Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31 Day Song Challenge - liczby
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
31 Day Song Challenge - liczby
Po części w domu, po części w pracy (nie mam zbyt dużo do roboty, ale jutro się to zmieni) zająłem się spisywaniem utworów w tym dziale. Spisywałem prawie wszystko, co mi się udało. Głównie utwory, w których podano linki do teledysków lub nagrań audio. Brałem też pod uwagę utwory bez linków jeżeli posiadały zapis w formie wykonawca - tytuł pod warunkiem, że jest to pojedyńczy zgłoszony utwór, a nie większa grupa, co odbieram jako luźne propozycje.
Część nieopisanych (opisanych też, ale to nie problem) linków jest nieaktywna. Do tak gdzieś co czwartego pod nieaktywnym teledyskiem można było znaleźć informacje dotyczące utworu i te oczywiście brałem pod uwagę. Do kilku mógłbym dotrzeć po zalogowaniu się, ale odpuściłem sobie.
Będę chciał wszystkie zidentyfikowane utwory zaprezentować, ale najpierw muszę do końca spisać (zostało mi bardzo niewiele) i uporządkować utwory.
Zajmie mi to kilka dni, więc chciałbym w następnym poście zaproponować konkurs dla chętnych osób, które w takie rzeczy lubią się bawić.
01.12.2020 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
To może przed konkursem jeszcze jedna sprawa, o której zapomniałem. Jeżeli ktoś chciałby uzupełnić swoje wpisy o tytuł utworu i w miarę możliwości aktywny link to dysponuję dokładnym spisem osób z dniami w których taka potrzeba istnieje. Pewnie potem wyślę coś takiego do wszystkich aktywnych forumowiczów (do części raczej nie ma szansy dotrzeć), którzy takie braki posiadają ale na razie wyślę taką informacje na PW do zainteresowanych.
01.12.2020 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 015
Dołączył: Sep 2017
Post: #3
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Chcesz powiedzieć, że tutaj będzie zapis podsumowujący każdy dzień?!

Radio Epsilon
01.12.2020 08:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
No to teraz konkurs składający się z czterech pytań.
1. Jacy wykonawcy zamieścili w tym zestawieniu najwięcej utworów z podaniem kolejności (chodzi o pierwszą piątkę, w przypadku remisu wygrywa ten, który miał więcej licząc powtórzenia). Uwaga, chodzi o liczbę utworów, więc ten sam utwór podany kilkakrotnie liczy się jako jeden.
2. Proszę podać trójkę wykonawców, którzy zostali zgłoszeni przez największą liczbę forumowiczów. Uwaga, wykluczamy Queen, Freddiego Mercurego, Whitney Houston, The Smiths i Morrisseya (chyba nikogo nie przeoczyłem).
3. Jaki utwór był najczęściej zgłaszany? Tutaj bierzemy pod uwagę zgłoszenia wielokrotne tego samego utworu przez jedną osobę (czyli np. jeżeli jedna osoba zgłosiła utwór trzy razy, druga dwa to utwór ma pięć zgłoszeń.
4. Ile było dni w tym challengu do 1.12.2020 (to pytanie wcale nie jest oczywiste, chociaż nie jest pewne, że liczba z dnia dzisiejszego jest nieprawidłowa - chyba namieszałem).
Uwaga, odpowiedzi proszę przesyłać na PW do dnia 6.12.2020 g. 19.19 i obowiązywać będzie stan na ten termin (czyli np wykonawca teraz jest na drugim miejscu może zebrać kilka poprawek plus utwory z kolejnych dni i wejść na pierwsze). Jeżeli ktoś uzna, że wyniki się zmieniły może przesłać mi poprawkę jednego lub więcej odpowiedzi.
Ja sam na razie nie znam odpowiedzi, chociaż co nieco już wyszło mi z wyliczeń.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.12.2020 01:13 PM przez kajman.)
01.12.2020 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
EVENo napisał(a):Chcesz powiedzieć, że tutaj będzie zapis podsumowujący każdy dzień?!
Będzie zapis na zasadzie utwór oraz dzień/dni, w których się pojawił ewentualnie jeżeli będzie zapotrzebowanie to także nick zgłaszającego (jak np Poszła czołgiem - Małe dzieciaki, 482 plus ewentualnie the stranglers). Wszystko uporządkowane alfabetycznie w kolejności wykonawców (nazwiska solistów lub ich pseudonimy, nazwy zespołów bez przedrostków; oczywiście mogą być jakieś wyjątki). Wyjątkiem będą utwory, których wykonawców nie udało mi się zidentyfikować - te podam na samym końcu.
01.12.2020 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #6
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
No to pojechałeś na bogato! Icon_biggrin
Ale bardzo ciekawe to wszystko, tylko mała wątpliwość: dlaczego teraz, a nie choćby po zakończeniu tego etapu? Tak trochę dziwnie w trakcie zabawy robić takie podsumowanie, no ale to twój cyrk... Icon_wink

Odpowiedzi wedle życzenia poszły na PW.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.12.2020 12:23 AM przez neo01.)
01.12.2020 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 015
Dołączył: Sep 2017
Post: #7
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Ja z odpowiedziami się jednak wstrzymam, w końcu jest na to jeszcze cały rok Icon_wink

Radio Epsilon
02.12.2020 12:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Już nie.
02.12.2020 01:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #9
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Uu, a nastawiłem się że mam rok na zanalizowanie zestawu, nieładnie tak zmieniać zasady w trakcie zabawy... Icon_frown

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
02.12.2020 01:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Przecież można się było spodziewać, że to pomyłka.
A jak byś naprawdę chciał to analizować to byłbym zdziwiony. Myślałem, że tylko ja lubię maniakalnie przeliczać.
02.12.2020 08:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
1. Poprawiłem pytanie pierwsze.
2. Jeżeli ktoś będzie chciał uzupełniać swoje wpisy to proszę po skończeniu tego napisać mi na PW, żebym je uwzględnił.
03.12.2020 01:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Uporządkowanie tego zajmie mi jednak sporo więcej czasu, bo w pracy nagle mam mnóstwo roboty, a w domu także, ale zupełnie innej. Więc jakby co można nadal odpowiadać na moje pytania. Na razie odpowiedziały dwie osoby i nie wiem jeszcze, która lepiej.
05.12.2020 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #13
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Narobiłeś smaka i teraz trzeba się nim obejść Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
07.12.2020 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Wszystko będzie tylko się trochę opóźni. Jestem gdzieś w połowie i na razie utwór, który jak mi się wydawało będzie najczęściej zgłaszany został dogoniony przez inny, ale ten został zgłoszony przez więcej osób.
07.12.2020 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Pierwsze rozstrzygnięcia konkursowe prawie na pewno w tym tygodniu, może nawet wszystkie i pewnie zacznę zamieszczać zestawienia zaczynając od litery A.
Czy mam podawać tylko tytuły utworów i dni czy też nicki zgłaszających?
08.12.2020 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #16
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
kajman napisał(a):Czy mam podawać tylko tytuły utworów i dni czy też nicki zgłaszających?
głównie na te niki się nastawiam, więc... Icon_wink
08.12.2020 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Bardzo możliwe, że wszystko diabli wzięli. Nie kopiowałem danych i zmieniło mi plik na jakiś inny rodzaj. Z czterech tysięcy pozostało 600 pierwszych. Jeżeli nie uda mi się coś z tym zrobić to od początku zaczynać nie będę.
09.12.2020 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #18
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Czyli jednak narobiłeś smaka...
Szkoda.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2020 04:29 PM przez neo01.)
09.12.2020 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Pójdę do jakiejś firmy komputerowej. Może mi przywrócą, bo teraz są jakeć dziwne znaczki. I doszedłem do V, więc mogę zaryzykoać i podać pierwszą trójkę utworów jeżeli mi nie uratują.
09.12.2020 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #20
RE: 31 Day Song Challenge - liczby
Nie przejmuj się, jak się uda to dobrze, po prostu.
09.12.2020 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  31 Day Song Challenge michal91d 466 32 767 06.02.2022 12:44 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości