Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 139 z 17.07.09
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kajman: 21. Oby jak najszybciej, bo interesuje mnie, jak podejdziesz do Mantry z wokalem i innym tytułem.
37. Może się lepiej nie przyznawaj. Icon_wink2

21. Mam jeszcze jakieś trzy tygodnie na zastanowienie. Icon_frown
37. ale przecież ja nie mówiłem, że nie chcę poznać. Icon_wink2 już znam.
17.07.2009 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Aro napisał(a):1. Zmiany , zmiany , lista się rozrosła , się nie zapowiadało ...
2. Fajny masz ten numer 1.
Czarny słoń ...dobre , dla mnie to także diabeł i ladaco w jednym no tak wyrolować wszystkich . Ciekawe czy zdoła długo zagościć w górnych rejonach listy.
3. Ech przyznam się także, że bardzo szkoda mi spadków Goryli. No cóż... nieszczęścia chodzą ....stadami jak to mówią. . O formę i tak się nie obawiam, ponieważ nie jeden raz pokazali wielka klasę i tak łatwo nie odpuszczą, oj nie... Kto wie czy ich ten lucyfer nie wkurzył takim wyczynem .
4. Zapoznałem się z Mew , ponieważ myślałem ze to wcześniej słyszałem a tu się okazało ze jednak nie. Zajrzałem do bazy a tam znajduję płytę pt. "No More Stories Are Told Today, I'm Sorry, They Washed Away" ale to chyba jeszcze coś innego...po pierwszym razie bardzo przyjemnie się słuchało, naprawdę.
5. Skok Rokia Traore imponujący , ale to rewelacyjne nagranie i chyba podpatrzone u Ciebie , u mnie radzi sobie też bardzo przyzwoicie .
6. Utworu KOL nie kojarzę :-> . Poprzednie dokonania mnie zniechęciły i chyba dlatego sobie odpuściłem ich repertuar. No może US oceniam nieźle, a teraz szaleje Be S.
7. Za to nr 21 miodzio... i w tym przypadku też chciałbym wiedzieć na ile stać ten utwór .
A w ogóle płyta mnie ostatnio nie opuszcza. Kilka naprawdę wyśmienitych utworów.
8. Drugi Tusan tak jak przypuszczałem pozostał w cieniu, chyba miał pecha i pojawił się zbyt późno aby mógł sobie poszaleć przed nadejściem młodszego.
9. Ładnie w górę Kopernik i Aberinkula. Pierwszy z nich to zarazem ostatni utwór który bardzo stara się dostać na moją listę. Ogólnie nową płytę TMV oceniam na bardzo dobrą , ale musi nabrać mocy aby mogło dorównać totalnie zakręconej "The Bedlam in Goliath', która nadal jednak jest moim nr 1 z ich dyskografii. A Kopernik i Lucyfer bardzo mi te klimaty przypominają.
10. Natomiast wydawało mi się że Kopiąca maszyna wydostała się wcześniej z obszernej poczekalni do TOP 50 , ale mogę się mylić.
11. Dream Theater z przyszłości , nadal zawzięcie walczy. Jakby policzył punkty to kto wie czy nie wygrywa klasyfikacji . Trzymam kciuki bardzo mocno aby im się wreszcie udało.
12. Lark's Pt. 2 było nawet na 8 ho, ho.. no nieźle.
1. Ja już myślałem o tym nieraz. Nie mogłem znieść, że np. taki Robinson, Colapse lub Żywiołak tkwią w poczekalni.
2. Miałem takie jakieś dziwne i niezrozumiałe przeczucie, że Ci się spodoba. A w górnych regionach na moje wyczucue zagości długo. Tylko dla mnie górne rejony to szerokie pojęcie.
3. Napewno będą chciały wrócić na szczyt, ale Marsjanin nie odpuści.
4. Wcześniej wyszła EP-ka pod tym samym tytułem, na której są 2 utwory z płyty i 3 B-side'y. A określenie przyjemny bardzo do tego utworu pasuje.
5. Nawet kilka razy poradziło sobie z Gorylami.
6. Też nie spodziewałem się dużo, ale perkusja mnie rozwaliła.
7. Myślę, że zbyt daleko nie zajdzie. Teraz mam nadzieję, że u kogoś pojawi się płytowa wersja Mantry. Czuję, że ona może powalczyć.
8. Chyba i tak by wiele nie osiągnął.
9. Mi bardziej Lucyfer i raczej wcześniejsze płyty. Kopernik to dla mnie troche inne klimaty, ale też świetne.
10. Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2 Też mi się tak wydawało, ale w bazie była pustka... okazało się, że po leżakowaniu skopiowałem utwór bez tygodni (i to 10). Inna sprawa, że zbyt wysoko nigdy nie zaszedł (raz na 28).
11. Trudno byłoby te punkty liczyć... i ciężko będzie wejść.
12. Jak się dobrze coveruje TAKI utwór, to efekty muszą być.
17.07.2009 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):kajman: 21. Oby jak najszybciej, bo interesuje mnie, jak podejdziesz do Mantry z wokalem i innym tytułem.
37. Może się lepiej nie przyznawaj. Icon_wink2

21. Mam jeszcze jakieś trzy tygodnie na zastanowienie. Icon_frown
37. ale przecież ja nie mówiłem, że nie chcę poznać. Icon_wink2 już znam.
21. To sporo. Może ktoś wrzuci wcześniej.
37. Nie do końca mi o to chodziło.
Nota bene, Aro. Polecam ten utwór, jeżeli jeszcze go nie znasz. Myślę, że ma szanse Ci się spodobać, chociaż na pierwsze pół minuty to szczególnie namawiałbym Adameksa.
17.07.2009 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):nie wiedziałem, a ATDI też lubię
widzisz, jak to młody może się do czegoś przydać Icon_mrgreen
Nigdy nie twierdziłem, że nie. Wiedzę to on ma bardzo rozległą.
17.07.2009 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
 
kajman napisał(a):7. Myślę, że zbyt daleko nie zajdzie. Teraz mam nadzieję, że u kogoś pojawi się płytowa wersja Mantry. Czuję, że ona może powalczyć.
no cóż ja już co nieco się wypowiadałem na temat gościnnego występu Maćka Taffa z indiańskim chórkiem
kajman o Dream Theater napisał(a):11. Trudno byłoby te punkty liczyć... i ciężko będzie wejść.
Wiara czyni cuda. Może się uda.
17.07.2009 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):7. Myślę, że zbyt daleko nie zajdzie. Teraz mam nadzieję, że u kogoś pojawi się płytowa wersja Mantry. Czuję, że ona może powalczyć.
no cóż ja już co nieco się wypowiadałem na temat gościnnego występu Maćka Taffa z indiańskim chórkiem
kajman o Dream Theater napisał(a):11. Trudno byłoby te punkty liczyć... i ciężko będzie wejść.
Wiara czyni cuda. Może się uda.
7. Właśnie dlatego czuję, że może powalczyć. Zresztą dzięki Tobie się dowiedziałem, że ten utwór to Mantra z wokalem.
11. Może nawet się kolana. Icon_wink2
17.07.2009 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #27
 
kajman napisał(a):
Aro napisał(a):Wiara czyni cuda. Może się uda.
Może nawet się kolana. Icon_wink2

a jak wstaniesz jutro z rana,
to przypomnij sobie słowa
Dream Theater wrzuć na listę,
dobrze wiesz co o tym myślę .

Jeśli nie wejdzie to pomyślimy za tydzień o długich i smukłych łydkach, kostkach a nawet zejdziemy do opalonych palców i pięknych zadbanych kobiecych paznokci .
17.07.2009 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #28
 
a tu jak zwykle obszerne wypowiedzi, cytaty i komentarze Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
19.07.2009 10:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adameks Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Oct 2008
Post: #29
 
kajman napisał(a):Nota bene, Aro. Polecam ten utwór, jeżeli jeszcze go nie znasz. Myślę, że ma szanse Ci się spodobać, chociaż na pierwsze pół minuty to szczególnie namawiałbym Adameksa.
Dzięki bardzo, dałem się namówić, opłaciło się Icon_biggrin3.
A na liście świetne parki 19-20 i 29-30, szczególnie cieszy Kira Kira, która systematycznie do góry (oby tak dalej Icon_razz)
19.07.2009 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Adameks napisał(a):
kajman napisał(a):Nota bene, Aro. Polecam ten utwór, jeżeli jeszcze go nie znasz. Myślę, że ma szanse Ci się spodobać, chociaż na pierwsze pół minuty to szczególnie namawiałbym Adameksa.
1. Dzięki bardzo, dałem się namówić, opłaciło się Icon_biggrin3.
2. A na liście świetne parki 19-20 i 29-30, szczególnie cieszy Kira Kira, która systematycznie do góry (oby tak dalej Icon_razz)
1. Cieszę się, że moja lista na coś się przydała. Ale fakt, że poznałeś ten utwór, bardzo mi się opłacił. Za tydzień pewnie wybrałbym go do promocji na LP3, a teraz będę mógł wybrać także jakiś bardzo dobry, ale jednak nieco mniej mi się podobający utwór.
2. No to się nazywa działanie w dwie strony, bo przecież tą Kirą znam tylko dzięki Tobie (i to podwójnie). Icon_biggrin3
19.07.2009 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
I tu też totalne przemeblowanie, tylko u mnie nudy Icon_mrgreen A nowy sensacyjny lider pewnie i u mnie się pojawi wcześniej lub później. Być może dotyczy to też nowości przedprzedostatniej Icon_wink2 A która z nich cieszy mnie najbardziej, to chyba wiadomo Icon_cool2 Przez to wszystko większość moich zawodników mocno oberwała, ale ktoś musiał Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
21.07.2009 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
p.u.r.h. napisał(a):1. I tu też totalne przemeblowanie, tylko u mnie nudy Icon_mrgreen
2. A nowy sensacyjny lider pewnie i u mnie się pojawi wcześniej lub później.
3. Być może dotyczy to też nowości przedprzedostatniej Icon_wink2
4. A która z nich cieszy mnie najbardziej, to chyba wiadomo Icon_cool2
5. Przez to wszystko większość moich zawodników mocno oberwała, ale ktoś musiał Icon_wink2
1. Nazwijmy to stabilizacją i od razu brzmi znakomicie. Przynajmniej utwory, które bazują na Twojej liście, są długo bezpieczne.
2. To bardzo mnie cieszy. Wolałbym jednak, żeby nie było to bardzo późno...
3. I teraz mam zagwozdkę czy liczysz z poczekalnią (raczej stawiałbym na tą opcję) czy bez niej. Niezależnie od tego z chęcią bym go u Ciebie zobaczył.
4. No to zostały tylko... przez poprzedni punkt wszystko się pomieszało i będę miał zagwozdkę. Icon_wink2
5. Przyznam się, że akurat tym razem nie zwróciłem na to uwagi, ale jak sobię pomyślę, to coś w tym jest.
21.07.2009 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
kajman napisał(a):3. I teraz mam zagwozdkę czy liczysz z poczekalnią (raczej stawiałbym na tą opcję) czy bez niej. Niezależnie od tego z chęcią bym go u Ciebie zobaczył.
4. No to zostały tylko... przez poprzedni punkt wszystko się pomieszało i będę miał zagwozdkę. Icon_wink2
3. Z Icon_wink2
4. Ta która najpierw była u mnie, rzecz jasna Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
22.07.2009 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
p.u.r.h. napisał(a):3. Z Icon_wink2
4. Ta która najpierw była u mnie, rzecz jasna Icon_smile2
3. Czyli jednak dobrze mniemałem.
4. W życiu bym na to nie wpadł. Icon_eek2
22.07.2009 09:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości