Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MICHAEL JACKSON TOP 50
Listoholik
Unregistered

 
Post: #61
 
tak, najpierw trzeba zjeść, a później myśleć Icon_wink2

gdybym uważniej słuchał, co do mnie mówisz, to może wytypowanie Top 5 wcale nie byłoby takie trudne Icon_razz
ale ja za bardzo roztrzepany jetem, i nie mam pamięci do piosenek Icon_wink2
09.08.2009 02:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #62
 
saferłel napisał(a):Nie wiem kiedy chcesz skończyć, czy zdążysz przed moim wtorkowym wyjazdem
Myslę, że spokojnie zdążę. Bynajmniej taki jest plan.
aaktt napisał(a):Wytypowanie top 5 będzie bardzo trudne, ale podejmę się tego po obiedzie
Cieszę się, że będziesz typował. Ciekawe jak Ci pójdzie... Icon_smile2
Listoholik napisał(a):gdybym uważniej słuchał, co do mnie mówisz, to może wytypowanie Top 5 wcale nie byłoby takie trudne
Wielce prawdopodobne, aczkolwiek nie pamiętam czy kiedyś opowiadałem Ci o moich ulubionych nagraniach Jacksona. Icon_smile2
09.08.2009 03:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #63
 
aha, to wszystko w porządku, bo myślałem, że przy każdej okazji o nich opowiadasz, a ja za cholerę nic z tego nie pamiętam Icon_wink2
09.08.2009 03:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #64
 
No właśnie. Czas zaprosić chętnych do szybkiej zabawy. Kto się odważy wytypować top 5? Hmm?

Oto w pigułce zestaw tego, co było dotychczas:

50. Butterflies
49. Beautiful Girl
48. Stranger in Moscow
47. She Drives Me Wild
46. Xscape
45. Workin' Day and Night
44. We've Had Enough
43. Another Part of Me
42. Heaven Can Wait
41. Earth Song
40. She's out of My Life
39. Tabloid Junkie
38. I Can't Help It
37. Morphine
36. Beat It
35. Dangerous
34. Rock with You
33. Man in the Mirror
32. Little Susie
31. Why You Wanna Trip on Me

30. Baby Be Mine
29. Scream
28. Off the Wall
27. Dirty Diana
26. P.Y.T. (Pretty Young Thing)
25. Break of Dawn
24. Ghosts
23. Jam
22. For All Time
21. Someone Put Your Hand Out

20. In the Back
19. They Don't Care About Us
18. You Rock My World
17. Get on the Floor
16. Is It Scary
15. The Lady in My Life
14. Blood on the Dance Floor
13. Fall Again
12. Billie Jean
11. Whatever Happens

10. Give In to Me
09. Wanna Be Startin' Somethin
08. Smooth Criminal
07. Thriller
06. In the Closet



Czasu nie daję Wam zbyt wiele, więc chętnych zapraszam do jak najszybszego udziału w typowaniu. Chciałbym już dziś zacząć odkrywanie kart. Zatem do dzieła!
Icon_smile2
09.08.2009 03:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #65
 
Thriller - mój numer 2. Chyba nic więcej nie muszę pisać. Wiadomo.
In the Closet też świetny, bardzo lubię.

Można poprosić o to, co juz było jakoś w jednym miejscu. Będzie łatwiej ułożyć typ Icon_wink

EDIT: Coż, dzięki Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
09.08.2009 03:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #66
 
furbul napisał(a):Można poprosić o to, co juz było jakoś w jednym miejscu. Będzie łatwiej ułożyć typ Icon_wink
Nie dosyć, że dziś jak złota rybka spełniam życzenia, to jeszcze czytam w myślach. Jestem genialny. Icon_mrgreen
09.08.2009 03:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #67
 
Próbujemy:

1. Black or White
2. Liberian Girl
3. Human Nature
4. Bad
5. Don't Stop Til You Get Enough

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
09.08.2009 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #68
 
Nie było co prawda jeszcze ani "Heal the World", ani "Black or White", ale nie jestem pewien na ile te utwory powinny się jeszcze pojawić. W sumie jedyne czego jestem pewien to to, że musi być "Human Nature", tak mi się przynajmniej wydaje... Icon_wink2

Z "Off the Wall" pojawiło się w sumie sporo nagrań, ale żadne jakoś zatrważająco wysoko, więc albo "Don't Stop 'til You Get Enough" będzie właśnie tym najlepszym z tego krążka, albo nie będzie go wcale, bo to w sumie taki kawałek, który można bardzo lubić lub nienawidzić.

Gdzieś tam po głowie chodzą mi "Keep the Faith" i "Gone Too Soon", ale czy aby na pewno oba? Chyba jednak zaryzykuję "Black or White" Icon_smile2
"Bad" nie będzie Icon_razz

No to strzelam:
5. Don't Stop 'til You Get Enough
4. Black or White
3. Keep the Faith
2. Human Nature
1. Liberian Girl

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.08.2009 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
To moim zdaniem całkiem prawdopodobny scenariusz, chociaż i tak musiałem dokonać trudnych wyborów. W każdym razie ''CZEGOŚ'' zabraknie.

1. Human Nature
2. Black Or White
3. Liberian Girl
4. Bad
5. Don't Stop Til You Get Enough

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2009 04:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
 
też kiedyś miałem sytuację, po której chłopaki "przyjęli" mnie do klasy Icon_wink2. przeprowadziliśmy się, zmieniłem szkołę i ze strachem w oczach poszedłem na rozpoczęcie roku. potem pierwsze dni szkoły, stałem gdzieś na uboczu. pierwszy wf. graliśmy w nogę. ... trzy strzeliłem Icon_smile2. wygraliśmy Icon_smile2. już nie stałem sam przy parapecie Icon_mrgreen .

chętnie wytypuję czołówkę Icon_smile2. cóż, najwyraźniej wspominałeś coś o "Human Nature" co przeoczyłem, bo tak wszyscy na pewniaka typują... Mój typ będzie trochę inny Icon_smile2.

1. Liberian Girl
2. Black Or White
3. Bad
4. Remember The Time
5. Who Is It
09.08.2009 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #71
 
5. Who Is It
4. Human Nature
3. Don't Stop Til You Get Enough
2. Black or White
1. Bad
09.08.2009 05:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #72
 
Ja niestety nie komentowałem, ale cały czas obserwuję i czytam bardzo ciekawe opisy i przeżycia związane z Twoim poznawaniem twórczości Jacksona Icon_cool2
Swoją piątkę również wytypuję

5.Human Nature
4.Who Is It
3.Liberian Girl
2.Black or White
1.Bad
09.08.2009 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #73
 
ja też tu nie za wiele pisałem, ale na najważniejsze zdążyłem Icon_wink2

miejsca 6-10 nienajgorsze Icon_razz ale wolałbym żeby nr 9 był zmieniony przez jeden utwór z 11-20... A poza tym oki!

mój typ:

1. Liberian Girl
2. Black Or White
3. I Just Can't Stop Loving You
4. Bad
5. Human Nature


a przy okazji REKALMA:
W tej chwili trwa top MJ na http://www.forum.lp3.pl , ja za chwilkę będę miał urlop...
przedstawię swój Top MJ bardzo skromnie - przez kolejne 3-4 dni top40 polecę "10" aby Was nie zamęczać Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.08.2009 08:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #74
 
Interesujące, interesujące. Nie spodziewałem się aż tylu typów. Miło mi bardzo i dziękuję serdecznie za nie.

Swoją drogą to zastanawiające, że na tyle utworów, które się jeszcze w topie nie pojawiły... wśród 7 typów pojawia się tylko 9 tytułów. Icon_smile2

Są jeszcze chętni, czy mogę wkrótce zaczynać??? Icon_smile2
09.08.2009 08:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #75
 
no cóż ... mi po pierwszej selekcji zostało ... 12 braków u Ciebie Icon_razz no ale w piątce chyba może być tylko ... pięć Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.08.2009 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #76
 
Cytat:I Just Can't Stop Loving You
Zupełnie o tym zapomniałem! To w sumie też dość prawdopodobna pozycja, bo wiele osób uważa ten utwór za najwspanialszą balladę MJ. Nie mniej jednak zostanę przy swoim (choćby zupełnie nietrafionym) typie Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.08.2009 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #77
VHLSpecialEdition: MICHAEL JACKSON TOP 50 [poz. 50-05]
…

[center][Obrazek: michael_jackson.jpg][/center]

[center] 05. Human Nature youtube
Thriller 1982
Dość długo to był jeden z wielu utworów Michaela (co dość typowe jest dla co najmniej połowy „Thrillera”). Wszystko zmieniło się dzięki pewnej grupie, która wykorzystała jego motyw w swoim nagraniu. Mowa tu o „Right here” SWV. Powróciłem wtedy do oryginału i zakochałem się bez reszty. Od tego czasu towarzyszy mi w różnych chwilach mojego życia. Czasem lepszych, czasem gorszych. Bo “Human nature” ma na mnie zbawienny wpływ. Jakąś dziwaczną moc terapeutyczną. I choć ostatnio rzadko korzystam z tej terapii, to wiem, że jeszcze wielokrotnie mnie uratuje. Bo taka ma ludzka natura.
[/center]

...

No to zacząłem. Pozycja piąta. 6 osób wytypowało ten utwór w top 5, ale tylko dwie trafiły idealnie w pozycję, na której się znalazł: Tomekk i Yacy. Brawo! Czy równie dobrze będzie przy kolejnych pozycjach, a może ktoś inny tym razem trafi w dziesiątkę, eh, w czwórkę znaczy? Icon_wink2
09.08.2009 09:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #78
 
Na początku chciałem typować na #1, ale na szczęście się opanowałem. No, ale jest. Może nie w tej kolejności, ale ostatecznie na tym samym miejscu co w moim topie, więc i tak wygrywam Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.08.2009 01:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #79
 
wygrać, to ja nie wygrałem, bo u mnie Human Nature tylko na 35 Chytry
10.08.2009 01:25 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #80
VHLSpecialEdition: MICHAEL JACKSON TOP 50 [poz. 50-04]
…

[center][Obrazek: michael_jackson.jpg][/center]

[center] 04. Don't Stop 'til You Get Enough youtube
Off the Wall 1979
Sporo tych wszystkich „naj” użyłem podczas całego topu. Dorzucę zatem kolejne. Oto „najseksowniejsza” piosenka tego zestawienia. Nie wiem jak Wy, ale ja wyczuwam w niej niesamowite pokłady erotyzmu, dzikości i rozbuchanej namiętności. Wyzwala we mnie ochotę na bycie „niegrzecznym chłopcem”. Jeśli wiecie, co chcę powiedzieć… Icon_wink2 Icon_razz I naprawdę nie mam ochoty przestawać być niegrzecznym aż będę miał dość… albo skończy się w głośnikach „Don’t stop ‘til you get enough”. Icon_smile2
[/center]

...

Czworo z Was przewidziało, że będzie w top 5. Trzech stwierdziło, że pozycję niżej niż jest. Jeden, że o jedną wyżej. A to oznacza, że tym razem nikt nie trafił idealnie.
Niby wiele się wyjaśniło, a jednak jakby trochę pogmatwało. Czyż nie?
Na poprawne wytypowanie pierwszej trójki mają szansę w tej chwili 3 osoby. Biorąc pod uwagę typy, zwycięzca może być tylko jeden. Albo żaden Icon_smile2 Czy ktoś chciałby coś zmienić? Jakby co, jest taka szansa. Jednakże przemyślcie to dobrze. Icon_smile2
10.08.2009 02:48 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości