Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycharts Top 30 - Notowanie 216
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #81
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 216
kajman napisał(a):Gdybym patrzył w ten sposób to psuła by ją ponad połowa głosujących.
No wiesz co? Icon_lol
EVENo napisał(a):Widzę, że Twój bul jest większy niż nasz. Historia pokazała, jak takie manewry działają i Pola szybko z MT30 nie zniknie.
Kurcze, skąd wiedziałeś, prorok jakiś czy co? Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
26.10.2020 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 216
Sundrajta napisał(a):No wiesz co?
Ty byś w tej połowie nie był. Ale ja tak nie patrzę. Jedni głosują na to, drudzy na tamto i tak już bywa.
26.10.2020 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 216
(26.10.2020 12:02 AM)kacper130700 napisał(a):  Jak widać większość jest niestety przeciw wprowadzeniem limitu spędzenia utworu na liście. Bardzo dziwna polityka panuje na Mycharts Top 30 i Mycharts Classic Top 20. W zeszłym tygodniu pisałem, że prawdopodobnie od przyszłego roku już nie będę głosował i chyba zmierza to w tym kierunku. Nie zamierzam głosować m.in. na kawałek/ki, które/ych nie lubię, gdy fajnych jest mniej niż 10. Przydałoby się więcej głosujących, którzy mają podobne gusta muzyczne co ja.

Nie da się odgórnie wprowadzić jakiś zakazów. Jezeli zbierze się grupa fanów co dają półtora roku 10 punktów to nie rozbierjosz Icon_lolIcon_winkIcon_lolIcon_lolIcon_lol Jedyne wyjście to ugadać się z innymi i forsować jakieś alternatywy. To jest drogi Kacprze zmora każdej listy. Pamiętam jak miałem 13 lat i sluchałem LP3 a tam same "kiszone ogóry" w postaci Queen These are the days, Guns N'Roses Don't Cry i November Rain, U2 One. Sobie myślę co Ci ludzie w tym widzą i jak moga nie doceniać niekiedy lepszych utworów z playlisty. No ale jakoś musiałem to przełknąć. Bedac bardzo młodym nie glosowałem na listę bo nie wierzyłem, ze mój jeden głos na cos cokolwiek zmieni. Głosowałem dopiero od 19 roku życia czyli od 1998 roku. Zaprzestanie glosowania po prostu zubaża zestaw a ja widzisz łyknąłem "Johhhny's online" i może tak być z wieloma innymi jeśli jednak bedziesz nadal głosował. A pola Munka Staszczyka na pewno kiedyś spadnie w myśl sentencji "All things must spaść". Tak samo było na klasyku z Rent i LOVESONG. Też spadły Icon_lol
Tu sytuacja jest trudniejsza ze spadaniem bo nie ma poczekalni.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.10.2020 10:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kondziowsky Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 206
Dołączył: Jun 2020
Post: #84
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 216
Jedynym wyjściem jest po prostu propozycja dobrych utworów, które się obronią.. Ja, mimo, że do popu np. mi daleko, jestem w stanie poprzeć coś, co mi się spodoba.. Nawet jak proponujesz utwór, który innym się nie spodoba, to chociaż dałeś szansę samemu wykonawcy przed kilkunastoma osobami. To zawsze jakaś tam wartość, mimo, że do listy nie wejdzie.
Moje utwory też nie cieszą się zabójczą popularnością, ale wystarczy zrozumieć, że to co Tobie się podoba, nie musi innym i da się żyć Icon_wink Z drugiej strony jak już coś wejdzie.. to jaka satysfakcja Icon_biggrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.10.2020 10:47 PM przez Kondziowsky.)
26.10.2020 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #85
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 216
Sundrajta napisał(a):No wiesz co?
Icon_lol
ja na pewno bym był w tej "gorszej" dla kajmana połowie Icon_razz2
01.11.2020 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości