Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio 357
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #21
RE: Radio 357
Kampania nie miała promocji, ruszyła w dniu kiedy w ogóle ogłoszono projekt, tak się nie robi akcji CF.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.10.2020 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #22
RE: Radio 357
kajman napisał(a):
inżynierek napisał(a):Mann nigdy nie miał antytrójkowych wypowiedzi
W moim odczuciu miał, ale w tej chwili na pewno nie znajdę cytatu. Był złośliwy przytyk w stosunku do dziennikarzy, którzy tam pozostali. Było coś o karnych żołnierzach i zniesmaczyło mnie to na tyle, że porzuciłem plany sponsorowania RNŚ.
A tak, karni żołnierze, ale to chyba jedyne co powiedział i to wydaje mi się, że raczej miał być prztyczek do Pisu.
07.10.2020 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #23
RE: Radio 357
No i to co pisałem wcześniej, o Strzyczkowskim, że jest stołkiem

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.10.2020 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #24
RE: Radio 357
Ja tego nie pamiętam. Icon_wink
07.10.2020 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
RE: Radio 357
(07.10.2020 05:35 PM)neo01 napisał(a):  W mediach publicznych są karni żołnierze" - to nie o trójkowych dziennikarzach?
Moim zdaniem nie o Trójkowych.
(07.10.2020 07:43 PM)inżynierek napisał(a):  A tak, karni żołnierze, ale to chyba jedyne co powiedział i to wydaje mi się, że raczej miał być prztyczek do Pisu.
tylko i wyłącznie. Dziwię się, że można było pomyśleć inaczej.
Trojka sterowana z innego miejsca, a karni żołnierze przywożeni w teczkach dobrej zmiany do prowadzenia codziennych lekcji tępej propagandy. [/b]
07.10.2020 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
RE: Radio 357
(07.10.2020 09:37 PM)inżynierek napisał(a):  Ja tego nie pamiętam. Icon_wink

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.10.2020 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #27
RE: Radio 357
neo01 napisał(a):Po dwóch dniach powinno być już znacznie więcej. Jak powstawało RNŚ to był naprawdę szał, kasa rosła w postępie niemal geometrycznym, a tu przyrost jest racej coraz mniejszy...
Czyżby ci co mieli subskrybować poszli już do RNŚ i tam w znacznej większości zostali? A może promocja jest zbyt mała. W każdym razie nie za ciekawie...
Dokładnie. Icon_twisted
Sam zastanawiałem się bardzo mocno czy nie wesprzeć RNŚ, zresztą do tej pory mam tego typu myśli. Icon_rolleyes
A jeśli chodzi o Radio 357 to niestety jestem bardzo sceptyczny! Jak domyślam się jest właśnie tak jak napisałeś, ci ludzie, którzy byli za starą Trójka wsparli tamten projekt, a teraz "wyskakiwanie" z kolejnym, czyli de facto tworzenie podziału w gronie oponentów nowej Trujki jest co najmniej kontrowersyjne...
Mimo wszystko będę patrzył na ten koncept z nadzieją i będę im życzył jak najlepiej, jednak co do efektu końcowego jestem raczej pesymistą. Sciana

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
07.10.2020 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #28
RE: Radio 357
(07.10.2020 10:12 PM)Miszon napisał(a):  https://www.youtube.com/watch?v=DH6w9Z_h4wQ
Dzięki. Treść przyznam świetna, tylko szkoda że może to obrazić określoną osobę, w tym przypadku Pana Kubę Icon_confused
08.10.2020 07:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
RE: Radio 357
wg mnie ten film dotyczy najważniejszych - oficjalnie i nieoficjalnie - osób w Polsce.
wiem, że daty filmu i powołania KS na dyrektora pasują, ale mimo to uważam, że dotyczy to innej pary...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.10.2020 08:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #30
RE: Radio 357
To było bezpośrednio po tym jak Kuba został dyrektorem i wtedy tak mogło być odczytane.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
08.10.2020 08:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #31
RE: Radio 357
To jest akurat kontynuacja filmiku o inteligentnym stołku. Icon_wink Co do tego, kogo symbolizuje stołek to Jacek ma rację. Icon_wink

tu jest ta pierwsza część z 2 maja.
https://www.facebook.com/wojciechmannoff...648264780/
08.10.2020 09:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #32
RE: Radio 357
Są jak widać z poniższego artykułu pierwsze niesnaski (żeby nie napisać dosadniej) między ekipą RNŚ, a Radiem 357 co wynika z tego artykułu:
A jednak jest konflikt między Radiem 357 a Radiem Nowy Świat. Padły pierwsze mocne oskarżenia
I nie wiedziałem, że w nowy projekt jest również zaangażowany Kuba Strzyczkowski, bo to na starcie ich przekreśla! Człowiek, który w swej naiwności uwierzył w uczciwe intencje ekipy trzymającej łapę władzy na Trójce, dla mnie jest radiowo skończony. Wchodź na takie stanowisko, tylko wtedy gdy jesteś pewien, że coś możesz zrobić. No tak ale on ma poglądy prawicowe i wierzył, że PiS chce tylko dobra Polskiego Radia. Icon_facepalm
Jedynym argumentem na tak jest ten fragment artykułu:
"W Radiu 357 jest w tej chwili 40-osobowy zespół. W RNŚ pracuje ponad 60 osób. To już działająca redakcja z pełną ramówką. »Zróbcie to razem« oznacza tak naprawdę: zwolnijcie połowę ludzi z każdej redakcji i wyczyśćcie połowę ramówki” – pisze Tomasz Michniewicz. „Nie pomieścimy się pod jednym dachem. Owszem, w Trójce pracowaliśmy wspólnie, ale to firma o wielokrotnie większym budżecie, a po drugie, też nie wszyscy pracowaliśmy tam w tym samym czasie”

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
08.10.2020 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: Radio 357
Wydaje mi się, że Michniewicz nie napisał o jednej ważnej rzeczy, która wynika z innych wypowiedzi. Może z grzeczności. Radio 357 deklaruje się jako zdecydowanie apolityczne, RNŚ jest ewidentnie jednoznaczne politycznie. A podejrzewam, że niektórzy z tych dziennikarzy jest zdecydowanie przeciwna jakimkolwiek politycznych deklaracjom.
Widocznie jestem zbyt tępy, ale nie za bardzo rozumiem, o co Jedliński ma pretensje do Michniewicza. A wypowiedź Kydryńskiego bardzo mi się nie podobała.
Co do Strzyczkowskiego natomiast do łatwo jest mówić po fakcie. Przyjmując stanowisko dyrektora mógł brać pod uwagę różne scenariusze. I różne mogły się urzeczywistnić. Nie był w stanie ocenić tego, co góra chce zrobić, bo nikt nie byłby w stanie tego ocenić. Równie dobrze mógł osiągnąć sukces w stopniu mniejszym lub większym. Zależało to od wielu czynników.
08.10.2020 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #34
RE: Radio 357
Aro napisał(a):Moim zdaniem nie o Trójkowych.
Przecież to jasno wynika z tego sformułowania. Inaczej: nie wrócę do Trójki, bo w mediach publicznych pracują karni żołnierze.
Rozumiem że to Twoje myślenie życzeniowe, ale serio, cholernie trudno tę tezę obronić.

Sundrajta napisał(a):Są jak widać z poniższego artykułu pierwsze niesnaski (żeby nie napisać dosadniej) między ekipą RNŚ, a Radiem 357 co wynika z tego artykułu:
Ten wpis to typowe dla niektórych mediów niezdrowe podgrzewanie atmosfery. Zresztą wystarczy włączyć filmik z wypowiedzią Kydryńskiego i odsłuchać do końca: mówi o tym, że media będą się starały ich poróżnić.
A pan Jedliński to już w ogóle szkoda gadać, widać że gość ma niewyparzony język i lubi konflikty, zresztą już go nie ma w RNŚ więc nie bardzo wiem po co się w to wszystko angażuje. Jego zarzuty są śmieszne, co Michniczewicz właśnie wyjaśnił. Te 90% które ma to jest tylko tymczasowo, żeby zarejestrować zbiórkę 10% ma zaufany słuchacz, który ogarnia im prawnie najlepszy model funkcjonowania, został tymczasowym prezesem. Jeśli ruszy radio to zrezygnuje i ma powstać działalność oparta na władzy wszystkich zaangażowanych osób.
Sundrajta napisał(a):I nie wiedziałem, że w nowy projekt jest również zaangażowany Kuba Strzyczkowski, bo to na starcie ich przekreśla!
A dlaczego? Owszem, był naiwny, owszem, ma poglądy prawicowe. Ale dlatego że ja mam np. centrowe i nienawidzę pisowców, nie mam zamiaru przyklejać mu żadnej łatki, bo wiem że chciał dobrze. Miał zostawić to co było wtedy, radio bez prowadzących audycje? Nie zdezerterował, wziął to na klatę, a że wyszło jak wyszło to już inna sprawa.

Niemniej jednak coraz gorzej to widzę. Zbiórka praktycznie utknęła w miejscu i jeśli coś spektakularnego się nie wydarzy, to... nawet nie chcę pisać... Icon_sad

WOLNE MEDIA!!!
08.10.2020 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Radio 357
neo01 napisał(a):Przecież to jasno wynika z tego sformułowania.
Dla Ciebie jasno, dla niego też, ale odebrał to inaczej. Nie jest to na tyle precyzyjne, żeby wnioski były zdecydowanie jednoznaczne. Dla mnie to też o dziennikarzach Trójki, ale nie on jeden odbiera to inaczej.
neo01 napisał(a):Owszem, był naiwny, owszem, ma poglądy prawicowe.
ProPiSowskie owszem, ale nazywanie PiSu prawicą to ewidentne nieporozumienie.
08.10.2020 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #36
RE: Radio 357
Cóż, przyjąłem potoczne rozumowanie, chociaż światopoglądowo na pewno są prawicowi, ale to temat na głębszą dyskusję.
No i na pewno Strzyczkowskiemu bliżej do prawicy niż lewicy, a już na pewno w sferze światopoglądowej.

WOLNE MEDIA!!!
08.10.2020 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #37
RE: Radio 357
To może jeszcze jaśniej, żeby nie było.
Nie o dziennikarzach prawdziwie Trójkowych, tylko o żołnierzach truj(ących)kowych, dwujkowych, itp. i innych towarzyszy w PR.
08.10.2020 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: Radio 357
Dla mnie to było o tych dziennikarzach, którzy w Trójce pozostali.
08.10.2020 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #39
RE: Radio 357
Dla mnie też, zawsze myślałem i nadal tak myślę, że to jasno wynika z tych dwóch zdań (Ci, którzy pozostali w Trójce muszą funkcjonować tak jak życzy sobie tego "góra", więc to karni żołnierze).

WOLNE MEDIA!!!
09.10.2020 10:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #40
RE: Radio 357
czyli mówił też o sobie, że był żołnierzem do marca 2020? Icon_wink2


zdecydowanie podzielam zdanie Aro! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.10.2020 10:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  BBC Radio 1 świętuje! prz_rulez 0 877 02.07.2017 09:33 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości