Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The 200 Greatest Australian Songs Of All Time
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 591
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
The 200 Greatest Australian Songs Of All Time

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
07.11.2020 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 645
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: The 200 Greatest Australian Songs Of All Time
Czy można prosić o formę pisemną?
07.11.2020 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #3
RE: The 200 Greatest Australian Songs Of All Time
kajman napisał(a):Czy można prosić o formę pisemną?
A ta w odnośnikach to jaka niby jest?

Radio Epsilon
07.11.2020 08:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 645
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: The 200 Greatest Australian Songs Of All Time
Dzięki!
07.11.2020 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #5
RE: The 200 Greatest Australian Songs Of All Time
Wow! Lubię klimaty antypodowe, a przyznam, że w wielu przypadkach trafili w moje gusta całkiem konkretnie: Let It Happen to fragment nowo tworzonego TWC, Sorrento Moon to chyba moja ulubiona Tina, Down Under nie sposób nie lubić (uwierzcie, nawet gdy myślicie inaczej Icon_razz), lubię Chateau, Red Right Hand, Hearts On Fire, a You're The Voice, Fall At Your Feet i Youngblood to klasyki swoich czasów (tylko czemu jeden z nich nie jest w oryginale? Icon_frown).... A to dopiero pierwsza połowa. Oby tylko nie było gorzej w drugiej.
07.11.2020 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #6
RE: The 200 Greatest Australian Songs Of All Time
No i gorzej nie jest: ujęło mnie pojawienie się The Less I Know The Better, a więc drugiego kilera z płyty, Sweet Disposition całkiem niedawno odświeżanej przeze mnie brygady, wielki przebój początku listy Blue Sky Mine, fragment tak ważnej do dziś dla mnie Walking on a Dream, jeden z bardziej stymulujących songów I Touch Myself, czy gdzieniegdzie przeze mnie promowani tu tak nieodżałowani GB w ich flagowym Streets of Your Town. Nie zawiodły i hymny epoki: Locomotion, Beds Are Burning, Need You Tonight i Never Tear Us Apart z lat 80, Truly Madly Deeply i Torn z 90 (nie byłem świadom, że jeden z nich to cover) oraz Chandelier i Somebody That I Used to Know z czasów nam najbliższych. Dzięki za tę ciekawostkę! Icon_smile
08.11.2020 10:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 645
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: The 200 Greatest Australian Songs Of All Time
Z top 100 nie znam nawet połowy wykonawców. Z utworami jeszcze gorzej, chociaż już w top 20 znam sporo. Nie znam lub nie kojarzę nic z podium. Moim faworytem jest miejsce czwarte.
A z tych wykonawców których znam to tak gdzieś co trzeciego nie kojarzyłem z Australią.
08.11.2020 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości