Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łąki Łan - Łąki Łanda (2009)
Listoholik
Unregistered

 
Post: #1
Łąki Łan - Łąki Łanda (2009)
Łąki Łan - Łąki Łanda (2009)


Łąki Łan - mogą się spodobać fanom Afro Kolektyw czy Lao Che.. Ciekawe granie, wesołe, dowcipne, z dużym poczuciem luzu do siebie i całej rzeczywistości wokół. To ich druga płyta. Pierwsza Łąki Łan - Łąki Łan ukazała się w 2005 r.

Ta nowa podlana sporą dawką klubowej elektroniki i absurdalnych tekstów skoszonych z ogromnego pola wyobraźni zespołu. Bezpretensjonalnie i oryginalnie łączą zabawę z absurdem i nawiązaniami do klasyków.

Polecam!


... aha, i są z Warszawy Icon_mrgreen



[Obrazek: LakiLanda_Laki-Lan,images_big,28,9646022.jpg]
18.07.2009 02:17 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ale żeś mnie zaskoczył. Chciałem o tym powiedzieć w mojej relacji z Open'era (zresztą i tak powiem, bo bez nich ta relacja nie ma żadnego sensu Icon_mrgreen ).
Wystarczyło 20 minut ich koncertu, żeby zakochać się w nich na amen Icon_mrgreen
Motylki, stonogi, chrabąszcze na scenie. Tego jeszcze nie było Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
18.07.2009 02:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Coś tam od nich na youtube słuchałem....nie jestem jednak przekonany czy to faktycznie rzecz idealna dla fanów chociażby Lao Che. Jak dla mnie ZBYT ABSURDALNE....ZBYT.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.07.2009 06:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
etam, druga płyta jest super zajebiaszcza, coś dla fanów począwszy od Franka Kimono skączywszy na drum n bass'ie, wszystko utopione w stylistyce Lao Che, choć może bardziej ich wcześniejszej crossoverowej twarzy, czyli KOLI Icon_wink2
trochę Afro Kolektyw też tam czuję...

pierwsza płyta za bardzo... hmmm... ska? ale EP'kę z niej też by się wykroić dało Icon_mrgreen
18.07.2009 10:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości