Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lola TOP.20
Lola Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2009
Post: #1
Lola TOP.20
Icon_smile2 ¾¾ Icon_surprised
26.07.2009 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2009
Post: #2
 
To moja druga lista
26.07.2009 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
No nie... pozwoliłem mojej nierodzonej siostrze bo za wszelką cenę chciała i mnie męczyła tydzień. Icon_evil Ale tego już za wiele. Proszę o skasowanie tych list. :/
26.07.2009 07:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
O co tu chodzi?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.07.2009 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
A nic... prosiła, błagała mnie że też chcę mieć taką własną listę bo widziała jak ja je robię. Prosiła mnie tyle razy aż w końcu miałem tego dość i wytłumaczyłem gdzie co i jak. Ostrzegałem że ją wyśmieją ale ta że trudno. Myślałem, że może rzeczywiście chce robić własną listę...na swój sposób ale miała ambicje. Jak zobaczyłem tą listę (skopiowała wszystkie kawałki ode mnie) to odpadłem. :/
26.07.2009 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Paweł, jeśli to prawda co piszesz, to chyba wcześniej mogłeś nas o tym powiadomić. Zresztą....sam widzisz jaka dyskusja powstała, ile nieporozumień po raz kolejny. Teraz chyba nie ma sensu pisać, by ktoś-coś skasował. Nie powinieneś chyba ingerować w inne listy Icon_wink, tym bardziej, że znów może zaraz jakaś burza przejść z powodu tego odnowionego teraz pandemonium.

Lista już lepsza niż tydzień temu, więcej dobrych kawałków i w końcu ma to ręce i nogi. Nie żaden alfabet gwiazd Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2009 07:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
saferłel napisał(a):Paweł, jeśli to prawda co piszesz, to chyba wcześniej mogłeś nas o tym powiadomić. Zresztą....sam widzisz jaka dyskusja powstała, ile nieporozumień po raz kolejny. Teraz chyba nie ma sensu pisać, by ktoś-coś skasował. Nie powinieneś chyba ingerować w inne listy Icon_wink, tym bardziej, że znów może zaraz jakaś burza przejść z powodu tego odnowionego teraz pandemonium.
Sęk w tym, że dopiero wróciłem do domu.
saferłel napisał(a):Lista już lepsza niż tydzień temu
Tylko że poprzednie notowanie było... w piątek.
26.07.2009 07:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Ale uznaję ją za zeszłotygodniową, łapiesz Icon_wink? Chyba, że Lola (ona ma tak na imię czy to jakiś pseudonim forumowy?) postować będzie w jakiejś innej częstotliwości.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2009 07:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #9
 
bardzo śmieszne, bardzo... nie siostra prz, ale za to siostra Pawła. choć to w sumie nie ma znaczenia.. ale ja się już nie odzywam, bo skuteczną aborcję na mojej osobie przeprowadził Aro, jednak życzę sobie większej ilości takich kilkulatnich sióstr na forum. sam już zacząłem już reklamę mycharts wśród mojego kuzynowstwa, więc kto wie, może zaraz kilku się zdecyduje, będzie nas więcej, z fajnymi listami postowanymi z częstotliwością kilka list dziennie, luz. powinno Wam się spodobać.


[Obrazek: audio.gif]
26.07.2009 08:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
Listoholik napisał(a):bardzo śmieszne, bardzo... nie siostra prz, ale za to siostra Pawła. choć to w sumie nie ma znaczenia.. ale ja się już nie odzywam, bo skuteczną aborcję na mojej osobie przeprowadził Aro, jednak życzę sobie większej ilości takich kilkulatnich sióstr na forum. sam już zacząłem już reklamę mycharts wśród mojego kuzynowstwa, więc kto wie, może zaraz kilku się zdecyduje, będzie nas więcej, z fajnymi listami postowanymi z częstotliwością kilka list dziennie, luz. powinno Wam się spodobać.
Większego idioty dawno nie widziałem...nie wiem czy w ogóle. Ciekawy jestem czy gdyby ktoś z Twojej rodziny (broń Boże) umarł też byś ironizował. Bo Ty tylko to potrafisz robić z każdej rzeczy. Miałeś się do jasnej cholery nie wpieprzać tam gdzie ja jestem.
saferłel napisał(a):Lola (ona ma tak na imię czy to jakiś pseudonim forumowy?)
Odejmij sobie pierwszą literkę.
26.07.2009 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
 
Paweł napisał(a):Większego idioty dawno nie widziałem...nie wiem czy w ogóle.

dziękuję. widzę, że Was ponosi.
wcale wszyscy nie jesteście tacy fajni "wow". ot zwykła ekipa "znawców życia z opracowań lektur" Icon_wink2

czego jeszcze się tutaj dowiem na swój temat od osób, których nie znam, i które nie znają mnie?
26.07.2009 08:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
Dobra, ja kończę temat, bo zawsze jak wkracza Listoholik zaczynają się kłótnie. Nie dociera do starucha, że nie jest mile widziany. :/
26.07.2009 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
 
Paweł napisał(a):Miałeś się do jasnej cholery nie wpieprzać tam gdzie ja jestem.

widzę, że bardzo jesteś związany ze swoją siostrą.
nie masz więcej rodzeństwa, moglibyście zawładnąć tym forum Icon_razz

Paweł napisał(a):Nie dociera do starucha

stary czy młody, i tak wszystkich zjedzą te same robaki Icon_razz
26.07.2009 08:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Listoholik napisał(a):wcale wszyscy nie jesteście tacy fajni "wow". ot zwykła ekipa "znawców życia z opracowań lektur" Icon_wink2
Wybacz, ale Ty zdajesz się być jedyną osobą, która tak myśli. Jak jest naprawdę, to nie wiem, ale tak to wygląda.
Paweł napisał(a):A nic... prosiła, błagała mnie że też chcę mieć taką własną listę bo widziała jak ja je robię. Prosiła mnie tyle razy aż w końcu miałem tego dość i wytłumaczyłem gdzie co i jak. Ostrzegałem że ją wyśmieją ale ta że trudno. Myślałem, że może rzeczywiście chce robić własną listę...na swój sposób ale miała ambicje. Jak zobaczyłem tą listę (skopiowała wszystkie kawałki ode mnie) to odpadłem. :/
I co w tym złego, że 9-latka zapostowała listę? To forum powinno być przekrojem całego społeczeństwa, a nie tylko elitarnych 20- czy 30-parolatków Icon_smile2

A fragment z wrzuty bardzo ciekawy, aż mnie zachęca do obejrzenia filmu (w końcu) Icon_smile2
I widzisz, zamiast zniechęcać to mógłbyś świetnie zachęcać Icon_smile2 (kariera w marketingu murowana Icon_biggrin3 )
26.07.2009 08:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
prz_rulez napisał(a):I co w tym złego, że 9-latka zapostowała listę? To forum powinno być przekrojem całego społeczeństwa, a nie tylko elitarnych 20- czy 30-parolatków Icon_smile2
Tak ale małe dzieci niewiedzą jeszcze co to takiego lista, dają kawałki pod wpływem emocji aktualnie posłuchanej piosenki. Sam zobacz...jak Kajman ma to zliczyć? Gdzie tu są np. nowości? Icon_mrgreen
26.07.2009 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Zabawnie to zabrzmiało, szczególnie, że twoja lista to też przecież podobno ''superkomercyjnalistatworzonajakbytrochęodniechceniabezwiększychzobowiązańiszczególniewyszukanejplaylistydoczegosamsięprzyznajesz''
To, że Ola nie zaznacza nowości to żaden argument przecież.

A...i właśnie. Każda lista tworzona jest przecież pod wpływem emocji, która ogarnia człowieka w danej chwili, przy słuchaniu danej piosenki.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2009 08:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #17
 
nie, tylko Ola ma emocje, nas staruchów to już się uśmierca Icon_wink2
26.07.2009 08:52 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Cytat:Tak ale małe dzieci niewiedzą jeszcze co to takiego lista, dają kawałki pod wpływem emocji aktualnie posłuchanej piosenki.
To ja po części też jestem małym dzieckiem Icon_razz
26.07.2009 08:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Większego przekrętu dawno nie widziałem. Rzeczywiście jest to kopia listy Pawła sprzed tygodnia Icon_mrgreen

Na miejscu admina usunąłbym ten wątek ucinając przy tym zbędne dyskusje.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.07.2009 10:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #20
 
mrspa, nie morzna postempować pohopnie, morze 3. notowanie listy Loli, kture sie pojawi tu jusz jutro bendzie skopjowanom Twojom listom
i będziesz miał liczonom ją do forumowej podwujnie Icon_wink2

nie morzna usówać Loli z forum, to takie urocze dziecko, od najmłodszych lat wiernie ściągające od innych, nawet gósta muzyczne Icon_razz
26.07.2009 10:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lola nr.1 Lola 61 14 059 25.08.2009 12:17 AM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości