Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio 357
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
Radio 357
[Obrazek: 120715897_113001530568752_14768739582112...e=5FA217B3]

[Obrazek: 120908304_114117127123859_46515861757982...e=5FA2CFB3]

wizytówka:

Cytat:Było kiedyś takie radio... i już go nie ma. Ale radio to ludzie, a nie budynek czy częstotliwość. Gramy więc dalej! Dla Państwa i z Państwem. Wiedzą Państwo, jakie radio chcemy robić, bo robiliśmy je przez lata. A teraz wreszcie będzie brzmiało tak, jak powinno, a nie tak, jak musiało.

Będzie poranek z Marcinem Łukawskim, będą audycje Marka Niedźwieckiego i muzyka Piotra Stelmacha. Katarzyna Borowiecka znowu opowie o filmach, a Piotr Kaczkowski przeliczy płyty. Po południu dowiedzą się Państwo, co przyniósł dzień, Tomek Michniewicz zabierze Państwa w świat, a Ola Budka zagra, jak tylko ona potrafi. W Święta zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok wspólnie będziemy odliczać miejsca Topu Wszech Czasów.

Ponownie zebraliśmy sporą część naszego zespołu. Odchodziliśmy z radia w różnych latach, w różnych okolicznościach. A teraz wracamy – razem i na swoich warunkach.

Chcemy tworzyć taką antenę, jaką tworzyliśmy w jej najlepszych latach. Świeżą, odważną, opiniotwórczą, wyznaczającą nowe trendy. Nie interesuje nas odgrzewanie starych przebojów. Mamy dla Państwa projekt na miarę 2020 roku – nowoczesną formułę, którą pewnie byłoby dziś Państwa radio, gdyby przez ostatnie lata miało większe szczęście do zarządzających. Nie miało. Teraz nadrobimy tę stratę.

Dostaną Państwo to, co pamiętają, za czym tęsknią, a czego dziś już nie słychać.

A do tego o wiele więcej.

https://patronite.pl/radio357

czekam z nadzieja ale i obawami Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.10.2020 10:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #2
RE: Radio 357
Dobrze, że ludzie chcą ze sobą współpracować i mają realną alternatywę dla tego, co się stało. Trzymam kciuki Icon_smile. Tylko mam wątpliwości, słuchając Trójki od wielu lat i śledząc jej losy w tym czasie, czy te osoby są w stanie tworzyć radio określane jako wyznaczające nowe trendy i bez starych przebojów. Niestety w Trójce te osoby odpowiedzialne były w dużej mierze za zupełnie przeciwny kurs, co można tłumaczyć wieloma czynnikami, ale jednak. Ciekawe...
06.10.2020 10:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 002
Dołączył: Sep 2017
Post: #3
RE: Radio 357
No no, ładny skład się tam zebrał. Taki trochę Real Madryt 20 lat temu Icon_biggrin

Radio Epsilon
06.10.2020 10:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #4
RE: Radio 357
I dobrze - jest spory wybór. Wspaniały zestaw indywidualności dziennikarskiej, w tym sporo lubianych przeze mnie. Przypominam, że jeszcze Do tego jeszcze Pani Szydłowska jest w innym radiu.
Dobrze się stało, że powstało 3/5/7. Mam spore nadzieje.
Szczególnie, że nie ma tam Trójkowych macek PISu i Nawiedzonej Pani Jethon. Powinno być dobrze.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.10.2020 01:11 PM przez dziobaseczek.)
06.10.2020 01:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
RE: Radio 357
https://www.press.pl/tresc/63480,byli-dz...at-tys_-zl

nie wiem skąd te założenia, że wszyscy, którzy odeszli z Trójki muszą być w jednym miejscu.
wielu komentujących dziwi się, ze w Trójce były podziały, że nie wszyscy się lubili nawzajem Icon_razz
wg mnie to i tak zadziwiające, że aż tyle osób chce dalej ze sobą współpracować.
i tak wszystko zweryfikuje życie czyli słuchacze czyli właściwie patroni Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.10.2020 01:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #6
RE: Radio 357
Już zostałem subskrybentem.
3mam mocno kciuki za FM! Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
06.10.2020 01:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
RE: Radio 357
Yacy napisał(a):nie wiem skąd te założenia, że wszyscy, którzy odeszli z Trójki muszą być w jednym miejscu.
wielu komentujących dziwi się, ze w Trójce były podziały, że nie wszyscy się lubili nawzajem
Też mnie to dziwi. U siebie w pracy też lubią wszystkich i wszyscy ich lubią?

Ja też zasubskrybuję, w RNŚ się nie zdecydowałem, przeszkadzał mi antytrójkowy i i mocno polityczny sznyt, w dodatku potem ta dziwna afera z wywaleniem jednego z założycieli za to, że ośmielił się mieć niepoprawnie polityczne poglądy.
Aczkolwiek ostatnio słucham, na bezrybiu i rak ryba.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.10.2020 01:39 PM przez Miszon.)
06.10.2020 01:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #8
RE: Radio 357
Miszon napisał(a):Aczkolwiek ostatnio słucham, na bezrybiu i rak ryba.
ja tam wolę spotyfaja - gram, to co chcę a gdy chcę polityki - to są podcasty i kanały na youtube (coraz częściej cenzurowane). Na eterze Teraz słucham tylko Radia Złote przeboje. Radio FM to dno i kilometr mułu !!!!
Niemniej brakuje mi czegoś na kształt Markomanii, Metzoforte i innych Audycji Autorskich (genialny Kaczkowski czy nieodżałowany Beksiński). Takich, gdzie wiadomo było, że to jest Audycja tego konkretnego człowieka i jest klimat.
Gdy wróci coś tak dobrego - może sam się skuszę na powrót do FM.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
07.10.2020 11:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: Radio 357
dziobaseczek napisał(a):Nawiedzonej Pani Jethon

Czy mógłbyś rozwinąć tę myślIcon_question

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
07.10.2020 11:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #10
RE: Radio 357
(07.10.2020 11:22 AM)dziobaseczek napisał(a):  ja tam wolę spotyfaja - gram, to co chcę a gdy chcę polityki - to są podcasty i kanały na youtube (coraz częściej cenzurowane). Na eterze Teraz słucham tylko Radia Złote przeboje. Radio FM to dno i kilometr mułu !!!!

Podbijam. Odkąd żyjemy w dobie nieograniczonego strumienia streamingu, szkoda czasu na słuchanie radia moim zdaniem. Sprawdza się ono ewentualnie tylko w pracy/samochodzie. Zwłaszcza na stacje głównego nurtu - grają w kółko te same, słabe piosenki. Ileż można.
Złote Przeboje towarzyszą mi w pracy i o ile muzycznie, mimo ograniczonej playlisty, tego się wciąż dobrze słucha, nawet w kółko, to bardzo denerwuje mnie konferansjerka, te wszystkie głupawe konkursy na czele z "A Dlaczego?" i nieśmieszne żarty.

Radio FM to dno i kilometr mułu !!!! (2)
07.10.2020 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #11
RE: Radio 357
Miszon napisał(a):Ja też zasubskrybuję, w RNŚ się nie zdecydowałem, przeszkadzał mi antytrójkowy i i mocno polityczny sznyt, w dodatku potem ta dziwna afera z wywaleniem jednego z założycieli za to, że ośmielił się mieć niepoprawnie polityczne poglądy.
Aczkolwiek ostatnio słucham, na bezrybiu i rak ryba.
Antytrójkowe wypowiedzi miał Mann, poza tym to nie wiem gdzie jeszcze. Mocno politycznego tego radia też bym nie nazwał - sympatyzującego z jedną stroną sceny politycznej, owszem (i to mi nie przeszkadza). Natomiast przeszkadzają mi odchyły światopoglądowe, które znalazły swój finał w wyrzuceniu Jedlińskiego. A słucham już coraz mniej, bo coraz bardziej przeszkadza mi muzyka i styl prowadzenia popołudniówki.

A co do meritum, to wczoraj odbył się live chat, podczas którego Stelka z Gabi Darmetko zapowiedzieli po cichu powrót Listy! Icon_biggrin (będą też stopniowo ujawniane nowe-stare twarze radia, będą kolejne "lajwy" Icon_smile).

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.10.2020 12:21 PM przez neo01.)
07.10.2020 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #12
RE: Radio 357
Mann nigdy nie miał antytrójkowych wypowiedzi a najwyżej anty-Pis.
07.10.2020 12:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 002
Dołączył: Sep 2017
Post: #13
RE: Radio 357
Odłóżmy może na razie politykę w tym temacie, co? Icon_razz2 Na RMFie też już teraz wmieszali Igę Świątek w polityczne żarty. Nie wiem jak, ale to zrobili. Wszystko się musi kręcić wokół polityki? Radio jeszcze nie powstało, a już zaczynamy się zastanawiać w jakim kierunku podąży. Po prostu trzymajmy kciuki, że w żadnym Icon_wink

Radio Epsilon
07.10.2020 12:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
RE: Radio 357
(07.10.2020 12:18 PM)neo01 napisał(a):  Antytrójkowe wypowiedzi miał Mann
a możesz napisać coś bliżej, może źródło, bo nie chce mi się wierzyć.
zakładam, że negatywny komentarz pod adresem Kamińskiej lub Kowalczewskiego to nie jest wypowiedź antytrójkowa?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.10.2020 02:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #15
RE: Radio 357
A negatywny pod kierunkiem Strzyczkowskiego?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
07.10.2020 02:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 720
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: Radio 357
inżynierek napisał(a):Mann nigdy nie miał antytrójkowych wypowiedzi
W moim odczuciu miał, ale w tej chwili na pewno nie znajdę cytatu. Był złośliwy przytyk w stosunku do dziennikarzy, którzy tam pozostali. Było coś o karnych żołnierzach i zniesmaczyło mnie to na tyle, że porzuciłem plany sponsorowania RNŚ.
07.10.2020 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
RE: Radio 357
07.10.2020 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 720
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: Radio 357
Dzięki! Jak dla mnie była to wypowiedź totalnie nie fair.
No i sam był chyba kimś takim (w swojej opinii) nieco wcześniej, chyba że siebie odbiera inaczej.
07.10.2020 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #19
RE: Radio 357
(07.10.2020 04:33 PM)kajman napisał(a):  W moim odczuciu miał, ale w tej chwili na pewno nie znajdę cytatu. Był złośliwy przytyk w stosunku do dziennikarzy, którzy tam pozostali.
z kontekstu, moim zdaniem, nie mówił o Trójkowych.
To było krótko po rozpieprzeniu i unieważnieniu LP3.
Fakt, poniosły go emocje a dodatkowo zapomniał, że chwilę wcześniej sam pracował w mediach publicznych.
07.10.2020 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #20
RE: Radio 357
"Nie wrócę do Trójki. W mediach publicznych są karni żołnierze" - to nie o trójkowych dziennikarzach? Swoją drogą w Dwójce raczej nie ma zamordyzmu.

A tymczasem patrzę sobie na zbiórkę i... no, szału nie ma, delikatnie mówiąc. Zaczynam mieć coraz większe obawy czy w ogóle uda się uzbierać te pół bańki. Liczba patronów śmiesznie mała jak na trójkowych fanów. Po dwóch dniach powinno być już znacznie więcej. Jak powstawało RNŚ to był naprawdę szał, kasa rosła w postępie niemal geometrycznym, a tu przyrost jest racej coraz mniejszy... Icon_sad
Czyżby ci co mieli subskrybować poszli już do RNŚ i tam w znacznej większości zostali? A może promocja jest zbyt mała. W każdym razie nie za ciekawie...

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.10.2020 05:39 PM przez neo01.)
07.10.2020 05:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  BBC Radio 1 świętuje! prz_rulez 0 886 02.07.2017 09:33 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości