Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aakttairplay's MICHAEL JACKSON top 40
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #121
 
Aro napisał(a):Jak takie rzeczy czytam to w tym momencie jestem za aborcją.
Nie spodziewałem się tak ostrych słów po Tobie Icon_surprised Ja mimo wszystko (i mimo faktu, że jestem za aborcją) bym tak nie napisał na czyjkolwiek temat.
aaktt napisał(a):A co do prowokacji i afer, to sami się nawzajem nakręcacie z prz.
Wybacz Konrad, ale akurat od prowokacji to ja jestem daleki. I wierz mi, żadna kłótnia z kimkolwiek nie sprawia mi frajdy, wręcz przeciwnie.
I jeszcze jedna rzecz.
Cytat:Może większa dojrzałość muzyczna nadejdzie już za jakiś czas Icon_smile2
No właśnie, czym jest ta "dojrzałość muzyczna"? Bo moim zdaniem to wmawia się nam, co jest ambitne a co nie. Tak więc Chopin i Radiohead są kul, a Britney i Feel to dno. A co powiesz o dojrzałości muzycznej osoby takiej jak ja, która lubi całą powyższą czwórkę? Icon_wink2
P.S. No i wciąż czekam na radio, gdzie obok siebie będą mogły lecieć Metallica, Mozart i Shazza. I chyba sobie jeszcze poczekam.
26.07.2009 05:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #122
 
prz_rulez napisał(a):
Cytat:Może większa dojrzałość muzyczna nadejdzie już za jakiś czas Icon_smile2
No właśnie, czym jest ta "dojrzałość muzyczna"? Bo moim zdaniem to wmawia się nam, co jest ambitne a co nie. Tak więc Chopin i Radiohead są kul, a Britney i Feel to dno. A co powiesz o dojrzałości muzycznej osoby takiej jak ja, która lubi całą powyższą czwórkę? Icon_wink2
Nie myślałem o Tobie pisząc te słowa, czy może inaczej - pomyślałem, że jesteś osobliwym przypadkiem, jeśli chodzi o gust muzyczny i nie da się Cię sklasyfikować Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.07.2009 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #123
 
aaktt napisał(a):Nie myślałem o Tobie pisząc te słowa, czy może inaczej - pomyślałem, że jesteś osobliwym przypadkiem, jeśli chodzi o gust muzyczny i nie da się Cię sklasyfikować Icon_smile2
A ja nie myślałem, że myślałeś Icon_wink2 Ale fakt, takiego muzycznego dziwaka świat jeszcze nie widizał Icon_lol
26.07.2009 06:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #124
 
Jestem bardzo usatysfakcjonowany wyglądem pierwszej piątki topu. No, może poza "Smile", ale nie to, żebym nie doceniał. Chciałem napisać wcześniej, ale znowu na forum jakieś afery (odłamek również w tym wątku) i szczerze mi się odechciało pisać cokolwiek.

Satysfakcję mam nieziemską, że cztery utwory z mojego typowania się w top 5 znalazły, w tym 3 na dokładnie takich pozycjach jakie dla nich przewidziałem.

Bardzo dobry TOP. Bardzo. Dziękuję za niego. Sprawił mi mnóstwo frajdy. Icon_smile2
27.07.2009 03:14 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #125
 
vingoe napisał(a):Bardzo dobry TOP

o tak, bardzo dobry, przebija przez niego ogromna pasja, dzieki aaktt!
a teraz juz tylko czekamy na Top Vingoe Icon_smile2
27.07.2009 03:19 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #126
 
Dzięki Icon_wink2
No właśnie, vingoe, postuj lepiej swój Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.07.2009 12:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości