Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja o przyszłości mycharts.pl
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #81
 
Ja myślę, ze problem został trochę wyolbrzymiony. Faktycznie niektóre wypowiedzi wołały o pomstę do nieba, ale wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy i od tej pory, przynajmniej w mojej ocenie, nic takiego nie miało już miejsca.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.08.2009 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
 
Cytat:brzmi to dość enigmatycznie
:?: :?: Icon_eek2 Icon_eek2
enigmatycznie?? przecież WSZYSTKO było napisane w poście beara i w dalszej dyskusji. Konrad, czytałeś w ogóle ten wątek?
04.08.2009 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
 
ku3a napisał(a):Konrad, czytałeś w ogóle ten wątek?

Przeczytałem właśnie, a także słynny wątek top MJ aakta. Pewne kroki zostaną w tej sprawie podjęte

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
04.08.2009 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #84
 
Pierwszy raz zostałem zmuszony do dania ostrzeżenia użytkownikowi tego forum. Jeśli ktokolwiek będzie naruszał regulamin forum, proszę o kontakt na PW.

Szeregowanie niektórych użytkowników forum na równi z prostytutkami jest po prostu ewidentnym obrażaniem.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
04.08.2009 09:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #85
 
po 10 dniach, czy to już nie przedawnienie?

ale przecież Lola była i jest najsłynniejszym imieniem prostytutek, w 90% filmów tak one mają na imię, wiele piosenek też ma takie tytuły i opowiada o wiadomych osobach, więc siłą rzeczy nasuwają się skojarzenia, nawet jakby się nie chciało Icon_wink
ech ten zakłamany świat, wszyscy o tym wiedzą, ale głośno mówić o tym nie można?
04.08.2009 10:02 PM
Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #86
 
No ja bym chciał powiedzieć o Tobie parę rzeczy... ale szacunek do Ciebie podpowiada mi, żebym tego głośno nie wypowiadał (czyt. publicznie). Myślę, że powinieneś zrobić to samo. Icon_smile2
04.08.2009 10:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #87
 
ja nic o Tobie nie pisałem, a Ty od razu sie odzywasz
szybki jesteś
gdzie tylkko się nie pisze o muzyce, to Ty jesteś tam pierwszy!
04.08.2009 10:10 PM
Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #88
 
Panowie, proszę...
04.08.2009 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #89
 
A co ma ten temat z muzyką? Icon_razz
04.08.2009 10:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #90
 
właśnie nic, i dlatego tak ochoczo tu piszesz, w innych tematach jakoś za wiele do powiedzenia nie masz!
04.08.2009 10:19 PM
Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #91
 
Bo tam gdzie się nie znam nie wymądrzam się. Nie musisz się tak bulwersować. Grzecznie Ci odpowiedziałem.
04.08.2009 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
 
Coraz częściej myślę, by ograniczyć swoje postowanie i w ogóle przeglądanie forum do swojej listy i kilkunastu innych nie sprawdzając tego co jest w innych działach, bo często mam wrażenie, że nic tam ciekawego nie jest pisane. Głupie posty, jakieś sprzeczki, często nie wiadomo o co chodzi. Może to tylko ja nie wiem o co chodzi, dlatego też tym bardziej nie powinienem czytać pozostałej części forum. Jeżeli coś takiego przesiąknie do komentarzy list, które przeglądam, to i tam przestanę czytać. Póki co jest ok. Gdyby nie to, że Bear ogłosił odejście z forum nie zauważył bym nawet, że coś złego dzieje sie na forum.
A mogłem pozostać dłużej w tym błogim stanie. W każdym razie nie wiem, czy bede nadal zaglądał do innych wątków i smieciowych postów niczego nie wnoszących do tematu.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.08.2009 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #93
 
Paweł napisał(a):No ja bym chciał powiedzieć o Tobie parę rzeczy... ale szacunek do Ciebie podpowiada mi, żebym tego głośno nie wypowiadał (czyt. publicznie). Myślę, że powinieneś zrobić to samo. Icon_smile2
Paweł, po kiego grzyba zaczynasz?! a potem narzekasz.
takie Twoje teksty wszyscy już znają i naprawdę mdli mnie jak czytam to po raz dwudziesty.
owszem, napisałeś "grzecznie", ale napisałeś. po co? cieszę się, że listoholik się powstrzymał od innego rodzaju odpowiedzi i liczę, że i Ty będziesz umiał i że to w ogóle oznaka poprawy pod tym względem.
peace.
04.08.2009 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #94
 
tadzio3 napisał(a):nie wiem, czy bede nadal zaglądał smieciowych postów niczego nie wnoszących do tematu.

określ jeszcze tylko ile procent według Ciebie jest TU tych śmieciowych postów, to może być ciekawe spostrzeżenie socjologiczne..
04.08.2009 11:47 PM
Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #95
 
ku3a napisał(a):Paweł, po kiego grzyba zaczynasz?! a potem narzekasz.
takie Twoje teksty wszyscy już znają i naprawdę mdli mnie jak czytam to po raz dwudziesty.
owszem, napisałeś "grzecznie"
Cóż... obiecałem sobie, że będę już nikogo obrażał, z nikim zadzierał niepotrzebnie. Forum jest jednak miejscem wolnym... nie rozumiem dlaczego nie mógłbym się 'grzecznie' wypowiedzieć w danej sprawie.
05.08.2009 08:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #96
 
cieszę się, że masz takie podejście i liczę, że teraz dyskusje będą w takim właśnie tonie. ale czy myślisz, że jest sens pisanie tego samego po raz dwudziesty? choćby w innej formie i innymi słowami?
05.08.2009 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
 
Listoholik napisał(a):określ jeszcze tylko ile procent według Ciebie jest TU tych śmieciowych postów
Nie mam na to czasu, ani chęci. Po za tym to jest spostrzeżenie bardzo subiektywne. Dla wielu może być wszystko bardzo ciekawe

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.08.2009 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #98
 
Paweł, jeśli Cię Listoholik irytuje to załatwiaj te sprawy na PW i bardzo proszę o koniec tych niepotrzebnych sprzeczek, bo one nie służą forum.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
05.08.2009 12:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #99
 
ku3a napisał(a):1. po 10 dniach, czy to już nie przedawnienie?
2. ale przecież Lola była i jest najsłynniejszym imieniem prostytutek, w 90% filmów tak one mają na imię,
3. wiele piosenek też ma takie tytuły i opowiada o wiadomych osobach,
4. więc siłą rzeczy nasuwają się skojarzenia, nawet jakby się nie chciało Icon_wink
5. ech ten zakłamany świat, wszyscy o tym wiedzą, ale głośno mówić o tym nie można?.
1. Tego to nawet nie warto komentować.
2. Szczególnie dobrze wiedzą o tym 9-letnie dziewczynki. Nie wiem, ilu osobom takie skojarzenie się nasuwa, mi jakoś nie. Albo za mało oglądam filmów o prostytutkach, a może nie jest wbrew pozorom takie częste. No a 90% na pewno nie.
3. Dobrze, że mnie oświeciłeś. Teraz już będę wiedział, że piosenka Janerki jet o prostytutce.
4. Nie wiem jaką siłą się nasuwają takie skojarzenia, ale na pewnonie rzeczy.
5. Tylko że to co Ty zrobiłeś, zwykłym mówieniem nazwać nie było można. Było to obrażanie kilku osób w sposób według mnie totalnie niedopuszczalny.
To co tu zostało napisane, trudno nawet traktować jako próbę tłumaczenia. Ja nazwałbym to prowokacją i pewnie, gdybym tego nie przeoczył wcześniej, to odpowiedziałbym ostrzej niż Paweł.
ku3a napisał(a):Paweł napisał/a:
No ja bym chciał powiedzieć o Tobie parę rzeczy... ale szacunek do Ciebie podpowiada mi, żebym tego głośno nie wypowiadał (czyt. publicznie). Myślę, że powinieneś zrobić to samo.
Paweł, po kiego grzyba zaczynasz?! a potem narzekasz.
takie Twoje teksty wszyscy już znają i naprawdę mdli mnie jak czytam to po raz dwudziesty.
owszem, napisałeś "grzecznie", ale napisałeś. po co? cieszę się, że listoholik się powstrzymał od innego rodzaju odpowiedzi i liczę, że i Ty będziesz umiał i że to w ogóle oznaka poprawy pod tym względem.
No cóż, nie uważam, żeby Paweł cokolwiek zaczynał. Zaczął Listoholik i myślę, że powinien za to dostać po głowie.
Konrad napisał(a):Paweł, jeśli Cię Listoholik irytuje to załatwiaj te sprawy na PW i bardzo proszę o koniec tych niepotrzebnych sprzeczek, bo one nie służą forum.
Akurat ta wypowiedź Listoholika ma prawo irytować. Uważam, że taki post nie miał prawa pozostać bez odpowiedzi. Może dyplomatyczniej by było, gdyby nie zrobił tego Paweł, ale tutaj uwaga powinna zostać zwrócona głównie Listoholikowi.
05.08.2009 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
 
pierwszy cytat oczywiście nie jest mojego autorstwa, ale niestety cytowanie selektywne często nie działa poprawnie, a sam na nim polegam, nie sprawdzając czy dobrze się wpisał autor.
05.08.2009 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości