Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WLP: Płyty dziesięciolecia [2010-2019]
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: WLP: Płyty dziesięciolecia [2010-2019]
Super Michale, że wróciłeś do nas

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.02.2021 09:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #22
RE: WLP: Płyty dziesięciolecia [2010-2019]
michal91 napisał(a):zgubiłem hasło i żeby je odzyskać musiałem zapłacić literką "d" w nicku
ważne, że powróciłeś z zacnym zestawem płyt! Oby na dłużej.
Mam co nadrabiać, ale dobre marki takie jak Hurts, Editors czy Snow Patrol zawsze tu miło widzieć. To zresztą obok Coldplay sztandarowe zespoły, które rządziły na "Wędrownej" Icon_smile

Podium świetne, chociaż tego Bena kompletnie nie pamiętam (poza singlami).
Myślałem, że tylko ja na tym forum zachwycałem się płytą "Violence" Editorsów, a jednak był ktoś jeszcze Icon_razz

Szkoda, że poza Lianne nie ma śpiewających pań, a przecież były znakomita Birdy, Jessie Ware czy nawet ta Adele Icon_razz2
15.02.2021 12:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #23
RE: WLP: Płyty dziesięciolecia [2010-2019]
najbardziej "moją" płytą stąd jest bez wątpienia "the suburbs", ale podoba mi się całkiem twoja czarno-biało-szara trójka; rice'a dodałem do odsłuchu, bo tego akurat nie słuchałem, ben kojarzy mi się nieźle, a sigur rós tym krążkiem przełamali schemat!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.02.2021 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
RE: WLP: Płyty dziesięciolecia [2010-2019]
Dobrze Cię tu widzieć po tylu miesiącach nieobecności Icon_biggrin

(15.02.2021 12:18 AM)Tomekk napisał(a):  Szkoda, że poza Lianne nie ma śpiewających pań, a przecież były znakomita Birdy, Jessie Ware czy nawet ta Adele Icon_razz2
Brakuje mi też Katie Meluy, ale ona swoje najlepsze albumy wydawała dekadę wcześniej.
16.02.2021 08:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Feb 2021
Post: #25
RE: WLP: Płyty dziesięciolecia [2010-2019]
dziobaseczek napisał(a):Wiesz, że nie słucham płyt a podium nie znam dobrze. Ale ściąga przyjemna. A nr jeden to widzę kawał emocji, zatem warto kiedyś posłuchać. Dzięki za top
jak tak patrzę, to faktycznie podium może być mało dziobasowe
Konrad napisał(a):Super Michale, że wróciłeś do nas
Tomekk napisał(a):ważne, że powróciłeś z zacnym zestawem płyt! Oby na dłużej.
[
piotreklp3 napisał(a):Dobrze Cię tu widzieć po tylu miesiącach nieobecności Icon_biggrin
dzięki za dobre słowa Icon_wink
Tomekk napisał(a):Myślałem, że tylko ja na tym forum zachwycałem się płytą "Violence" Editorsów, a jednak był ktoś jeszcze Icon_razz
hahah, jeszcze ku3a na pewno Icon_smile
Tomekk napisał(a):Szkoda, że poza Lianne nie ma śpiewających pań, a przecież były znakomita Birdy, Jessie Ware czy nawet ta Adele Icon_razz2
piotreklp3 napisał(a):Brakuje mi też Katie Meluy, ale ona swoje najlepsze albumy wydawała dekadę wcześniej.
poza tą Lianne, najbliżej pięćdziesiątki była inna Lianne Icon_lol z "Blood". Adele z "21" też była wśród płyt, które brałem pod uwagę. Jessie jakoś nigdy mnie nie przekonywała. Ale gdyby plebiscyt obejmował 2020, to byłyby na pewno dwie inne płyty kobiece, w tym Katie Icon_smile
AKT! napisał(a):najbardziej "moją" płytą stąd jest bez wątpienia "the suburbs", ale podoba mi się całkiem twoja czarno-biało-szara trójka; rice'a dodałem do odsłuchu, bo tego akurat nie słuchałem, ben kojarzy mi się nieźle, a sigur rós tym krążkiem przełamali schemat!
mam wrażenie, że i Jonathan Jeremiah mógłby Ci się spodobać. Rice to klasa, więc polecam mocno Icon_wink
16.02.2021 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości