Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 136 (12.07.09)
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #61
 
Ja miałem tak kiedyś z "With You" Chrisa Browna. Ściągnąłem jakiś kawałek, niby ten i nie podobał mi się jakoś wybitnie, ale wszedł na listę, po czym kilka tygodni później okazało się, że ten utwór brzmi zupełnie inaczej (lepiej). Niestety nie doszedłem do tego jaki tytuł naprawdę miał tamten utwór, bo nie było go na żadnej z płyt. Ostatecznie zostało "With You", tylko zmienił się utwór (przy okazji trochę awansując) Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.07.2009 10:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
No ja też coś takiego miałem, tylko dokładnie nie pamiętam szczegółów. Kojarzę tylko tyle, że prawie na pewno kawałek pochodził z listy vingoe i naprawdę był świetny (najlepszy z poznanuych z owej płyty, gdzie wszystko było pomieszane). Niestety utwór właściwy był znacznie gorszy (chociaż niezły) i na moją listę się nie załapał.

A teraz o liście saferłela. Przeraża mnie to L-x w top5, więc tym mocniej kibicuje dobrym: Placebo i Griźli.
Z nowo poznanych utworów Flamingi zrobiły na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie niż Inżynierowie, których z trudem raz przesłuchałem i więcej tego nie uczynię.
14.07.2009 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #63
 
kajman napisał(a):na pewno kawałek pochodził z listy vingoe i naprawdę był świetny (najlepszy z poznanuych z owej płyty, gdzie wszystko było pomieszane). Niestety utwór właściwy był znacznie gorszy (chociaż niezły) i na moją listę się nie załapał.


chodziło o Martinę Topley-Bird.
do sieci wyciekła płyta z pomieszanymi utworami Icon_razz

płyta w sumie bardzo dobra, tylko trzeba było sobie samemu inaczej ponazywać utwory Icon_wink2
14.07.2009 03:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):na pewno kawałek pochodził z listy vingoe i naprawdę był świetny (najlepszy z poznanuych z owej płyty, gdzie wszystko było pomieszane). Niestety utwór właściwy był znacznie gorszy (chociaż niezły) i na moją listę się nie załapał.
chodziło o Martinę Topley-Bird.
do sieci wyciekła płyta z pomieszanymi utworami Icon_razz
płyta w sumie bardzo dobra, tylko trzeba było sobie samemu inaczej ponazywać utwory Icon_wink2
Dzięki! Spodobał mi się utwór Poison, który potem okazał się być Razor tongue.
14.07.2009 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
kajman napisał(a):Z nowo poznanych utworów Flamingi zrobiły na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie niż Inżynierowie, których z trudem raz przesłuchałem i więcej tego nie uczynię.

Coś tak czułem Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.07.2009 05:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
no i jest "DLZ" na pierwszym miejscu DLP Icon_smile2.
ha! wiedziałem, że "Speak In Tongues" już będzie w dziesiątce! Icon_biggrin3 za to szkoda, że "Battle..." już wypadło. mam nadzieję, że coś z płyty jeszcze się pojawi.
Flaming Lips ostro wystrzeliło, ciekawe czy za 2 tygodnie będzie na pierwszym Icon_wink2.
cieszą mnie pozostałe 3 nowości - Arctic są już też u mnie, Dead Weather było ale już wypadło, a Alice mam nadzieję, że będzie, ale jeszcze musiałoby mi się znacznie bardziej spodobać.
"Peace" trochę mocniej do góry, ale nie wiem czy to wystarczy, żeby do trzydziestki się dostać...
jeśli chodzi o płyty, to Sunset Rubdown sobie ściągnąłem, ale na razie tylko raz słuchałem, więc jeszcze nic nie mogę powiedzieć.
Mars Voltę też już raz przesłuchałem i gdyby nie to, że znowu pojawia się ten irytujący wysoki wokal, to byłoby nieźle. te momenty w którym go nie ma całkiem mi się podobają.
15.07.2009 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #67
 
Cytat: Arctic Monkeys po raz kolejni nagrali niezwykle udany gitarowy numer, po raz kolejny tak naprawdę nie wprowadzając jakiś drastycznych zmian w swoim stylu.
Dodałbym tylko od siebie, że osobiście mam wrażenie, że są coraz bardziej świadomi tego co robią i tworzą.

kajman napisał(a):No ja też coś takiego miałem, tylko dokładnie nie pamiętam szczegółów. Kojarzę tylko tyle, że prawie na pewno kawałek pochodził z listy vingoe i naprawdę był świetny (najlepszy z poznanuych z owej płyty, gdzie wszystko było pomieszane).
Cóż, raczej to mnie się zdarzyło niestety. A Wy potem wszyscy ściągaliście mój błąd z chomika mego. Dobrze, że się pokapowałem. Icon_mrgreen
16.07.2009 01:41 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #68
 
Gratulacje dla zwycięzców, szkoda że nie mogłem tutaj wytypować Icon_frown

[Obrazek: Kaczy93.gif]
16.07.2009 08:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
Mogłeś, mogłeś, tylko chyba nie chciałeś Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.07.2009 04:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
 
vingoe napisał(a):
kajman napisał(a):No ja też coś takiego miałem, tylko dokładnie nie pamiętam szczegółów. Kojarzę tylko tyle, że prawie na pewno kawałek pochodził z listy vingoe i naprawdę był świetny (najlepszy z poznanuych z owej płyty, gdzie wszystko było pomieszane).
Cóż, raczej to mnie się zdarzyło niestety. A Wy potem wszyscy ściągaliście mój błąd z chomika mego. Dobrze, że się pokapowałem. Icon_mrgreen
Po prostu zostałeś wprowadzony w błąd. Każdemu może się to zdarzyć. Icon_biggrin3
16.07.2009 05:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
Aha, tak swoją drogą, to gratulacje dla prz-ruleza. Piotrek spróbował jako pierwszy odgadnąć co mam na myśli w podtytule....i jako jedyny zgadł Icon_biggrin Widać, że ostatnio DLP to jego zwycięski ring Icon_smile I znawca i teraz mała zagadka padają jego łupem. Może nie sprecyzował tego dokładnie, ale prawda jest w tym, co ten młodzian rzecze.

Tv On The Radio jako pierwszy artysta w historii osiągnął swój trzeci numer ''1''. Co więcej, udało mu się to z trzecią piosenką pod rząd wpuszczoną na DLP. Dodatkowo wszystkie kawałki pochodzą z jednej płyty i są jedynymi w historii numerami tego zespołu jakie były/są na liście Icon_biggrin3 Anbeliwybyl!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.07.2009 05:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #72
 
Gratulacje Icon_biggrin3
U mnie ich nie było wcale Icon_redface2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.07.2009 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
wszystko fajnie tylko to jakoś mój niesmak budzi:
saferłel napisał(a):udało mu się to z trzecią piosenką pod rząd wpuszczoną na DLP
16.07.2009 07:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #74
 
zupełnie jak wpuszczoną w maliny Icon_mrgreen
16.07.2009 07:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #75
 
ku3a napisał(a):wszystko fajnie tylko to jakoś mój niesmak budzi:
saferłel napisał(a):udało mu się to z trzecią piosenką pod rząd wpuszczoną na DLP
No przecież jakby wszystkie utwory, które się dostatecznie podobają, żeby na na liście być, były na niej to by takiej ładnej serii mogło nie być.
16.07.2009 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
 
Nie rozumiem. Co jest nie tak?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.07.2009 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #77
 
ku3a napisał(a):wszystko fajnie tylko to jakoś mój niesmak budzi:
saferłel napisał(a):udało mu się to z trzecią piosenką pod rząd wpuszczoną na DLP
Cóż...trzeba dokonywać wyborów, muszą być jakieś zasady Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.07.2009 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
 
Jakie zasady? Icon_confused Czy tak bardzo razi was słowo ''wpuszczona'' ? Icon_confused - brzmi zbyt przypadkowo i niefortunnie? Dajcie spokój....gdybym napisał, że jest to trzecia pod rząd piosenka, która znalazła się na liście, to też byłoby zapewne źle. Uznalibyście wyrażenie ''znaleźć się'' za równie mało poetyckie stwierdzenie. Icon_confused2 Czy przez takie pierdoły mam ciągle pisać o zasadach listy, jak odbywa się selekcja i mam nie używać bardziej potocznych sformułowań, bo brzmi to jakby lista była zlepkiem przypadkowych numerów :/? Co ja mam robić z tymi piosenkami? Uchylać im bram nieba Icon_wink2 ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.07.2009 09:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #79
 
Nowością z 14 go muszę się bliżej zainteresować.
18.07.2009 10:25 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
 
saferłel napisał(a):ale prawda jest w tym, co ten młodzian rzecze.
Ty ja Ci zaraz dam młodziana, starcze Icon_razz
23.07.2009 12:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości