Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 137 (20.07.09)
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):
bear napisał(a):mnie też zaciekawił ten utwór z udziałem Sinead
O właśnie, wiedziałem, że tak będzie. Tutaj widać kto z jakich czasów pochodzi Icon_lol Jedni napiszą: ''O! Sinead'', drudzy: ''O! Roisin'' Icon_lol
To nie jest tak. Gdyby Frykdahl nagrał duet z Bjornem Andersonem, to ja bym nie zakrzyknął o Bjorn tylko o Nils mimo że ten drugi jest jak piszesz "kto z jakich czasów pochodzi".
21.07.2009 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Poza tym czy 7 lat różnicy - bo o tyle jest starsza Sinead od Roisin - już może o tym decydować? Ja na przykład już od moich muzycznych początków słyszałem zarówno o jednej, jak i o drugiej. Dokładniej o Sinead i o zespole Moloko. Chyba na obydwie zwróciłem uwagę mniej więcej w tym samym czasie (2000-2001).

PS. I jeszcze co do tych dwóch miesięcy... chyba się myliłem Icon_razz Ale póki co nie chcę zapeszać.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
22.07.2009 01:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
aaktt napisał(a):No ja Ciebie pytam gdzie Icon_razz

Widzisz, sam tego niestety nie wiem. Trzeba coś pomyśleć....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.07.2009 09:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
saferłel napisał(a):
aaktt napisał(a):No ja Ciebie pytam gdzie Icon_razz

Widzisz, sam tego niestety nie wiem. Trzeba coś pomyśleć....
Trzeba, trzeba!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.07.2009 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
 
Skok AIC imponujący . Aż mnie przytkało i lekko zawstydziło Icon_lol . Zdecydowanie z wszystkich ważnych ruchów na liscie dla mnie totalna rewelacja. Będą z Ciebie jeszcze ludzie . Icon_wink2
Niezmordowane i niedoceniane ostatnio The Verve , moim zdaniem kolejny fragment który bardzo mi się podoba, u mnie co prawda nie mieli tyle szczęścia, ale doceniam ze jest tutaj u Ciebie, zresztą najbardziej mi pasuje na DLP, szczęsliwej dla nich liście. Icon_smile2

Zapoznałem sie Future of the Left , miało byc punkowo, a dla mnie utwór raczej stał obok punka i wyszło jak zwykle, chyba ze ostatnio zupełnie dobry punk zszedł na psy...
24.07.2009 08:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
A jednak Pety się utrzymały Icon_smile2 Rekordziści
24.07.2009 09:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Do rekordu jeszcze im trochę brakuje i go nie osiągną.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.07.2009 09:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Aro napisał(a):Będą z Ciebie jeszcze ludzie . Icon_wink2

Wypraszam sobie takie komentarze ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.07.2009 09:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #29
 
saferłel napisał(a):Wypraszam sobie takie komentarze ;P
Ależ czym Cię tak uraziłem , skoro dodałem " Icon_wink2 " byłem pewien ze wszystko jest jasne.
Aj ta młoda mocna skrywana wrażliwość i urażona męska duma Icon_mrgreen
24.07.2009 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
A ja też dodałem ''Icon_razz2''

Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.07.2009 09:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
saferłel napisał(a):Do rekordu jeszcze im trochę brakuje i go nie osiągną.
Wszystko zależy od Ciebie Icon_wink2 A 23 tygodnie temu tak się zachwycałeś... Icon_razz
24.07.2009 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Dlatego właśnie piszę, że go nie osiągną Icon_wink

To było 23 tyg. temu. Prawie pół roku, szybko czas leci heh.....Ale fakt, ''Love Etc.'' jest gdzieś w górnej części listy singli tego zespołu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.07.2009 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
To szczerze mówiąc nisko cenisz swój ulubiony zespół Icon_wink2 U mnie Evanescence znacznie lepiej sobie radziło Icon_razz 8 utworów (+ Amy z Seetherem) było u mnie dłużej niż "Love Etc." u Ciebie, a to była tylko 50-tka Icon_wink2 oj, niewierny jesteś, niewierny... Icon_lol
A jaki jest rekord, btw.?
25.07.2009 06:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Ale ty czasami pieprzysz Icon_lol

Rekord to 28 tyg. jednego z numerów Fleet Foxes. ''White Winter Hymnal'' Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.07.2009 07:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #35
 
saferłel napisał(a):Rekord to 28 tyg. jednego z numerów Fleet Foxes. ''White Winter Hymnal'' Icon_smile
U niego "Oops I Did It Again" było na liście chyba z trzy lata, więc wiesz Icon_razz

U mnie najdłużej była Carrie Underwood z "So Small" - 70 tygodni, ale to od długo za długo i pewnie już nigdy się nie powtórzy, bo nie sposób bez przerwy trzymać w zestawieniu jednego numeru, a zastrzegłem sobie w zasadach, że jeśli coś wypadnie po 20 tygodniach, to już nie wraca na główną listę, tylko na Recurrents, choć myślę, że ta zasada kiedyś zostanie zniesiona, przy czym na pewno nie póki co Icon_wink2

Jeśli chodzi o TV on the Radio, to jak pewnie pamiętasz ich album nie zachwycił mnie w ogóle (i nadal go nie chwytam) i ostatecznie żaden z ich utworów się u mnie nie pojawił, ale teraz dodałem ponownie na playlistę "Family Tree" i może wejdzie za jakiś czas. Na razie słucham Icon_smile2

Szkoda, że Grizzly Bear osiągnęli już wszystko, co mieli do osiągnięcia tzn. cieszę się, że w ogóle udało im się tyle zwojować, bo chociaż na początku się zachwycałeś, to później jakby entuzjazm osłabł i nie wierzyłem w ogóle w top 20 czy 30 Icon_wink2

Florence and the Machine to jest jakiś shoegaze? Bo też nie bardzo mi się podoba Icon_mrgreen a z reguły wiem, że nie podoba mi się właśnie shoegaze (i jakiś ponury indie rock bez polotu w stylu Swam Lake).

Nowości jeszcze nie sprawdziłem, ale na pewno się zabiorę. Ostatnio jakoś nie siedzę zbyt często na forum i zapominam, poza tym po tym jak mój laptop padł po raz kolejny, nie mam zbyt dobrego sprzętu, żeby ściągać nie wiadomo co Icon_smile2

"Bits & Pieces" twardo w piątej dziesiątce. Ja chyba jeszcze poczekam z tym nagraniem, bo ostatnio straszliwie podoba mi się "Dull to Pause", a "Hazel" przeżywa drugą młodość Icon_wink2

Spadające "This Tornado Loves You" ma być drugim singlem w Stanach, a Super Furry Animals wysłali do radia "Mt", jeśli Cię to interesuje.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.07.2009 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Jaki shoegaze Icon_mrgreen ? To już chyba było złośliwie napisane albo mało słuchasz Lagwafimu i nadal nie potrafisz odróżnić tego gatunku od innych, chociaż to takie banalne ;P ''Florance'' to przecież pop, indie pop, singer-songwriter itp...podobne rejony co Bat For Lashes, St. Vincent....

''Family Tree'' podobno ma być singlem, ale tylko na wikipedii taką nieśmiałą notkę widziałem, więc na razie nie wiem co i jak...

Tak, wiem co jest nowym singlem Super Furry, ale nie wiem czy ta informacja się przyda w kontekście wyboru drugiego singla.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.07.2009 08:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #37
 
saferłel napisał(a):Jaki shoegaze Icon_mrgreen ? To już chyba było złośliwie napisane albo mało słuchasz Lagwafimu i nadal nie potrafisz odróżnić tego gatunku od innych, chociaż to takie banalne ;P ''Florance'' to przecież pop, indie pop, singer-songwriter itp...podobne rejony co Bat For Lashes, St. Vincent....
Ja jestem głupi jeśli chodzi o te regiony muzyczne Icon_wink2
Ale Bat for Lashes i St. Vincent też mi nie podchodzi. Muszę dopisać do listy Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.07.2009 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Na pewno nie tak głupi by nie odróżnić shoegaze od indie popu Icon_wink...gdyby to był noise pop, to co innego.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.07.2009 08:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #39
 
Mnie mało które indie zachwyca i poraża. Mam taki problem, że to wszystko brzmi mi tak samo, tj. ma jedną wspólną cechę - jest zimne i ciemne, a ja lubię w muzyce dużo ciepła i słońca i rzadko kiedy coś z tych klimatów mnie wkręca Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.07.2009 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
A no, dużo jest w tej muzyce takiej zimnej nuty, to chyba prawda. Ale nie zawsze. Są różne odmiany, gatunki....ale przede wszystkim nieszablonowi artyście, którzy mogą zrobić wszystko co tylko chcą ze swoją muzykę, będąc ciągle oddanymi konkretnemu nurtowi.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.07.2009 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości