Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 866 - 14.10.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
tak wiec m.a.s.z. shanse to znac Icon_mrgreen
15.10.2007 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
ku3a napisał(a):m.a.s.z.
Icon_mrgreen Icon_mrgreen właśnie sobie wrzuciłem tę płytkę. to moja ... ulubiona MSP Icon_wink2 Chociaż jeśli chodzi o utwór to wolę w wersji ... innej, nie pamiętam teraz kto to wykonywał Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.10.2007 11:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #23
 
ku3a napisał(a):07. 19. 01. 01. Długa droga w dół - Happysad
09. 15. 01. 01. Nieprzygoda - Happysad
12. 23. 05. Milowy las - Happysad
Ja wiedziałem, że tak będzie Icon_razz
To że MIlowy las zagrali na koncercie to już wiem, a czy pozostałe też :?:

.
16.10.2007 12:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
byly obydwa Icon_smile2
z moich ulubionych kilkunastu zabraklo tylko "Zielarki" i "Wszystko jedno".
16.10.2007 12:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Numer jeden bez zmian i bardzo dobrze Icon_mrgreen
Serj bez zmian i bardzo niedobrze Icon_wink2
Debiutuje nowy Manson Icon_smile2
C & C nie awansuje Icon_razz

Czyli tym razem tak pół na pół Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
16.10.2007 10:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Stokrotka - Radosław Rakocz - o tej piosence słyszałem różne opinie ale mi się podoba Icon_smile2
Twój numer 1 coraz bardziej mi się podoba, polecam innym.
Może się skusisz i wrzucisz na swoją listę Pet Shop Boys: http://petshopboys.co.uk/splash.html
19.10.2007 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
przesluchalem, dzieki za link. Jak zwykle po pierwszym przesluchaniu ciezko mi ocenic. Bede jeszcze do tego wracac Icon_smile2.
19.10.2007 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Mimo jesieni świetnie radzi sobie wiosna. U mnie już jest blisko listy. Zobaczymy może za tydzień się uda.
Znakomicie Happysad! Oczywiście chodzi mi o tę wyższą pozycję. Przesłuchałem sobie płytę i chyba żadna inna piosenka nie podoba mi się tak jak "Długa droga w dół".
Muse nadal z dwoma piosenkami w dziesiątce, a "Map" to pewnie będzie w dziesiątce roku. Icon_smile2
Debiut "Stokrotki", a przede wszystkim kolejnego MSP bardzo cieszy. Na pewno jedna z ich lepszych piosenek. Nieźle trzyma się nadal Lionel, który wciąż nie chce powiedzieć "Goodbye". Icon_wink2 Podobnie jak Billy Talent. Żegna się za to "Icky", ale i tak osiągnął u Ciebie staż raczej powyżej oczekiwań. Icon_smile2
21.10.2007 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #29
 
Paweł napisał(a):Pierwszego nie znam, drugi kawałek w notowaniu bardzo fajny.
Znowu ta Stokrotka?

Lubie Zombie,znaczy bardziej lubialem niz lubie,ale stokrotkom dziekujemy Icon_razz
Jesli sa parodie slabych utworow to OK,ale jesli sa parodie dobrych,to nie rozumiem przekazu,moze jestem jakos uczulony na to ...nie wiem.MOze tu o cos innego chodzi? :roll:
Nie wazne...
cieszy niezmiennie zbierznosc jesli chodzi o poparcie dla nagran Happysad Icon_wink

https://radio-orbit.pl/
21.10.2007 02:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
ja "Stokrotki" wcale nie traktuje jako parodii "Zombie". Jesli juz mam traktowac jako parodie, to bardziej... "Stokrotki".

nowe notowanko zrobione, ale dzis juz raczej nie dam rady wrzucic.
22.10.2007 01:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości