Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 137 (20.07.09)
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #41
 
Tak, tak, wiem i wyłapuję takie odstępstwa od normy na swoją listę Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.07.2009 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
aaktt napisał(a):U niego "Oops I Did It Again" było na liście chyba z trzy lata, więc wiesz Icon_razz
A bo to był pierwszy numer jeden i jakoś miałem do niego sentyment... By uratować swoją godność - "Again" Archive'u było ponad 55 tygodni. A poza tym "Oops" było przez prawie 2, a nie 3 lata...
P.S. Jak dla mnie lista recurrents jest idiotycznym pomysłem. Nie wiem, czemu jest to tak popularne w roznorakich zestawieniach USA
25.07.2009 10:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
Spokojnie prz, nie musisz ciągle przebijać tej Britney wspomnieniami o Archive. Nie ma się czego wstydzić i specjalne przywoływać ''Again''. Niektórzy i za nich mogliby się wstydzić Icon_razz2
Mi ciężko z piosenkami tak długo wytrzymywać jak niektórym. Żaden utwór nie mógłby roku na DLP przeżyć. To jest niemożliwe.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.07.2009 10:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Zobaczymy jak Hadise u mnie Icon_wink2 Ale chyba powoli zaczyna mi się nudzić
25.07.2009 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #45
 
prz_rulez napisał(a):P.S. Jak dla mnie lista recurrents jest idiotycznym pomysłem. Nie wiem, czemu jest to tak popularne w roznorakich zestawieniach USA
Ja wolę takie rozwiązanie niż listę na 200 pozycji, choć i tak powoli się do tego zbliżam, a obiecałem sobie kiedyś, że do tego nigdy nie dojdzie po raz kolejny Icon_wink2

Recurrents ma swoje plusy i minusy, jak wszystko. Moim zdaniem Billboard sprytnie rozwiązuje pewne rzeczy, choć z drugiej strony na innych poletkach leży.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.07.2009 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
saferłel napisał(a):''Florance'' to przecież pop, indie pop, singer-songwriter itp...
Widziałem teledysk "Kiss With A Fist", który mnie niestety odstraszył. Niestety Kate Nash jest tylko jedna Icon_wink2

saferłel napisał(a):Na pewno nie tak głupi by nie odróżnić shoegaze od indie popu Icon_wink...gdyby to był noise pop, to co innego.
Icon_mrgreen
Czytając takie komentarze powoli zaczynam rozumieć jaki ja jestem głupi Icon_lol

prz_rulez napisał(a):Jak dla mnie lista recurrents jest idiotycznym pomysłem. Nie wiem, czemu jest to tak popularne w roznorakich zestawieniach USA
Ostatnio zacząłem rozważać, czy nie zacząć prowadzić własnej listy tego typu (podobnej do tej, którą prowadzi bear).

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.07.2009 12:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
mrsap napisał(a):Ostatnio zacząłem rozważać, czy nie zacząć prowadzić własnej listy tego typu (podobnej do tej, którą prowadzi bear).
No nie, teraz wszyscy się na recurrents rzucą Icon_eek2
26.07.2009 10:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Oj tam, Kate Nash do Florance naprawdę daleko Icon_smile Zresztą jej do wielu daleko Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2009 10:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
Ale "Foundations" było hitem, to musisz przyznać Icon_smile2
26.07.2009 01:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
Nie przyznaję. Zapraszam do nowego notowania.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2009 01:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
w tym przypadku muszę napisać, że się nie znasz Icon_wink2
i ten jej cockney, ahhhhhhhhhh
26.07.2009 01:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
Jasne, ja się nie znam Icon_razz2 Jak zwykle. Ty się za to znasz...jak niezwykle Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2009 01:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
saferłel napisał(a):ja się nie znam
Ale musisz przyznać, że ten cover jest świetny Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.07.2009 01:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
prz_rulez napisał(a):i ten jej cockney, ahhhhhhhhhh
Cockney spaniel?
26.07.2009 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
26.07.2009 02:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
No to byłem blisko. To jest cockney spalin (główny element londyńskiego smoka).
26.07.2009 05:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości