Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 136 (12.07.09)
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Proszę zgadywać. Może to nic przełomowego na miarę notowania numer 1000, 10000, ani też debiutu mojej własnej kompozycji, ale miła ciekawostka Icon_smile
Nie wiem, może setny numer 1.
Świetnie, że TV już na pierwszym. To nowe Placebo jakoś szybko mi się nudzi. Posłucham jeszcze całej płyty i coś może u siebie z niej wykrzesam... Dobrze, że małpy debiutują.

saferłel napisał(a):09 - furbul (24)
Łaa. Prawie mi się udalo ;PP

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.07.2009 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Ok, jest nowa punktacja. Wynika z niej, że mamy dwóch zwycięzców. Niestety uzyskali oni remis kompletny (trafili też po 2 razy bezpośrednio w miejsca piosenek), więc nie wiem kto ma wygrać. Jak to rozwiążemy? Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.07.2009 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #23
 
saferłel napisał(a):Kto więc ma wygrać hm???? Macie pomysł jak to rozstrzygnąć?
Obaj wygrywają, a następną listę wybierasz Ty.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.07.2009 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Nie chcę nikogo skrzywdzić Icon_smile Obaj zasłużyli w sumie na to by typować u nich, tym bardziej, że wcześniej nie odbywała się u żadnego z nich runda. A może tak zwycięzcy doszliby do porozumienia Icon_wink Czekam na ich opinie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.07.2009 11:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #25
 
sprawa jest jasna: wygrywa ktoś kto robi listę a nie szopki, czyli piotreklp3 Icon_mrgreen
12.07.2009 11:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
A Ty się lepiej zamknij. Obiektywnością nie grzeszysz Icon_confused2
Mój pomysł jest taki: w jednym tygodniu głosowano by u Piotrka lp3, a w drugim u Piotrka Prz_ Icon_wink2 A później typowałaby osoba, która wygrałaby łącznie w obu typowaniach. Co wy na to?
12.07.2009 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #27
 
Masz rację w sumie. U prz_rulez'a wystarczyłoby wejść na last.fm i typ gotowy...

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.07.2009 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
nieregularne wklejanie plejlisty z winampa to jest lista?
co mam się zamykać, jak prawdę piszę.. prawdy się boisz? nie rozumiem Icon_eek2
12.07.2009 11:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Nie sądzę prz, chyba niepotrzebnie robić takie długie dogrywki, nie byłoby to w smak pewnie kilku osobom. Trzeba podjąć decyzję w miarę szybko.

I nie kłóćcie mi się tutaj :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.07.2009 11:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Działasz mi już cholernie na nerwy. Trzydziestoletni facet, a zachowuje się jak nastolatek najgorszego typu. Czy naprawdę nie umiesz inaczej? Icon_mad
12.07.2009 11:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #31
 
a więc...

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
13.07.2009 08:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
To najgorszy wynik jaki może być Icon_razz2 Jeden wchodzi tu od święta by tylko zapostować swoją 10-tkę, a drugi praktycznie nie tworzy listy i nie ma pewności czy będzie nam dane u niego typować. Zresztą.

prz, powiem wprost - skoro twoja lista powstaje na takich zasadach, praktycznie nie ma szans typowania u ciebie. To jest nie do przewidzenia, czego będziesz słuchał i czy w ogóle powstanie kolejna lista w ciągu tego tygodnia. Dlatego bardziej byłbym skłonny faktycznie dać możliwość typowania u piotrkalp3 - ale czy on w ogóle wie, że wygrał, chce by u niego typować? Jak nie da mi znaku życia do 14:00 czy 15:00 to chyba wygra Yacy Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.07.2009 09:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #33
 
Jakie dylematy Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.07.2009 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
No niestety :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.07.2009 12:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
1. saferłel, Ty wybierasz u kogo następnego typujemy!
2. wybierasz spośród osób które typowały
3. spośród _wszystkich_ osób
4. dotychczas najczęściej wybierany był zwycięzcą, ale absolutnie nie jest to zasada. możesz wybrać kogoś kto zajął ostatnie miejsce, żeby mu nie było smutno Icon_razz. albo tego kto odgadł najwięcej miejsc. albo kogokolwiek!

Ty wybierasz.
howgh.
13.07.2009 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #36
 
saferłel napisał(a):Wynika z niej, że mamy dwóch zwycięzców. Niestety uzyskali oni remis kompletny (trafili też po 2 razy bezpośrednio w miejsca piosenek), więc nie wiem kto ma wygrać. Jak to rozwiążemy? Icon_wink
a co tu rozwiązywać, jest dwóch zwycięzców i kropka . Więc...gratulacje dla obu znawców Icon_wink2 Icon_smile2 I dla aaktt'a za 4 trafione.. niezły wynik.
saferłel napisał(a):eden wchodzi tu od święta by tylko zapostować swoją 10-tkę, a drugi praktycznie nie tworzy listy i nie ma pewności czy będzie nam dane u niego typować. Zresztą.
a gdzie jest napisane ze kolejne typowanie ma byc u zwyciezcy poprzedniej rundy... Icon_wink2 jak dla mnie możesz wziąc pod lupę każdego forumowicza który w miarę systematycznie postuje swoja listę.

EDIT; Ku3a mnie wyprzedził. Icon_wink2
13.07.2009 12:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Ok, w takim razie nie będę dłużej trzymał w niepewności, czekał na to jak ktoś-z-kimś się dogada. Wynik 4 trafionych Konrada zrobił na mnie dużo wrażenie i dlatego u niego będziemy typować Icon_smile

Zapraszam więc na aakktairplay's 40 chart Icon_smile

Oczywiście, że nie trzeba wybierać zwycięzcy, ale według mnie gdyby była jedna osoba na czele, to nie wyobrażam sobie by jej odmówić typowania (chyba, że wcześniej, 1 lub 2 tyg. temu już się u niej to odbyło).

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.07.2009 12:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #38
 
saferłel napisał(a):Zapraszam więc na aakktairplay's 40 chart Icon_smile

super wybór Icon_smile2
13.07.2009 01:40 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #39
 
O jak mi miło Icon_mrgreen
Lista jeszcze dzisiaj Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.07.2009 01:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Wow! W jednym notowaniu pojawiają się trzy spośród najbardziej oczekiwanych muzycznych zjawisk ostatnich miesięcy! To będzie dla mnie dopiero pierwsza okazja do zapoznania się z projektem The Dead Weather. Po przeczytaniu kilku recenzji od kilku dni ostrze sobie zęby na ten album. Dzięki debiutowi u Ciebie, wreszcie udało mi się dorwać "Crying Ligtning" w wersji studyjnej. Na koncercie brzmiało całkiem nieźle.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
13.07.2009 05:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości