Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Playlista Capital FM (Anglia)
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 675
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #1
Playlista Capital FM (Anglia)
Dzienna playlista tego radia będzie aktualizowana sporadycznie.


Playlista Capital FM | 09.10.20

24kGoldn feat. Iann Dior - Mood
220 KID & GRACEY - Don't Need Love
220 KID & JC Stewart - Too Many Nights
AJ Tracey & Mabel - West Ten
Ashnikko - Daisy
Becky Hill & Sigala - Heaven On My Mind
Becky Hill feat. Shift K3Y - Better Off Without You
Calvin Harris & The Weeknd - Over Now
Clean Bandit & Mabel feat. 24kGoldn - Tick Tock
Disclosure & Fatoumata Diawara - Douha (Mali Mali)
Drake feat. Lil Durk - Laugh Now Cry Later
Dua Lipa feat. DaBaby - Levitating
Ella Henderson & Roger Sanchez - Dream On Me
Headie One feat. AJ Tracey & Stormzy - Ain't It Different
Internet Money feat. Gunna, Don Toliver & NAV - Lemonade
Jason Derulo - Take You Dancing
Jawsh 685 & Jason Derulo - Savage Love (Laxed - Siren Beat)
Jax Jones & Au/Ra - I Miss U
Joel Corry & MNEK - Head & Heart
Jubël feat. NEIMY - Dancing In The Moonlight
Justin Bieber feat. Chance The Rapper - Holy
Kygo & Tina Turner - What's Love Got To Do With It
Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me
Miley Cyrus - Midnight Sky
MK feat. Carla Monroe - 2AM
Nathan Dawe feat. Jaykae - Flowers
Nathan Dawe feat. KSI - Lighter
Paul Woolford, Diplo & Kareen Lomax - Looking For Me
PS1 feat. Alex Hosking - Fake Friends
Regard & RAYE - Secrets
Rudimental feat. Anne-Marie & Tion Wayne - Come Over
S1mba feat. KSI - Loose
Sam Smith - Diamonds
Shawn Mendes - Wonder
Sigala & James Arthur - Lasting Lover
Tate McRae - You Broke Me First (Luca Schreiner Remix)
Topic & A7S - Breaking Me
Topic & A7S feat. Lil Baby - Why Do You Lie To Me

Podwójna Gorąca 20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2021 04:33 PM przez kacper130700.)
09.10.2020 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 675
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #2
RE: Playlista Capital FM
Playlista Capital FM | 30.10.20

24kGoldn feat. Iann Dior - Mood
220 KID & GRACEY - Don't Need Love
220 KID & JC Stewart - Too Many Nights
AJ Tracey & Mabel - West Ten
Ariana Grande - 34+35
Ariana Grande - Positions
Ashnikko - Daisy
Becky Hill & Sigala - Heaven On My Mind
Clean Bandit & Mabel feat. 24kGoldn - Tick Tock
Drake feat. Lil Durk - Laugh Now Cry Later
Dua Lipa feat. DaBaby - Levitating
Harry Styles - Golden
Internet Money feat. Gunna, Don Toliver & NAV - Lemonade
Jason Derulo - Take You Dancing
Jawsh 685 & Jason Derulo - Savage Love (Laxed - Siren Beat)
Jax Jones & Au/Ra - I Miss U
Joel Corry & MNEK - Head & Heart
Jubël feat. NEIMY - Dancing In The Moonlight
Justin Bieber feat. Chance The Rapper - Holy
KSI feat. Craig David & Digital Farm Animals - Really Love
Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me
Little Mix - Sweet Melody
Miley Cyrus - Midnight Sky
MK feat. Carla Monroe - 2AM
Nathan Dawe feat. Jaykae - Flowers
Nathan Dawe feat. KSI - Lighter
Paul Woolford, Diplo & Kareen Lomax - Looking For Me
PS1 feat. Alex Hosking - Fake Friends
Regard & RAYE - Secrets
Rudimental feat. Anne-Marie & Tion Wayne - Come Over
Sam Smith - Diamonds
Shawn Mendes - Wonder
Sigala & James Arthur - Lasting Lover
Tate McRae - You Broke Me First (Luca Schreiner Remix)
Topic & A7S - Breaking Me
Topic & A7S feat. Lil Baby - Why Do You Lie To Me

Podwójna Gorąca 20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.02.2021 01:56 PM przez kacper130700.)
28.10.2020 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #3
RE: Playlista Capital FM
Bez urazy, ale to kolejna taka sama plejlista, nic to nie wnosi. Co to w ogóle jest Capital FM? xd

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
28.10.2020 12:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 675
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #4
RE: Playlista Capital FM
Jaka taka sama? O czym mi Ty tutaj piszesz? To Twój komentarz nic nie wniósł. Capital FM to jest popularna brytyjska stacja radiowa. Naprawdę trudno znaleźć w Internecie XD

Podwójna Gorąca 20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2020 01:56 AM przez kacper130700.)
28.10.2020 01:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #5
RE: Playlista Capital FM
(28.10.2020 01:37 AM)kacper130700 napisał(a):  Jaka taka sama? O czym mi Ty tutaj piszesz? To Twój komentarz nic nie wniósł. Capital FM to jest popularna brytyjska stacja radiowa. Naprawdę trudno znaleźć w Internecie XD

Widzę, że bardzo źle znosisz jakąkolwiek krytykę. Nie tylko tutaj, ogólnie. Prawda jest taka, że Artur ma trochę racji - playlista jest bardzo zbliżona do innych, które wrzucasz. Szanuję za robotę, ale w zasadzie ciężko się to wszystko śledzi, bo wszystko wygląda tak samo...
28.10.2020 09:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 675
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #6
RE: Playlista Capital FM
Na tym forum bardzo często widzę krytykę, więc mnie zaczyna to denerwować. Nic spokojnie człowiek nie może wrzucić. Nikt nie każe Wam tutaj wchodzić.

Podwójna Gorąca 20
28.10.2020 10:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #7
RE: Playlista Capital FM
Ani nikt nie broni nam komentować. To jest forum, a nie blog.

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2020 11:11 AM przez EVENo.)
28.10.2020 11:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 675
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #8
RE: Playlista Capital FM
Ty lepiej usuń te gwiazdki w tytule użytkownika i sygnaturce, bo to jest forum muzyczne, a nie polityczne. W przeciwnym razie będę musiał to zgłosić Administracji.

Podwójna Gorąca 20
28.10.2020 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #9
RE: Playlista Capital FM
Nie będziesz mi rozkazywać.

Radio Epsilon
28.10.2020 11:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #10
RE: Playlista Capital FM
(28.10.2020 10:23 AM)kacper130700 napisał(a):  Na tym forum bardzo często widzę krytykę, więc mnie zaczyna to denerwować. Nic spokojnie człowiek nie może wrzucić. Nikt nie każe Wam tutaj wchodzić.

Tak jak napisałem - fajnie, że to śledzisz, że wrzucasz, że Ci się chce - to fajna ciekawostka. Artur stwierdził tylko, że to wygląda wszystko tak samo, bo gdyby przysiąść i porównać te wszystkie playlisty, to okazałoby się, że różnic jest tyle, że można je policzyć na palcach jednej ręki. No i to trochę przeszkadza w całościowym odbiorze niestety, wrzucanie kilku "takich samych" list.

Nie podoba mi się jednak, że przyjmujesz taką pasywno-agresywną postawę. Ja krytyki pod Twoim adresem raczej nie widuję, prócz tej powyżej, natomiast w drugą stronę już tak - chociażby denerwowanie się, że forumowe listy wyglądają, jak wyglądają i odgrażanie się, że przestanie się głosować. Nie chcesz, to nie, przecież to tylko zabawa, nie obowiązek.
28.10.2020 01:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 675
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #11
RE: Playlista Capital FM
Dla mnie post Artura zabrzmiał tak jakby mu się nie podobało, że wrzucam dzienne playlisty, bo znajdują się na niej utwory nie w jego klimatach. Jakby Trójka czy RNŚ miałyby utwory objęte rotacją to bym wrzucał, a tak nie jest, więc pozostają stacje w formacie CHR, a że sporo numerów jest również w innych radiostacjach czy w TV muzycznych, które wrzucam to nie moja wina, ale to nie oznacza, że playlista radia Capital FM jest taka sama jak np. kanału MTV Music (UK). Ciekawe jaka by była Wasza odpowiedź, gdy napiszę, że na wielu personalnych listach przebojów jest praktycznie prawie to samo.

Ale ja tylko się odwdzięczam. Trzeba było zastawić to dla siebie. Tak jak pisałem za dużo tej krytyki na forum i znam takie osoby, które przez takie coś stąd odeszły (nie będę wymieniał tych użytkowników). W forumowych listach przestanę głosować jak będę chciał, nie napisałem, że na 100%. Jak pod koniec roku zobaczę, że polepszył się poziom to zostanę, będzie taki sam to pomyślę, a jak pogorszył to przestanę. I to nie jest groźba.

Podwójna Gorąca 20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2020 02:15 PM przez kacper130700.)
28.10.2020 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 421
Dołączył: Aug 2017
Post: #12
RE: Playlista Capital FM
Ja uważam, że na forum jak najbardziej można wyrażać swoje preferencje polityczne, więc ten komentarz Kacpra był bardzo nie na miejscu.
Podobnie to, że pisanie o tym, że playlisty stacji radiowych są podobne do siebie to krytyka. Niekoniecznie. Uważam, że Artur i dejmieeen zastosowali po prostu tutaj skrót myślowy. Nie napisali, że te konkretnie utwory się im nie podobają. A poza tym jednak nie jest tak, że WSZYSTKIE piosenki WSZĘDZIE są takie same. Jestem ciekawy, jakie byliby komentarze, gdyby te powtarzające się numery były przez większą część forumowiczów uważane za dobre... Aż dziwne, że jak jeszcze istniała LP3, to nikt nie pisał, że te wszystkie listy forumowe to kolejna taka sama lista...
Kacper niech dalej sobie wrzuca te playlisty, a nuz któryś kawałek ktoś z forumowiczów podłapie i wrzuci na swoją listę Icon_wink Tylko mam taką sugestię, żeby dla tych playlist zrobić oddzielny dział Icon_wink
28.10.2020 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #13
RE: Playlista Capital FM
Kuba1201 napisał(a):Ja uważam, że na forum jak najbardziej można wyrażać swoje preferencje polityczne, więc ten komentarz Kacpra był bardzo nie na miejscu.
Jeśli o to chodzi, to słowami "k**** **ć", które mam w podpisie można skomentować wiele rzeczy, nie tylko politycznych.

kacper130700 napisał(a):Ciekawe jaka by była Wasza odpowiedź, gdy napiszę, że na wielu personalnych listach przebojów jest praktycznie prawie to samo
Prawdopodobnie żadna, o ile jest to prawda. Z faktami trudno się kłócić.

kacper130700 napisał(a):za dużo tej krytyki na forum
Podaj przykład krytyki, bo mam dziwne wrażenie, że sam bierzesz w niej udział.

Radio Epsilon
28.10.2020 02:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #14
RE: Playlista Capital FM
Nie rozumiem, jak można ustawiać podpisy typu:
Cytat:Najnowsze notowanie listy CT50 - jednej z lepszych na Forum Mycharts.pl, gdzie nie ma badziewnego utworu "Pola" Muńka Staszczyka
czy też wcześniej ten o tym, że "jak moja lista ci się nie podoba to masz badziewny gust" (czy coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie), a potem się oburzać o choćby cień krytyki. Przypominam też, że to ty zostałeś pozbawiony funkcji moderatora na innym forum za wyrażanie krytycznych opinii (co moim zdaniem jest śmieszne i bardziej świadczy o tamtym forum), więc zupełnie cię nie rozumiem. Tobie wolno a innym nie? Icon_smile

Ja wymienię za ciebie - Horngacher, który odszedł, bo AKTowi nie podobała się ostatnia płyta Depeche Mode; MExpress, bo "nikt nie zwracał uwagi na jego posty" (nie pisał w zasadzie nic, oprócz wrzucania swojej listy i "gołych" tematów w dziale o nowych singlach); michał91d, bo kilku użytkowników dla żartu wrzuciło na swoje listy kower "Last Christmas" wykonywany przez dwójkę forowiczów; prz_rulez po wielu kłótniach, w większości prowokowanych przez niego, których podstaw już niezbyt pamiętam; Listoholik po latach mącenia, prowokowania innych i kilku banach. Innych odejść w ostatnich latach naprawdę nie kojarzę. To w istocie pokazuje, że to jest to bardzo toksyczne forum, pełne krytyki. Icon_wink

To jest forum publiczne, a forum służy do wyrażania opinii. Ja swoją wyraziłem; jak ktoś uzna ten temat za potrzebny mu, to spodziewam się, że również może wyrazić swoją opinię.
Lubię pop i muzykę taneczną, ale nie w wydaniu serwowanym dziś przez naszą "wielką czwórkę" (no chyba, że Polskie Radio Czwórka xD która swoją drogą nadal ma rotację), a na 1. rzut oka zestaw wyżej wygląda na praktycznie to samo. Swoją drogą do RNŚ i Trójki również jest mi daleko.

A krytyka jest potrzebna, bo inaczej nadal tkwilibyśmy w epoce kamienia, bo nikt by takiemu pra-Januszowi nie powiedział, że to koło, co zbudował, trzeba jakoś inaczej zrobić bo się nie toczy.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
28.10.2020 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #15
RE: Playlista Capital FM
(28.10.2020 02:07 PM)kacper130700 napisał(a):  Dla mnie post Artura zabrzmiał tak jakby mu się nie podobało, że wrzucam dzienne playlisty, bo znajdują się na niej utwory nie w jego klimatach. Jakby Trójka czy RNŚ miałyby utwory objęte rotacją to bym wrzucał, a tak nie jest, więc pozostają stacje w formacie CHR, a że sporo numerów jest również w innych radiostacjach czy w TV muzycznych, które wrzucam to nie moja wina, ale to nie oznacza, że playlista radia Capital FM jest taka sama jak np. kanału MTV Music (UK). Ciekawe jaka by była Wasza odpowiedź, gdy napiszę, że na wielu personalnych listach przebojów jest praktycznie prawie to samo.
Możesz robić co chcesz, bo to jest wolne miejsce - natomiast upubliczniając cokolwiek powinieneś się liczyć z różnymi komentarzami, bo - o dziwo! - skoro Ty masz możliwość swobodnego postowania, to inni mają możliwość swobodnego komentowania. Artur z tego prawa skorzystał, bo miał do tego prawo, miał ochotę i się stało.
No możesz napisać, że jest to samo, bo taka jest prawda. Tutaj wielu jest wielbicieli Trójki, którzy muzykę brali z LP3, więc siłą rzeczy przewijało się sporo podobnych rzeczy, na wielu listach. Są od tego wyjątki - te listy, które lubię śledzić - dziobaseczka, AKTa!, thestranglersa, czy Artura - bo to moje klimaty często, różnorodność, dużo ciekawych rzeczy. Natomiast Twój podpis uważam teraz za słabą prowokację - ten utwór jest beznadziejny dla Ciebie, okej, może być, ale po co to aż tak manifestować, na złość innym? Większości forum się jednak podoba.

(28.10.2020 02:07 PM)kacper130700 napisał(a):  Ale ja tylko się odwdzięczam. Trzeba było zastawić to dla siebie. Tak jak pisałem za dużo tej krytyki na forum i znam takie osoby, które przez takie coś stąd odeszły (nie będę wymieniał tych użytkowników). W forumowych listach przestanę głosować jak będę chciał, nie napisałem, że na 100%. Jak pod koniec roku zobaczę, że polepszył się poziom to zostanę, będzie taki sam to pomyślę, a jak pogorszył to przestanę. I to nie jest groźba.
No widzisz, poziom to też jest kwestia względna. Kto o tym decyduje, czy coś jest na poziomie, czy nie? Ty masz na to jakiś monopol? Jesteś jakąś wyrocznią gustu? Bo póki co to tak brzmi. Wyrokujesz - to ma poziom, to poziomu nie ma... zauważ, że każdy takie uwagi trzyma dla siebie, jeśli je ma - po co mamy siebie urażać?

Te listy są po prostu głosem forum - każdy ma takie same głosy, może te punkty rozdać komu chce - a że wygrywają takie piosenki, a nie inne, to zasługa ogółu. Po prostu te piosenki się podobają większości, a nie pop z radia i trzeba się z tym po prostu pogodzić.
28.10.2020 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 675
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #16
RE: Playlista Capital FM
(28.10.2020 02:44 PM)Kuba1201 napisał(a):  Ja uważam, że na forum jak najbardziej można wyrażać swoje preferencje polityczne, więc ten komentarz Kacpra był bardzo nie na miejscu.
Jakoś na innym forum muzycznym nie mogłem tego wyrazić, bo zaraz była fala zgłoszeń, więc tutaj moim zdaniem nie powinno być żadnej ale to żadnej polityki. Od tego są inne fora, a tutaj raczej powinna panować miła atmosfera. Pod tymi gwiazdkami ukrywa się coś obraźliwego. Zresztą zobaczymy jaka będzie reakcja Administracji.

(28.10.2020 02:44 PM)Kuba1201 napisał(a):  Podobnie to, że pisanie o tym, że playlisty stacji radiowych są podobne do siebie to krytyka. Niekoniecznie. Uważam, że Artur i dejmieeen zastosowali po prostu tutaj skrót myślowy. Nie napisali, że te konkretnie utwory się im nie podobają.
Ale co w tym złego, że wrzucam playlistę kolejnego radia, które gra mainstream? Ja może lubię taką muzykę, większość może niekoniecznie.

(28.10.2020 02:44 PM)Kuba1201 napisał(a):  A poza tym jednak nie jest tak, że WSZYSTKIE piosenki WSZĘDZIE są takie same.
Dokładnie tak jak napisałeś. Nie każde radiostacje czy TV muzyczne w formacie CHR grają to samo. Trzeba dokładnie prześledzić te dzienne playlisty, a będzie to widać.

(28.10.2020 02:44 PM)Kuba1201 napisał(a):  Jestem ciekawy, jakie byliby komentarze, gdyby te powtarzające się numery były przez większą część forumowiczów uważane za dobre...
Zapewne pozytywne.

(28.10.2020 02:44 PM)Kuba1201 napisał(a):  Aż dziwne, że jak jeszcze istniała LP3, to nikt nie pisał, że te wszystkie listy forumowe to kolejna taka sama lista...
Bo na te forumowe listy głosują głównie miłośnicy LP3, która umarła, ale może kiedyś się odrodzi.

(28.10.2020 02:44 PM)Kuba1201 napisał(a):  Kacper niech dalej sobie wrzuca te playlisty, a nuz któryś kawałek ktoś z forumowiczów podłapie i wrzuci na swoją listę Icon_wink Tylko mam taką sugestię, żeby dla tych playlist zrobić oddzielny dział Icon_wink
I będę, a kolejne wszelkie negatywne komentarze będę po prostu ignorował. Właśnie zwracałem już się z tą prośbą o założenie osobnego działu dla tych playlist, ale brak reakcji ze strony Administracji. Nie wiem, może przeoczyła to w wątku "prośby związane z moderacją".

(28.10.2020 02:58 PM)EVENo napisał(a):  
Kuba1201 napisał(a):Ja uważam, że na forum jak najbardziej można wyrażać swoje preferencje polityczne, więc ten komentarz Kacpra był bardzo nie na miejscu.
Jeśli o to chodzi, to słowami "k**** **ć", które mam w podpisie można skomentować wiele rzeczy, nie tylko politycznych.
Tak? A mi się wydaje, że to oznacza zupełnie co innego. Podpowiem, że to co teraz jest wymawiane przez kobiety na protestach.

(28.10.2020 03:10 PM)Artur.O napisał(a):  Nie rozumiem, jak można ustawiać podpisy typu:
Cytat:Najnowsze notowanie listy CT50 - jednej z lepszych na Forum Mycharts.pl, gdzie nie ma badziewnego utworu "Pola" Muńka Staszczyka
A można jak najbardziej Icon_wink Możecie napisać, że Scooter to badziewie. Jakoś to przeżyję. A taki podpis w tej chwili mam z wiadomych względów. Nic tu wulgarnego nie ma i odnosi się do muzyki, a nie chociażby polityki.

(28.10.2020 03:10 PM)Artur.O napisał(a):  czy też wcześniej ten o tym, że "jak moja lista ci się nie podoba to masz badziewny gust" (czy coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie), a potem się oburzać o choćby cień krytyki.
Dokładnie było to tak: "Jeżeli uważasz, że moja lista jest słaba, to Twoja jest jeszcze słabsza". Nie każdy ma taki sam gust co ja, więc dla gościa X może być słaba, a dla mnie jego, a z tym "słabsza" to nie było tak na serio.

(28.10.2020 03:10 PM)Artur.O napisał(a):  Przypominam też, że to ty zostałeś pozbawiony funkcji moderatora na innym forum za wyrażanie krytycznych opinii (co moim zdaniem jest śmieszne i bardziej świadczy o tamtym forum), więc zupełnie cię nie rozumiem. Tobie wolno a innym nie? Icon_smile
A weź Panie nie przypominaj mi o tamtym dniu. To była najgłupsza decyzja jaką podjął Administrator. Forum dużo straciło po moim odejściu. Nie napisałem, że nie możecie krytykować, tylko ograniczcie jakoś to, bo zdecydowanie więcej widzę u was krytyki, a nie u mnie.

(28.10.2020 03:10 PM)Artur.O napisał(a):  Ja wymienię za ciebie - Horngacher, który odszedł, bo AKTowi nie podobała się ostatnia płyta Depeche Mode; MExpress, bo "nikt nie zwracał uwagi na jego posty" (nie pisał w zasadzie nic, oprócz wrzucania swojej listy i "gołych" tematów w dziale o nowych singlach); michał91d, bo kilku użytkowników dla żartu wrzuciło na swoje listy kower "Last Christmas" wykonywany przez dwójkę forowiczów; prz_rulez po wielu kłótniach, w większości prowokowanych przez niego, których podstaw już niezbyt pamiętam; Listoholik po latach mącenia, prowokowania innych i kilku banach. Innych odejść w ostatnich latach naprawdę nie kojarzę. To w istocie pokazuje, że to jest to bardzo toksyczne forum, pełne krytyki. Icon_wink
Dzięki Arturze. M.in. właśnie o te osoby mi chodziło.

(28.10.2020 03:10 PM)Artur.O napisał(a):  To jest forum publiczne, a forum służy do wyrażania opinii. Ja swoją wyraziłem; jak ktoś uzna ten temat za potrzebny mu, to spodziewam się, że również może wyrazić swoją opinię.
Spoko, tylko mi to zabrzmiało to tak: "Po co Ty to tutaj wrzucasz? Nie za dużo playlist radiowych grających muzykę w formacie CHR?".

(28.10.2020 03:10 PM)Artur.O napisał(a):  Lubię pop i muzykę taneczną, ale nie w wydaniu serwowanym dziś przez naszą "wielką czwórkę" (no chyba, że Polskie Radio Czwórka xD która swoją drogą nadal ma rotację), a na 1. rzut oka zestaw wyżej wygląda na praktycznie to samo. Swoją drogą do RNŚ i Trójki również jest mi daleko.
OK, szanuję. Gusta potrafią się zmienić.

(28.10.2020 03:10 PM)Artur.O napisał(a):  A krytyka jest potrzebna, bo inaczej nadal tkwilibyśmy w epoce kamienia, bo nikt by takiemu pra-Januszowi nie powiedział, że to koło, co zbudował, trzeba jakoś inaczej zrobić bo się nie toczy.
Czyli muszę jakoś przetrwać, ale tak jak pisałem nie trzeba wcale non-stop coś negować. Warto to pozostawić czasami dla siebie.

(28.10.2020 03:39 PM)dejmieeen napisał(a):  
(28.10.2020 02:07 PM)kacper130700 napisał(a):  Dla mnie post Artura zabrzmiał tak jakby mu się nie podobało, że wrzucam dzienne playlisty, bo znajdują się na niej utwory nie w jego klimatach. Jakby Trójka czy RNŚ miałyby utwory objęte rotacją to bym wrzucał, a tak nie jest, więc pozostają stacje w formacie CHR, a że sporo numerów jest również w innych radiostacjach czy w TV muzycznych, które wrzucam to nie moja wina, ale to nie oznacza, że playlista radia Capital FM jest taka sama jak np. kanału MTV Music (UK). Ciekawe jaka by była Wasza odpowiedź, gdy napiszę, że na wielu personalnych listach przebojów jest praktycznie prawie to samo.
Możesz robić co chcesz, bo to jest wolne miejsce - natomiast upubliczniając cokolwiek powinieneś się liczyć z różnymi komentarzami, bo - o dziwo! - skoro Ty masz możliwość swobodnego postowania, to inni mają możliwość swobodnego komentowania. Artur z tego prawa skorzystał, bo miał do tego prawo, miał ochotę i się stało.
Zawsze liczę na większość pozytywnych komentarzy, a nie negatywnych. Artur mógłby jakoś inaczej sformułować opinię i wtedy bym nawet się nie odezwał.

(28.10.2020 03:39 PM)dejmieeen napisał(a):  No możesz napisać, że jest to samo, bo taka jest prawda. Tutaj wielu jest wielbicieli Trójki, którzy muzykę brali z LP3, więc siłą rzeczy przewijało się sporo podobnych rzeczy, na wielu listach. Są od tego wyjątki - te listy, które lubię śledzić - dziobaseczka, AKTa!, thestranglersa, czy Artura - bo to moje klimaty często, różnorodność, dużo ciekawych rzeczy.
No niestety za dużo tych wielbicieli Trójki Icon_twisted

(28.10.2020 03:39 PM)dejmieeen napisał(a):  Natomiast Twój podpis uważam teraz za słabą prowokację - ten utwór jest beznadziejny dla Ciebie, okej, może być, ale po co to aż tak manifestować, na złość innym? Większości forum się jednak podoba.
Jeżeli tak wam bardzo przeszkadza te "beznadziejne" to usunę.

(28.10.2020 03:39 PM)dejmieeen napisał(a):  
(28.10.2020 02:07 PM)kacper130700 napisał(a):  Ale ja tylko się odwdzięczam. Trzeba było zastawić to dla siebie. Tak jak pisałem za dużo tej krytyki na forum i znam takie osoby, które przez takie coś stąd odeszły (nie będę wymieniał tych użytkowników). W forumowych listach przestanę głosować jak będę chciał, nie napisałem, że na 100%. Jak pod koniec roku zobaczę, że polepszył się poziom to zostanę, będzie taki sam to pomyślę, a jak pogorszył to przestanę. I to nie jest groźba.
No widzisz, poziom to też jest kwestia względna. Kto o tym decyduje, czy coś jest na poziomie, czy nie? Ty masz na to jakiś monopol? Jesteś jakąś wyrocznią gustu? Bo póki co to tak brzmi. Wyrokujesz - to ma poziom, to poziomu nie ma... zauważ, że każdy takie uwagi trzyma dla siebie, jeśli je ma - po co mamy siebie urażać
Jeszcze nie wiem jak będzie pod koniec roku, to było tak wstępnie. Może dojdzie jakaś osoba, która głosuje na fajne kawałki i zostanę. Jeszcze zobaczymy. Ja od początku przyszłego roku wprowadzę zmiany na swojej liście i nie wiem, czy przypadkiem nie miałbym problem z ułożeniem głosów.

(28.10.2020 03:39 PM)dejmieeen napisał(a):  Te listy są po prostu głosem forum - każdy ma takie same głosy, może te punkty rozdać komu chce - a że wygrywają takie piosenki, a nie inne, to zasługa ogółu. Po prostu te piosenki się podobają większości, a nie pop z radia i trzeba się z tym po prostu pogodzić.
To chyba będę musiał zachęcić niektóre osoby do zabawy. Po głosach niektórych użytkowników to mi się wydaje, że utworzono jakieś kółko różańcowe.

Podwójna Gorąca 20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2020 06:03 PM przez kacper130700.)
28.10.2020 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kondziowsky Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 206
Dołączył: Jun 2020
Post: #17
RE: Playlista Capital FM
xd

Kuba1201 napisał(a):Ja uważam, że na forum jak najbardziej można wyrażać swoje preferencje polityczne
Też tak uważam, dzięki temu społeczność mimo wszystko wie o sobie więcej, co nie szkodzi - o ile ktoś nie ma problemu z ewentualną konfrontacją z innymi poglądami. Chociaż czepianie się gwiazdek jest dziwne - każdy tam może sobie wstawić, co chce.

Żeby było w miarę na temat plejlisty - kurde, słaba dla mnie, jak większość takich. Dlatego właśnie w aucie już od dawna nie odpalam żadnego radia. I jeszcze mnie tu Dancing in the moonlight zbezcześcili.
28.10.2020 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #18
RE: Playlista Capital FM
Kondziowsky napisał(a):I jeszcze mnie tu Dancing in the moonlight zbezcześcili.
A to faktycznie jest cios poniżej pasa. Chociaż ja się bardziej cieszę, że po wpisaniu w gugla "PS1" nadal wyskakuje PlayStation, a nie ten tajemniczy wykonawca Icon_lol

Radio Epsilon
29.10.2020 07:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 665
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Playlista Capital FM
Normalnie nie zaglądam do tych wątków, ale akurat zaciekawiło mnie, co tutaj robi EVENo, którego też raczej o to nie podejrzewałbym. Co do mnie to playlisty jako takie uważam za coś bez sensu (no chyba że by były co dzień przynajmniej w połowie zmieniane), a teraz spojrzałem na dwie w odstępie trzech tygodni i się załamałem. Na pierwszej 38 utworów, na drugiej 36 i 31 z nich się powtarza. Ale to tak przy okazji, bo zaskoczyło mnie stwierdzenie, że są tutaj listy opierające się na LP3 i że są do siebie podobne. Ja dostrzegam tutaj tylko jedną taką listę, w pozostałych owszem pojawiają się utwory będące w zestawie głosowania na LP3 to stanowią one mniejszość. Słuchaliśmy LP3 i jeżeli coś na niej (lub chociażby w zestawie do głosowania) nam się podobało to pojawiało się to na naszych listach. Owszem są listy z dużymi podobieństwami, ale bierze się to stąd, że gusty tych osób są zbieżne, ale to są wtedy dwie listy (nie więcej). Często jest natomiast że gdy pojawia się płyta wykonawcy, którą spora część osób uważa za dobrą to na naszych listach pojawiają się z nich kompletnie inne utwory.
Kolejna sprawa to ta, że na tym forum są nawet działy przeznaczone na tematy niemuzyczne i zawsze dyskusja na takie tematy była tutaj mile widziana. Na tematy kulturalne, ale także na polityczne i społeczne. Żałuję, że tak mało tego jest ostatnio.
29.10.2020 08:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #20
RE: Playlista Capital FM
kajman napisał(a):Kolejna sprawa to ta, że na tym forum są nawet działy przeznaczone na tematy niemuzyczne
Najzabawniejsze jest to, że ten konkretny temat znajduje się właśnie w takim dziale Icon_lol

Radio Epsilon
29.10.2020 10:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja Playlista [Music Box Polska] kacper130700 22 473 28.12.2023 02:11 AM
Ostatni post: kacper130700
  Playlista Radia ESKA (Polska) kacper130700 68 4 908 25.11.2022 03:50 PM
Ostatni post: Dobromiera
  Playlista Flash FM - nowości (Polska) kacper130700 69 2 888 08.08.2021 01:55 PM
Ostatni post: EVENo
  Playlista Radia ZET kacper130700 57 3 268 08.08.2021 01:53 PM
Ostatni post: EVENo
  Playlista Beat 106 Scotland (Szkocja) kacper130700 52 1 951 07.08.2021 08:23 PM
Ostatni post: ku3a
  Playlista RMF FM (Polska) kacper130700 66 4 412 07.08.2021 09:37 AM
Ostatni post: kacper130700
  Playlista Like Radio (Anglia) kacper130700 30 1 148 07.08.2021 12:16 AM
Ostatni post: kacper130700
  Playlista BBC Radio 2 (Anglia) kacper130700 48 1 988 07.08.2021 12:00 AM
Ostatni post: kacper130700
  Playlista KISS FM UK - nowości (Anglia) kacper130700 33 1 079 06.08.2021 04:39 PM
Ostatni post: kacper130700
  Playlista MTV Base (Anglia) kacper130700 42 1 629 06.08.2021 04:26 PM
Ostatni post: kacper130700

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości