Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 135 (06.07.09)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Myślę, że przy odrobinie szczęścia ''Peace'' może się naprawdę ładnie rozkręcić Icon_wink

A wy coś małomówni w ogóle jesteście, odbębniacie te głosy i nic po za tym do nie wrzucacie od siebie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.07.2009 08:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #42
 
Cytat:A wy coś małomówni w ogóle jesteście, odbębniacie te głosy i nic po za tym do nie wrzucacie od siebie Icon_razz2
Ja liczę na Placebo, to czarny koń następnego notowania Icon_wink2

.
08.07.2009 08:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
Wow znam aż 5 nagrań z top 10 Icon_eek2 Icon_mrgreen
Top 2 całkiem niezłe. W sumie najsłabsze z tych co znam z top 10 to Killersi - słabiutki singiel...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
08.07.2009 10:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Wiem, bo w stylu PSB, prawda Icon_razz2?

Ciekawe co powiedziałbyś o pozostałych 5-ciu kawałkach, których nie znasz Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.07.2009 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #45
 
Kiedy będzie nowa lista, bo nie wiem do kiedy mam czas, a chciałbym to uważnie przemyśleć Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.07.2009 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
No lista w sobotę albo w niedzielę, tradycyjnie. Chyba, że coś niespodziewanego się wydarzy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.07.2009 01:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
i znowu komentuję Twoją listę w piątek Icon_razz. Tak już się przyzwyczaiłem, że komentowanie Twojego notowania oznacza niemal już początek weekendu Icon_wink2.
fajnie, że "Speak In Tongues" już w drugiej dziesiątce, ale niefajnie, że nie zagrali tego w Gdyni. I nie zagrali też "Kings Of Medicine", a na to jeszcze bardziej liczyłem...
Mum i Psychocukier ściągnąłem od Ciebie, zobaczymy co z tego wyjdzie. A Depesze u mnie sam wiesz jak sobie radzą... Z PTA wszystkie single dotarły u mnie do pierwszej dziesiątki, teraz widać, że już tak nie będzie...
Billy Talent już tylko się utrzymał, ale choć mnie nie powala, to jednak u Ciebie tej piosence kibicuję i liczę, że jeszcze wykrzesze z siebie trochę sił, by podskoczyć.
takiego numeru jeden ja też się nie spodziewałem Icon_wink2.
super, że wróciłeś do listy płyt! "Ho!" jest znakomite! to na pewno jedna z moich dziesięciu ulubionych polskich płyt. i na pewno ulubiona Heya, który z kolei jest moim drugim ulubionym polskim zespołem.

mó typ:
01. 01. 04. Little Boots - New In Town
02. 06. 07. Kasabian - Fire
03. 08. 06. La Roux - Bulletproof
04. 02. 06. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll
05. 03. 07. TV On The Radio - DLZ
06. 04. 08. The Veils - The Letter
07. 10. 05. The Pains Of Being Pure At Heart - This Love Is Fucking Right
08. 11. 13. Grizzly Bear - Two Weeks
09. 18. 05. Placebo - Speak In Tongues
10. 17. 10. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
10.07.2009 10:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Ale ładnie rozpisałeś tę 10-tkę. Dodałeś nawet po jednym tygodniu każdej piosence Icon_lol Fajnie.
Placebo to coś kręci, bo mówili, że ''Kings Of Medicine'' to ich ulubione nagranie z płyt, a nie grają tego :/ Z DM nie musisz się martwić, tutaj też im ciężko idzie jak na ten kaliber. Jestem bardzo rozczarowany ich postawą na DLP. Chyba niedługo przyda się osobisty singiel.


Tak w ogóle mam pytanie, jak będę liczył tego znawcę, to rozumiem, że jeśli przykładowo Grizzly Bear znajdzie się na miejscu 6, a ktoś go typował na 9, to ta osoba dostaje 3 pkt (karne) itp...? Po za tym gdy jakiś utwór znajdzie się w top 10, a ktoś go nie wytypował to co wtedy? Mam liczyć, że u tego usera był na 11 miejscu? Bo w odwrotnej sytuacji należy chyba naliczyć tyle punktów ile różni typ usera od aktualnej pozycji (ktoś typował 7, a jest 37 = 30 pkt). Proszę mi podpowiedzieć by nie było problemów.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.07.2009 10:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
saferłel napisał(a):Ale ładnie rozpisałeś tę 10-tkę. Dodałeś nawet po jednym tygodniu każdej piosence Icon_lol
po prostu typuję, że właśnie tak będzie wyglądała dziesiątka Icon_smile2
saferłel napisał(a):jeśli przykładowo Grizzly Bear znajdzie się na miejscu 6, a ktoś go typował na 9, to ta osoba dostaje 3 pkt (karne) itp...?
tak
saferłel napisał(a):gdy jakiś utwór znajdzie się w top 10, a ktoś go nie wytypował to co wtedy? Mam liczyć, że u tego usera był na 11 miejscu?
tak Icon_smile2
saferłel napisał(a):Bo w odwrotnej sytuacji należy chyba naliczyć tyle punktów ile różni typ usera od aktualnej pozycji (ktoś typował 7, a jest 37 = 30 pkt).
nie, też się liczy jakby piosenka była na 11. miejscu.
10.07.2009 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
Dzięki za informację. No to możecie trochę poszaleć z tymi głosami, a nie tak bezpiecznie typować Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.07.2009 11:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #51
 
Juz myslałem ze to co lubie to w tym tygodniu tylko i wyłacznie spada na DLP.
Moze to nie jest zachwyt, ale ciesze się ze Billy T. utrzymał pozycję,
Placki sa mi obojetne, juz wspominałem ze mnie zupełnie nie zachwycili, Mariliion i Matt Elliot spadaja ,
to w takim układzie moze przyjdzie mi kibicowac utworowi ktory na nastepnej liście załapie się na poz. 10

wystrugałem na szybko :


01. Little Boots - New In Town
02. TV On The Radio - DLZ
03. Kasabian - Fire
04. La Roux - Bulletproof
05. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll
06. Grizzly Bear - Two Weeks
07. The Veils - The Letter
08. The Killers - The World We Live In
09. The Pains Of Being Pure At Heart - This Love Is Fucking Right
10. Alice In Chains - A Looking In View Icon_wink2 Icon_mrgreen
10.07.2009 11:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
Aro napisał(a):10. Alice In Chains - A Looking In View Icon_wink2 Icon_mrgreen

I to mi się podoba Icon_biggrin3

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.07.2009 11:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #53
 
już 9 typów, kto następny!? Icon_biggrin

i u wszystkich Little Boots bronią koszulkę lidera.. no, jestem ciekaw, jak to się rozegra Icon_wink2
10.07.2009 01:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
Chyba dużo osób boi się ryzykować typowanie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.07.2009 04:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #55
 
Nie ma mowy, żeby to drugi tydzień wytrzymało na szczycie! Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.07.2009 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
Okazało się, że jutro jadę na wycieczkę do krainy miniatur Icon_wink i będę dopiero wieczorem, więc i publikacja nowej DLP się przesunie na niedziele. Ten kto nie komentował i typował niech tego dokona w tym czasie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.07.2009 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #57
 
O jak miło, właśnie miałem pisać, żebyś poczekał na mnie do 14:00 Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.07.2009 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
saferłel napisał(a):Chyba dużo osób boi się ryzykować typowanie Icon_razz2
chodzi o to, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej, a nie żeby od czapy typować
11.07.2009 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 471
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #59
 
Teraz mój typ... a może bedzie tak:

01. Little Boots - New In Town
02. TV On The Radio - DLZ
03. Kasabian - Fire
04. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll
05. The Veils - The Letter
06. La Roux - Bulletproof
07. Grizzly Bear - Two Weeks
08. Tori Amos - Give
09. The Killers - The World We Live In
10. The Pains Of Being Pure At Heart - This Love Is Fucking Right
11.07.2009 12:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
Tu chodzi o zabawę, komentowanie, dzielenie się uwagami, a nie o jakąś tam wygraną Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.07.2009 06:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości