Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 956 - 05.07.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 956 - 05.07.2009
Open'er był rok temu i będzie za rok, więc zacznę od tego, co ani rok temu się nie wydarzyło, ani w ciągu następnego roku też się nie wydarzy - "M.I.A." dobiła do setnego tygodnia Icon_exclaim Icon_exclaim Wydawało się, że to historyczne wydarzenie może nie nastąpić, ale jednak stało się. W ubiegłem tygodni przesłuchałem utwór ze 3 razy więcej niż we wcześniejszych tygodniach, a dodatkowo zbiegło się to z przygootwaniami do Open'era, w czasie których sporo słuchałem muzyki wykonawców, których chciałem zobaczyć na żywo, a więc mniej było czasu na słuchanie rzeczy z playlisty. Koniec końców, Avenged Sevenfold się utrzymało i dokonało czegoś niesamowitego Icon_smile2.

Notowanie było stworzone w niedzielę wczesnym popołudniem, a więc przed emocjami ostatniego dnia festiwalu. Najbardziej ze wszystkich koncertów trzech pierwszych dni (a potem okazało się, że również całego koncertu) podobali mi się White Lies. W pięknym stylu znalazło to swoje odzwierciedlenie na liście. Co prawda Die Toten Hosen nie dali się pokonać na żadnej z list, ale White Lies przegrali tylko z nimi. "Farewell To The Fairground" znowu prawie na szczycie, a album wraca na listę i to na tak wysokie miejsce, na jakim nigdy nie był! Trochę inna sytuacja jest z dwoma pozostałymi płytami które wracają na listę. Obydwie to wynik przygotowań do festiwalu a nie emocji koncertowych. Duffy słuchałem w wieczór przed wyjazdem i znowu bardzo mi się spodobała, no i to radosne oczekiwanie na wyjazd i 4 koncertowe dni zadziałało bardzo na korzyść. Niestety z różnych względów koncertu nie zaliczę do udanych... Zrobiłem sobie przerwę w słuchaniu Kumki Olik i wróciłem do nich dopiero tuż przed Open'erem i okazało się to strzałem w dziesiątkę. A sam koncert odbył się w niedzielę. Jednym z koncertów które najbardziej mi się podobały (po dwóch dniach był nawet na pierwszym miejscu w mojej prywatnej klasyfikacji, ostatecznie skończyło się na szóstej pozycji) był występ Gaby Kulki. Bardzo skorzystały na tym "Niejasności", które w końcu pojawiły się w dziesiątce. Ciekawe jak będzie bez koncertowego wsparcia.

Jak już wcześniej napisałem, mniej w ubiegłym tygodniu słuchałem rzeczy z playlisty, a także nowych rzeczy. Udało się przebić dwóm nagraniom. Empire Of The Sun w końcu dobili się do pięćdziesiątki, a myślałem, że już się nie uda, próbowali od ładnych paru tygodni. Podbój listy kontynuują Die Toten Hosen. Tym razem wchodzi utwór "Disco" będący przynajmniej w części pastiszem dyskotekowych nagrań. Ale to też fajna rockowa melodia. Wątpię, żeby jakikolwiek dyskotekowy twórca mógł tak fajnie podrobić rockową konwencję jak Niemcy zrobili to z dyskotekową.

Notowanie 956:

01. 01. 03. 03. Alles Was War - Die Toten Hosen
02. 04. 15. 15. Farewell To The Fairground - White Lies
03. 03. 09. 09. For What It's Worth - Placebo
04. 02. 05. 05. Snake - Gasmac Gilmore
05. 08. 02. 02. Kebab w cienkim cieście - Zacier
06. 13. 01. 01. Niejasności - Gaba Kulka
07. 05. 10. 10. No You Girls - Franz Ferdinand
08. 06. 04. 04. Ashtray Heart - Placebo
09. 07. 07. 07. Upadam - Lipali
10. 09. 41. 41. All Nightmare Long - Metallica

11. 10. 16. Battle For The Sun - Placebo
12. 11. 15. ... And We Dance - Gasmac Gilmore
13. 12. 05. Peacemaker - Green Day
14. 14. 05. Take On Me - L-Dópa
15. 21. 04. Disruptr - Devin Townsend Project
16. 39. 02. Say It - Blue October
17. 35. 02. Innen Alles Neu - Die Toten Hosen
18. 17. 15. Revelry - Kings Of Leon
19. 34. 03. Kasia - Blenders
20. 15. 14. Barykady - Lipali
21. 31. 02. Wither - Dream Theater
22. 16. 05. Transfuzja - Coma
23. 18. 46. The Day That Never Comes - Metallica
24. 30. 03. It's Not Fair - Lily Allen
25. 19. 19. That Was Just Your Life - Metallica
26. 22. 03. Funny The Way It Is - Dave Matthews Band
27. 38. 02. Niematojak - Elektryczne Gitary
28. 24. 11. Jestem jak motyl - Andrzej Grabowski
29. 20. 10. Know Your Enemy - Green Day
30. 23. 13. Second Chance - Shinedown
31. 29. 12. Vlad The Impaler - Kasabian
32. 25. 05. Rusted From The Rain - Billy Talent
33. 28. 15. Safe At Home - Starsailor
34. 27. 11. Call Me - Shinedown
35. 46. 02. Ona Movie - Sofa
36. 33. 03. May Your Hearts Stay Strong - Cloud Cult
37. 26. 11. Biała flaga - Lipali
38. 43. 03. 7 Days - The Butterfly Effect
39. 32. 09. Hero Of War - Rise Against
40. 37. 24. Tell Me It's Not Over - Starsailor
41. 41. 07. Toy Collection - Katie Melua
42. 49. 02. Auflösen - Die Toten Hosen & Birgit Minichmayr
43. NN. 01. We Are The People - Empire Of The Sun
44. 50. 100. M.I.A. - Avenged Sevenfold
45. 44. 23. Cisza i ogień - Coma
46. 36. 07. Maybe California - Tori Amos
47. NN. 01. Disco - Die Toten Hosen
48. 40. 18. Savior - Rise Against
49. 45. 09. Peace - Depeche Mode
50. 42. 06. Jackie Collins Existential Question Time - Manic Street Preachers

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

47. 11. Piwko - Kazik
48. 15. Wars - Hurt

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 944:

01. 01. 03. 03. In Aller Stille - Die Toten Hosen
02. NN. 07. 01. To Lose My Life... - White Lies
03. 07. 03. 03. Masakra na Wałbrzyskiej - Zacier
04. NN. 11. 01. Jedynka - Kumka Olik
05. 03. 06. 06. Only By The Night - Kings Of Leon
06. 02. 08. 08. 21st Century Breakdown - Green Day
07. 04. 78. 02. Dangerous - Michael Jackson
08. 06. 04. 04. Battle For The Sun - Placebo
09. NN. 04. 01. Rockferry - Duffy
10. 05. 07. 07. Trio - Lipali

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

08. 23. 11. The Sound Of Madness - Shinedown
09. 03. 03. Chickenfoot - Chickenfoot
10. 42. 42. Death Magnetic - Metallica
08.07.2009 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Wielkiej rewolucji na liście po Openerze nie widać. Icon_wink2
ku3a napisał(a):06. 13. 01. 01. Niejasności - Gaba Kulka
Nieźle, chyba jeden z najlepszych wyników na Mycharts
ku3a napisał(a):05. 08. 02. 02. Kebab w cienkim cieście - Zacier
Już najwyżej notowana polska piosenka Icon_smile2 A co bedzie potem...
ku3a napisał(a):19. 34. 03. Kasia - Blenders
Pokaźny skok, a piosenki jeszcze nie znam
ku3a napisał(a):23. 18. 46. The Day That Never Comes - Metallica
Mocno spada, do setki chyba nie dotrzyma Icon_wink2
ku3a napisał(a):27. 38. 02. Niematojak - Elektryczne Gitary
Cieszy ten skok Icon_smile2
ku3a napisał(a):"M.I.A." dobiła do setnego tygodnia Wydawało się, że to historyczne wydarzenie może nie nastąpić, ale jednak stało się. W ubiegłem tygodni przesłuchałem utwór ze 3 razy więcej niż we wcześniejszych tygodniach, a dodatkowo zbiegło się to z przygootwaniami do Open'era, w czasie których sporo słuchałem muzyki wykonawców, których chciałem zobaczyć na żywo, a więc mniej było czasu na słuchanie rzeczy z playlisty. Koniec końców, Avenged Sevenfold się utrzymało i dokonało czegoś niesamowitego
Chyba nigdy wcześniej nikt nie był tak długoo, ale z pewnością dlatego, że lista nigdy nie była tak duża. Gdyby było inaczej być może znalazły by sie takie piosenki.
ku3a napisał(a):49. 45. 09. Peace - Depeche Mode
Czyżby tak słabo miał poradzic sobie ten singielek. Wilkie zaskoczenie.
ku3a napisał(a):07. 04. 78. 02. Dangerous - Michael Jackson
A myślałem, że będzie wyżej

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.07.2009 03:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
tadzio3 napisał(a):Wielkiej rewolucji na liście po Openerze nie widać. Icon_wink2
rewolucji nie, ale wpływ widać Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Chyba nigdy wcześniej nikt nie był tak długo
nikt Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):z pewnością dlatego, że lista nigdy nie była tak duża. Gdyby było inaczej być może znalazły by sie takie piosenki.
np. "Don't Cry" - 74 tygodnie w dziesiątce Icon_mrgreen
tadzio3 napisał(a):Czyżby tak słabo miał poradzic sobie ten singielek. Wilkie zaskoczenie.
na początku mi się wydawało, że to tylko chwilowy kryzys...
tadzio3 napisał(a):A myślałem, że będzie wyżej
mniej było czasu na Michaela, słuchałem więcej open'erowych płyt. teraz pewnie proporcje się zmienią.
08.07.2009 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
ku3a napisał(a):więc zacznę od tego, co ani rok temu się nie wydarzyło, ani w ciągu następnego roku też się nie wydarzy - "M.I.A." dobiła do setnego tygodnia
No fakt, jedna Metallica ma szansę w końcu przyszłego lipca, a druga dopiero we wrześniu.
W top11 najmocniej kibicuje dwóm ostatnim miejscom, a z utworów idących w gorę Zacierowi (chociaż u mnie tak wysoko nie zajdzie).
tadzio3 napisał(a):ku3a napisał/a:
06. 13. 01. 01. Niejasności - Gaba Kulka
Nieźle, chyba jeden z najlepszych wyników na Mycharts
W zeszłym tygodniu na 6 listach była w top5.
08.07.2009 04:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
Bardzo cieszy mnie widok Gaby Icon_smile2 No i teraz czekam na debiut płyty Icon_razz

Juz chcial;em napisać, że koncert Placków Ci sie nie podobał [suma punktów - 3] ale skoro niedzielne popołudnie ... to poczekamy tydzień Icon_smile2

Skok Blue October bardzo mi sie podoba. Dokładnie tak bardzo jak nie podoba mi sie ruch Peace...

Debiut Disco sprowokował mnie do zapoznania sie z całą płytą, bo nie znalazłem tego utworu. Ale to dopiero w poniedziałek zapewne... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.07.2009 07:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
ku3a napisał(a):Notowanie 955
chyba 956 Icon_wink2
Gaba wreszcie w Top 10, ale to zasługa Open'era Icon_razz podobnie Lily, White Lies itp.
Blendersi +15 Icon_eek2 jakiś wypadek przy pracy Icon_cool2
no i M.I.A. ma setkę, starość też radość Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):43. NN. 01. We Are The People - Empire Of The Sun
ta nowość mnie cieszy, w przeciwieństwie do drugiej Icon_razz
"For What It's Worth" i "Battle..." u mnie na tych samych miejscach, co u Ciebie Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

tadzio3 napisał(a):
ku3a napisał(a):06. 13. 01. 01. Niejasności - Gaba Kulka
Nieźle, chyba jeden z najlepszych wyników na Mycharts
czyżby :?:
08.07.2009 07:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 539
Dołączył: Nov 2008
Post: #7
 
a już miałem miałem gotowy w głowie mniej więcej taki komentarz: "dobrze że M.I.A. wypadło, bo "All nightmare long" bardziej zasługuje na przekroczenie magicznej trzycyfrowej granicy", wszystko mi popsułeś Icon_wink2
a tak na poważnie to jeśli dla Ciebie to tak ważny utwór, to cieszę się że jako pierwszy sforsował tę granicę Icon_razz
największe "wow" zrobiłem przy Dream Theater, cieszy ten awans Icon_smile2
a troszkę jednak smucą poczynania "Ashtray heart", wiem że spadek w obrębie top10 to może nie jest powód do wielkich zmartwień, ale... Icon_wink2
bardzo jestem ciekaw tego "Disco" w wykonaniu Die Toten Hosen, i mam nadzieję w niedługim czasie poznać Icon_wink2
09.07.2009 12:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
''Peace'' na 49 i już prawie wypada....szybko zleciało, przyznam Icon_smile U mnie - jak na ironię - pojawiają się właśnie w tym tyg., równo o 10 oczek niżej. Nie wiem co napisać w odniesieniu do tego M.I.A. Icon_biggrin W sumie powinienem pogratulować, chociaż ciężko mi sobie wyobrazić by można trzymać utwór na liście przez prawie 2 lata Icon_smile Mogę napisać z dużym prawdopodobieństwem, że nawet gdyby teraz wszedł do gry jakiś z moich kawałków wszech czasów, coś z top 10, 20, to i tak podejrzewam, że nie miałby szans nawet na 3/4 takiego wyniku. Ale tak byłoby u mnie....po prostu trochę mi się to w głowie nie mieści, tyle Icon_biggrin Ty to lubisz Die Toten Hose Icon_eek2 3 numery już mają na liście. Chyba nie masz ich na chomiku Icon_sad Gaba Kulka chwyciła i tu. Ciekawe czy dojdzie tam gdzie u mnie. Po tym jak Manics zaliczyli u mnie nieudaną końcówkę swoich wojaży po DLP, mogłem spodziewać się takiego rozstrzygnięcia i tutaj Icon_sad

Pewnie najbliższe tygodnie to będzie jeszcze rozpamiętywanie Openera Icon_smile Na liście płyt to widać. I znów ta Kumka Olik Icon_biggrin3 Nie wiem jak to jest, że normalnie takiej muzyki raczej nie słuchasz zbyt dużo, a jak już coś Ci się spodoba z tych rejonów, to znowu ja patrzę na to krzywo Icon_smile2 Ja wolę chyba hmm bardziej dojrzałe granie, nie taki teen alternative, a ty może bardziej zwracasz uwagę bo po polsku? Czekam na nową płytę Duffy, bo może być fajnie. Ostatnie singlowe nagranie ''Rain On Your Parade'' dobrze namieszało pod tym względem Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.07.2009 12:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
1. Icon_eek2
ku3a napisał(a):03. 03. 09. 09. For What It's Worth - Placebo
11. 10. 16. Battle For The Sun - Placebo

2. Icon_eek2
ku3a napisał(a):09. 03. 03. Chickenfoot - Chickenfoot

Tak to wygląda z mojej strony. Icon_wink2
Mówiłeś, że lubisz We Are The People, ale miałem nadzieję że nie aż tak. Icon_wink2

Przyjdę z empetrójką po Zacier. Icon_cool2
09.07.2009 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
kajman napisał(a):No fakt, jedna Metallica ma szansę w końcu przyszłego lipca, a druga dopiero we wrześniu.
dobrze liczysz Icon_wink2
Yacy napisał(a):No i teraz czekam na debiut płyty Icon_razz
najpierw to muszę ją sobie w ogóle ściągnąć Icon_wink2.
Yacy napisał(a):Debiut Disco sprowokował mnie do zapoznania sie z całą płytą
cieszę się Icon_smile2
Tomekk napisał(a):chyba 956 Icon_wink2
dzięki Icon_smile2
Tomekk napisał(a):podobnie Lily
akurat na Lilian Allen to byłem tylko przez chwilę i "Not Fair" nie słyszałem na żywo.
Tomekk napisał(a):ta nowość mnie cieszy, w przeciwieństwie do drugiej Icon_razz
a przepraszam, ale czy drugą w ogóle słyszałeś? Icon_razz
bear napisał(a):"All nightmare long" bardziej zasługuje na przekroczenie magicznej trzycyfrowej granicy
a kto powiedział, że jej nie przekroczy? Icon_mrgreen
bear napisał(a):największe "wow" zrobiłem przy Dream Theater, cieszy ten awans Icon_smile2
ja po prostu naprawdę bardzo lubię Robbiego Williamsa Icon_mrgreen
bear napisał(a):bardzo jestem ciekaw tego "Disco" w wykonaniu Die Toten Hosen, i mam nadzieję w niedługim czasie poznać Icon_wink2
kpw Icon_wink2
saferłel napisał(a):Nie wiem co napisać w odniesieniu do tego M.I.A. Icon_biggrin
a jednak udało się kilka zdań wymyślić Icon_wink2 Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Ty to lubisz Die Toten Hose Icon_eek2 3 numery już mają na liście.
no. a nawet 4 Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Chyba nie masz ich na chomiku Icon_sad
a życzysz sobie? który kawałek? Icon_smile2
saferłel napisał(a):I znów ta Kumka Olik Icon_biggrin3 Nie wiem jak to jest, że normalnie takiej muzyki raczej nie słuchasz zbyt dużo
?? dlaczego? co w nich jest, co by nie pasowało do muzyki której słucham na co dzień?
saferłel napisał(a):Ja wolę chyba hmm bardziej dojrzałe granie, nie taki teen alternative
ło matko, ale masz problemy Icon_razz. ja nie patrzę w metrykę, tylko czy mi się coś podoba, czy mnie kręci, czy sobie nucę, czy mi wpada do głowy, czy mnie wprawia w dobry nastrój Icon_smile2.
saferłel napisał(a):a ty może bardziej zwracasz uwagę bo po polsku?
nie jest do decydujący czynnik i nigdy tak nie rozgraniczam muzyki, ale fakt, że ich teksty mi się podobają.
saferłel napisał(a):Czekam na nową płytę Duffy, bo może być fajnie. Ostatnie singlowe nagranie ''Rain On Your Parade'' dobrze namieszało pod tym względem Icon_smile
no widzisz, a dla mnie to najgorsze znane mi jej nagranie Icon_mrgreen
dobrze, że poszło na pierwszy ogień na koncercie i było już z głowy Icon_razz.
abd3mz napisał(a):Tak to wygląda z mojej strony. Icon_wink2
hmm, Placebo to w sumie nic dziwnego, bo taka była od kilku tygodni tendencja, a Chickenfoot po prostu nie wytrzymał walki z openerowiczami.
abd3mz napisał(a):Przyjdę z empetrójką po Zacier. Icon_cool2
Icon_mrgreen
09.07.2009 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 539
Dołączył: Nov 2008
Post: #11
 
abd3mz napisał(a):Przyjdę z empetrójką po Zacier.
a może ku3a by wolał, żebyś przyszedł z zacierem po empetrójkę? Icon_wink2
09.07.2009 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Z Die Toten Hosen to poproszę lidera, bo to chyba najbardziej mądre rozwiązanie

Co do Kumka Olik, to oni brzmią jak teen alternative i kropka Icon_lol Mi się właśnie ta ich dziecinność nie podoba :/ No ale jak widać ja mam tylko takie wrażenie i to dobrze, bo u ciebie mogą odnosić sukcesy. I nadal obstaje przy tym, że ty wiele takiej muzyki nie masz na liście...Z tego co wiem wystarczyłyby 2-3 ogniwa i od Kumki doszlibyśmy do ich idoli z Sonic Youth Icon_smile Oni są po tej stronie granicy gdzie gra się głośnego, brudnego i mało przebojowego rocka....tylko, że oni właśnie są takim najbardziej grzecznym przedstawicielem tego nurtu - ale to oczywiście znów tylko moja opinia Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.07.2009 05:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
saferłel napisał(a):Mi się właśnie ta ich dziecinność nie podoba :/
ale co jest dziecinnego w ich muzyce?
że młodzieńcza energia jest - to się zgodzę Icon_smile2.
09.07.2009 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
Mimo wszystko niewiele Open'era na tej liście. Żadnych spektakularnych awansów czy debiutów, a przecież takie koncerty nie zdarzają się co tydzień Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.07.2009 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Głos wokalisty mi nie pasuje, ta młodzieńcza energia też mnie właśnie nie przekonuje. Czuć w tym taką infantylność i silenie się na bycie super alternatywnym zespołem z polski :/ Teksty też czasem mnie zupełnie dobijają (''Postaraj się'') Icon_mrgreen . Podchodzę do nich z dużym dystansem. Może przekonają mnie kolejnymi płytami....mają czas, najlepsi muzycy mają przecież 40 lat i więcej Icon_lol

aaktt napisał(a):Mimo wszystko niewiele Open'era na tej liście.

Jestem pewny, że Opener objawi się już w najbliższym notowaniu, to przecież było prawie na styk z festiwalem....to dopiero kolejne dni pokażą jak festiwal odbił się na tej liście.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.07.2009 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Co do Kumka Olik, to oni brzmią jak teen alternative i kropka
Tak, tak, tak!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.07.2009 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
ku3a napisał(a):Z Die Toten Hosen to poproszę lidera, bo to chyba najbardziej mądre rozwiązanie
wrzuciłem
aaktt napisał(a):Żadnych spektakularnych awansów czy debiutów, a przecież takie koncerty nie zdarzają się co tydzień Icon_wink2
to, czego słuchałem najwięcej i co najbardziej mi się podobało, zyskało Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Głos wokalisty mi nie pasuje
no to tego faktycznie nie przeskoczymy. wiem, że głos wokalisty może mieć wielkie znaczenie i choćby nie wiem jaka melodia i jaki tekst, to piosenki się nie polubi. mi tam ten wokal bardzo odpowiada Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Czuć w tym taką infantylność i silenie się na bycie super alternatywnym zespołem z polski :/
jakbyś zobaczył koncert, to byś widział, że oni się nie silą, oni są bardzo naturalni Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Może przekonają mnie kolejnymi płytami...
może Icon_smile2
09.07.2009 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
 
ku3a napisał(a):
Tomekk napisał(a):ta nowość mnie cieszy, w przeciwieństwie do drugiej Icon_razz
a przepraszam, ale czy drugą w ogóle słyszałeś? Icon_razz
słyszałem Icon_razz ale tylko jeden raz, więc może jeszcze za wcześnie na takie oceny :?: Icon_cool2
11.07.2009 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Hehe, akurat z tym głosem to był taki ''bardzo naciągany'' przykład. Gość jest po prostu młody, pewnie ma z rok czy dwa więcej ode mnie Icon_wink Wyrobi mu się, ja właśnie jestem zwolennikiem koncepcji, że głos jest jednym z ostatnich (jak nie ostatnim) powodem dla których nie można by czegoś polubić. Zawsze - jak w każdej dziedzinie - są skrajności, ale zdanie swoje mam Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.07.2009 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
saferłel napisał(a):Gość jest po prostu młody, pewnie ma z rok czy dwa więcej ode mnie Icon_wink
ja nie wiem czy w ogóle jest od Ciebie starszy Icon_mrgreen
13.07.2009 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości