2021 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #22
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
1. Mazzy Star - Fade Into You
2. The Killers - All These Things I've Done
3. Curve - Horror Head
4. Robyn - Hang With Me
5. P.M. Dawn - Set Adrift On Memory Bliss
6. The Stranglers - Golden Brown
7. Depeche Mode - Master and Servant
8. Natalie Imbruglia - Shiver
9. Sade - No Ordinary Love
10. Kate Bush - Hounds of Love

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.02.2021 04:19 PM przez Dobromiera.)
19.02.2021 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 992
Dołączył: Sep 2017
Post: #23
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Pogrubianie nowości, Artur Icon_biggrin

Radio Epsilon
19.02.2021 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #24
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Nie znam kobiety. Fajny ma gust. Zazdrość przez ciebie przemawia yacy. Bo kisisz się w tych Pink Floydach i nie wyobrażasz sobie, że ktoś na świecie może lubić Curve. Wybaczam Ci tę imputację.
O Artur dał podobne propozycje, to pewnie mój wujek xd

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.02.2021 05:21 PM przez dziobaseczek.)
19.02.2021 05:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #25
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Cieszę się, ze lista wrócila, bo nie wiedziałem, co się działo przez te dwa tygodnie. Marcin mówił, ze prowadzący chory na COVID, ale mam nadzieję, że się wyleczył Icon_eekIcon_eekIcon_smile

Yacy - znam Marcina od czasów licealnych z Rybnika, kiedy miewał różne kochanice Icon_twistedIcon_twisted Jak każdy z nas. Mam nadzieję, Marcin, że się nie gniewasz za to stwierdzenie Icon_lol Ale oczywiście potwierdzam, że Marcin ma żonę, dzieci i kochanki mu nie głowie Icon_lol Masz kuzynkę, Beatę, ale z tego co pamiętam ona w UK chyba? :rolleyes:Także droga wolna, Yacy - podrywaj Icon_twistedIcon_lol
19.02.2021 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Feb 2021
Post: #26
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Witam, dziwię się zdziwieniem panie Yacy. Proszę wybaczyć, że nie oddałam głosu na Prącie Pana i Srajmy. Nie są rzeczy atrakcyjne. A U2 czy the Beatles - nigdy nie przepadałam. Czy mam zmienić głosy? Skoro budzą one matrymonialne skojarzenia? Sądziłam, że moje głosy są dosyć dobre.
19.02.2021 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #27
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Myślę, że są dobre Icon_lol Sam głosuję na część z tych pozycji, bo to świetna muzyka, którą gramy też z Marcinem na Clubcharcie, na który wciąż serdecznie zapraszam.

Moniko, napisz do mnie na priv w wolnej chwili. Wysłałem wiadomości Icon_twisted
19.02.2021 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
(19.02.2021 05:08 PM)dziobaseczek napisał(a):  Bo kisisz się w tych Pink Floydach i nie wyobrażasz sobie, że ktoś na świecie może lubić Curve. Wybaczam Ci tę imputację.
oh tak szybko mi wybaczasz? to błąd. ja myślałem o Killersach...
nie wiem czemu tak mi dołożyłeś po moim raczej żartobliwym poście. ale może masz powód?
(19.02.2021 05:08 PM)dziobaseczek napisał(a):  O Artur dał podobne propozycje, to pewnie mój wujek xd
on ma inne ip.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.02.2021 08:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
może dokończę wątek i może od początku.

przy aktywacji sprawdzam ip, bo różne rzeczy bywały na forum przez te lata.
akurat dziś robiłem to w pracy i poszedłem na skróty - był wpis w zainteresowaniach, miasto, itp. więc to nie był żaden bot czy coś w tym rodzaju. aktywowałem Monikę.
ale po Twoim mocnym wpisie zajrzałem tam jeszcze raz.
i zaskoczenie. Ty i Monika macie to samo ip. nie jestem informatykiem, nie znam się na tym, więc nie wiem co to oznacza. stwierdzam tylko fakt.
ciekawostka jest też przy mailu. żeby mnie ktoś nie posądził o łamanie ustawy o RODO to podam początek - nicram. a jak to będzie od tyłu? Marcin? ależ przypadek.
nic nie insynuując stwierdzam tylko fakt.

mogą to być zbiegi okoliczności...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.02.2021 08:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Feb 2021
Post: #30
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Dobra zdemaskowałeś nas, pracujemy razem w jednej firmie. Aleś ty czepialski
19.02.2021 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Sorry, ale ja nie miałem zamiaru nic demaskować.
Po prostu Twój post na mnie odebrałem jako atak z powodu niewinnego postu... i mnie to zastanowiło.

Ups. Przepraszam nie Twój tylko dziobaseczka. Ale to bez różnicy...

Poza tym przecież się nie znacie, tak Marcin?

Nie wiem o co tu chodzi.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.02.2021 08:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #32
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Ojej, to ja może wyjaśnie coś, bo zaszło tu duże nieporozumienie Icon_surprised Mam nadzieję, ze Marcin nie będzie miał mi to za złe. Icon_redfaceIcon_redfaceIcon_redface

Monika nie jest dla nas anonimowa, jest bliska Marcinowi - i na tym skończę, bo.... nie wiem czy mogę dalej? Icon_rolleyes Natomiast na pewno jest to osoba odrębna, za co ręczę, bo ją znam Icon_smile Niemniej niefajne jest, że takie rzeczy nie zostały dogadane na prywatnej wiadomości tylko wyciągniete na forum publicznym, tak od razu, bezceremonialnie Icon_evilIcon_surprisedIcon_twisted Hmmm, bardzo niefajnie.

Ale tak czy inaczej cieszę się, że Monika jest. Club Chart w sile Icon_smile
19.02.2021 09:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Nie wiem w co się bawicie.
Z jednym się zgadzam
(19.02.2021 09:05 PM)parzymiech napisał(a):  Niemniej niefajne jest, że takie rzeczy nie zostały dogadane na prywatnej wiadomości
gdybym dostał pw to bym nic nie pisał.
A z tym się czuję jakoś dziwnie...
(19.02.2021 05:30 PM)parzymiech napisał(a):  Także droga wolna, Yacy - podrywaj Icon_twistedIcon_lol
Serio nie wiem w co się bawicie.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.02.2021 09:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #34
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Eech. Szkoda gadać. Nie zamierzam przed Yacym mówić o swoich prywatnych sprawach. Nie jest tego wart. Jest adminem forum z listami przebojów. Róbmy swoje. Nie zamierzam tutaj się tłumaczyć. A ty, Monia też się nie przejmuj złośliwymi uwagami. Postaram się nie naruszać świętości Pink Floyd. Bez odbioru. Więcej poczucia humoru życzę.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.02.2021 09:18 PM przez dziobaseczek.)
19.02.2021 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #35
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
OK, wróćmy do muzykia, bo ona tu najważniejsza Icon_smile Zwykle głosuję w niedziele, ale to był niezwykły tydzień! Miałem więcej czasu z powodu domniemanej choroby prowadzącego, więc słuchałem uważnie wszystkich Waszych propozycji - i to po 2-3 razy nawet Icon_twisted Icon_smile Lista dzięki temu jest odnowiona, a ja poznałem sporo ciekawego banglowania Icon_razz. Nie dotyczy to oczywiście The Beatles - piosenka uniwersalna, chyba moja ulubiona od nich. Bo miłości nie da się kupić Icon_smile Od Duran Duran z kolei nie znam wiele, ale to co znam lubię Icon_smile The Wild Boys to taka piosenka... hm, kojarzy mi się z dzikimi kibicami (the wild boys - dzicy chłopcy) np. Legii Warszawa jak niszczą nasz kraj i stadiony Icon_evilIcon_evil Bardzo tego nie pochwalam, ale to inny temat. Jeszcze jak mieszkałem podczas studiów przy stadionie Giekksy w Chorzowie, to dochodziło do rzeczy, które zniesmaczyły mi piłkę - ale to nie na temat w sumie Icon_rolleyes Tu za nimi Kate Melua, piękna kruszynka z Gruzji Icon_redface, o której dawno nie słyszałem. Mam nadzieję, że jeszcze coś nagrywa. W Polskiej TV na 30 Ton Lista Przebojów tyle razy słyszałem Nine Million Bicycles...ah. Aż chciało się jeździć na rower na Papsią Górkę Icon_lolIcon_lol A czego się słuchało późnie na kocyku? Ano Roxette!!!! Byli wtedy wszędzie Icon_lol I mam cudowne wspomnienia z pewnymi paniami, wiecie, to było almost unreal Icon_wink Także dziękuję osobie, która to zaproponowała do naszej zabawy Icon_smile Są jeszcze oczywiście nowe nagrania od solidnych rzemieślników z The Killers, kiedy mieli rockowy pazur Icon_twisted oraz uspokajający mnie Mike and the Mechanics. Ojciec kupił mi późniejszy album tej formacji i było to moje pierwsze CD! Nie jestem ogromnym fanem tego nagrania, ale z sentymentu... Icon_redface

Notowanie 5 (a może 6, albo podwójne?)

1. Curve - Horror Head (1992)
2. The Killers - All These Things That I've Done (2004)
3. Natalie Imbruglia - Shiver (2005)
4. Killing Joke - America (1988)
5. The Beatles - Can't Buy Me Love (1964)
6. Duran Duran - The Wild Boys (1984)
7. Katie Melua - Market Day In Guernica (2005)

8. Def Leppard - Heaven Is (1993)
9. Roxette - Almost Unreal (1993)
10. Mike & The Mechanics - Nobody's Perfect (1988)


Może pomyślę nad propozycją, ale tyle dobrego tu jest, że nie wiem, czy jest sens!
19.02.2021 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 070
Dołączył: Dec 2009
Post: #36
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Ale żenada. Yacy'emu się dostało nie wiem za co. Chyba tylko za to, że lubi PF. Ludzie, wyluzujcie trochę.
Monika, to wszystko tylko żarty. Przecież możesz głosować na co chcesz, natomiast taka mała rada: wszyscy tu jesteśmy jak jedna mała rodzina i niepotrzebne są żadne dąsy itd. bo zapewniam, że każdy tu podchodzi pozytywnie do innych, a już do nowych to w ogóle...
Ciesz się forum, sporo fajnych rzeczy tu się dzieje, czego Ci życzę Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
19.02.2021 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 992
Dołączył: Sep 2017
Post: #37
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
neo01 napisał(a):Ale żenada.
Słuszny komentarz.

Radio Epsilon
19.02.2021 09:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #38
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
dziobaseczek napisał(a):Eech. Szkoda gadać. Nie zamierzam przed Yacym mówić o swoich prywatnych sprawach. Nie jest tego wart.
Nie, no Dziobas przeginasz, wyluzuj please... .
To kolejna chamówa do potęgi w stosunku do Jacka (na szczęście Jacek sobie z tym żenującym tekstem poradzi).
parzymiech, to już w ogóle pogardliwie zabełkotał i przegiął z tym podrywaniem.
Jeżeli przypisujecie komuś złe intencje wypowiedzią charakteryzującą się dystansem z przymrużeniem oczka to macie ze sobą problem. Icon_wink
Dziobaseczku, jeśli chciałem zabłyszczeć i obrażasz się na Floydów Icon_wink to dla rozluźnienia serca i ogórków polecam rozbiegówkę, walnij się o Ścianę (The Wall) i się zatrzymaj i zastanów się co Ty robisz... Icon_wink Icon_razz
19.02.2021 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #39
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Yacy napisał(a):mogą to być zbiegi okoliczności...
haha.
Nie ma zbiegów okoliczności. Jednak Yacy jest czujny Icon_lol

Ja tam lubię The Killers i namawiam wszystkich do głosowania. Nawet przy takiej okazji Icon_cool
Zamieszanie trzeba wykorzystywać.

1. Sugababes - Push The Button (2005)
2. The Killers - All These Things That I've Done (2004)
3. Curve - Horror Head (1992)
4. Robyn - Hang With Me (2010)
5. Mazzy Star - Fade Into You (1994)
6. Natalie Imbruglia - Shiver (2005)
7. a-ha - Crying In The Rain (1990)
8. Muchy - Galanteria (2007)
9. P.M. Dawn - Set Adrift On Memory Bliss (1991)
10. Duran Duran - The Wild Boys (1984)


Propozycja:
Kosheen - Hungry (2001)


Polecam, bo to strasznie zapomniany i niedoceniany singiel.

PS>
parzymiech napisał(a):Miałem więcej czasu z powodu domniemanej choroby prowadzącego,
ale kajman był naprawdę chory. Bez powodu by nie czekał z publikacją wyników. Za podliczanie obu list należą mu się podziękowania Icon_smile

@kajman - w nazwie Curve pojawiła się literówka. Trzeba usunąć drugie "r".
19.02.2021 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #40
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 285
Przepraszam, ale zaczynam coraz mniej rozumieć to wszystko z Waszej strony Icon_eek

Kiszenie się w Pink Floyd było niby obraźliwe, wyciąganie sprawy IP na forum publicznym już OK, mój komentarz o podrywaniu też chamówa (chociaż był żartobliwy, co widać Icon_eekIcon_eek i nawiązywał do kontekstu - to już chłopu nie można zasugerować, by babę poderwał Icon_eekIcon_surprised) No nie wiem... jakieś dziwne standardy tu są albo Yacy i Aro lubią pić zimną wutkę ze sobą Icon_smileIcon_smile Ale! Czuję tu dużą jednostronność. Nie chciałem nikogo urazić! Icon_redface Ale nie fajnie też czytać o sobie w kategorii bełkotu! I ja nikomu złych intencji nie przypisuję Icon_sad Po prostu komentowałem nieporozumienie do jakiego doszło i które zostało tu wyłożone przez Yacy jak świeże jajeczko na toście Icon_frown Znam Marcina od lat, on mnie z Club Chart zaprosił, więc wypowiedziałem się, bo znam też Monikę! Mam nadzieję, że nie będzie miała nam za złe tej debaty, bo to ona tutaj chyba czuć może największy niesmak Icon_madIcon_sad
19.02.2021 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 450 kajman 3 128 14.04.2024 10:16 PM
Ostatni post: tadek453
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 449 kajman 26 490 14.04.2024 06:11 PM
Ostatni post: kajman
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 448 kajman 33 727 13.04.2024 12:49 AM
Ostatni post: thestranglers
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 447 kajman 33 807 03.04.2024 05:19 PM
Ostatni post: stokrotka
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 446 kajman 24 801 24.03.2024 10:07 PM
Ostatni post: kajman
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 445 kajman 27 888 18.03.2024 12:41 PM
Ostatni post: stokrotka
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 444 kajman 25 1 052 10.03.2024 07:03 PM
Ostatni post: kajman
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 443 kajman 27 2 244 03.03.2024 10:47 PM
Ostatni post: kajman
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 442 kajman 29 1 107 26.02.2024 02:19 AM
Ostatni post: Sundrajta
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 441 kajman 28 1 010 18.02.2024 07:40 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości