Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plusy Dodatnie i Plusy Ujemne - Część II - Pale Waves - My Mind Makes Noises
Plusy Dodatnie i Plusy Ujemne - Część II - Pale Waves - My Mind Makes Noises
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #11
RE: Plusy Dodatnie i Plusy Ujemne - Część II - Pale Waves - My Mind Makes Noises
Temat umarł śmiercią naturalną, ale odpowiem.

dejmieeen napisał(a):Proszę Cię - w którym miejscu Pale Waves są zespołem rockowym?
no są rockowi przecież. Nie jest to hard rock czy metal itd., ale jest to pop połączony z rockiem. W końcu są gitary Icon_lol

dejmieeen napisał(a):Serio, mam wrażenie, że do każdej kompozycji z albumu jestem w stanie dopasować piosenkę The 1975, która będzie jej starszym bratem.
to dopasuj chociaż ze trzy, to wtedy to ocenimy i sprawdzimy czy coś w tym jest Icon_razz2

dejmieeen napisał(a):Doceniam próbę wprowadzenia wątku kabaretowego do tego tematu, ale może na tym skończmy dyskutować, bo z całym szacunkiem, ale nie ma o czym, skoro padają tutaj takie stwierdzenia. xD
Icon_lol
pośmialiśmy się, ale każdy może mieć swoją opinię. Zresztą nikogo to nie obchodzi oprócz nas i Dziobasa.

dziobaseczek napisał(a):Ale JA uważam, że najlepsza lokalizacja stylistyczna to pop-rock
i to jest najbliższe prawdy stwierdzenie.
22.07.2021 10:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Plusy Dodatnie i Plusy Ujemne - Część II - Pale Waves - My Mind Makes Noises - Tomekk - 22.07.2021 10:17 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Plusy Dodatnie i Plusy Ujemne - Część I - Curve - Come Clean dziobaseczek 8 556 20.03.2021 08:37 PM
Ostatni post: Dobromiera

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości